Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Niko ne postavlja rezultate kad izgubimo osim mene... jbg i porazi su sastavni deo sporta mada smo ovde bas zakazali i ubedljvo pukli...

Odbojkasi - 9.kolo:

Spartak - Partizan 3:0

( 25:21, 25:21, 25:22 )

* peti smo sa 15 bodova i skorom 4 pobede, 5 poraza uz set-kolicnik 19:16, Spartak nas obisao a moze da nas obidje i Mladi Radni ako dobije...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.542
Локација
Yaoundé
U pravu si, ali iskreno, mislim da smo, ja prvi, još uvek pod utiskom onog što se desilo protiv AZ... Nemam snage ni da pošteno pročitam postove... Srećom po mene, tvoj post je kraći, pa si me nekako naterao da se pokrenem...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ma sve ok... svi smo jos uvek pod tim utiskom i pitanje je dokle ce nas jos drzati... nego sto se teme tice... nadam se da ce odbojkasi biti mnogi bolji i pobediti cigane u revans mecu kupa...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.542
Локација
Yaoundé
Momci igraju toplo - hladno... Odlika mladih ekipa, to je nešto što se mora istrpeti... Sa ganferima smo zabrljali u kupu i ispustili 2:0, posle ih očetkali u prvenstvu... sad sam mislio da ćemo uspeti da dobijemo i Spartak, ali eto...

Potencijal je tu, to smo već apsolvirali... sad samo ide nadogradnja...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Poraz odbojkasica od Uba...

Odbojkasice - 10.kolo:

Partizan - Ub 1:3

(13:25, 25:21, 23:25, 20:25)

*Ostaju i dalje na poslednjem mestu sa 2 boda i bez pobede jos uvek, svakako je sigurno da ce igrati ligu za opstanak.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Reče mi sin juče da Hala Impuls treba da se ruši, ali ja sam danas malo ,,kucnuo,, po internetu ,,Hala Impuls,, i ,,rušenje,, pa ništa nisam našao, rekoh i ako će da se ruši, to ko zna kada će biti...uostalom...kako je neko uopšte u tako ekstra otmenom kraju uspeo da sazida nešto što treba da se ruši...

I, krenem tamo na utakmicu naših odbojkašica, ali kada sam bio blizu odmah mi je bila sumnjiva tišina i to što ne vidim baš nikoga u blizini (osim mene)...onda ugledah ogradu i...sve je bilo jasno - doskorašnji dom naših odbojkaša i odbojkašica doduše još nije srušen, ali očigledno nije više u funkciji, tako da - poslednji pozdrav za Halu Impuls...




Ja inače ,,ne nosim,, internet sa sobom, a i danas mi veći deo dana interneta nije bilo ni u kući, pa...ljubaznošću devojke iz SPA centra u obližnjem hotelu, koja mi je nesebično ustupila njihovu ,,konekciju,, i preko sajta Odbojkaškog Saveza Srbije, nekako ipak saznadoh gde su odbojkašice Partizana koje su već dotle počele svoju utakmicu - u hali (sportskom centru) Master u Zemunu...za koji ja do večeras nisam ni znao gde je tačno, ali...ja nisam baš od onih koji tako lako odustaju ako nešto namere...ako idem na ,,tekmu,, onda ima da idem na ,,tekmu,, pa makar stigao samo na minut pred kraj...

Za vreme drugog seta utakmice sam ipak već stigao tamo, i...
...naše odbojkašice doduše nisu uspele da pobede, ali...verujem da će one, vremenom, igrati još bolje, u drugom setu (koji su dobile) pokazale su da u njima ima potencijala i za nešto više od onoga gde su trenutno...

Devojke, glavu gore i samo smireno...ima još da se igra!









Za one koji ne znaju, Sportski Centar Master je negde ,,pri početku,, Zemuna, gledajući sa novobeogradske strane, sve je u njemu nekako novo, čisto, uredno...








Za one koji (poput mene) gradom ,,krstare,, uglavnom busom ili peške, ovo je najbliža bus stanica koja ,,otalen,, iz Zemuna vodi u pravcu Novog (pa i Starog) Beograda, itd...

 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Docekali smo i prvu pobedu odbojkasica... Bravo za ove mlade devojke !!!

9.kolo: Partizan - Spartak 3:2

( 25:23, 20:25, 18:25, 25:14, 15:12 )

*na tabeli smo i dalje poslednji ali sa 4 boda, dva vise ima Spartak a tri Beograd...
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Odbojkasi imaju za nase uslove respektabilnu ekipu.

Opet dosta je promenjen igracki , uz to libero Pekovic koji je uzeo zlato sa repezentacijom tokom leta prakticno bez odmora.

Ipak hvala bogu stvari polako dolaze na svoje.
 

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
123
Reaction score
582
Kao i rukometašima pre neki dan, i odbojkašima smo pomogli da dodju do pobede u Nišu.
Screenshot_138ab53bd88adfa9fa.jpg
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ubedljiv poraz odbojkasica...

Stara Pazova - Partizan 3:0

(25:16, 25:13, 25:17)
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.542
Локација
Yaoundé
Bilo bi lepo da smo treći, ali plašim se da to nije slučaj...

Primarni kriterijum za utvrđivanje poretka nije broj bodova, već broj pobeda, pa tek onda broj bodova, set-količnik, poen-količnik i na kraju kazne... mi, kao i Mladi radnik iza nas, imamo više bodova od ekipa ispred nas, bolji smo u svakom pogledu od Nišlija i Subotičana, ali baš po tom primarnom kriterijumu imamo skor 6/5, a oni 7/4...

Screenshot_2019-12-15 Competition Site by Data Project.png


... u narednom kolu igramo sa fenjerašem Jedinstvom, pa je to prilika da dodatno popravimo taj odnos pobeda i poraza...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ha ha uvek zaboravim na to... mislim da si me i ranije ispravljao za to :D

Izvinjavam se onda na gresci.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.542
Локација
Yaoundé
Moguće... iskreno, sećam se da je bilo neke diskusije, ali nije mi bila namera da nekoga ispravljam, već sam se zaista ponadao da smo se probili na treće mesto, pa sam brže-bolje pojurio na sajt Odbojkaškog saveza odakle je tabela da se uverim... jbg, voleo bih da nisam u pravu, ali eto... :ziveli
 
Top