Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan.net u Limožu

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Tokom prošle nedelje, naš lutajuci urednik putovao je Evropom i jedno veče ga je voz odveo u Limož, trenutni dom proteranog trenera buntovnika, koji je zbog oštre i beskompromisne borbe protiv vlasti i sistema u cilju zaštite svog kluba i igrača sklonjen iz KK Partizan.
Posle održanog treninga Duško Vujoševic se rado odazvao pozivu i omogućio ovaj intervju o kome ce se sigurno pričati

Partizan.net Intervju: Duško Vujošević 25.11.2016.


 
Последња измена:

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Odličan intervju, manje-više smo sve znali.

Nego, kakva je ono reakcija Duleta bila na kraju intervjua?
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
Naš Dule :clap :napred Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Izvinjavam se što sam tek sada stigao da stavim na PN sajt. Tek sada sam se vratio sa puta. Još nisam ni pogledao intervju, ali verujem da je Mister vrhunski to odradio.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Meni je ta Duletova rekacija užasno dramatična, kada je on ostao bez teksta, samo suva emocija, koja mnogo toga govori gde smo sada, i kakava nam je budućnost!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Jebeš sve ovo...

Nema načina da mogu da prihvatim poltronskog, efemernog Partizana, nema načina.

I samo i jedino je u tome Duletova krivica.

Možda sam idolpoklonik, ali Duškov Partizan je za mene Francuska revolucija, proboj Solunskog fronta, svaka partizanska bitka, Gandi, Nelson Mandela i Konfučije. I Tesla, Pupin, Ajnštajn i Hoking. I Pekić, Njegoš i Andrić. I Božo Koprivica.

I sloboda. I nada.
 
Top