Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO bravo momci!!!!!!!!! kako mi je drago popizdio sam na ovog usranog rtcg komentatora sva sreća pa su naši bili na nivou :D A sad finale i da pijemo i pjevamo :D
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Toooooo breeee, pobjedaaaa!!!!

Odavno se nisam ovako nervirao kao noćas, jer uvijek kad gledam utakmice KKP-a potpuno sam siguran i vjerujem u pobjedu, ali posle kraja treće četvrtne vidio sam da se momci iz Budućnosti mnogo bolje drže i da ih je krenulo baš. Ali srećom, desi se to što se desi...

Mutavi Džavai i kapiten Pera (zaista mora u penziju više) su krivci što izglođah nokte, a i ispuših čitavu kutiju cigara za ovo 2h koliko je utakmica trajala. Dužni su mi jednu Drinu sarajevsku.

I zbilja, pošto sam iz Nikšića, gledah na ovu RTCG2 smrdljivu televiziju. A ovaj komentator majmunasti, ovo govnarče jedno dukljansko, komentariše utakmicu kao da Budućnost igra protiv Šiptara, a ne protiv ljudi sa kojima smo bili u istu državu otkad postojimo.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Sunce ti jebem koliko smo slabo igrali i opet pobedili,valjda ce sut pre svega krenuti u finalu mada i defanzivni skok je bio los narocito u prvom poluvremenu,komentator se nalozio,pazi molim te buducnost igrala dobru utakmicu,da smo mi odigrali 30 posto bolje dobili bi ih lagano
 

Dr.Hofmann

Guest
Bravo momci, jedva ali pobeda, sad će Je-ne-a moći komotno da krka i pije po Ljubljani bez da se sekira...

Odgledao sam samo poslednja 4 minuta, ispade ono što je najbitnije, očekujem da se igra popravi u finalu mnogo...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Jebite se više sa takvim završnicama:D
Cilj je ostvaren,a o pitanju kako je ostvaren nije vreme sada govoriti.Kad prođe finale biće mesta i za to.
Sudijska govna:kur
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
ААААА одавно нисам овако излудио слушајући коментатора као ноћас мајку му дукљанску јебем! Тоооооооооооооооооо БРЕЕЕ јеби смрадове мрзне! Ајмо по трофеј црно-бели ове смрадове можемо заборавит, како их мрзим пих! ВОЛИМ ПАРТИЗАН!
извините због слова, ал сам превише узбуђен!
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Objašnjavam ja jednom gospodinu na početku da se neće do samog kraja znati ko pobjeđuje. :D

Čestitke Vladi i igračima!

:napred Partizan
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Dobili smo i to je najvažnije ! Ali igra u napadu samo na momente dobra a odbrana prava evroligaška !! Opet trojku ne možemo da ubodemo , bacanja do pred kraj očaj živi !!

Hrabro u četvrtak po prstenje i pehar za vitrinu !!
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Mnogo slatka pobeda, pre svega zbog naseg finala, ali i zbog onog govna sa RTCG. :wink: Jos kad bi Krka veceras pobedila, pa da slavimo!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Pojede mi mu...a(d' izvine ženski deo foruma) ovaj textualni prikaz u pm. Ali bitna je pobeda a sad u finalu šta bude nek bude a zna se šta mora biti:D:
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
VESELI,dva prikucavanja,od kojih drugo vrlo bitno,na samom kraju.Dzerals kucanje preko Simonovica sigurno potez finala.Pogodili smo JEDNU trojku i promasili mislim 14 bacanja,pa opet usli u finale.Ko nema Arenu,nezna koliko je srecan.Sudije GOVNA mada su nam dali 1 bitnu loptu,ali su sve vreme zestoko navlacili za Buducnost.Oni su skakali posle svakog kosa,i cudili se na svaku odluku,tako da mi je ova pobeda jedna od drazih.Uzmi Vlade drugu titulu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Sva sreća pa nismo ona bacanja pogodili inače bismo ih oprali jedno 15 razlike :)

Hajde da uzmemo još ove dve titule, pa da se izljubimo na rastanku sa nekima...

Komentatora neću komentarisati, pička cikotićka...
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
:šal
Raško jedan veliki cmok u dupe od mene....jebote da nam Raško spašava meč,sa penala kao Djordjević(Rašić)...svaka čast majstore:respect
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ma bre uvek verujte u Partizan! Svaka čast momci, čestitke za ulazak u finale.
 

graha

Grobar
Учлањен(а)
13.09.2007
Порука
707
Reaction score
21
Uf gusta zavrsnica. Sva sreca da smo okrenuli na nasu vodenicu, pre svega zahvaljujuci Rasku! Vrlo bitni njegovi poeni i sa posta i sa bacanja. Slobodna su nam bila ocaj, kao i sut za tri poena.

Cestitke na prolazu u finale ali mora to mnogo bolje.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
После 3/4 и онакве игре нисам видео како можемо ово да добијемо, али добили смо! :D

Утакмица је била у духу досадашње сезоне, од сјаја до очаја и назад. Најважнија је победа, све честитке играчима и стручном штабу, а посебно Рашку! :clap

И шта смо згрешили па да смо морали да слушамо оно некакво издркано коментаторско ђубре Максима Живаљевића...:puke
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Losa igra, lose sudjenje, POBEDA NASA :D to je najbitnije ......
P.s. Komentator sa RTCG katastrofa e kurac su njegovi dobili .....
 

DrPeric

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
288
Reaction score
1
Ju ju ... Nisam se vise nervirao... Jos pratim rezultat na jednom sajtu i tamo ne pise da je kraj utakmice, blenem minut onde i samo se nerviram. Sad se setih da proverim ovde.
I tako... Igru ne bi da komentarisem, znaci veoma lose. Nadam se da cemo da osvojimo ovo i da lepo na leto sredimo ekipu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top