Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.115
Локација
Žrnov
.......
Ako dovedes takvog trenera, sanse su 8/10 da nece nista da napravi. I sad ja treba da se skacem od srece sto smo pobedili Hamrun 4:1.

Na osnovu jedne utakmice, nikakav sud ne moze da se donese.
I dalje mislim da on nije trener za Partizan. Neka me ubedi u suprotno slobodno, svima dobro.

Po meni, kad god pobedi Partizan, treba da se skače od sreće... samo je razlika koliko visoko :)
Znači, kad se pobedi, ne u jednoj, nego dve utakmice, u jednoj na guzove u drugoj ubedljivo, onda ne može da se daje sud. Ali zato, da se izgubilo u obe, onda bi bilo sasvim normalno da se ispiše 20 strana i da se daje sud? Zanimljivo....

Ovde se uopšte ne radi o tome da li neko misli da je on trener za Partizan. I ja isto mislim da nije. Ali složićeš se, nadam se, da je u ovakvoj situaciji u kojoj se klub i ekipa nalaze, mnogo bolje što pobeđujemo nego da gubimo.... I ne vidim šta je loše radovati se ti pobedama...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nije Petric trenersko ime ali mi i on i Nadj i najvise Duljaj deluju kao ljudi kojima je Partizan preci od sujete,karijere i ostalih munja. To su ljudi koji ne okrenu ledja bolesnom roditelju,prijatelju bez kinte… Ne mislim da je Petric na duze staze i neki znalac ali je uvek pokazivao da je covek i grobar. Juce smo igrali lose i mogu da zamislim sta bi nam napravio neki AZ sa kojim smo igrali egal,ali sa ovom upravom mi idemo u nivo totalnog amaterizma.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
811
Reaction score
4.298
Локација
Beograd
Iskren da budem malo sam sokiran ovim sto citam vezano za Petrica i njegovu takticku postavku sinoc, ove nesrecnike bismo pobedili i to ubedljvo bez obzira na to ko je trener, a ljudi ovde pisu o nekom taktickom geniju i masterklasu jer smo ih pustili da imaju loptu i da se sami uniste, to jeste proslo protiv Hamruna (a i oni su stvorili zabrinjavajuce veliki broj sansi ako se uzme u obzir njihov kvalitet), ali je ista stvar ucinjena i protiv Mladosti koja se nije samounistila pa smo se raspadali na terenu i dosli do srecnog gola nakon kornera u 95. minutu u utakmici gde nismo napravili ni polusansu, a ne nesto vise. Ne zameram Petricu to previse, tek je dosao, ako je plan da vec od naredne utakmice krenemo da polako uzimamo stvari u svoje ruke i mi budemo tim koji ce vise imati loptu i koji ce diktirati tempo to je skroz u redu, ali ako je plan da ovo igramo do pauze za svetsko ili ne daj Boze i posle pauze, onda smo u bas gadnom problemu, jer cemo prosipati poene vise nego da je ostao Stolica.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
661
Reaction score
5.304
Локација
Nis
Kao sto rece jedan kolega, Petric mi se cini kao jako inteligentan lik. Pravi test njegovog trenerskog umeca ce biti derbi. Mislim da ce taj mec mnogo da nam pokaze a cigani realno nisu bas prejaki bez obzira sto ciganskisns mediji hajpuju, busna im je sredina koliko i nasa a mi cemo nadam se dovesti nekoga do tog meca. Pre derbija ce svakako biti zanimljiv revans na Malti, da vidimo koju ce taktiku primeniti. Nije sinoc igra bila idealna ali bitno je da se pobedjuje.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Znači, kad se pobedi, ne u jednoj, nego dve utakmice, u jednoj na guzove u drugoj ubedljivo, onda ne može da se daje sud. Ali zato, da se izgubilo u obe, onda bi bilo sasvim normalno da se ispiše 20 strana i da se daje sud? Zanimljivo....

Kad dodje do promene trenera, ne znam tacan podatak, ali mislim da na velikoj vecini utakmica igraci pokazu reakciju, trgnu se, i ta ekipa izvuce pozitivan rezultat. Velika vecina utakmica tako prodje kad se promeni trener. Kacio sam ono sto je pricao Drulovic, bas je o tome pricao, da igraci ni tada nisu pokazali neku preteranu zelju, sto znaci da je neki dublji problem u ekipi.

Pobeda protiv Mladosti je isto mogla da bude i poraz, samo jedan napad pre toga. Na toj utakmici samo dresovi su bili razlika da smo mi Partizan a oni Mladost.
Druga utakmica ubedljiva pobeda ali samo rezultatski, gde iz prva tri suta dajes tri gola.

Ako je to neki model kako treba da izgledamo, kuku nama. Daleko je to jos od dobrog, i pored dve vezane pobede. Cekamo duel sa nekim merodavnim protivnikom, da vidimo u kom smeru ide ovo.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Spremio sam se za neko mrcvarenje i nekih 1:1.
Srećom zajebao sam se.
Kako je lepo kad se pobeđuje
Ako izuzmemo Meniga,Andradea,Dijabatea i Rikarda,ostali...kao osmaci protiv sedmaka,posle škole,u dvorištu,na male goliće.
Taktika,strategija,plan igre?????
Šta to beše?
Igrajte najbolje što znate????
Ko da ih je vodila razredna...
Ajde biće valjda bolje igre...
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.953
Локација
NbG
Stekne covek utisak da je pojedincima krivo sto se nismo jos jednom obrukali pa da svoje teorije o prvenstveno ljudskim kvalitetima Petrica izudaraju po tastaturi. Covek je sinoc preslozio tako da je iznenadio ne samo protivnickog trenera i ekipu, vec i nas navijace Partizana. Debeo rizik da je poslo po zlu al bice ipak da su izanalizirali dobro i videli sta nam je ciniti. Ne moze se preko noci ekipa razorenog samopouzdanja i upitnih kvaliteta pojedinaca dovesti u red ali se moze izvuci maksimum sa nekim prelaznim resenjima i svaka cast na tome, prvenstveno igracima pa onda i Gordanu i Nadju.
Zivkovic konkretan kod centarsuteva i kornera, Urosevic vise krpio Sanicanina al uspeo da ga i metne. Andrade i Menig svaka cast na prikazanom. Dijabate i Rikardo kapa dole. Pop uz sve nesigurnosti i katastrofalna ispucavanja lopte u polje (a vise u aut) i dalje prvi izbor za golmana u ovoj konkurenciji ili dok Lukac ne dokaze suprotno.
Izmene pokazuju svu tragediju naseg kluba. Onog asa iz Cukarickog necu puno ni komentarisati, moj utisak je bio da taj nece ni zavrsiti utakmicu. Al nasa deca to je za plakanje- pri rezultatu 4-1 protiv Maltezana, bez pritiska rezultata pa kad ces da pokazes taj raskosni talenat ako ne u takvoj prilici...Sinoc me bukvalno dovelo u razmisljanje gde su ti klubovi da daju te silne milione za Jovica i slicne, bez obzira sto Partizan nece videti mnogo koristi od toga.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Hajde samo jedan back to the past sa malteškim klubovima.

KUP UEFA 1984/1985.
12.9.1984. Rabat Ajaks - Partizan 0:2
(Nebojša Vučićević, Miloš Đelmaš)
3.10.1984. Partizan - Rabat Ajaks 2:0
(Dragan Mance, Goran Stevanović)

KUP UEFA 1990/1991.
18.9.1990. Hibernijans - Partizan 0:3
(Milan Đurđević, Aleksandar Đorđević,
Predrag Mijatović)
2.10.1990. Partizan - Hibernijans 2:0
(Goran Stevanović, Slađan Šćepović)

LE KVAL. 2000/2001.
10.8.2000. Slijema - Partizan 2:1
(Saša Ilić)
24.8.2000. Partizan - Slijema 4:1
(Saša Ilić 3, LJubiša Ranković)

LŠ KVAL. 2012/2013.
17.7.2012. Valeta - Partizan 1:4
(Nemanja Tomić, Ivan Ivanov, Marko Šćepović,
Miloš Ostojić)
24.7.2012. Partizan - Valeta 3:1
(Nemanja Tomić 2, Aleksandar Mitrović)

80ih i 90ih su Maltežani bili teški amateri, početkom 2000-ih počinju "profesionalnije" da se bave fudbalom.
Njihov trener je sinoć izjavio da oni još uvek nisu profesionalni klub, već poluprofesionalni.
I kao što se može videti 4:1 je i dalje rekordna pobeda protiv Maltežana, a oni su sad na najvišem nivou od postanka fudbala.

Ne branim, niti mislim da je ono sinoć bilo sjajno, ali ovo je najveći uspeh malteškog klubskog fudbala.
Treba u dupe da se šutiramo što ćemo verovatno preživeti još jednu sezonu pod okupacijom.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Radujem se pobedi ali u isto vreme tugujem jer ce uprava da ostane na konto toga da sezona uspesna igrali smo grupnu fazu evrope. Ne daj boze da prodjemo grupu. Ostace u foteljama do joviceve penzije.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ma dolazi Ostoja, samo da dogovore transfere, gde će ko.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Čestitke našim momcima na pobjedi, uvijek je lijepo kad Partizan pobjedi, nebitno ko je protivnik.

Utakmica dobijena isključivo na individualni kvalitet trojca ili kvarteta u napadu, i to je za sada najveći, ako ne i jedini kvalitet koji posjedujemo. Igre nije bila slaba, ona je nepostojeća, sve stihijski, bez ikakvog plana.

Igra sa 3 stopera nije (po meni) nikakva briljantna taktička ideja našeg trenera, kako neki smatraju, nego je to čisto zdravobatođorski rezon. Ova dvojica stopera su nam tanki, daj još jednog da ih pojača. Ko se na AEL opeče u Hamrun duva.

Kaže neko, Petrić je shvatio da nemamo sredinu pa je ubacio još jednog stopera. To je upravo uzrok nepostojanja sredine na sinoćnjoj utakmici, jer je žrtvovan jedan veznjak za jednog odbrambenog. Duvalo je dosta, ali ima ih trojica, pa su se nekako snašli. Saničanin, za čudo, sinoć najbolji od pomenutog trojca.

Nismo izgledali dobro, pogotovo kad uzmemo u obzir da je to tim s Malte. No nije Gordan Petrić toliki amater, ozbiljan je to čovjek, bez obzira na njegove trenerske (ne)kvalitete. Prostudiraće sve i vidjeće gdje griješimo. Zato sam siguran da ćemo u sledećim utakmicama izgledati sve bolje i bolje. Nećemo doživjeti raspad kao pod Stolicom. Hoće li to biti dovoljno za nešto više, vidjećemo.

Ali još jednom da ponovim, lijep je dan kad Partizan pobjedi!
 
Последња измена:

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Sve se slazem brate @Dzodzi , ali uprava se pobrinula da od srednjaka ostanemo na polu-zdravom i polu-spremonom Ljubi Fejsi i vremesnom majstoru Nathu. Rezervu rezerve iz cuke ne racunam...
Tako da ja ne vidim kako je mogao bolje i kako ce uopste bolje dok se ne smiluju da dovedu nekoliko upotrebljivih fudbalera.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
363
Reaction score
970
Локација
Banja Luka
bice na rd-live.com stream 15-20 min pre pocetka
Stalno pojedincipreporučuju ovaj rd sajt za gledanje uživo, pa bih molio malo detaljnije, jer očito da nije dovoljno samo ući na sajt. Tada se pojavljuju samo rezultati ali ne i bilo kakav strim. Možda treba napraviti registraciju (besplatnu?) i koliko traje?

Izvinjavam se što ovo pitam ovde, ali nadovezujem se na citirani odgovor.
Možda i druge zanima?!
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.160
Reaction score
28.092
Локација
Из Чикага (моји...)
Klikneš na (Partizanovu) tekmu, iznad tekme ti se pojave opcije (kanali za gledanje) koji prenose, izabereš kanal sa kojeg želiš prenos (npr. ArenaSport1), klikneš na plej kad se pojavi i...toeto. Može i bez registracije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.719
Играчима свака част. Момци имају квалитет за ЛЕ и само су због идиотског вођства остали без истог. Без обзира што су играли против тоталног аутсајдера требало ја смогнути снаге и за ово после свега што се дешавало. Сад идемо да скупљамо бодове за цигане и њихову лигу јер докле год је у клубу ова или слична управа тешко да ћемо на прави начин капитализовати било који европски резултат. Петрић за сад не смета екипи, поставио се паметно у смислу да им не паметује много већ их пушта да на терену пронађу себе и постану тим без неких превеликих стега и иновација. Фокусирао се више на то да им буде нека врста браниоца и елиминатора притиска јер није нормално да било који тим на свету буде изложен оваквим притисцима који су далеко превазишли било какву везу са спортом. За разлику од претходног тренера он се бави оним што зна, а оно што не зна не потура играчима кроз нос као лубеницу. Да добијемо цигане где год их сретнемо, да играмо ЛК и у марту, да управа оде и биће ово добра сезона.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Sta je sa Nathom? Vidim da se priča da je bio nešto nezadovoljan... Zanima me da li tu postoji nešto novo što će ne as iznenaditi... Nadam se ne preterano neprijatno...
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Stalno pojedincipreporučuju ovaj rd sajt za gledanje uživo, pa bih molio malo detaljnije, jer očito da nije dovoljno samo ući na sajt. Tada se pojavljuju samo rezultati ali ne i bilo kakav strim. Možda treba napraviti registraciju (besplatnu?) i koliko traje?

Izvinjavam se što ovo pitam ovde, ali nadovezujem se na citirani odgovor.
Možda i druge zanima?!
Kao sto je @Zalad objasnio, ne treba registracija kad kliknes na mec videces koji su strimovi dostupni, bude bar 2-3.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ako nema Partizana nekad je potrebno kliknuti na "fusbal" i onda izadje citava lista utakmica koje se igraju, nakon toga, klikom na utakmicu Partizana mozete da birate koji prenos zelite da gledate, bude ih po nekoliko (srpski, bosanski, hrvatski), ako ne radi prvi, radi drugi ili treci.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sta je sa Nathom? Vidim da se priča da je bio nešto nezadovoljan... Zanima me da li tu postoji nešto novo što će ne as iznenaditi... Nadam se ne preterano neprijatno...
Natko ne može da igra više od 30min dobrog fudbala. Sale Ilić sa 39 je bio mnogo aktivniji u polju. Natku trebaju Duljaj i Nadj, dva pit bula iza njega da bi mogli da ga koristimo. Ovako, iza Natka je ozbiljan krater a on sam defanzivno ne učestvuje u meri u kojoj bi Natko pre 3-4 godine to radio.

Vrlo je moguće da bi dolazak onog Diabateovog DMC rešio ovaj problem gde bi onda mogli da računamo na stabilniji posed i organizovaniju sredinu.

Mi smo i bez njega protiv Hamruna imali 40% posed u nogama. Ovo je najslabiji Partizan na sredini terena od kad znam za sebe. (ne mislim na krila, veza, centrala)

E, da, da jebem majku upravi, jer smo imali Jevtović-Zdjelar. U toj formaciji mi ne bi kiksnuli ni jednu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top