Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kad je pitao kako je otisao djindjic pudlica pobesne momentalno.
sto ne dovedoste andreja pre nego sto je vucic dosao na vlast kraj emisije.

moralni gmizavac
sedne nam na kurac.
andrej vucic
podudla nam kurcic.
u stefana supanca
sve je puno kuraca.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Ocekivao sam da ce Dule da insistira vise na 2 stvari - prici o rezultatima i sponzorisanju Partizana i Zvezde mimo drzavnih preduzeca.

Covic se nalupetao za medalju i u euforiji otkrio sta ga tisti kao uostalom i sve cigane, a to je sto FMP nikad nece imati legitimitet da je Zvezda, dok god se i Partizan ne ubaci u neku pricu oko restruktuiranja i promene imena kluba.

Kraj objasnio, sto niste ranije ubacili Andreja u upravu? Pa, eto... :D
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Cirkus kao sto sam i mislio da ce biti.... pobjeda je definitivno "Kako je otisao Zoran? " i maticni broj!
A onaj gmaz, ljiga obicna da kaze da je Duletova bolest dio nekog marketinga.. strasno koliko moras biti zao u dusi i bolestan u glavi pa da tako nesto kazes!
Duletu skidam kapu i svaka cast, iskulirao ga je maksimalno dok je ovaj pjenio i znojio se!
Svaka cast Duletu, nije lako biti u blizini ovog govneta, meni je doslo vise puta da udjem u tv ako se moze ikako da mu zacepim usta, vilicu da mu polomim i popisam se jos po njemu, govno smrdljivo obicno!
A od sad jos jace da se ori Pionir, da se srusi u gradskom derbiju COVIC VESNA JEBE SE KO BESNA!!!
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
covic vesna,zena neka drska
od Duleta trazi da je prska

Misli Dule da li da ga stavi
dok coravko radi mu o glavi

Ipak joj je uterao lecka
puca pica ko bebina zvecka

Kroz osmeh joj progovara Dusko
bice Grobar,ako bude musko
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
ja kao neko ko celu situaciju prati sa strane (citaj iz inostranstva) mogu Duletu samo da skinem kapu za veceras... iskulirao je onog smarada osim u par navrata a rekao je ono sto je hteo... velika je razlika kad se on obraca na KZS i kad govori na B92 u udarnom terminu... zadnji deo emisije je definitivno pokopao smrada sa pitanjima oko maticnog broja, imena, Vucicevog brata... nabadanje voditeljke koje nisam razumeo i Duletove bolesti na kraju je vrh kretenizma koji je ovaj gmaz pokazao... sve u svemu da je bar jos tri, cetri coveka koji se na ovaj nacin bore za Partizan mogli bi samo da nam se sagnu ovako daj boze zdravlja Duletu...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Генерално емисија није донела ништа спектакуларно, а нисам то ни очекивао. Вујошевић се држао много боље него што сам очекивао, мислио сам да ће га ова мафијашка пудлица превеслати својим спиновањем и лагањем, али се на крају показало да је Вујошевић био много сталоженији од овог идиота.

Ђубре мафијашко је махало папирима, причало празне приче, а на конкретно питање о матичном броју ни да бекне, већ сипа неке фразе и идиотарије. Немоћ је покушао да компензује константним упадањем у реч и прекидањем, што се и очекивало од ћораве политичке курветине која је променила неколико господара.

Најјаче је било питање "а како је отишао Зоран"? :buhaha Врло је значајно што је Вујошевић први поменуо улогу Андреја Вучића у финансирању овог мутант пројекта.

Ако у природи постоје бића која заслужују само гађење и презир и којима бисте пожелели све најгоре а да при том не осећате никакво хришћанско кајање, онда је то сигурно ово ђубре из Железника.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
dno dna je insuinacija da je Dule i bolest ismislio...

ima boga, svakoga stigne kazna.......
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
NIsam hteo da gledam jer ne vidim poentu ove emisije.
Ipak sam uhvatio u dva navrata po 10-15 min. I tada mi je doslo da zaplacem dok gleddam ovu gnjidu covica kako kenja i izvrce stvari. Ne toliko zbog samog sadrzaja emisije koliko zbog cinjenice da nam ovakvi vode drzavu i unistavaju je bez milosti. Sto ja i svi mi koji odrastamo i zivimo u ovoj zabokrecini drzave i sto smo osudjeni na torturu ovakvih spodoba!
Ljudi moji pa njemu se na licu, u ocima, vidi zloba i pokvarenost, frustriranost. Pakost mu izbija u vidu znoja... i ne kazu stari ljudi dzabe oci i lice su ti ogledalo duse. Na njima se sve vidi kakva je neko osoba!!

Klasican politicar, namazan, pokvareni, zlobni...koji je u toj bransi maher, jer inace ne bi ni bio u svim zivim vladama vec 20 godina. Kakav mafijas majko moja. Covek odgovara samo na ono sto mu odgovara. I svojom agresivnoscu i napadima ubedi gledaoce pored tv ekrana kako je sto on govori tacno. Samo zbog te agresivnosti cemo u bliskoj buducnosti imati more idiota koji navijaju za nas a koji ce reci: pa jeste ali jel si video brate u utisku nedelje, lepo se videlo sve, covek ima papire!! :banghead

Zbog ovakvih sam pre par meseci resio da prekinem svakim kontakt sa osobama koje se iznjasnjavaju kao navijaci cz. Znaci ne trebaju mi u zivotu, ne zelim da imam bilo sta sa njima. Gnjide su i govna, svi, bez izuzetaka. Ne zelim da imam posla ikakvih sa takvim osobama! Svi su isti, kao od jednog oca pravljeni.
Sekta no limits!

Sve u svemu..ne bih previse komentarisao jer ko sto rekoh nisam gledao...ali i ovo malo sto sam uhvatio me je razbesnelo.
Niti ce dule ubediti ikoga ko to vec nije znao u ove price. Niti smrdljivi govnar ima bilo kakve sanse da ubedi ikoga od nas...ma ne ikoga od nas, vec ikoga ko ima i gram mozga da njime razmislja!
Kako se kreten ponasao dobro se Dule i suzdrzavao i svaka mu cast na tome. Ja a siguran sam i 99% nas bi naplo kretena i slomilo ga od batina. Ali Dule je jos jednom pokazao koliko je gospodin covek i pre svega intelektualac kome su ovakvi rasprave i sadrzaji strani i u kojima se bas ne snalazi najbolje!

Ajde Dule nazad u rov koji najbolje znas da branis. Nazad na parket, tamo si najbolji jer ovo nije tvoja oblast...a nikad se nemoj raspravljati sa budalama. Spuste te na tvoj nivo i pobede na iskustvo!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
S jedne strane trener, sportski radnik, a s druge politicar, dr mr, mafijaska pudlica, covek koji je sve rezime preziveo.....cigani nemaju dilemu - bolje da ih drugi krade nego da ih prvi kara :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Kraj emisije najbolji deo... Segment sa aluzijom na Duletovu bolest je bilo dno!

To treba svi da potenciramo!
 
Последња измена:

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.303
Ukratko- kako smo se nadali dobro smo se udali.

Dule ga je par puta fino pokopao, par puta ga bocnuo i pustio da ovaj kmeči , a pa puta je i podviknuo kada se pudla zbunila jer nije navikla na takav način razgovora. Naravno da je vrhuski spin majstor pokušao razne podvale ali to mu nije pošlo za rukom. Kaže zašto DV nema papire pa nije on BIA ili da radi za BIA-U pa da ima. Lepo mu je Dule to napomenuo. A sad pravac teren i tamo sledi nastavak!
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Nisam stigao da pregledam cijelu emisiju, ako neko dođe do nekog snimka cijele emisije molio bih ga da postavi u ovoj temi, ili u nekoj drugoj odgovarajućoj. Duletu podići spomenik, ovaj se više ne rađa, ovako da se bori za klub, jedan trener i predsjednik Jsd(JUGOSLOVENSKOG)...pudlica ko pudlica, bili su u pravu svi ovdje na forumu koji su rekli da će se razmahati onim svojim papirčića.Dolaze polako teška vremena za naše JSD... šteta što nemamo više ljudi kao što je Dule.Čast je biti Partizanovac!
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Nadam se da je svima jasno koliko je ova titula u košarci zapravo bitna.. Mnogo smo se opustili tokom naše dominacije, nekako nam je postalo svejedno, mora se pobediti ovaj odvratni smrad.

''Ja mislim da je i vaša bolest deo marketinga.'' - vrhunsko zlo i velika sramota, ali šta očekivati od takvog 'čoveka'.

Pošto svi znaju da ja Duletu slepo verujem, drago mi je što sam mu poverovao prošle godine kada je rekao da je ''Čović najgori čovek kojeg je upoznao u životu.''
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
The undisputed heavyweight champion Duško Vujošević won the match by TKO!
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Генерално емисија није донела ништа спектакуларно, а нисам то ни очекивао. Вујошевић се држао много боље него што сам очекивао, мислио сам да ће га ова мафијашка пудлица превеслати својим спиновањем и лагањем, али се на крају показало да је Вујошевић био много сталоженији од овог идиота.

Ђубре мафијашко је махало папирима, причало празне приче, а на конкретно питање о матичном броју ни да бекне, већ сипа неке фразе и идиотарије. Немоћ је покушао да компензује константним упадањем у реч и прекидањем, што се и очекивало од ћораве политичке курветине која је променила неколико господара.

Најјаче је било питање "а како је отишао Зоран"? :buhaha Врло је значајно што је Вујошевић први поменуо улогу Андреја Вучића у финансирању овог мутант пројекта.

Ако у природи постоје бића која заслужују само гађење и презир и којима бисте пожелели да их удари трамвај по сред лобање а да при том не осећате никакво хришћанско кајање, онда је то сигурно ово ђубре из Железника.
Samo da dodam na ovo poslednje da ga je "real" Pickousti lepo opisao...
Ovo za bolest cak ni ja Covicu ne bih reko...Mislio sam da je Dule prso ove sezone ali sa kakvima se uhvatio u kolo ,mogu samo da cutim jer se jedini bori za nesto...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Свако ће да тумачи како хоће, што се мене тиче - задовољан сам емисијом.

Дуле је био одличан.
Педерчина се трудила да га испровоцира, Дуле га је лепо сјебао са пар кратких питања. :D
Оља је изненађујуће (за мене) водила добро емисију, тачно се види колико мрзи да јој неко упада у реч. :D

Човић се погубио, он иначе има специфичан наступ, тачно се вечерас видело да је био избачен из такта.



Идемо даље, сад се враћамо на терен.
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
tako je govorio dule vujošević - fridrih niče

* " budi bre pristojan"
* " Kako je ubijen Zoran?"
* " nemoj da pridjem kao dzajic sto ti je priso" DV
* " ti si morlani gmizavac"
* " ispada da navijaci partizana ne koriste kartice telekoma, ispada da navijaci zvezde finansiraju telekom i gasprom" DV
* DV olji "vama verujem da ste objektivni, da su me zvali u "tesku rec" tamo ne bih otisao"
* "ja nemam servis DB-a, niti imam fabriku i rezervno zanimanje" - DV
* "bla bla bla bla bla" DV
* "vi ste covek bez emocija" DV
* "slika nebojse sa navijacima partizana
* "svetski poznati doktor iz oblasti masinstva" DV
* "zar stvarno mislite da sam ja smislio pesmu covic vesna j.... ko besna, da sam ja to uradio uradio bih drugacije" DV
* "sto se cekala ova godina kada je dosao brat a. vucica" olja beckovic
*"zasto svi ljudi iz partizana nisu u zatvoru, ako ste izneli sve te papire?" olja pita nebojsu
* "odgovarate kao seszeset osmas, masete papirima" hahahaahahh olja jebe
* olja duletu: slusate mene ili covica? ahahaahaha bravo. nebojsa ostavite papire za sudnicu ahahah
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Dule je razmontirao coravu pudlicu tako da je sav mokar skidao djozluke i mlatarao nekim racunima za vodu, odavno nisam video gospodskije raznosenje nekog a pogotovo ove smradine, ubice premijera i gmizavca:respect
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Meni je ovo delovalo sasvim solidno sa Duletove strane...
Komentar "Nemoj da ti pridjem kao Dzajic", pobedio:buhaha...
Jedno govno koje je narucilac ubistva premijera da prica o postenju, to samo moze u ovako smrdljivoj zemlji kao sto je Srbija...

Olja bila ok, sekla kriminalca redovno jer zna vrlo dobro kolika je bagra...
Na kraju krajeva, Slavnic je neke stvari najbolje objasnio...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top