Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije, FK Teleoptik

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Svetogorska

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
125
Reaction score
2
Mlađi kadeti

Teleoptik (97 godište)

Nastupali su u kadetskom prvenstvu Srbije (96, igrači godinu dana stariji), završili na 7 mestu.

Aksentijević Dušan (97)
Azemović Emir (97)
Banjac Nikola (97)
Belaković Nemanja (97)
Denković Aleksa (97)
Dragićević Petar (97)
Đekić Nemanja (97)
Gicić Dženan (97)
Glavčić Nemanja (97)
Islamović Adnan (97)
Janković Stefan (97)
Jović Filip (97)
Krajišnik Damjan (97)
Krstić Jovan (97)
Milenković Nikola (97)
Nikolić Đorđe (97)
Pavlović Matija (97)
Perić Nemanja (97)
Radosavljević Marko (97)
Šaponjić Ivan (97)
Savić Peđa (97)
Stailković Marko (97)
Todorović Dušan (97)
Živanović Marko (97)
Zjača Miloš (97)

Igrali koji su dobijali pozive za reprezentaciju Srbije su: Dragićević Petar, Glavčić Nemanja, Islamović Adnan i Nikolić Đorđe, Šaponjić Ivan, Janković Stefan, Krajišnik Damjan.

Sledeće sezone u kadetsko prvenstvo ulaze stariji godinu dana

PS ne znam koliko veliki post može da bude pa nek ga adninistratori spajaju.

Ostale generacije:

Pioniri Partizana (98)

Pioniri Partizana su sezonu završili na 2 mestu, 3 boda iza C. Zvezde.


Novopostavljeni selektor Srbije ove generacije Govedarica na prvo okupljanje ove generacije pozvao je sledeće igrače:

Šiškov Marko, Dukić Nikola, Nišić Jovan, Čermelj Filip, Mehmedović Zehrudin (AS/Pa.)

Mehmedović Zehrudin možda i najbolji igrač ove generacije u Srbiji proleće je proveo u rodnom Novom Pazaru zbog želje roditelja da im dete prvo završi osmi razred pa da se onda presele u Beograd.

Iva generacija je učestvovala na turniru FRANCO GALLINI gde su osvojili 2. mestu (izgubili od Rapida sa 1-0). U finalu nastupili su u sledećem sastavu: Marković; Zlatović, Stojić, Šiškov, Dukić;, Nišić, Čermelj (Bajčić), Ilić; Mehmedović (Dimitrić), Zlatanović (Rauković), Todorović (Kukolj).

Mlađi pioniri Partizana (99)

Ova generacija zauzela je 1 mestu u prvenstvu Beograda.

Za ovu generaciju FSS organizovao je letnji kamp u Staroj Pazovi, a istruktor Milan Đuričić iz Partizana pozvao je Vlalukin Jovan, Mandić Marko (Partizan), Vilotić Stefan, Vujanić Lazar, Ilić Veljko, i čuveni Radić Predrag :D

Generacija (2000)

Ova generacija takmičila se pod imenom Teleoptik sa godinu dana starijom generacijom i zauzela 4 mesto.

I za ovu generaciju FSS organizovao je letnji kamp u Staroj Pazovi, a pozvani su: Pantazizis Kostas, Gojković Mihajlo, Janković Aleksa, Ilić Andrej

:partizan_fan:
 
Последња измена од уредника:

GP 101

Banned
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
126
Reaction score
0
Evo me posle duze pauze.Znam da sam nedostajao:wink:Da kazem samo za generaciju ,1999.Zavrsen je IBA CUP,turnir u Azerbejdzanu.Nasi klinci osvojili odlicno trece mesto.U borbi za to trece mesto,klinci se zaigrali i pobedili bundesligasa,Ajntraht iz Frankfurta sa 3:0 !Da je bilo samo malo srece,lako smo mogli do finala.Ali,nije lose.E,sad,ocekujem buru od vas...Ali,kako da ne kazem..Najbolji strelac turnira- PEDJA RADIC :D Posle dva gola Viljarealu,od njihovog trenera dobio dres i poziv da odmah krene za Spaniju.Nema zime za nas Partizan.Klinci su genijalni.Generacije 1996.,97.i 99. su fantasticne.Vladacemo mi jos dugo godina.Uzalud trud,dzaba vam sve...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Pa jel ima još neko tamo vredan pomena pored Peđe Radića? :D
Taj dečko ima 14 godina a pitanje je da l će trenutno da dobaci i do Teleoptika a kamoli do FKP-a. Rano je to još ima takvih primera u najjačim ligama a kamoli kod nas, ja bi voleo da ti ispadneš u pravu za par godina i da nam dosadiš al na temi predviđenoj za prvi tim. :wink:
 

GP 101

Banned
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
126
Reaction score
0
Naravno da ima.Cela generacija je super.Prednost Pedje Radica je mesto na kome igra i njegov ucinak.Ako on da na utakmici 5 golova,na sledecoj 4,pa opet na drugoj 8...pa protiv OFK Beograda ,sva 3,pa protiv Rada ,sva 4...pa bude najbolji strelac na medjunarodnom,jakom,turniru...itd.jasno je zasto je najpominjaniji igrac te generacije.Izvinjavam se,svima,sto ga ovoliko pominjem,ali i sami vidite da ima razloga.I plus,najbolji strelac lige sa 70 golova....:napred Partizan Pozdrav ,Grobari!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
@GP 101
Ajd postavi ako mozes neki sajt ili slicno gde pise to sto si sad napisao. Bar lista strelaca ili slicno?
Nije da ti ne verujem, ali neverovatno zvuci da taj decko na svakom turniru najbolji strelac i najbolji igrac i da ga svi otimaju.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Bio je i Jovan Vucinic, ako za njega svi nisu mislili da ce biti novi Kezman eto vala pa propade decko ko zeton...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa Vučinić da je na vreme dobio priliku ne bi propao.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa jbg, Ramadani mu bio menadzer, ali nekim ljudima iz njegovog okruzenja zinula guza za parama... Decku se zavrtelo u glavi od timova koji ga gledaju i prc... Cukaricki, decko je bez zajebavanja od stresa kosu izgubio :S
 

GP 101

Banned
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
126
Reaction score
0
@GP 101
Ajd postavi ako mozes neki sajt ili slicno gde pise to sto si sad napisao. Bar lista strelaca ili slicno?
Nije da ti ne verujem, ali neverovatno zvuci da taj decko na svakom turniru najbolji strelac i najbolji igrac i da ga svi otimaju.

Ne znam da li moze da se nadje lista strelaca u fudbalskom savezu,ja mogu od njegovih roditelja da uzmem sve isecke iz novina.Oni vode evidenciju.I veruj mi da je tacno.A ovo iz Azerbejdzana ce biti uskoro okaceno.Proglasenje najboljeg strelca turnira.Crno na belo.A za Pedju Radica mozes da se raspitas kod svakog ko prati mladje kategorije.To sto tebi zvuci neverovatno,da je uvek najbolji,to je i glavni razlog zasto ga stalno pomonjem.Decko je fizicki neverovatno nadmocan.Kao tenk.On je jaci od pola nasih prvotimaca.Zao mi je sto mi ne verujes,ali vrlo brzo ces biti razuveren.Skaut Trba,ce ti sve reci.Samo pitaj za Pedju Radica,ako ne verujes.Sve ce ti biti jasno.Pozdrav za sve grobare
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
joj, Presidente, gde sad da guglam...
edit: u pravu si. nisam dobro razumeo sms od drugara- Kostic je nesto izjavio u Bljicu za Smederevo, a ja sam skroz pogresno shvatio poruku.
 
Последња измена:

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
steta sto iz generacije 1995 nema neki super igrac , koji bi sada igrao glavnu ulogu u timu...Po meni to je jedna od slabijih generacija... pren2 god iz 1994 gen u prvi tim su izbaceni Markec i Dzigi ... iz te generacije je i Mitar ... A iz ove 95 izgleda da nema bas nikog sem Jokica , koji je bio na pripremama sa prvim timom ... Generacija 96 izgleda bas dobro - Pantic i Zivkovic mozda dobiju ozbiljniju ulogu vec sledece sesone , ali za njih ima bas dosta vremena da se dokazu... Iz generacije 97 cuo sam da je ovaj Glavcic bas dobar , damje kapiten reprezentacije i Partizana , i da je ubedljivo najjaci igrac tu... iz 98 gore je vec napisano da je ovaj decko iz As-a iz NP najbolji u generaciji , ali on treba da nastavi da radi tako jos 2-3 god da bi dosao do prvog tima... iz generacije 99 PREDRAG RADIC , i kapiten Djordje Jovanovic ... to je ono sto ja znam...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.508
Reaction score
1.271
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
U ovom slucaju klub nije kriv. Momku je ponudjen cetvorogodisnji ugovor, sa opcijom pozajmice na godinu dana ako se ne nametne sad Rasovicu.

To sto su mu menadzeri i roditelji napunili glavu da je Mesi, pa da odmah ide u inostranstvo, klub nije kriv.
 

leone

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2008
Порука
95
Reaction score
11
Локација
uz pivo

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
steta sto iz generacije 1995 nema neki super igrac , koji bi sada igrao glavnu ulogu u timu...Po meni to je jedna od slabijih generacija... pren2 god iz 1994 gen u prvi tim su izbaceni Markec i Dzigi ... iz te generacije je i Mitar ... A iz ove 95 izgleda da nema bas nikog sem Jokica , koji je bio na pripremama sa prvim timom ... Generacija 96 izgleda bas dobro - Pantic i Zivkovic mozda dobiju ozbiljniju ulogu vec sledece sesone , ali za njih ima bas dosta vremena da se dokazu... Iz generacije 97 cuo sam da je ovaj Glavcic bas dobar , damje kapiten reprezentacije i Partizana , i da je ubedljivo najjaci igrac tu... iz 98 gore je vec napisano da je ovaj decko iz As-a iz NP najbolji u generaciji , ali on treba da nastavi da radi tako jos 2-3 god da bi dosao do prvog tima... iz generacije 99 PREDRAG RADIC , i kapiten Djordje Jovanovic ... to je ono sto ja znam...


94 je баш паклена генерација: Џиги, Маркец, Митар, сад овај Живковић, а из те генерације су онај штопер Савић што је отишао у Белгију и Лука Стојановић из спортинга... да су сви они остали, имали би 5-6 играча из једне генрације што је невјероватан успјех...

Ни 95 није лоша, овај Јокић је добар, ал је сад ваљда био повријеђен, а и овај Јанковић ал су њега одвели из Партизана менаџери и други стручњаци...

е сад ме интересује 99 годиште, осим Радића знам да смо имали још једног шпица, вјв тај Јовановић, али та генерација је и онај мали из Јагодине, Игор Марковић чини мисе, што су га и цигани хтјели ? Јесам ли у праву ? Чуо сам за тог дечка да је нешто најближе Јоветићу што се појавило, и да њих тројица горепоменутих чине паклени трио...

Очекујем одговор од ГП101:D
 

GP 101

Banned
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
126
Reaction score
0
94 je баш паклена генерација: Џиги, Маркец, Митар, сад овај Живковић, а из те генерације су онај штопер Савић што је отишао у Белгију и Лука Стојановић из спортинга... да су сви они остали, имали би 5-6 играча из једне генрације што је невјероватан успјех...

Ни 95 није лоша, овај Јокић је добар, ал је сад ваљда био повријеђен, а и овај Јанковић ал су њега одвели из Партизана менаџери и други стручњаци...

е сад ме интересује 99 годиште, осим Радића знам да смо имали још једног шпица, вјв тај Јовановић, али та генерација је и онај мали из Јагодине, Игор Марковић чини мисе, што су га и цигани хтјели ? Јесам ли у праву ? Чуо сам за тог дечка да је нешто најближе Јоветићу што се појавило, и да њих тројица горепоменутих чине паклени трио...

Очекујем одговор од ГП101:D

Naravno...tu sam da pomognem:wink:Taj iz Jagodine je Maksimovic.Decko je u novembru slomio nogu i jos se opravlja.Ide sporo,ali valjda ce uskoro proci.Nije los.Sve zavisi od oporavka.Sve sto treba,tu sam :D
 
Top