Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Poli Timisoara & other friends

violafan

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6
Reaction score
0
Локација
Timisoara/Ro
za nase prijatelije peluze 7 eura(25 leja),tribina 1 i 2 13 eura, tribina o 23 eura, fotelije 45 eura
FORZA VIOLA MAGICA
94.gif
respekt Partizan
41.gif


PS:1 evro=3.6 leja(RON)
 

violafan

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6
Reaction score
0
Локација
Timisoara/Ro
dobro da znate U CRAIOVA- FC TIMISOARA 1-3 :ziveli:lol::clap:wink:

Uzastopne poruke nisu dozvoljene na ovom forumu. Ako hoces da dopunis post, koristi opciju EDIT na dnu posta. Hvala!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Sasha_Timisoara

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
3
Reaction score
0
Ciao "grobari"!

tesko mi je srpski pisati (majka mi je sprkinja, ali znam samo da govorim neki banatski dialekt :)), tako da izvinjavam se za gramaticke greske.

Zelim da nesto pitam: ja i moji priatelji volimo Politehniku ali nismo neki fanatici, tako da ne zelimo da putujemo za Beograd zajedno sa navijacima Politehnike. Koliko je to sigurno? Imam puno respekta za Partizan i Srbiju ali svet govori da imate puno fanaticne navijace i ako se desi da Politehnica ide dalje, nas automobil i put nazad nije siguran. Molim vas da budete iskreni, pa da ne rizikujem sramotu u ocima mojih rumunskim priatelja.

Mnogo hvala!
 
Последња измена:

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Ne brini , sigurni ste , necete imati problema ... pogotovo jer Partizan ide dalje :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Dobro dosao na forum! :ziveli
Dobices odgovor na PM...
 

Sasha_Timisoara

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
3
Reaction score
0
Ne boj se, to se nece desiti :lol::napred Partizan

Nego, ima li ko informaciju u kojim bojama je Poli pikao juce?

Neka pobedi najbolji; Ja se naravno nadam uspehu Politehnike, inace ne bih putovao :) Interesovan sam i u atmosferu vaseg "inferna".

Zuta - crna je bila boja igrace Temisvara u Craiovu. Sa vama verovatno cemo belo-plavo.
 
Последња измена:

sorab_18

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
193
Reaction score
0
Ovo sam napisao i na forumu Politehnike...

Navijači Partizana će biti smešteni na Severnoi tribini, koji ima po mojim informacijama 2400 mesta. Klub Partizan je zatražio za svoje navijače 1500 karata. Cena karte i za Sever i za Jug je 25 leja, što je za nekoliko centi jače od 7 evra. Ne znam koliko će vama tražiti klub da platite, verovatno će biti ponuda u paketu koji uključuje kolektivnu vizu, prevoz i kartu. Po mojoj proceni to neće biti više od 1500 dinara.
Sem tih 1500 karata Grobari će verovatno moći da kupe i druge, na istoj tribini, kako se koji snađe. "Kultura" tapkarenja postoji i ovde, ali nije toliko razvijena kao u Beogradu, tako da će se karte moći naći po normalnoj ceni. Karte su juče bile puštene u prodaju, ja sam sebi danas kupio dve, plus šest za neke drugare iz Srbije, koji su mi tražili da im nabavim Zapad (45 leja).
Od sutra (ponedeljka) počinje ludnica sa ulaznicama, mnogi nisu saznali da su se karte mogle kupiti i danas. Štampano je nešto više od 29.000 karata i očekuje se da će se sve prodati.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tekst sa foruma Politehnike, iz programa utakmice, zaslužuje svakako mesto i na ovoj temi.

10ygvuv.jpg


Tekst je na forum Polija postavio alt.core.

Hvala na lepim rečima! :ziveli
 

alt.core

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
16
Reaction score
1
Локација
Temisvar - Banat
samo to da kazem - nije moj tekst, ja sam samo skenirao. mislim da je sorab_18 pisao.

ali, kako vec znate, takvo mislenije dele mnogi temesvarci. svi oni koij su pratili srpski fudbal (vise ex-yu fudbal, bolije receno) imaju veliko postovanije za srpsku navijacku scenu. i to opet se zna, da izmedu srba iz rumunkskom delu banata ima mnogo simpatizera srpskih klubova.
poz, vidimo se za 3 dana!
 
Последња измена:

partizanTM

Početnik
Учлањен(а)
13.09.2008
Порука
2
Reaction score
0
Локација
temisvar
pozdrav Aci i svim grobarima i dobrodosli u Temisvar :napred Partizan
 

sorab_18

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
193
Reaction score
0
Нажалост, из непознатих разлога, уместо наслова текста појављују се само они квадратићи. Није тако било предвиђено, али шта је ту је...
Из текста су избацили следећи пасос, да "не би било проблема":
"[FONT=&quot]За разлику од неких туробних политичара који су изневерили сопствени народ те срамне 1999. године, ми, навијачи - људи из народа, никада нисмо заборавили пријатељство са Србијом..." [/FONT]
 

polipartizan

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
7
Reaction score
0
1.Dinamo222.Steaua203.Urziceni184.FC Timiºoara165.CFR Cluj15
sa onih 6 boda odezeti tms bi bio na prvo mesto
 

Stefano

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
2
Reaction score
0
Hello
I have one question. I am from Poland and I want to see Partizan live. How it is possible to buy tickets? Can I buy it via Internet or some other way wich is available for me?
thanks for all informations and advices :)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Hi Stefano and welcome to our forum! :ziveli

I am not sure that you can buy tickets for Partizan games via internet. A couple of years ago it was possible, I don`t know why it doesn`t work these days...

But I suggest you to visit the official site of Partizan FC on the address www.partizan.rs and you can contact them and ask them the same question.

If you have any further questions, feel free to contact us any time. Thanks for your interest for Partizan and this forum!
 

Stefano

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
2
Reaction score
0
Thanks for Your fas answer :)
I have asked them this question two times but they did not aswer me :( But if I want to buy ticket at the stadium (at the tickets office) in the game day, what document I need to has with me to do this? And if I want to see večiti derbi is it possible to buy ticket in day of the game?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
You don`t need any document to buy the ticket, all you need is money. Generally, it is possible to buy the ticket on the day of the match. If you come from Poland to watch Partizan, then the ticket should not be a problem, at all...
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
To su postavili zbog Boska Jankovica,predpostavljam,isto ko sto jug radi zbog Juce.
 
Top