Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
985
Reaction score
4.456
Локација
Nis
Necu moci kasnije da pisem pa sam sad ugrabio vreme da pozelim srecu Gordanu i ekipi...ako damo 100% kao i u Nemackoj, dobijamo ih...Da vam kazem posteno ljudi i da izgubimo ja volim Flesha i ekipu tako da ne mogu licno da me razocaraju sta god bilo veceras. Zelim svim grobarima lep dan!
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.417
Reaction score
10.510
Локација
okupirana Srbija

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ne volim ta kliše sranja, ali moram da kažem - Izađite hrabro, kao što ste i do sada, i ne tražim ništa više. Verujem da će Gordan da maksimalno rastereti ekipu i da će naše momčine imati značajnu psihološku prednost u odnosu na njihove kurčeve, ovaj jarčeve. U takvim uslovima, verujem da ćemo uzeti sva 3 boda. Da verujem u karmu, rekao bih da smo ta 3 boda i zaslužili, jer smo uvek doživljali najcrnje scenarije u poslednjim trenucima utakmica (ne želim da navodim i da se prisećam). Bilo kako bilo, jebite im majku. AJMO MI!

I da, ako Belić startuje, dodeliti mu 6 sati psihoterapije, meditacije, joge, jebem li ga čega, ludak će dobiti crveni do prve trećine prvog poluvremena.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
369
Reaction score
2.292
Локација
Kraljevo
Da sam na Petrićevom mestu, dao bih im da pročitaju deo knjige “Crno beli rolerkoster” koji govori o Partizanovim bebama i meču protiv Mančestera na JNA. Da se podsete za koga igraju večeras.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Popovic,Filipovic,Sveta,Vojvoda,Urosevic-Traore,Nacho-Diabate,Bazdar,Menig-Pavlovic.

U drugom Rikardo na svezinu.

Neka bude sto biti ne moze.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Sad bio na blagajni.

Dosta velik broj ljudi došao po karte s obzirom na radni dan i kratak period pre početka utakmice, došlo i desetak navijača Kelna da kupe ulaznice u slobodnoj prodaji.

Očekujem 20 hiljada večeras.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Trener “jarčeva” Štefan Baumgart je bio očaran stadionom u Humskoj, što je izneo na konferenciji za medije.

– Ovde sve miriše na fudbal. Ovo je tradicija, ovo pričinjava zadovoljstvo da postoji još ovako nešto da se vidi. Radujem se utakmici na ovom stadionu. Ovo je stvarno jedan doživljaj. Ne igra se svaki dan u Beogradu, trening je već predstavljao nešto posebno, ali sve će to da izgleda drugačije kada i gledaoci budu ovde. Sutra je ono što se računa i mi se radujemo onome što nas čeka.
......................................................

Усро се швабо па хоће да убеди себе и играче да ће да уживају овде као код куће. Мало морген.
Jebo mater ko da su ga na Koloseum u Rimu izveli. Naviko covek na pokretne krovove i grejanje travnate podloge.
Nas kraj nasa pravila bato, cekaj samo kad nasa uprava tribinu okreci i kupatila sredi, pa da vidis sta je objekat.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top