Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Jedno veliko :clap za sve, mada je bilo dosta onih koji to po igri nisu zasluzili, ali ipak cestitke. Igra je mozda bila kriminalna na trenutke, ali na zalaganje nemam zamerki.

Ovo mora u arhivu jos veceras (samo da se prvo konstatuju sve greske, a bilo ih je :D), jer nas u ponedeljak ocekuje utakmica sezone u NLB. Pobedom idemo na dva razlike Hemofarmu plus bolji medjusobni skor, tako da bi time prvi cilj vec u ponedeljak ostvarili.
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
Mladene nisi utripovao.
U jednom momentu su imali 29:9 u slobodnim,a mi napravili 1 prekrsaj vise .
Al dobro ,bitna je pobjeda
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pojedinci mi toliko idu na onu stvar standardnom prozivkom tipa "Cibona je očajna", pa sada "Budućnost je očajna, pa još umorna" i slično...:banghead Jebem ja svakog takvog navijača Partizana koji tako nipodaštava bilo koju našu pobedu, pogotovo onu ostvarenu na strani...ciganski virus, ali BAŠ ciganski...

Budućnost je sve samo ne slaba ekipa.
Budućnost je sve samo ne ekipa bez trenera.
Budućnost je sve samo ne slučajno u vrhu tabele.

Posle ovoga viđenog večeras ja više nemam dilemu - oni su 4. učesnik F4, pored nas, Olimpije i Cedevite. I bez Dragičevića (kojeg večeras kao da nije ni bilo u njihovom timu).
 

Dr.Hofmann

Guest
Slažem se Je-ne -a , Budućnost ima jednu dobru ekipu za NLB okvire, naravno slabiji su od nas kao i sve ostale ekipe u NLB-u,ali dobiti ih kod njih u ovako važnoj utakmici i za njih i za nas je jako jako bitna stvar.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Za one koji u ponedeljak i/ili četvrtak ne mogu uživo da gledaju Partizan: Arena 1 prenosi i u ponedeljak (10.01.) iz Vršca, a i u četvrtak (13.01.) protiv Širokog u Pioniru - oba puta od 18.00h.

Arena će prenositi i u nedelju (16.01.) iz Zagreba Cedevita - Partizan, ali jebiga, na 2. programu (od 17.00h).
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Da li neko iz kluba namerava da mu objasni neke stvari...da je puno sigurnije, lakse zakucati sa dva ruke iz više razloga. Ona situacija pred kraj utakmice kad je kucao sa jednom pa pukao u obruč...mogu da se kladim da je pokusao sa dve, da bi bilo 2+1.
TO JE ČISTA NAVIKA....a loše NAVIKE treba izbacivati. Ako več ne ide sa pričom, ja bih ga novčano kazio!

Pa bas u onoj situaciji nije trebao da kuca sa dve ruke.... Pa prilepio bi ga Dragicevic samo tako kao sto su Slavku lupali i izbijali lopte kad krene na kucanje sa dve ruke, posto sa jednom nije zakucao u zivotu!!!

Po meni je sa jednom rukom kucanje mnogo produktivnije!!! Brze je, vise moze da se skoci, a i ne moze uvek sa dve da se kuca, nije covek sam na terenu!!! Druga je stvar sto on nekada ide na kucanje kada je 2 m od obruca pa se nalozi, i onda ga zavari u prvi obruc!!! A u danasnjoj situaciji je sasvim bilo ok, u suprotnom bi ga ovaj blokirao samo tako jer ne bi mogao toliko da skoci, sto je i logicnije!!!
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Svaka čast na pobedi, mada sam se u početku stvarno uplašio da ćemo proći ko protiv zadra i radničkog. Ipak smo se trgnuli. Kriminalno sudjenje, a uz to i indolentnost naših igrača u pojedinim trenucima. Kad je Milosavljević sjebao par kontri hteo sam da pojedem TV. I na kraju odluka Vlade da uvede Peru, gde zbog toga dva bitna napada propadaju, iako ni Jerrells nije ima neka rešenja, bar nije stao sa driblingom na pola. Mada kako stvari stoje ako nastavi ovako doživeće sudbinu Lafajeta. Ali sve u svemu bitna je pobeda. I možda što je još bitnije, počeli smo kao pre i kad ne igramo dobro, da dobijamo, što i jeste odlika velikih ekipa.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Da li neko iz kluba namerava da mu objasni neke stvari...da je puno sigurnije, lakse zakucati sa dva ruke iz više razloga. Ona situacija pred kraj utakmice kad je kucao sa jednom pa pukao u obruč...mogu da se kladim da je pokusao sa dve, da bi bilo 2+1.
TO JE ČISTA NAVIKA....a loše NAVIKE treba izbacivati. Ako več ne ide sa pričom, ja bih ga novčano kazio!

naravno,to pricam od njegove 2-3 utakmice,jer sam to odma zapazio ... to su stvari koje igrac nije prirodno da radi ...

Mladene nisi utripovao.
U jednom momentu su imali 29:9 u slobodnim,a mi napravili 1 prekrsaj vise .
Al dobro ,bitna je pobjeda

istina je da su nas poprilicno ostetili,ali ovaj odnos bacanja je vise rezultat nase lose selekcije faulova nego navlacenja ... dovoljno govori cinjenica na kraju meceva gde imamo 1 faul vise od njih (24:23) a oni 16 bacanja vise od nas (35:19) :banghead ...znaci mi smo od 24 faula napravili samo 7 " dobrih " faulova ...


samo da pohvali sve Grobare koji su bili na utakmici :clap:clap:clap
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Sve cestitke igracima, Vladi i navijacima za pobedu! Osim sto smo se primakli na pobedu zaostatka za prvoplasiranom ekipom, bolji smo i od Buducnosti (ako udjemo u eventualni krug)! Ne bih da duzim sa postom, jos su mi bitne 3 stavke:
1) cestitke kapitenu za to sto je sada igrac sa najvise odigranih utakmica u voljenom klubu
2) kao sto rece Hofman, jel' mi na Bozic "peglamo" svakoga!?
3) dobicu cir zbog Partizana (prvo me iznerviraju, a onda po ko zna koji put urade nemoguce)
Jos jednom, sve cestitke i radujte se braco grobari!
P.S. Znate kako se kaze, sta radis na Bozic, to ces raditi cele godine! Dominacija!
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Ne bas lepa utakmica za oko, ali pobeda je pobeda! Ne treba joj se gledati u zube. Pamtim vreme i kad smo mnogo uigraniji bili, i Buducnost slabiji tim imala, pa smo opet tesko izlazili na kraj sa njima. NAravno da imam zamerke, siguran sam da svi imaju, ali sam isto tako siguran da ceo strucni stab radi na otklanjanju istih. Na ovoj utakmici se mozda i najvise videlo koliko nam fali jedan dobar suter (po meni Rasic bi bio u ovoj ekipi od vece koristi nego prethodnih sezona), i ako dodje Vujanic, sto ja od sveg srca zelim, videce se ogroman napredak, pre svega na pozicijama 4 i 5 (tu mislim na poene, ni na sta drugo). Milos je odlican suter, morace protivnicke odbrane da obrate paznju na njega mnogo vise nego recimo na Veselog ili Klobucara, samim time bi malo popustio i pritisak u reketu, plus batine koje nasi visoki igraci dobijaju. Sve u svemu, krenuli smo, druga pobeda na strani vezana, nema zaustavljanja, teraj dok mozes, ovaj tim ima potencijal, greota bi bilo da se ne iskoristi!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ko je posle 20-2 imao zivaca da gleda celu utakmicu na kraju je pocascen POBEDOM!

Ne znam zašto, ali sam sasvim mirno gledao utakmicu. Jedino su me sudije iritirale do ludila. Toliko debilnih grešaka odavno nisam video, a pogotovo onu kada nisu svirali očigledne korake a onda Vladi dali tehničku!

Sve sto smo vise odvojeni sve vise verujem da nas Crnogorci mrze vise nego Hrvati..

Apsurd i glupost. Generalizuješ ceo narod zbog grupe budala! Ko su bili oni Partizanovi navijači u dvorani ... Čečeni , Turci, Rusi, ili Crnogorci!

Pojedinci mi toliko idu na onu stvar standardnom prozivkom tipa "Cibona je očajna", pa sada "Budućnost je očajna, pa još umorna" i slično...:banghead Jebem ja svakog takvog navijača Partizana koji tako nipodaštava bilo koju našu pobedu, pogotovo onu ostvarenu na strani...ciganski virus, ali BAŠ ciganski.

Sasvim si u pravu. I mene to baš mnogo nervira. Ponašaju se kao da je Budućnost seoska ekipa pa eto jedva smo i njih pobedili.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Pa bas u onoj situaciji nije trebao da kuca sa dve ruke.... Pa prilepio bi ga Dragicevic samo tako kao sto su Slavku lupali i izbijali lopte kad krene na kucanje sa dve ruke, posto sa jednom nije zakucao u zivotu!!!

Po meni je sa jednom rukom kucanje mnogo produktivnije!!! Brze je, vise moze da se skoci, a i ne moze uvek sa dve da se kuca, nije covek sam na terenu!!! Druga je stvar sto on nekada ide na kucanje kada je 2 m od obruca pa se nalozi, i onda ga zavari u prvi obruc!!! A u danasnjoj situaciji je sasvim bilo ok, u suprotnom bi ga ovaj blokirao samo tako jer ne bi mogao toliko da skoci, sto je i logicnije!!!

Ja kosarku nisam nikada trenirao, pa nisam upoznat sa "tehnickim" detaljima. Ali da li je normalno da kod kucanja jednom rukom druga bude "prisivena" uz telo ili je dozvoljeno da se drugom gradi prostor? Mislim, deluje mi nekako neprirodno da covek skace i prakticno drugu ruku drzi u dzepu.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Prvo, pohvala za Srbe iz Crne Gore, koji su zaista bili na odlicnom nivou, @Gazda u dvorani nisu navijali za Partizan Crnogorci, nego Srbi iz Crne Gore...

Drugo, osteceni smo za barem 4-5 lopti...

Trece, nemamo igru u napadu, a jedini krivac je Jerrels...Da dodje Milos, da ostane Jerrels jos 15 dana dok se Vujke uigra i da mu se krajem januara da sut karta, odnosno karta u jednom smeru, za SAD...

Cetvrto, hrabri voljni momenat i odbrana u poslednje 3 cetvrtine...To hrabri pred evroligu...

Peto, u Vrscu mora bolje od ovoga...
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Buducnost je odigrala ratnicki, borbeno, prstalo je na sve strane. Gurale su ih sudije, krijuci kriterijum iza mnostva "razmena" pogresno sviranih faulova, ali svejedno, ekipa Partizana se probudila i reagovala na ritam koji je Buducnost nametnula. Srecom pa su izgoreli u tom tempu do kraja. Svaka cast Radonjicu, ozbiljan je trener, od ekipe anonimusa napravio je respektabilan tim.

Ovakve utakmice daju KK kvalitet u EL.

Ne bih se slozio za Jerrelsa, cini mi se da mu jos malo fali samopouzdanja da pocnu da ulaze te trojke i to je to. Razbijao je odbranu ulazima...
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Hvala dragom Bogu na ovoj pobedi!!! Bravo momci,bravo junaci!!! Ulepšali ste nam svima današnji veliki praznik!!!

Bilo je jako teško,Đetići su dobar tim a uz onakve sudije bilo im je još lakše da naprave popriličnu razliku.Jako mi je drago što naši nisu klonuli duhom već su uspeli da zbiju svoje redove i vrate se u meč...
Pobeda je najbitnija ali moramo još mnogo da radimo,verujem da su nam svima živci istanjeni posle večerašnjeg meča...

Velike čestitke za našeg Kapitena na veličanstvenom jubileju!!! Jedan je Petar Božić!!!

Braćo Grobarska iz Bratske Crne Gore svaka vam čast na večerašnjoj podršci našem Partizanu!!!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Pa bas u onoj situaciji nije trebao da kuca sa dve ruke.... Pa prilepio bi ga Dragicevic samo tako kao sto su Slavku lupali i izbijali lopte kad krene na kucanje sa dve ruke, posto sa jednom nije zakucao u zivotu!!!

Po meni je sa jednom rukom kucanje mnogo produktivnije!!! Brze je, vise moze da se skoci, a i ne moze uvek sa dve da se kuca, nije covek sam na terenu!!! Druga je stvar sto on nekada ide na kucanje kada je 2 m od obruca pa se nalozi, i onda ga zavari u prvi obruc!!! A u danasnjoj situaciji je sasvim bilo ok, u suprotnom bi ga ovaj blokirao samo tako jer ne bi mogao toliko da skoci, sto je i logicnije!!!


ne zezaj Nikola,molim te ... pa ako je normalno da se zakucava sa jednom rukom,kad si ispod samog kosa okruzen igracima,zasto mislis da svi ozbiljni centri zakuvavaju sa DVE RUKE ??? osim Jawe :D pa zato sto u tom slucaju imaju 3 opcije :

1. DA NAPADAC ZAKUCA
2. DA ZAKUCA + SL.BACANJE
3. DA IZNUDI FAUL I DOBIJE 2 BACANJA

u ovom drugom slucaju ima 2 opcije :

1.DA MU SKLIZNE LOPTA I PROMASI ZAKUCAVANJE
2.DA POPIJE BANANU

naravno desi se i da zakuca,ali je to vrlo mali % realicacije ...

kucanje 1 rukom jeste produktivnije,brze se skoci i efektnije izgleda ali to se radi kad nemas nikog oko sebe :wink:
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ovo je sve tacno, ali bih dodao da sa Jawaijem mora mnogo vise da se radi i na drugim stvarima, pre svega, na "igri ramenima"- koriscenju tela u napadu, kao i na gradjenju za poziciju u napadu, jer mora mnogo blize kosu da prima loptu...

On mora sa onom masom da unosi igrace u kos, a pre toga da primi loptu na 2 metra od kosa, a ne na 4 kako sada radi...

Izgleda nekako naivno, lako ga je zalepiti, ne koristi laktove, ne zna da se gradi ramenima... Toliko osnovnih elemenata...
Ono sto mene brine kod njega jeste sto se od pocetka godine ama bas nikakav napredak ne vidi u ovim segmentima...
Ali dobro, kakav je- takav je, od koristi je u napadu, mada mi nije jasno kako jos uvek ne zna da gradi kos, onaj Dubljevic- Dubaljevic, kako vec, mu je pokupio dve ili tri lopte u napadu...
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Prvo, pohvala za Srbe iz Crne Gore, koji su zaista bili na odlicnom nivou, @Gazda u dvorani nisu navijali za Partizan Crnogorci, nego Srbi iz Crne Gore...
Исто срање само друго паковање, све смо ми православци, мада неки прилају да су срби неки да су црногорци.

Т
јебем вам матер свима почевши од онога што је штампао неколико хиљада више него што може да стане до оних кретенастих,монголоидних полицајаца што изигравају богове........јуче два пута идем на благајну да купим карту,коначно је купим,дођем пола сата прије меча,кад оно затворили све улазе.

чини ми се да је било и људи ван ЦГ,видио сам неколико момака са мајицама Срби.......у сваком случају,много сам срећан због ове вечрашње сцене на трибинама!
Прво прошле године хала није била дупке пуна као вечерас било је једно 85% попуњено и могао си да дођеш на полувријеме. Вечерас као и прије 2 године ко год да је дошао сат времена прије ни са картом није могао да уђе. тако да је то само твоја грешка никог другог. Следећи пут прије се исцимај.
Било је београдских група, и то што неко има мајцу срби не мора да значи да је из Србије, и ја је имам.

Apsurd i glupost. Generalizuješ ceo narod zbog grupe budala! Ko su bili oni Partizanovi navijači u dvorani ... Čečeni , Turci, Rusi, ili Crnogorci!
Газда да су групе будала добро би било, па отприлике сад 20% људи пљује по србији и више воле усташе од Срба, а знајући да су прије референдума били Најсбскије породице у ЦГ, ти су најгори :puke (x100)

Навијање феноменално, величина копа већа него икад, карање после минус 18 Непроцјењиво. Гамад искомлексирана поново напада на Свети дан 20:4 :clap
 

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
bogami posle ovoliko nerviranja tesko je bilo sta reci osim da sam od kkp-a dobio najlepsi poklon za bozic i proslavu punoletstva!doza borbenosti na zavidnom nivou ali i dalje ima podosta stvari koje mogu da vas iznerviraju kod nasih igraca,kao npr par glupih faulova,neodlucnost u napadu,dzavino kucanje jednom rukom,nerezonski sut za tri poena dzerelsa u prvim sekundama napada,nasedanje na provokacije kod prve tehnicke ali mnogo je danas bilo pozitivnih stvari a voljni momenat i odbrana pre svega kod bukvalno svih igraca.sudije su nam ponistavale ciste koseve,4-5 puta nisu svirali kos i faul kada je bilo elemenata za to,dodeljivali im lopte koje su trebale da budu nase pa kada se sve sabere i oduzme posle danasnjeg dana,pobede i pogleda na tabelu mozemo puno lakse da disemo i iscekujemo nove pobede...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@bokile pfc

Ziveo sam dole, pa znam situaciju...
Govorim "Crnogorci" za onu petinu pravoslavnog zivlja, koja mrzi Srbe....
Mislim da me razumes, 17% + 7% nepravoslavnih + petina pravoslavnih + plus deset % onih koji su zastraseni ili kupljeni, dobijes onih 55 %...

Kada sam napisao "Crnogorci", mislio sam na ovu petinu pravoslavnog stanovnistva, koja nas "ne voli"...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top