Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sa koliko emocija govori Janjic, koliko mu je stalo bilo da ovo osvoji vidi se po nacinu govora. Mlad je ima vremena da bude odbojkaski ZOC.

Jos jedan detalj koji mi se svideo, ok mi jesmo crno beli i to su nam osnovne boje medjutim ovako nekad neka garnitura dresova kao na ovoj utakmici zna da me odusevi.
Podsetilo me malo i na dresove sa utakmice kupa UEFA 2000 protiv Porta kada su fudbaleri nosili nesto slicno. Jos jednom BRAVO MOMCI!
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
I još nešto...kakva reakcija ekipe posle poraza u prvom meču četvrtfinala.

7 vezanih trijumfa, Zvezda 2x, RKG 2x,Vojvodina 3x.

Prvo je bio onaj maratonski meč na banjici u 4 seta gde je ekipa igrala opstanak u sezoni,onda majstorica i taj brejk za plasman u polufinale...posle je bilo sve lakše Radnički se oba puta preslišao bez izgubljenog seta,a Vojvodini je u svakom meču dopušten po set.

Još jednom kapa dole momci.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Bravo Bojane, bravo momci, bravo za onog gospodina sto rekose da je glavni finansijer naseg kluba (dajte i njegovo ime jer nisam zapamtio posto vrijedi da se ureze u istoriju)! O ovome ce se tek pricati. Dobiti u tri serije za tri trofeja sestostrukog uzastopnog sampiona, i to na ovakav nacin, je put na koji treba da se ugledaju svi igraci nasih klubova. Nadam se da ce ova Janiceva izjava doci i do fudbalera. I za kraj, da nam ostanu na okupu i pojacamo se gde treba.
Bravo i za Grobare koji su bili u hali. Dobro ste se culi. Konacno da se pjeva titula, titula, slavice se titula, Partizan je sampion, peva cela Srbija!
 

file

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2007
Порука
225
Reaction score
422
BRAVO BRE! :)

Verovao sam u ove momke, narocito od kad su osvojili kup, znao sam da mogu svakog da pobede!

Ovo je stvarno dominacija Partizana ove godine, dobiti finale 3:0 je stvarno velika stvar.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Bravo sampioni neka ovo potraje I sledece godine neka se ovaj sampionski tim nadragi I bude jos jaci. Ovo je prednoat kada klub vode bivsi igraci kluba. Slavite zasluzili ste.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Za one koji možda nisu gledali utakmicu i čuli izjavu našeg trenera:


 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Momci stvarno imaju veliko srce i vidi se velika sloga i zajednistvo u ekipi za sta je trener najvise zasluzan u svakom slucaju. Isto mislim da je Bjelica odigrao bitnu ulogu samom svojom pojavom i da je u tim godinama zaista odigrao preko svih ocekivanja. Voleo bih da momci ostanu sto duze na okupu i da Janic jos dugo bude trener <3
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne zaboraviti da su nam odbojkaši 2018-te igrali u drugom rangu nakon ispadanja iz Superlige a evo 5 godina kasnije osvajamo TRIPLETU !!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Partizanova renesansa: Od Prve lige 2018. do triple krune pet godina kasnije

Prošle godine Kup - prvi za klub posle 32 godine čekanja... Ove sezone tri trofeja. Superkup, Kup i prvenstvo Srbije. Janić ima 41 godinu i trenutno može da se pohvali sa četiri trenerska trofeja. Nisu to najjače lige, nisu evropska takmičenja, nije to Liga šampiona ili Svetsko prvenstvo, ali kada se pogleda put koji je klub prešao da bi stigao do njih - ovi trofeji su ogromni. Teški... Puni znoja, truda, svakodnevnog rada i odricanja.

Trnovit je bio put do njih. Svi koji prate odbojku znaju da je Partizan tokom sezone 2017-2018 igrao u Prvoj ligi - tačnije rangu ispod elitnog. Kada je uspeo da se vrati u najjače društvo, bilo je pakleno teško da u njemu i ostane. Došao je tada Janić kako bi pomogao na terenu na zalasku igračke karijere... Nešto kasnije je odlučio da nastavi da gura klub napred, samo u trenerskoj ulozi.

ŠAMPIONSKI TIM PARTIZANA

Aleksa Batak
, dizač, 2000. godište
Dušan Đurđević, dizač, 2003. godište
Milija Mrdak (kapiten), korektor, 1991. godište
Vidak Cvetković, korektor, 2002. godište
Luka Tadić, primač servisa, 2000. godište
Danijel Gruveus, primač servisa, 2000. godište
Aleksa Mandić, primač servisa, 2003. godište
Ignjat Dopuđ, primač servisa, 2005. godište
Novica Bjelica, srednji bloker, 1983. godište
Dušan Petrović, srednji bloker, 2000. godište
Stefan Janković, srednji bloker, 2001. godište
Matija Matić, srednji bloker, 2003. godište
Milorad Kapur, libero, 1990. godište
Petar Popović, libero, 2003. godište

1682503767113_-OI11405_Cropped.jpg
 
Top