Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Au sta je ovo bilo braco moja? Pa jel realno da nas ovako nagrde... Sramotna partija zaista,da smo igrali protiv ZAKSE pa je previse.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.985
Локација
Beograd
Samo u drugom setu smo bili izjednačeni. Prvi i treći očaj, a po priči ljudi iz kluba pre tekme čak smo i blagi favoriti bili.

Mrdaka su večeras totalno izbacili iz igre, bukvalno svaku petu je prolazio.

Šteta. Pozdrav za klince sa bubnjem u hali. Tako treba.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Bas je izgledalo da ih ne bismo dobili da smo igrali jos tri dana. Sve nam je islo kontra, a njima em je islo dobro, em su i bili motivisaniji (makar su tako izgledali) nego mi, sto je sramota, ali tako je meni izgledalo.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.513
Reaction score
29.296
Локација
Novi Sad
Janić je poprilično razočaran igrom, kao i svi koji su gledali. U jednom trenutku kaže kao pioniri da su igrali i da su dobili po guzici... a vala i jesu, ja sam se uključio u toku drugog seta, stvarno smo igrali očajno, odgledao sam nekoliko utakmica (i na tv-u i uživo), ono sinoć je možda bilo i najgore izdanje u poslednjih godinu dana.
Ništa, valjda će se opasuljuti posle ovoga i doći polako na onaj timski duh od prošle sezone, koji je sa svima igrao, a nekima i metle priredio te doneo tripletu u sportsko društvo.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Odbojkaši Partizana, branioci trofeja, plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su u Beogradu pobedili subotički Spartak sa 3-0 (25:21, 25:16, 25:21).

Plasman u polufinale 59. Kupa Srbije ranije su izborili Radnički iz Kragujevca, Vojvodina i Mladi radnik iz Požarevca.

Polufinalne utakmice na programu su 6. i 27. decembra.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Kao bosi po trnju prođosmo i sa Belgijancima kući (CEV):
Ako neko prati odbojku, zar nisu Holanđani (koje Budva počisti sa 3:0 kući) slovili za ozbiljnijeg protivnika od ovih Belgijanaca?
Ili smo mi u teškom kanalu, da ne kažem resetovani na sns-standard podešavanja?
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.985
Локација
Beograd
Ne razumem se previše u odbojku, ali uvek kada mogu rado pogledam naše odbojkaše, jer je Janjić simbol Grobarštine. Ove sezone je imao priliku i to jako lepu da ode, ostao je jer je želeo da proba da uradi nešto u Evropi ili bar da afirmiše nekog mladog igrača.

Posle tekme sam imao prilike da popričam sa Bojanovim pomoćnikom.
Sve deluje da igrači koji su došli pogotovo dizači još uvek nisu na "liniji" sa onim što Janjić želi da igramo. Kažem ne razumem se previše, ali reče da još uvek to nije na nivou koji očekuju. Može se reći da je to za sada uz prilično nesiguran prijem servisa najveća boljka.

Marinović se vratio iz čerge i meni lično deluje dosta lošije nego pre dve sezone. Mrdak, Bjelica svojim iskustvom treba da poguraju mlađe, ali je i sam Mrdak u Evropi "pročitan".
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
Po lajvskorovima smo dobili 3:1 i onda dobili taj brejk. Prvu smo izgubili 3:0. Sportklub piše da smo ispali. Ne znam sto se igrao taj brejk, ali ako se već igrao, onda smo valjda prošli.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Imajuci u vidu ovogodisnje evropske podvige,ovo je senzacionalan uspeh. Iskreno nisam ocekivao da imamo bilo kakve sanse nakon 0:3 iz Beograda i dosadasnje lose forme u evropskim okvirima. Ekipa se konacno malo trgla,teraj dalje. Svaka cast :)
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Sportklub pise gluposti. Pobeda od 3-0 i 3-1 se isto vrednuje po 2 boda. U tom slucaju se igra tajbrejk i to smo dobili.
Iskreno, meni je to novost... Znam da se ranije gledao odnos u setovima, pa ako je tu jednako, onda u poenima. U setovima smo imali 3:4, u poenima 154:165, tako da jedino logično objašnjenje je Sovino - broji se samo pobeda. Nešto slično ukidanju gola u gostima u UEFA...
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Odbojkašice Omladinca iz Novih Banovaca slavile su protiv Partizana sa 3:0, po setovima 27:25, 25:19, 26:24, u meču 9. kola Superlige Srbije. Ovo je treći uzastopni poraz crno-belih.
 
Top