Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije, FK Teleoptik

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.629
Reaction score
8.470
Локација
Македонија

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Можда буде пренос на нашем youtube каналу ?

@Goran Tomić
Имамо ли шансе да се коначно домогнемо Прве лиге ?
Dobar start omladinaca u borbi za Ligu šampiona, hvala im na toj pobedi kao na poklonu svima nama za naš rođendan, zaslužili su momci bar 10 000 ljubitelja fudbala i Partizana na našem stadionu u revanšu!
Napadaj, napadaj, Partizane napadaj! :shal

A što se tiče Teleoptika i nekog (napokon!) ulaska u PLS...šansi uvek ima...ali bi bile mnogo veće da uprava Partizana želi da se to nekad i desi!

Prošle sezone je OFK ozbiljno ,,pikirao,, da ode u viši rang...ali ne znam koliko ove sezone ima klubova Srpske lige Beograd koji bi ozbiljno ,,zagrizli,, za tako nešto...
Verovatno će se nekada u budućnosti desiti da nijedan klub neće ni hteti da iz Srpske lige ode u viši rang...

Jer ovde je jeftin samo socijalni hleb i Vučićev parizer.
A odakle neka ,,lova,, za plate igračima, odakle za gostovanja, putovanja, viši rang...i sve ostalo... :icon-rolleyes:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
EDIT:
Što se tiče omladinaca, još i ovo:


 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.772
Локација
Kipar

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
153
Reaction score
447
Локација
Beograd
Kao i za gomilu pre njega. Tekst porucio menadzer ili tata. Eno naborajali su imena sa te Gardijan liste pa vidi gde su danas svi ti "supertalenti"
Ako je istina da je trazio 50% ugovora za sebe, slobodno nek vodi sina u Borusiju pa nek vidi sta ce oni da mu kazu na to.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.772
Локација
Kipar
Polako momce, tako se pisalo I za Vlahovica. Ovakvi odlasci se uvek pripisuju upravi. Partizan nije nijednog igraca prodao sa 22 godine za velike pare. Jovetica smo jedva prodali po pola sa menadzerom.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.772
Локација
Kipar
Ocigledno je da imamo sibicare na celu kluba. Ako ne mozes klincu, za koga je jasno da vredi, da ponudis iste pare ili slicne, navedene u tekstu ispod, onda je normalno da ces se ugasiti kao klub.

 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.316
Локација
Beograd
Pa te pare je odbio, znaci da ima neku jacu ponudu od nekog drugog kluba.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.772
Локација
Kipar
Kako si to zakljucio? Sta ako je mislio da ce imati vise sanse za napredak I brzi pristup prvom timu u drugo klubu?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.772
Локација
Kipar
Pise da ih je odbio u avgustu a da mu u januaru istice stipendijski ugovor s Partizanom. Pored tih detalja meni je zanimljiv finansijski deo jer daje sliku za koliko priblizno para najtalentovaniji klinci odlaze bez potpisivanja prvog ugovora.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.316
Локација
Beograd
Kako si to zakljucio? Sta ako je mislio da ce imati vise sanse za napredak I brzi pristup prvom timu u drugo klubu?

Zato sto je nacin na koji roditelji vode karijere svojoj talentovanoj deci uglavnom takav da samo gledaju da uzmu sto vise para sto je brze moguce. Moguce je da je ovaj slucaj izuzetak, ali iskren da budem ne verujem u to.

Sa Popovicem je napravljena amaterska greska time sto mu ugovor nije produzen mnogo ranije, nakon odigranog evropskog mislim da je njegov odlazak bio zavrsena prica.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
И клуб има одговорност не само родитељи. Рецимо Живковићев отац је био дебил али си му ти као клуб омогућио да буде дебил. Нема реда у клубу и онда несавесни и алави родитељи дођу до изражаја. Не знам да ли је то са Поповићем случај али неред у клубу и недостатак било какве здраве визије доводе до ситуација у којима родитељи добију шансу да излече комплекс и зараде на деци или до ситуације где клинци и њихови родитељи не виде фудбалску будућност овде и желе да оду у здравију средину. Моја нека процена је да је што се тиче Поповића ово другу у питању. Тако да не може увек кривица да се свали на родитеље, ко зна да ли имају притисак ко зна које врсте као нпр да ли их неко условљава да дете мора да кад дође време потпише за неку менаџерску агенцију или нешто слично.......
Систем око ФК је превише мрачан да би могао да се упери прст у родитеље и сама учестала реакција родитеља те деце и неповерење које указују клубу говори да је клуб у мраку и да се родитељи не осећају сигурно и то не само код нас него широм Србадије........немају сви стомак да им неки Вазура кроји каријеру детету.....камо среће да дође дан да родитељи играча буду највећи и једини проблем.
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.772
Локација
Kipar
Zato sto je nacin na koji roditelji vode karijere svojoj talentovanoj deci uglavnom takav da samo gledaju da uzmu sto vise para sto je brze moguce. Moguce je da je ovaj slucaj izuzetak, ali iskren da budem ne verujem u to.

Pa naravno da se roditelji pitaju I samo debilan roditelj bi merio ponude iskljucivo po finansijskom delu.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.316
Локација
Beograd
И клуб има одговорност не само родитељи. Рецимо Живковићев отац је био дебил али си му ти као клуб омогућио да буде дебил. Нема реда у клубу и онда несавесни и алави родитељи дођу до изражаја. Не знам да ли је то са Поповићем случај али неред у клубу и недостатак било какве здраве визије доводе до ситуација у којима родитељи добију шансу да излече комплекс и зараде на деци или до ситуације где клинци и њихови родитељи не виде фудбалску будућност овде и желе да оду у здравију средину. Моја нека процена је да је што се тиче Поповића ово другу у питању. Тако да не може увек кривица да се свали на родитеље, ко зна да ли имају притисак ко зна које врсте као нпр да ли их неко условљава да дете мора да кад дође време потпише за неку менаџерску агенцију или нешто слично.......
Систем око ФК је превише мрачан да би могао да се упери прст у родитеље и сама учестала реакција родитеља те деце и неповерење које указују клубу говори да је клуб у мраку и да се родитељи не осећају сигурно и то не само код нас него широм Србадије........немају сви стомак да им неки Вазура кроји каријеру детету.....камо среће да дође дан да родитељи играча буду највећи и једини проблем.

Naravno da je klub odgovoran, nisu roditelji i agenti kojima je prioritet da odmah uzmu sto vise para i koji imaju nenormalne zahteve nesto jedinstveno za Partizan i Srbiju, toga ima svuda i to je nesto na sta svaki klub mora da racuna i da bude spreman na tu mogucnost. Razlika je u tome sto drugi klubovi reaguju na vreme, igraci koji su veliki talenti i koji su planirani za velike prodaje ne dodju do situacije da im je ostalo godinu dana do isteka ugovora, a kamoli 6 meseci, nego ugovor ili bude produzen, ili igrac bude prodat ako zahteva nesto sto klub ne moze/ne zeli da isprati ili prosto nece da produzi ugovor jer misli da ce mu negde drugde biti bolje, dok mi pustamo da nam igraci odlaze za trening kompenzacije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Далеко је више случајева где су млађи играчи рано одлазили од нас зато што је клуб тако хтео, а не зато што је морао због те тренинг компензације и сличних ствари. Ми потпишемо клинца на 5 година, а онда га продамо исти тај прелазни рок или за годину дана (Калаба, Миловановић, Стевановић итд). Тек ће бити још тежих захтева родитеља и агената јер сад кад су видели да нам играчи лагано излазе из уговора због неисплаћених зарада у позицији су да захтевају од клуба шта хоће плус се ионако годинама таложено неповерење у клуб подигло на још већи степен.

Једна друга ствар је по мени још гора, а изгледа да свима пролази испод радара вероватно зато што је тек у почетној фази. Колико ја то пратим, имамо све мање клинаца из унутрашњости у том млађем узрасту што нам сужава могућност повратка из ове ситуације јер цигани ће покупити све што вреди у том најранијем узрасту и оставити нас без избора, а то је изгледа и неки дугорочни циљ - да се ми оријентишемо на локал и боримо за талентоване клинце са Чуком плус са циганима и њеним Графичарем, значи да ни трећину БГ нећемо моћи да покријемо, а цигани ће да натенане вршљају уздуж и попреко по целој Србији и екс-ЈУ што ће њима повећати шансу да више талентованих младих играча доведу, а нама драстично смањити (јер то је оно што ти омладинску школу највише одваја од других - јака селекција, а тренинг тек после долази кад сакупиш прави "материјал").....алал вера ономе ко је то смислио и алал вера тренеру млађих категорија који је то свођење омладинске школе са екс-ју региона на трећину града "аргументовано" окарактерисао као паметан потез у једној изјави за јутјуб канал. Избушени смо са свих страна, омладинска школа је на конопцима.

Од 03:18 до 05:15


Ако сам ја ову изјаву и сва дешавања око омладинске школе Партизана погрешно протумачио нека ме неко демантује али како ја то тумачим ми ћемо се оријентисати на клинце ван Београда тек кад дођу до средње школе, а до тада нећемо знати ни шта има изван истог.
 
Последња измена:
Top