Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Mislim da nisi skroz u pravu što se tiče koeficijenta, jer se dobija isto i za pobedu i za nerešeno u oba takmičenja, a čak ni novčano nije neka prevelika razlika. Jedino imaš donekle jače mečeve, mada ni to ne mora da znači uvek.
Колико сам пратио мислим да се више и бодова и новца може накупити ако као трећи у групи ЛЕ прођеш у нокаут фазу ЛК него да као први у групи ЛК одеш даље. Ал то узми за резерву нисам 100% сигуран. Оно у шта сам сигуран је да су прва два места у групи ЛЕ доста исплативија у бодовном и новчаном смислу од првог места у групи ЛК. Није то баш безначајна разлика. Добар жреб у Европи је 49% успеха. Ми би у ЛЕ вероватно били у другом шеширу.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.668
Локација
Beograd
Dobiješ one bonus bodove, kao žgadija što je dobila dva. To da, ali sama pobeda i nerešeno je isto. Pobeda u LE 570000, pobeda u LK 500000, nerešeno u LE 190000, a u LK 166000. Za te pojmove, zanemarljiva razlika.
Meni je ovo čak jače od nekadašnjek Kupa Kupova, koji je imao samo nokaut fazu, istina ima tu pacijenata (ali nakon Flore, kome mi smemo nešto da kažemo), ali ima brutalno jakih timova.
Pa prošlogodišnje finale LK, po mome mišljenju je bilo ništa manje loše od LE.
P. S. Naravno, da ne bude nedoumica, LE je jače takmičenje.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Jedino čega se plašim večeras je očajan teten
Lopta se tamo kotrlja kao da je četvrtasta.
To uvek više odgovara lošijem timu
I :panika,panika,panika...naročito u odbrani.
Ajde,uz božju pomoć
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Мислим да се више новца узима за остваривање одређене позиције у групама и да је ту главна разлика што се пара тиче плус вероватно већа тв права и остало. Реал Сосиједад је узео 9 бодова за клупски коефицијент као тим који је био други у ЛЕ и који је испао одмах у наредној рунди, а ми 7 иако смо играли осмину финала прескочивши једну рунду (цигани узели 15, а испали одмах на пролеће) тако да не треба да се задовољавамо са ЛК и верујемо у спинове и бајке да нам је тамо у ствари боље него у ЛЕ. У прошлом систему ЛЕ је било утешно такмичење, а сада је улогу утешног такмичења преузела ЛК с тим што је ова ЛК слабија од некадашње ЛЕ.
Имамо екипу која може као прва из групе да оде даље али доста ће зависити од жреба где нам је огромна предност та што смо носиоци групе. Минимиално очекујем друго место у групи тако да би све осим пролаза вечерас и минимум другог места био дебакл што се Европе тиче јер смо самим испадањем из ЛЕ већ уписали огроман минус.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.668
Локација
Beograd
To opet zavisi od broja pobeda u grupi, mi smo ih imali dve. Za njih ne znam. Ulaskom dobiješ neke, a oni su bili prvi u grupi i dobili bonus dva boda na to. Mi smo sa druge strane bili drugi. Razlika je. To oko ubeđivanja je glupa priča, ne verujem da iko veruje u to, uostalom, ne bi ispadao u drugo takmičenje. Suština je što pišem da nije neka epohalna razlika kao LŠ i LE.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Хоће да нам срозају амбиције на минимум минимума и било би глупо да се олако сложимо са тим и прихватимо трећеразредну европску улогу.
Овако ја видим разлику између ова три европска такмичења:
1. ЛШ групе и нокаут фаза
2.
3. ЛЕ нокаут фаза
4. ЛЕ групе
5. ЛК нокаут фаза
6. ЛК групе
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.348
Локација
Nis
Ove maltezane dobijamo tamo lakse nego kuci...morace da napadnu odracemo ih na kontre.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Kliknem juče na onaj Blicov Sportal, guši od crveno- bijele boje i kuknjave.
Hajd maloprije da pogledam i prva ikakva vijest o Partizanu i to na manje od 2 sata pred utakmicu je na samom dnu te stranice.
Novinarstvo u Srbiji je sramotno!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
Ima li neko neki link za livestream? Kad ubodoh mesto u CG da letujem gde niko u kilometar radijusu nema Arenu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Sivi dresovi- premijerno..
'Aj pa da bude rutinski.. nr mogi se više stresirati
 

napadajpfc

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
8
Reaction score
8
Локација
Novi sad
Ja bih samo da pitam koliko forumasa podrzava Petrica na klupi? Ja se nekako najezim kad vidim da nam je posle Milosevica i Stanojevica, trener Gordic. Sta god mislili o ovim prvima za Gordana su Gvardiola licno. Ovo pisem jer mi trenutno curi krv iz ociju dok gledam utakmicu sa Malte. Nek nam je Bog u pomoći
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
Komentarisanje u toku utakmice
Sanicanin + Fejsa, da se ne ljubimo..

covek uredno ne izlazi za loptom, nesto sto se uci na nivou kadeta i naravno primamo gol najvise zbog njega

prvopomenuti je nasledio Jojica kada je krmeci kas u pitanju i trci kao lisica za mudima.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Komentarisanje u toku utakmice
Ovi jednostavno nece da igraju
Nemam drugo objasnjenje...ispasce da stolica nije kriv
Ovako ce i derbi odigrati
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top