Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ne znaju ni oni vise kako im se koji klub zove , sad im je valjda najbitnije sto je Partizan skinut sa trona, a to sto nemaju pojma koji je klub to uradio bas ih briga. Govna bili , govna ostali !

Edit: Jebote koji su to bolesni mozgovi , pazite samo komentare ... :puke Oni priznaju da su navijali za drugi klub ali bas ih briga sad im se vraca zvezda :prekrsti

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=07&dd=12&nav_id=1014842


Jebem ti drzavu i sve, a i ove medije sto niko nema muda da pita kako je bre moguce da rade ovakve stvari koje nisu vidjenje u istoriji sporta . Zamrznes klub zbog dugova na pet godina, poklonis ime i grb drugom klubu. Posle tih pet godina dugovi ko gumicom izbrisani odjednom nestali , tim koji je pozajmio grb i ime vraca ga kao i sve trofeje koje je osvojio i jos ustupa takmicenja koje je trebao da igra ... Ja nemam reci sta rade :puke :puke :puke:banghead
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
11700876_825079317590128_1015253891822788224_n.jpg


Edit: Izvinjavam se za dupli, preko fona sam nisam video ...
 

Psycho

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
25
Reaction score
10
Na koji nacin je tadasnja CZ Beograd Diva postala poverilac?
Da li je pravim poveriocima placeno, preceno, ...?
Ima li iko informaciju?

Na danasnju vest na B92 da KSS potvrdjuje povratak KK CZ sam ostavio komentar tipa "U normalnim drzavama se za ovo guli robija". Komentar, naravno (kao ni 80% komentara koje sam ranije ostavljao na ovu temo) nije objavljen.

Medijski mrak!

PS

I ja podrzavam akciju pokretanja pitanja zakonitosti gde god je moguce.
Ne zbog vremena sadasnjeg, posto mislim da se banda na vlasti nicega ne plasi, vec zbog vremena buduceg kada ce (naivno se nadam da ce takvo vreme u Srbiju ikada doci) odgovarati i lopuze i drugi zbog necinjenja.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Na žalost taj UPPR je prepisan iz evropskih zakona, jer ga tamo koriste često.
Nikakvi dugovi nisu vraćeni. Poverioci su na silu i pod pretnjom morali da otpisuju dug, a onih nešto malo su sveli ja 2.5%. Međutim, imam info da ni od tih 2.5% niko dinara video nije. Jedino što su platili je 2.5% poreza.

I tako oni ispeglaše sve, vratiše stari klub. Ugovorima su definisali kome idu trofeji, ko preuzima mesto u ligama, sve imaju po "pravilima" pisanim za njih.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Па добро могу они уговорима да се договоре шта год хоће, ал на крају се лига пита. Не могу два клуба да се договоре да један другом предају мјеста, то ваљда одлучује лига. На страну што су аба и ел спрдачина па ће без проблема допустити ккцз да играју. Мени је интересантно шта ће бити са овим играчима из омладинске школе који су у првом тиму сад већ ккцз и који су планирани да буду пребачени тамо? Ко зна какве су они муљаже с тим направили...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.186
A zasto onda to ne urade u fudbalu, ako je sve po jevropskim zakonima? Kako moze po ugovoru da se definise kome idu trofeji i ko se gdje takmici? Pa nije to testament jbt, pa da zvezda diva napise kome ostavlja trofeje ako i nju kojim slucajem zalede...Da moze tako, davno bi seik kupio Sitiju desetak trofeja od Vile i Sanderlenda, a Liverpul bi svake godine igrao Ligu Sampiona, koji kurac Ludogorec.
I sto bi bilo koji klub na svijetu ogranicavao sebi budzet? Trosi brate koliko hoces, preimenuj se pa opet...
Osim toga, toliki klubovi u Evropi bankrotirase, nemoguce da se nisu sjetili tako prostog, a legalnog nacina da izbjegnu zlu sudbinu...

Oni taj uppr mogu opravdati samo svojim maloumnim navijacima.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.677
To sto u ugovoru pise da Covic poklanja trofeje,ne bi trebalo nista da znaci.On moze trofeje da pokloni i KK.Mrcajevcima ,nista ne vredi.Zna se koji je klub bio aktivan a ko zamrznut,i ko je trofeje osvojio.Sto se kaze"I na tarabi svasta pise" :D Samo problem su kao i uvek mediji koji lazu za njih.Kao sto su decenijama stvarali iluziju da je Marakana srpski brend ili da su bili prvaci sveta.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.186
Mogu bljic i informer da pisu sta hoce, to me apsolutno ne zanima. Zanima me da li postoji neki sud za sportska pitnja ili bilo koji sud koji je kompetentan da odluciuje koliko klub ima trofeja i da li je normalno da se dugovi, uprkos svim zakonima fizike, u cvrstom stanju skupljaju?
Ne sumnjam da ce cigani sve trofeje pripisati novoodmrznutom klubu, a ovo dugova sto je ostalo i nastalo napacenom ribaru, koji ce zbog toga vjerovatno morati u skrinju dok se stariji braco ne prezaduzi, ali mi je prosto nemoguce da ne postoji ni jedan pravni mehanizam da se to ospori?:confused

Ako se ovakav kriminal moze nekakvim ugovorima legalizovati, onda bavljenje sportom vise nema nikakvog smisla. A ni pravom.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Odo sutra svoju fakultetsku diplomu da dam komsiji. Meni sada nije potrebna a on jadan juri neki posao, ima neka obecanja pa mu samo diploma nedostaje. :puke
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Cz postala Czt.
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=07&dd=13&nav_id=1015010

Znamo svi kakve su organizacije Fiba,Uleb i El,ali ne bi bilo loše da budu o svemu obaveštene,tim pre što ovim upisivanjem Telekom u registar ovi na neki način žele da zametnu trag kao da se ništa nije desilo.
Kada se Fmp preimenovao ni jedni ni drugi nisu igrali Evropu,pa je samim tim bio veći prostor za mahinacije,ali ovo im ne sme proći.
Takođe bilo bi dobro kada bi šibnuli mejlove i najpoznatijim košarkaškim sajtovima u Evropi Eurohoops,Sportando itd.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Што су шатро случајно ставили ознаку screenshot баш преко имена ИЛР :D
 

cdrms

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
43
Reaction score
5
Koji klub ce gledati ovi sto su kupili sezonske od ILR? :buhaha
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Upravo sam i ja to hteo da pitam. Znači plaćali su sezonske jednom klubu do pre par dana i šta sad??? KAKO SE NIKO OD NJIH, makar jedna osoba ne zapita ovako nešto!? Dal je moguće da ste toliko glupi pička vam materina!?

Najjače je što im je odgovor, ovo je naša zvezda ko jebe ono od ranije :buhaha :buhaha Kakvi idioti. Ložili se par godina, oni transparenti pičke materne i šta sad to ne važi a??

Ovo treba lepo prevesti na engleski i videti koja sportska organizacija je nadležna, odnosno da li postoji neka takva organizacija i poslati lepo i uredno. Samo slike i dokumenti odnosno činjenice, ništa izmišljanje znači. Ništa ne dobijamo od FIBE, Uleb i ostalih, znači samo lepo potražiti ko je odgovoran i poslati mu. Pa neće govnima nikako biti svejedno. Ne može doveka ovako, drkanje kurca i laganje i mazanje. NE MOŽE VIŠE STOKO!!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.580
Reaction score
3.487
@ Nemke PFC

Takođe bilo bi dobro kada bi šibnuli mejlove i najpoznatijim košarkaškim sajtovima u Evropi Eurohoops,Sportando itd.

Odlicna ideja, to sam zaboravio.

Ukljuciti i sve relevantne medije, ciji bi doprinos bio i u stvaranju svojevrsnog pritiska na uleb i fibu, potencirajuci tzv. finansijski fair play koji uleb uvodi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Na žalost taj UPPR je prepisan iz evropskih zakona, jer ga tamo koriste često.
Nikakvi dugovi nisu vraćeni. Poverioci su na silu i pod pretnjom morali da otpisuju dug, a onih nešto malo su sveli ja 2.5%. Međutim, imam info da ni od tih 2.5% niko dinara video nije. Jedino što su platili je 2.5% poreza.

I tako oni ispeglaše sve, vratiše stari klub. Ugovorima su definisali kome idu trofeji, ko preuzima mesto u ligama, sve imaju po "pravilima" pisanim za njih.

Dule rece, a to sam bio zaboravio, da za neki dio nisu imali nikakve papire te da su odredili porez "odokativno", a da ni ovo nije moguce da je bio toliko mali, a jos na to su platili samo tih 2,5 posto. Komedija.

A za ta pisma organizacijama i medijima ne vjerujem da ce imati uticaja posto niko nije reagovao ni kad se sve to desilo UPPR-om na pocetku price.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Naša je dužnost da se borimo protiv tih govana, a to što će ovi iz ULEB progledati ciganima kroz prste, a možda i neće, nije naš problem. Mi smo već spremili dokumentaciju koja će biti prosleđena na dosta mesta. Valjda će bar neko da pričita i uvidi šta se kod nas radi!

Od pedera iz KSS ne očekujem apsolutno ništa, jer cigani tu kolo vode, inače bi počeli od seoske lige.

Dakle, pišite i šaljite informacije na sve web sajtove pa i direktno u ULEB/Evroligu i ne razmišljajte da li će pomoći ili ne. Borite se za Partizan i za pravdu!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
...da mi ponude milione,bilione,ne boj se ribare,ostacu kraj tebe.....
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
http://www.kss.rs/files/Download/REGISTRACIONI%20PRAVILNIK%202013.pdf
Obratite pažnju na ovo, ovo je registracioni pravilnik KSS-a u maju 2013.
Pogledajte poslednji pasus člana 3:
"Zamena ranga takmičenja između klubova je zabranjena ...".

http://www.kss.rs/wp-content/uploads/REGISTRACIONI-PRAVILNIK.pdf
Ovo je registracioni pravilnik donet pre 3 nedelje,gde je taj deo o zameni ranga takmičenja skroz izbačen.

Inače,ima dosta interesantnih članova,najzanimljivije je 3-9.

Ovo je pravilnik o takmičenju KSS-a iz 2013
http://takmicenje.taboosport.com/do...kotakmicenjuavgust20132141020130829092757.pdf
A ovo 2015
http://www.kss.rs/wp-content/uploads/PRAVILNIK-O-TAKMICENJU.pdf
Videti razliku člana 9 i jednog i drugog pravilnika.

Dakle,jasno je zašto su menjali i zbog koga pravilnik,samo ih ovde zeza jedna stvar,a to je da jedan klub nije učestvovao ni u jednom takmičenju 4 godine.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Svaka ti cast na ovom. Ovako bi se mozda moglo poslati nekom da ne postuju ni svoj (najnoviji) statut

Evo primjera iz tog devetog clana kad klubovi ne mogu da se mijenjaju

Ако би замена ранга била са клубом који се тек основао или није учествовао у завршеном сениорском
такмичењу у претходној такмичарској сезони
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top