Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ko im jebe mater. Ljudi su bili u pravu kad su im rekli da boles' ne bira.
Veći nam je problem to što imamo gamad u klubu, a oni se samo množe...
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Nesto nece da mi uploaduje sliku. Ni na jednoj naslovnoj strani danasnjih novina (izuzev Sporta i Zurnala) nema jedna rec o nasoj utakmici!!!
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Sa žaljenjem moram priznati da je Željko Pantić prolupao :(

Dovesti Dobrivoja u emisiju :puke
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
promasih, ima li snimak?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Veruj mi, ništa propustio nisi.... osim što senilni Dobrivoje reče da AV treba da nađe Eliota Nesa (gle čuda, ja mislila da je to on glavom i ustima) i da reši situaciju u fudbalu...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.432
Reaction score
11.899
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Sa žaljenjem moram priznati da je Željko Pantić prolupao :(

Dovesti Dobrivoja u emisiju :puke

Nije Tana(sijević) lik koji nema šta da kaže, a pogotovo od koga nema šta da se nauči. Veruj mi na reč.

A što se tiče Željka Pantića, gajim podeljene emocije.

Interesi i lobiranja na stranu, najbolja stvar koju bi za Partizan mogao da uradi je objavljivanje primopredaje stanja u klubu kada je odlazio Zeka. Pa da vidimo republičko tužilaštvo na delu :D.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da je Tana ostao duže kod gana oni bi bili bitan klub u Evropi. Ali nije tema o njima...
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Šta je sa stranicom GTR??? Nastavak medijskog mraka u Srbiji...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
au bedaka... nadam se da je nesto privremeno :?
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Mozda su se prebacili na onaj blog , koji su izbacili nedavno na stranicu, samo sada ne mogu da nadjem taj blog. Ako neko moze, neka okaci ovde, bio bih mu zahvalan.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ali ako su ih skinuli sa FB ne znam na osnovu cega su to mogli da urade? Zna li neko ista o tome sta se desilo?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.608
Reaction score
13.689
Локација
Yaoundé
Nemam profil na fejsbljaku, ali koliko sam upućen, mogu da te isključe po prijavi i ako se pritom ispostavi da si narušavao neka osnovna pravila - najčešće su u pitanju verska, nacionalna, rasna i sve druge moguće i nemoguće netrpeljivosti. Dok ne dobijemo pouzdan info, verujem da su momci iz GTR nekog fino nagazili, samo ne znam ko se to mogao prepoznati u njihovim postovima :D

tumblr_ncr91q8x161tm6hvto1_1280.jpg


Druga, mnogo manje verovatna mogućnost je da su sami ugasili profil, ali ne vidim šta bi bio razlog za tako nešto.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
Што се мене тиче, уколико су сами решили да пређу са ФБа на блог одлично, немају сви људи ФБ налог и не могу да прате њихов рад.. овако је то омогућено свим људима с тим што ће они који су навикли да им њихова дела сама "искачу" на ФБ морати мало да се помуче.. :D

уколико гашење ФБ налога није њихова жеља онда је то благо речено срамота..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Znam kako se moze tuziti da narusava neka pravila i slicno. Ako je to, botovi su garant odradili posao :D. Mnogo ih je lakse pratiti na FB. GTR nisu samo slike, a ovdje se cini da su to samo slike.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.608
Reaction score
13.689
Локација
Yaoundé
Da, stvarno je šteta zbog onih tekstova. Valjda će i to ubaciti na blog.
 
Top