Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.556
Локација
Beograd
Nisam gledao utakmicu večeras na Tv-u, nego na stadionu, pa potražih ima li negde snimka golova, evo sa RTS-a...
Komentator naravno blebeće nešto umesto da obrati pažnju na to da mi dajemo gol, a reditelj prenosa ,,ne vidi,, kada mi primamo gol jer vraća ponovljeni snimak...
Ali, pa šta drugo od njih i očekivati?
Oni od mene očekuju da plaćam pretplatu za RTS na svaki strujomer koji imam, inače će da mi isključe struju, a ja od njih očekujem da za te MOJE pare od pretplate kojima su oni plaćeni i dalje budu duduci za fudbal...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Ja bih platio duplo samo da mogu da gledam (i slušam) utakmicu u miru bez komentatora. Dobro meni plus bi RTS zaradio na platama. :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
EBge8CrXsAEc0oY



dobro jutro napaceni deo Srbije, kako vam izgleda petak danas.. lep dan, sta kazete?!? :D



Nastavljamo i dalje hahhaa

EBe26_RXsAASl2N


EBggX6nXUAAqIfM
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Jbg, posle dve godine lađenja muda, ponovo preko puta sebe imaju ozbiljnog protivnika. Nije čudo da se gaće tresu.

Sve nestrpljivije čekam taj 21.09.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo uporedite ove ocene realnih ciganskih medija nakon naše ubedljive igre i pobede i ocene vanzemaljaca iz ciganmale nakon remija....
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Vladimir Stojkovic je dva puta savladan, e sad sto je bila stativa, nesrecna okolnost, ko je postavi tu, jbg...

Borjan je stekao se utisak zamalo odbranio penal Winda, ali avaj, eto jos jedna nesrecna okolnost, samo da je ostao u mestu, jbg...

I posle svega, kako da ih ne mrzis?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Pre par godina možda bih se i nervirao, čupao kosu, grizao nokte... Ali njihov nivo jadnosti je dostigao tolike visine da ja njih žalim. Žalim ih u smislu da im treba omogućiti eutanaziju i poštedeti muke i bola koji im Partizan samim svojim postojanjem nanosi.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Svi ciganski mediji mogu samo da prihvate da nam popuse qrac.
Sto se tice njihove boli i patnje,ovo je pocetak,prvo ce ih jebati Kobenhavn,zatim HJK ,a onda Partizan....tako da njima tek predstoji lupanje po novinama i medijima samo sa povisenim krvnim pritiskom :angry-smiley-002:

P.S. da pohvalim samo Telegraf koji nas pompezno velica i sipa ciganima so na ranu
 
Последња измена:

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Progovorio je on odlicno na terenu.
A novinari ce, sve i da im je Asanao nacrtao, ipak napisati zvezdasrbijatokiobarifmpdivaradnickibasketcoviclegendaterzamadjija.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
^ Neces vjerovati ali kod nas u CG ima ljudi koji na +35 nose kisobran koji im sluzi kao suncobran. Masu ljudi sam gledao u Podgorici i Danilovgradu.
Izvinjavam se na off topicu.
 
  • Like
Reactions: Oki

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Sinoc kad je krenula kisa da pada, kaze Strqjnic niko nije otvorio kisobran svi uzivaju na kisi:buhaha

Ja care, ljudi obicno hodaju sa kisobranom na +35
otvorili su novine, kesu, šta je ko imao.. ili su se skinuli do pasa da bar posle imaju suvu majicu da obuku
ja sam imao dres sa podmajicom od istog materijala i kačket pa se to brzo sušilo na meni, srećom nije duvao nikakav hladan vetar..
u svakom slučaju, do gaća je stiglo :biggrin:

a inače, uživali smo u Partizanu, ne u kiši, ona u tom momentu nije smetala

@NajboljiJeOn nadam se samo da nisu oni potpuno crni, 'ajde da i razumem da nose one sa svetlijim bojama i cvetnim dezenima..
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Još jedan osvrt na mučenog Strajnića (uvek kad ga se setim pred očima mi faca za vreme prekida protiv Albanije, kada lik ulete da pozdravi velikog vođu :D ):


Taman mučenik reče da ne treba očekivati mnogo šansi i golova (negde oko 2:25), kad ono prc. Zajebasmo stvar. :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Crno-beli jos jedan lucidan tekst, sjajna retrospektiva ciganske propagande.
Ovo treba deliti svuda. :clap:respect
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Top