Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...PARTIZANE NAS SI PONOS TI SI NAMA SVE NA SVETU,NAVIJACKU ARMIJU TI IMAS U TEBE ZAKLETU,MI BEZ TEBE NE MOZEMO ,VOLIMO TE SRCEM CELIM,DIVIMO SE SAMO TEBI I BOJAMA CRNO-BELIM......savrsena,ali SAVRSENA ODBRANA,preuzimanja,pomaganje kod branjenja pika,onemoguceni otvoreni sutevi,gradjene kosa,defanzivni skok savrsen,nisu dali skoro nista iz reketa.Fantasticno,Partizane bravo bravo.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Nismo mi nista tu krivi sami su nas naterali da igramo NLB :D buahaahaahha
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja ne znam kako mi odigrasmo ovako dobro!
Bravo Vlade Jovanovicu, osparavao sam te, nervirao sam se cele sezone, ali svaka ti cast, i izvini!
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Hvala,crno-beli...

Kad kažeš Partizan,rekao si nešto!

Hvala još jednom
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
TITULA TITULA,SLAVICE SE TITULA,PARTIZAN JE SAMPION,PEVA CELA SLOVENIJA !!! :D



za ceo tim na celu sa VJ :respect:clap:respect

p.s. nek neko napsie ako zna kad ce biti izvestaj na SOS-u
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ја само да се захвалим члану Ilij@ на линку ТВ Арене који ми је улепшао вече! Свака част, мајсторе! :respect

А специјалан поздрав за весића, клеута, жику паука, ћелаве другаре илића и павловића и сву осталу братију. Дувајте нам курац, са све Јагодником у пакету. :D
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Prošle godine smo na Veliki Četvrtak dobili Makabi i otišli na Fajnal-For Evrolige a ove godine smo osvojili petu uzastopnu titulu Šampiona na Jadranu! Hvala Ti Bože!!!

Velika pobeda uz mudru i hrabru igru!!! Svaka čast našim košarkašima,svaka čast Vladi Jovanoviću, svaka čast svima u Klubu, svaka čast Grobarima iz Slovenije, okolnih zemalja i onima koji su uspeli da dođu iz Srbije u Ljubljanu!!!

CRNOBELA DINASTIJA!!! D O M I N I R A J !!!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
v203976p1.jpg
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Hvala ti crno-bela LJUBAVI!!!
Dominacija se nastavlja.
Na jadranu nista novo.
Stoka i dalje nabada!
 

Thomas

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Bg
CESTITAMOOOO! Stvarno dobro finale, a mi najbolji kad je najpotrebnije.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Прошла титула ми је дража само због оне тројке.
Иначе невероватно битна титула,и због Владе и свега.
Да смо имали скок у нападу раније би им пресудили,али не може се имати све.
Морам признтаи да сам очекивао да ће судије више да нас карају.
И да Едине легендо:respect:respect:respect
Ако ртс има имало мозга да упари њега и Шаренца за евролигу следеће сезоне.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.779
Локација
"preko bare"
Nadam se da će sljedeće godine na majice morati da stave i drugu ruku! :D
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Momci koliko sam ponosan na vas recima vam ne mogu opisati.
Jednostavno obozavam nas KK, koji je pravi primjer kako se mukotrpnim radom ostvaruju ciljevi.
Hvala vam sto mi ulepsavate zivot svih ovih godine OD SRCA VAM HVALA!!!!!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Da su pametni, sutra bi bilo u svim shopovima :)
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Koliko mene ovi momci čine srećnim i ponosnim!!!
Pa KK PARTIZAN me svake godine podseća iznova kako je lepo navijati za PARTIZAN!!!
Hvala vam momci, svaka čast Vlado!!! Nastavite samo ovako i u budućnosti!
Kurto...vredelo te je čekati!

ČESTITKE SVIMA!!!

TITULA, TITULA, SLAVĆE SE TITULAAAAA
PARTIZAN JE ŠAMPION, PEVA CELA SRBIJA!!!
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Zelim da se Pera Bozic nikada ne penzionise :)

Toliko smo zivaca ove godine pogubili, ali ovo sve anulira i idemo do sledece titule, u nasem prvenstvu!!!

LJUBAV PREMA KLUBU NE MOZE DA PRESTANE, DOK ZIVIM KLICACU NJEMU, VOLIM TE PARTIZANE!!!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Neprikosnoveni šampioni ! ! !

818.jpg


Najbolja dva tima u regionu sastala su se u dvorani Stožice da odmere snage u finalnom susretu i borbi za trofej. Šampionski prsten pripao je crno-belima, nakon velike i uzbudljive borbe pobedili su Olimpiju rezultatom : (23:26, 16:17, 19:22, 16:12).

U uvodnim minutima velikog finala viđena je brza igra, Olimpija je preko Jagodnika rešavala većinu napada, dok su Veseli i Gist sa dve trojke bili efikasni za 9:8. Nakon dve vezane trojke domaćina, Džavaji je bio odličan pod košem, a Milosavljević je uspešno našao put do koša zmajčeka 15:13. Prvo vođstvo crno-belima u 7. minutu doneo je Džerels trojkom sa velike distance 15:16. Prvi tajm-aut na utakmici tražila je klupa Olimpije nakon odlične reakcije Gista u reketu za 15:18. Olimpija je izjednačila preko Udriha i Ilijevskog 20:20. Tri poena prednosti doneli su Katić i Lučić sa penala, a do kraja četrvtine Udrih je upisao ješ jedan uspešan šut van linije 6, 75, ali je to anulirao Džerels sa iste distance za 23:26.

Odličnom odbranom počeli su košarkaši iz Humske drugi period, što je materijalizovao Veseli atraktivnim zakucavanjem. Pridružio mu se u tome i Džavaji za 25:30. Džerels je potom odlično pronašao put do koša protivnika za 25:32. Prve poene iz igre u nastavku Olimpija je postigla u 14. minutu, na to se nadovezao Ilijevski ubacivši novu trojku, pa je trener Jovanović odmah zatražio tajm-aut. Nakon Kecmanove trojke, u reketu crno-belih Gregori je dva puta bio efikasan 34:35. Katić je na drugoj strani pod košem Olimpije bio neodbranjiv za vođstvo 34:39. Šermadini i Markota su doneli novo izjednačenja 39:39. Minut do kraja prvog poluvremena Džerels je prošao celu odbranu i zakucao, a u narednom napadu nakon odlične odbrane parnog valjka, Gist je poentirao za 39:43.

Na kraju drugog perioda Jagodniku je dosuđena tehnička greška, koju je Partizan mt:s na početku trećeg kvartala pretvorio u četiri poena 39:47. Katić je u narednom napadu povećao prednost crno-belih, međutim onda su domaći igrači napravili seriju od 6:0, koju je prekinuo Veseli 45:50. Lučić i ilosavljević su bili polovični sa penala, ali je odbrana kluba iz Humske bila na visokom nivou 45:52. Timovi su bili u bonusu, igralo se čvrsto, pa su novi poeni stizali sa penala 48:54. Iz nove odlične odbrane crno-belih, Gist je atraktivno poentirao 48:56. Jagodnik i Udrih su vezali trojke za samo koš zaostatka za aktuelnim šampionom. Prekinuo je tu seriju Džavaji novom dobrom reakcijom pod košem 54:58. Važna bacanja pogodili su Džerels i Lučić, na drugoj strani bio je precizan Udrih. Markote je lako prošao odbranu kluba iz Humske, ali je plej crno-belih pogodio trojku uz zvuk sirene za plus sedam uoči odlučujućeg kvartala 58:65.

Dva uspešna napada domaćina Kecman je anulirao novom trojkom i odličnim prodorom uz faul za vođstvo u 34. minutu 62:71. Dejvis je povećao procenat šuta za tri poena svom timu, dok je Ilijevski bio polovičan sa penala 66:71. Crno-beli su bili dobri u odbrani, ali napad nije funkcionisao u tim trenucima. Posle velikog perioda igra bez koša Džavaji je bio polovičan sa penala za 66:72. Potom je Ožbolt oba puta bio uspešan sa linije za slobodna bacanja za smo koš zaostatka 70:72. Na minut do kraja Džerels je bio sigurne ruke sa iste distance 70:74. Udrih takođe nije promašio, za naredni napad crno-beli nisu iskoristili, ali su bili uspešniji u skoku i na 10, 3 sekindi do kraja imali loptu i koš prednosti. Džerels je ponovo bio fauliran i ponovo precizan za 72:76. U naredni napad crno-beli su branili, ali je Ilijevski postigao koš 2, 4 sekunde do kraja 74:76. Džerels je doneo još jedan poen i slavlje je moglo da počne 74:77!

КК Партизан
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top