Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Novi stadion

Da li æe se izgraditi novi stadion Partizana?


  • Total voters
    500

Laky

Guest
Trebalo bi da se izgradi ali kome vjerovati :?: Nece valjda da prima samo 36000 :?:
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
BL је написао(ла):
Nece oni prodavati klub vec drzava kao i sve ostale firme(tako da se oni nece ugraditi na taj nacin , vec verovatno dobijanjem love/poslovnog prostora od investitora stadiona).
Jedini problem kod privatizacije je sto po predlogu zakona o sportu klubovi sami odlucuju da li hoce da se privatizuju(i za to imaju odredjen vremenski period), pa ovi mogu da odluce da je u interesu Partizana da se ne privatizuje i da je najbolje da oni ostanu.

Inace koga bi vi voleli za novog potencijalnog vlasnika? Nekog stranca(Rus verovatno) ili nekog domaceg tajkuna(npr Zepter)?


Zepter je provereni navijac nasih najvecih neprijatelja. Ne osecam se lagodno kada se njegovo ime i Partizan pomenu u istom kontekstu jer sam siguran da od njega ne mozemo nista dobro da ocekujemo...
Stadion ce biti sigurno izgradjen. Uprava ce tako prisvojiti zemljiste koje nije njihovo podici stadion na njemu. Posle ih nista nece oterati... Ako ne odu pre nego sto pocne izgradnja stadiona nece otici nikada! Ljudi moraju da shvate da njihova "vladavina" nije i nece zavisiti od rezultata jer su njihove interesi na svim poljima osim sportskog (ponekad, reda radi).
Inace, domacinstvo na stadionu Obilica deluje kao najrealnija opcija.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
У сутрашњем Данасу (ха,сутрашњи Данас,каква игра речи!) Зечевић збори како ћемо домаће утакмице играти у Земунелу,а европске у Новом Саду или Смедереву. Мада,како сад стоје ствари на табели,пут до Смедерева или Новог Сада неће ни бити потребан. :mrgreen:
 

BL

Banned
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
13
Reaction score
0
of topic:

Immortal је написао(ла):
Zepter je provereni navijac nasih najvecih neprijatelja.

Ne znam odakle ti ta informacija, ali on recimo nije bio sponzor KK Sledeca Sezona ,vec KK Partizan.
Inace ja sam njega pomenuo onako kao coveka koji mrzi ove iz uprave FK Partizana i kao coveka koji ako se zainati moze da ih skine(valjda). A i covek je najbogatiji Srbin (plus jedini koji je vecinu para zaradio napolju a ne preko nase grbace).
 

BL

Banned
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
13
Reaction score
0
Zečević: Do kraja 2006. ugovor o stadionu


Generalni sekretar Partizana Žarko Zečević izjavio je da je zadovoljan finansijskim poslovanjem kluba u proteklom periodu i najavio da će crno - beli do kraja godine potpisati završni ugovor o izgradnji novog stadiona.

"Dobili smo sve potrebne dozvole za izgradnju, uradili projekat, potpisali predugovor i sada je još preostalo da parafiramo završni ugovor. Planirano je da izgradnja novog stadiona počne sledećeg leta i trajaće dve godine, a za to vreme mečeve u domaćem šampionatu igraćemo u Zemunelu, a evropske u Novom Sadu ili Smederevu", rekao je prvi operativac crno - belih.

(MONDO)

Ajde bas da vidimo da li ce za 3 meseca to potpisati.
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
BL је написао(ла):
of topic:

Immortal је написао(ла):
Zepter je provereni navijac nasih najvecih neprijatelja.

Ne znam odakle ti ta informacija, ali on recimo nije bio sponzor KK Sledeca Sezona ,vec KK Partizan.
Inace ja sam njega pomenuo onako kao coveka koji mrzi ove iz uprave FK Partizana i kao coveka koji ako se zainati moze da ih skine(valjda). A i covek je najbogatiji Srbin (plus jedini koji je vecinu para zaradio napolju a ne preko nase grbace).

Stoji to nacin na koji je dosao do bogastva... Cuo sam od vise ljudi da je on "njihov" i da se sastajao sa celnicima KK i FK sledeca sezona ranije... Sponzor RK Partizan je Si&Si ciji se gazda takodje izjasnio kao simpatizer "onih tamo"... Mozda sam previse iskljuciv ali za mene su ovakve stvari nespojive...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Zepter moze da navija za koga god hoce(mada je sponzorirao KK Partizan),ali to nema nikakve veze sa novim stadionom.Firma koja pregovara sa Partizanom je svajcarska-Marazzi G.C.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Iaoko nisam u to verovao kao i vecina, deluje mi da ce ipak taj stadion da se sagradi. Daj boze da bude kao sto se prica i da imamo tribine do dole do trave kakav bi tek onda ambijent bio, niko ne bi mogao da nam se izvuce kad napunimo stadion.
 

rkpartizan

Početnik
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
1
Reaction score
0
nece biti izgradjan stadion obilica.... nego ce da se dize tribina na zemunelu i imace oko 10- 15 hiljade mesta. a utakmice u euro kupovima ce se igrati na stanion ofk-a
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
ne mogu da budem optimista kao vecina.

previshe puta sam se lozio na makete da bi na kraju bilo pojeo vuk magarca.
evo, ja se mogu kladiti da u avgustu sledece godine sve ce biti isto kao danas. ni kamen se nece pomaknuti!
sve je pocelo jos davno, secam se imao sam dzepni kalendar za 1995 i na njemu stadion partizana pokriven! novi semafor! eeee koliko su od tada izbacili maketa vec sam prestao da brojim. a izgovori uvek isti. evo, samo jos jedan papir da se podpise i dolaze bageri. ti bageri nikako da krenu. na osnovu proslih iskustava mogu samo da ponovim - nema od toga nista, nagodinu ocekujem NOVU MAKETU i da sacekamo samo da se podpise neki papir. :roll:
 

vugrobar

Wallpaper man
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
385
Reaction score
1
Локација
Ostario
Verujem da će ga izgraditi :) ali neverujem da će se to dogoditi u narednih pet godina. :(
Pa ipak "guzonjama" treba vremena za plan kako i na tom projektu puniti džepove dok im šavovi ne popucaju! :evil:
 

nbg style

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2006
Порука
12
Reaction score
0
Локација
svuda po malo...
ma koji novi stadion...to svaki put kazu kad je klub u zizi...tu pricu sam cuo pre jedno 7-8 godina, i svaki put kad nam lose ide i kad prozivamo upravu oni se vade sa novim stadionom..nisu oni ludi da uloze svoje pare u stadion kada ce se klub u neko skorije vreme privatizovati i dobicemo nove vlasnike(ako Bog da) koji ce nadam se ulagati u Partizan, ako ne... ne gine nam put druge lige... :?
 

Method Man

Guest
Код:
Spain’s Valencia CF signs up to design of new stadium
	New 75,000-seat venue proposed at a cost of Euro250millions
The new stadium will be built in the centre of Valencia and is designed to host 75,000 spectators, replacing the club’s current stadium with a capacity of 53,000 seats. The budget of the project is estimated at some Euro250 million.
Valencia280px.jpg
 

BL

Banned
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
13
Reaction score
0
Ne znam da li ste primetili da kad je sajt Partizana renoviran bila ubacena i ona maketa novog stadina od mob lab-a.

Sada su je skinuli.
 

Jug

Početnik
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
133
Reaction score
0
Локација
Beograd, Hram Èuvara èasti
Nemojte mi reci, molim Vas, da se lozite na tu pricu o novom stadionu ? Neozbiljno bi to bilo sa Vase strane.
 

BL

Banned
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
13
Reaction score
0
Jug је написао(ла):
Nemojte mi reci, molim Vas, da se lozite na tu pricu o novom stadionu ? Neozbiljno bi to bilo sa Vase strane.

Sta ces, kad ne volimo ove hladne zimske dane.
 

z_boskoPFC

Grobar
Учлањен(а)
07.10.2006
Порука
202
Reaction score
0
Локација
tako blizu,a tako daleko..
ja mislim da je to nova laz da bi kao privukao grobare!sta ja znam voleo bi da to bude istinito ali cisto sumnjam!videcemo rekli su do 2009 da ce biti gotov stadion.
 
Top