Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
Evo ovako, ovo je šta ima još od stvari od OKP, u planu im je nova serija i nove stvari ali ne zna se kad. Kubure sad da nadju sponzore i šta sve treba da bi mogli malo rasterećenije da igraju i funkcionišu jer OKP za sada nema niti jednog državnog sponzora uprkos ovakvim uspesima.
Ako je neko zainteresovan za nešto, pustite mi PP pa ćemo videti kakav je proces, da li šalju oni ili da se ja iscimam da pokupim to pa da šaljem, ne bitno... pogledajte šta ima, pišite pa ćemo se dogovarati.

Screenshot_20230429_101034_Microsoft 365 (Office).jpg
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
Prejaki Novica! Stvarno veliko poštovanje za njega i za to što se trudi da bude uz ekipu i pomogne koliko god može, a spada u 40+ grupu.
Kako priča o Bojanu i ekipi, stvarno majstorski.

Treba ih podržati u svakom smislu!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
Evo ovako, ovo je šta ima još od stvari od OKP, u planu im je nova serija i nove stvari ali ne zna se kad. Kubure sad da nadju sponzore i šta sve treba da bi mogli malo rasterećenije da igraju i funkcionišu jer OKP za sada nema niti jednog državnog sponzora uprkos ovakvim uspesima.
Ako je neko zainteresovan za nešto, pustite mi PP pa ćemo videti kakav je proces, da li šalju oni ili da se ja iscimam da pokupim to pa da šaljem, ne bitno... pogledajte šta ima, pišite pa ćemo se dogovarati.

Погледајте прилог 21010
Ako ima još neko zainteresovan za stvari iz OKP shopa, nek mi se javi u PP do kraja sl.nedelje da mogu da poručim.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Милорад Капур, либеро првака државе, одлучио је да наредне сезоне каријеру настави у другом клубу. Из Партизана одлази у Француску, у Париз Волеј.

Прве одбојкашке кораке направио је у Војводини из Новог Сада, затим је сезону одиграо у Новом Пазару. Први одлазак у иностранство био је у Швајцарску, где је провео три године, а исто толико после у Немачкој.

На позив Бојана Јанића, вратио се у Србију и у црно-белом дресу освојио триплу круну: Куп Србије, Суперкуп Србије и Суперлигу. Либеро се нашао на списку селектора Игора Колаковића за Лигу нација и тренутно је на примпремама са репрезентацијом Србије.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1

Partizan i Zakoč završili saradnju​

Želela je uprava Partizana, želeo je i trener ženskog tima Darko Zakoč, sigurno više od osmog mesta na kraju sezone. Istina je i da su pehovi i povrede pratili tabor crno-belih dana, tokom drugog dela sezone i odlasci pojedinih prvotimki.
Ali uspeo je „iskusni vuk“ Zakoč do kraja zajedno sa devojkama da „izgura“ i uprkos problemima. Ipak u takmičarskoj 2023/34, trofejni stručnjak neće držati dirigentsku palicu Parnog valjka:

Razišli smo i u principu sporazumno. Namera jer bila obostrana da se naprave dobri rezultati,. Nismo uspeli u tome i to je sva suština. Slobodan sam za novi angažman – istakao je u startu Darko Zakoč.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Transferi i promene:

OK

СА РОМАНИЈЕ У АМЕРИКУ: Млади ас Партизана се сели на Хаваје!​

Мандић: Школа на првом месту
677z381_am-567381231.jpg

ФОТО: С. Сандић
facebook sharing button

twitter sharing button

viber sharing button

Алекса Мандић, ставио је у свој одбојкашки кофер три трофеја са Партизаном минуле сезоне, био део те златне ниске екипе из Хумске. Од „детета“ који је упијао савете тренера Бојана Јанића, старијих саиграча, прешао је ону фазу „дечака који обећава“ и дошао до „момка који одлучује“. Сећају се сви Алексиних бравура у црно-белом дресу и током сезоне, да ли као примача сервиса, или коректора, а поготову у финалу Купа Србије, потом и окршајима у плеј-офу са Војводином.
Обећао је Алекса у једном од интервјуа за Спортски журнал да ће јавити када буде одлучио и дефинитивно где ће наставити каријеру. И испунио је обећање:
- Одлазим у Америку, на колеџ, Универзитет Хаваји. Будући да су прваци земље у одбојци, спојио сам једно са другим, образовање и спорт. Да је било лако да одлучим није, поготову после онакве сезоне каква је била прошла у Партизану. Али, мој резон је школа на првом месту – каже Алекса.
О плановима, путу у САД, раду, још је рано. Преноси момак рођен у Брчком:
- Прво би требало да завршим визу и почетком августа већ да будем на колеџу на Хонолулуу – застао је на тренутак леворуки ас Парног ваљак и открио:
- У разговору и са тренером Јанићем, играчима, схватили смо да је овај потез најбољи за моју каријеру, живот. Ето, после пет година проведених у Партизану, одлазим.
Шта бисте пожелели Партизану, момцима?
- Репризу успеха од прошле сезоне, да направе помак у Европи, што није полазило за руком српским клубовима који су се такмичили у Лиги шампиона.
Увек ведрог духа, Алекса је на крају замолио, у његовом стилу:
- Ето наслов Од Босне до Хаваја или можда још боље са Романије до Хаваја (смех).

ZOK


Живановић предводи грације Партизана, стигао тандем играчица​

Валерија Савићевић: Било је време за промену
677z381_Nenad-Zivanovic-Partizan.jpg

ФОТО: ОК Партизан
facebook sharing button

twitter sharing button

viber sharing button

Полако али сигурно склапа се мозаик у женском тиму Партизана. Није тајна да је доскорашњи први асистент Бојана Јанића, Ненад Живановић преузео прву екипу али дама из Хумске. И два парафа су ту, играчка.
Дрес црно-белих задужиле су Валерија Савићевић, блокер која је стигла из Железничара из Лајковца и Александра Спасенић на позицији либера, која је минулу сезону завршила са прволигашем Златибором.
Расположена је 21-годишња Валерија, која, како је пренела, већ десетак дана тренира у новом клубу:
- Све се добро завршило у Лајковцу, али с обзиром да су имали два искуснија средња блокера, правили смо мало старију екипу, добијала сам мање прилике да играм. Сходно томе, решила сам да мало променим средину, желим да играм, да е развијем. Тако је и почела прича са Партизаном. Разговарала сам са новим тренером Живановићем, чула сам све најлепше о њему, ради доста, био је и први асистент Бојана Јанића, кога изузетно ценим. Отишла сам на разговор и врло брзо смо се све договорили – каже Валерија Савићевић.
Уз то, жели ова студенткиња да се посвети факултету:
- Желим да студирам упоредо, студирам Дигиталну уметност на Факултету за медије и комуникације. И томе хоћу максимално да се посветим.
За сада је само неколико девојака на тренингу Парног ваљка, док се не оформи цела екипа. Уз Валерију и Александру, ту су и Ана Круљ, Исидора Родић, која ће покушати можда ове сезоне на позицији примача. Али нема сумње, да ће Живановић и стручни штаб ангажовати још појачања.
 

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
434
Reaction score
4.211
Локација
Jupiter
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
Osvajačima tiplete treba pomoć!

Uskoro javljam da li ćemo mi organizovati preko nas neke donacije ili će svako po svojoj volji uplaćivati, u svakom slučaju vas molim da ko god je u prilici da pomogne - da učini to!
Tripleta je uzeta ove sezone, jedini iz celog JSDP da su uspeli da donesu triplu krunu ove godine, a to zaslužuje podršku, i na tribinima i ovako.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.651
Локација
Beograd
Brate, zaslužuju oni i mnogo više, ali odakle...
Jbg, Ostoja se prvi setio...

Sve živo je poskupelo u p.m.
Na letovanja ne idem, auto nemam, ne pušim, ne pijem, ne kockam se...i opet...
Nema se baš za mnogo toga...

Izvinite za off, ali...

Ko može nek pomogne O.K.-u...

A ako baš i nisam pri parama, možda mogu da dam neku ideju:
Da se osnuje neka fondacija koja bi pomagala klubovima JSD Partizan da (pre)žive?
Sa stabilnim prilivom sredstava, strogom kontrolom unosa i iznosa novca, fer i pravednom raspodelom...

Znam, malo verovatno, ali...

Možda...jednog dana...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
https://www.zurnal.rs/scc/clanak/15...ovima-kluba-iz-humske-igracemo-sa-tri-primaca

- За сада располажемо са Новицом Бјелицом и Луком Тадићем који су остали, вратили су се Лазар Мариновић и Стефан Скакић из Црвене звезде, а најскорије смо решили и позицију либера, уместо Милорада Капура дошао је Милош Крстески. Тренутно нам фали још дизач пошто је отишао Алекса Батак, али то ће се решити врло брзо, ових дана. Већ имамо неке планове, а ако се то деси, формирали смо екипу. Ни за коректора још нисмо одлучили, али вероватно ћемо ићи на опцију играња са три примача – почео је Бојан Јанић.
Амбиције, планови, браните триплу-круну?

- Биће тешко поновити исти резултат, али уједно нам је то и велики изазов. Опет ћемо имати четири фронта, Суперкуп, Куп, Суперлига и квалификације за Лигу шампиона. Видећемо докле ћемо догурати, али потрудићемо се да будемо конкурентни као и увек. Сигурно је да јуримо трофеје – став је Бојана Јанић
Прве припреме?

- Већ почетком августа ћемо се полако окупити и почети са припремама. Нажалост, ја нећу бити ту до почетка првенства због обавеза у репрезентацији. Међутим, тренер који ће бити асистент ако све буде по плану, је човек у ког имам пуно поверења у њега. Сигуран сам да неће бити проблема што се тиче припрема – рекао је тренер Партизана.
И СЕСТРИЧИНА У ЦРНО-БЕЛОЈ ПОРОДИЦИ

Међу новим именима у женској екипи Партизана нашле су се Валерија Савићевић, Дубравка Вукоја и Јанићева сестричина Тијана Врцељ.

- Сестричина Тијана је ове године дошла у Партизан и неизмерно ми је драго због тога. Биће занимљиво је гледати је Ненадом Живановићем и виђати је на тренингу свакога дана.
 
Top