Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan 4:1 Vojvodina, igrač utakmice

Partizan 4:1 Vojvodina, igrač utakmice


  • Total voters
    75
  • Poll closed .

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Možete glasati.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Zeka, zbog dve asistncije i gola i zato što ga je bilo svuda.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Rekoh da sam sedeo sa Rumljanima, pa onda je i red da glasam za Rumljanina - uostalom, Dača Pantić dade gol, a imao i asistenciju, malo li je?

Drugi glas dajem Lakiju Pavloviću, vidi se da ima fudbal u nogama, šteta što nije dao onaj gol, čitam i da ga neki kritikuju, ali...dečko je kao ,,klinja,, prebačen u prvi tim, a onda - što zbog trenera, što zbog Sume, Natha, Pantića, Jojića, nije ni dobijao šansu da igra - dakle, ,,zaboraviš ga,, par godina a onda očekuješ da posle ko zna koliko vremena on ,,proigra,, k'o da je sam Suma ili Natho...
Pa ne ide to tako...
Mlad igrač mora stalno da igra ili bar da stalno dobija šansu (ako smatraš da je zaslužuje), moraš i da ga trpiš kad mu ne ide - pa da bi on postao pravi igrač...
A ako misliš da ne zaslužuje šansu, ili da ne treba stalno da igra - e onda ga pustiš u drugi klub, da ne gubi vreme ni on sa tobom ni ti sa njim...
Dakle nije sve do Lakija.

Treći glas gol-mašini Rikiju.
Ne treba neko veliko objašnjenje: fudbal se igra za golove, a ovaj momak ih ,,sipa k'o iz kabla,,...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Goran Tomic
Sef struke je zadovoljan kako je Pavlovic odigrao. Tako je rekao. Ajde samo nek to zadovojstvo pretoci u jos veci broj minuta, koj ce mu dodeliti pa ce onda mozda nesto konkretnije i pokazati. Definitivno su ga 'zagubili', a kad se tek pojavio delovao je zanimljivo. Meni ovo danas nije bilo posebno dobro, prvenstveno u napred. Sto se defanzive tice bio je disciplinovan i dosta je ptetrcao u presingu. Ja bih voleo da dobije jos prilike pogotovo sto nam treba takav igrac na tom mestu kao leba...
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Opuštencija
Hvala momci
 
Top