Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Novi stadion

Da li æe se izgraditi novi stadion Partizana?


  • Total voters
    500

grobarnyc

Početnik
Учлањен(а)
14.12.2006
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Beograd/Nju Jork
ono sto sam citao za urbanizaciju to je cista glupost...

"
[SIZE=-1]- Da bi neki plan uopšte došao na dnevni red Skupštine grada, prethodno mora proći odgovarajući proceduru. Podsetiću da postoje odgovarajuće komisije, Sekretarijat za urbanizam i izgradnju, te da svi planovi moraju da budu pripremljeni da bi ih stavio na dnevni red Skupštine grada Beograda. Regulacioni plan koji se odnosi na Partizanov stadion urbanisti još nisu ni pripremili! Tek kada se to dogodi, dakle, moći ću da ga stavim na dnevni red- kaže za Glas javnosti Zoran Alimpić v. d. gradonačelnika.[/SIZE]
"
regulacioni plan za grad beograd urbanisticki je donesed do 2021 godine..
i to znam jer mi je majka arhitekta pa sam joj nesto radio na tom urbanistickom planu i bas pogledah stadion
i lepo pise da je predvidjen stadion
a ovaj sere
urbanisticki i regulacioni plan samo govori
sta moze tu da se gradi a to vec postoji
tako da nesto drugo koci izgradnju
ili to za partizan vaze druga pravila izgradnje
 

stojan

Početnik
Учлањен(а)
11.02.2008
Порука
2
Reaction score
0
Локација
Backa Palanka
nesto mi nije jasno,ako sam dobro video pise da izgradnja u najboljem slucaju moze da pocne u julu 2010,i da ce otprilike trajati 3god.,a ovde se vec pise da ce tad biti gotov,dali neko ima pouzdane informacije kada je najraniji a kada najkasniji moguci pocetak izgradnje stadiona,da znam cemu da se nadam
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Нико нема поуздане информације.

Заказали су градски моћници и лако се може десити да све падне у воду, да инвеститори одустану.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
...... и проблеми са нашом администрацијом тако да .......:roll:.
 

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
ljudi,da li vi stvarno mislite da ce da nam dozvole da pravimo stadion pre cigana!?pa oni su takozvani 'srpski brend',drzavni projekat stare jugoslavije,koji neki ljudi ni dan danas nisu napustili!zvezda se forsira,zvezda je simbol srpstva i mnogi ljudi jos uvek veruju u te bajke!u gradskoj vladi su godinama ljudi koji navijaju za zvezdu,tako da me i ne cudi ova neizvesna situacija!mnogi bi bili srecni da nam ovaj projekat probadne i verovatno cine sve,da tako i bude!cini mi se da nismo dovoljno jaki da se izborimo sa time!jel mozete da zamislite njihovu bruku da se za par godina finale nekog evropskog takmicenja igra na nasem novom stadionu,a oni kao bivsi evropski prvaci sede sto metara odatle i samo gledaju!?ja to ne mogu da zamislim!cigani su to!a ovo nije mala prica,vec jedna velika stvar,iza koje stoje mocni ljudi.....
 

MRTAV ZVUK

Guest
Varate se ako mislite da je taj izgovor,cigani brend,njihovi ljudi,namerno kocenje stvari ......
Alo ,ovo je Srbija,za saku dolara ima da nose Partizanov dres,ako treba.
Problem je samo sto ne investiraju nasi,pa se tacno zna gde svaki evro ide.
I male su mogucnosti da se zasite oni koji zele da se ogrebu o taj moguci kolac.
Nema kafane i pecenja i broj konta na Malti,nema ni zakona.Made in SER.
 

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
ima dovoljno drugih investicija gde moze covek da se ugradi,ne mora to kod svake da bude slucaj!ovde ima vise razlicitih isprepletenih interesa,zato stvar i jeste toliko komplikovana!naravno,nece ni investitori da svoje pare ulazu u jednu zemlju kao sto je srbija,dok se neke stvari ne rese!

Bez politike...

WebCrew Edit...
 
Последња измена од уредника:

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
444
Reaction score
344
Локација
NBG
ja mislim da je to kao i sa KK Partizan, jednostavno ako ne zelis nista sa politikom, oni te jebu u zdrav mozak, tako isto i za stadion... ali realno kad gledas, voleo bih i ja da se izgradi taj stadion i sve je to extra, ali kod nas prosecno publika dolazi oko 12000(bar na nase utakmice), a samo kad se igra u evropi, onda je pun stadion... u nemackoj, 2-3 liga po 50000 dodje... a ovako nam je stadion super, prima onoliko koliko treba(vise ne treba)...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Не знам, али мој став је да стадион не треба назвати ни по једном играчу, па био то и покојни Драган Манце. Једноставно, њему свака част, био је легенда и Партизана и јужне трибине, али сматрам да ниједан играч није већи од Партизана.

Да се ја питам, тај би се стадион звао и даље Стадион ЈНА, али то је немогуће. Евентуално, енглеки фазон - Стадион у Хумској или Стадион на Топчидерском брду, или овако како је сада - Стадион Партизана.

А трибине да се назову по највећим асовима Партизана. На пример, јужна - Драган Манце, источна - Момчило Вукотић, западна - Милутин Шошкић (или било ко из генерације 1966) и северна - Стјепан Бобек.

Али опет кажем, давање имена је нешто што иде на крају. Нови стадион треба прво да се сагради, а што се тиче овог нашег Храма, нема сврхе мењати име ако ће се рушити за пар година...

Apsolutno potpisujem tvoj post! I sto se tice imena i sto se tice tribina... Mada ja sam skeptican po pitanju izgradnje novog stadiona...
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
ne znam, da li bi mi morali početi sa nekom peticijom prema gradskim vlastima, za izgradnju, tj.dozvolu, za stadion. a ako ne, onda barem nešto sredstava da se ulozi za pokrivanje. brzo će jesen, Jug je tu, ali treba i popunjavati stadion i sa djecom i damama i starijim, a po nevremenu, objektivno, to je teško
 

bokelja

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
4
Reaction score
0
najbolje bi bilo kad bi se izgradio stadion.... i da se zove

"srpski hram fudbala"

to je ime za sva vremena....a zna se ko igra na njemu itd...sve ostalo je suvisno...
 

janjicdr

Početnik
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
29
Reaction score
0
Локација
Vranje
Moje misljenje u vezi stadiona da bi kad se vec gradi novi moderni stadion za duzi period naravno treba da ima minimum 50000 mesta, jer mi to definitivno mozemo da napunimo u ligi sampiona posto pretendujemo na istu. 36000 je malo sobzirom koliku armiju navijaca imamo. mislim da je glavni razlog nedolazka na stadion losa finansijska situcija, jer znam po meni i mojim drugovima. Tako da kad se vec gradi novi stadion neka to bude bar FULL.
Pozdrav od armije navijaca Partizana iz Vranja! IMA NAS MNOGO!!!
 

Rundi

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2008
Порука
5
Reaction score
0
Bilo bi lepo da se izgradi stadion ali iskreno mislim da od toga nema nista...
 

bokelja

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
4
Reaction score
0
jednom ce ga napraviti samo je pitanje hocemo li mi biti zivi do tada....
 

Trotter

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2006
Порука
879
Reaction score
0
Локација
Beograd
Izgradnju stadiona koci pre svega gradska administracija...jos neki ljudi su umesani u sve to,jer im izgradnja stadiona ne ide u korist i ako se radi o velikoj investiji...dovoljno je reci srpska posla....
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
ako se srusi JNA, mi necemo imati gde da igramo bar 15godina.Ovaj stadion sto su nam ponudili kosta bar 100miliona min.A zna se kako velike investicije prolaze u Srbiji- Moze novi, ali nikako da se rusi HRAM !!!!!!!!.......(pazi sto nas gani kopiraju mi najavili da pravimo novi stadion, oni odma srusili svoj- sad cujem nema sredstava da se zavrsiiiiii zapceto:))))))
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da stadioni kostaju 100 miliona mnogi bi ih pravili,mislim da je oko 250 miliona-300 cifra koju ce investitori uloziti!
Nema pitanja da li ce ili nece da se pravi stadion,mora se praviti, jer partizan za par godina nece moci da igra utakmice kao domacin ukoliko ne dobije novi stadion, ne znam da li je pametno biti domacin u austriji,oni su najbliza zemlja sa zadovoljavajucim stadionom :) hehehe
naravno ovo je za evro tekme,u srbiji ce stadion partizana biti moderan jos 200-300 godina :p
 

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
pa morace hram da se srusi,jer je to zemljiste koje pripaa sportskom drustvu partizan i logicno je da se tu gradi!naravno dobro moramo da razmislimo gde cemo igrati za vreme izgradnje.mora sve dobro da se proracuna.s obzirom da ce stadion da se gradi dve do tri godine,a za par godina vise necemo moci da igramo na sadasnjem kompleksu,posto nece vise da isunjava uefine zahteve,idealno bi bilo kada bi izgradnja novog stadiona pocela krajem ove ili pocetko sledece godine!kraj 2009 je neki poslednji rok!ali na kraju krajeva,vise nista ne zavisi od nas!sad su na potezu grad i investitori....
 
Top