Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Fejsa je bio kornjača kolko se sećam, sad dal je prešao u zeca ne znam :confused-smiley-013::buhaha
Odrbanu treba da zakrpimo tu škripi... Tako da Stanjoe pitaj sad gde su pojačanja, nemoj posle pa da te opet teraju
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.234
daj boze da se varam ali jojic je bivsi igrac
bojim se da ce to ozivljavanje karijere biti tipa lazar markovic

uostalom nama treba mnogo vise od jednog igraca
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Od pojačanja jedino možemo da očekujemo domaće igrače, jer već sad imamo problem sa strancem viška, a tu je velik procep u kvalitetu između želja na forumu i imena kojima se licitira po novinama.

Ako se ozbiljno pregovara sa Jojićem, njega mogu samo da zamislim u varijanti da iz tima leti Šćekić, uz možda Natha, jer Jojić koliko se sećam igra upravo to što njih dvojica pokrivaju, što bi otvorilo prostor za pravog špica, a onda u toj situaciji pozvati Djurdjevića ili Škuletića i ne prekidati vezu dok neko ne pristane.

Rumenige može samo umesto Sume, a to mislim da ne bi bio dobar posao. Nipošto.

Treba imati na umu da mi imamo Denisa, koji tek treba da pokaže šta zna i za koga moraju da se izmisle minuti, te Filipa, koji će morati da nas uveri da vredi koliko se ceni, a to će isto koštati minuta. No, imamo pravilo u21, zašto ne iskoristiti. Marković je tu, kao da nije, ali kad se oporavi, logično je da će igrati. Sredina nam je popunjena, takva je kakva je, stvarno bi dalje gomilanje igrača bilo nonsense.

Ne znam čija je ideja bilo produžavanje ugovora ćelavom golmanu, tako da smo i tu na relaciji - to nam je što nam je.

Odbrana je najveći znak pitanja. Od rashodovanih igrača, preko onih čiji je izgovor da ne igraju na primarnoj poziciji, do likova koji su tetovirali svoju ženu na torzu, što bi trebalo da bude dovoljno svakom (normalnom) sportskom direktoru da se zahvali na vremenu i razgovoru i zaboravi zašto je uopšte stupio u kontakt sa takvim fudbalerima. Stanoje će tu biti na "slatkim mukama" koga da se otarasi, ako su mu obećana pojačanja, a u realnosti će vrv biti na gorkim mukama kako da se osigura da protivnik što manje prilazi našem golu.

Računam da će dobiti limitirano odrešene ruke za maksimum dva pojačanja, od kojih bi jedno moralo biti rezervisano za odbranu (svejedno ko), a drugo bi moralo biti špic. Ne znam kakve su klauzule u ugovorima, ali bi morao da insistira da se uruči zahvalnica svim onim likovima koje vidimo na klupi i nadamo se da neće ulaziti u igru, makar ih poslali na pozajmicu, samo da ih ne gledamo, jer kurcu ne vrede.

Nama bi u ovom trenutku najveće pojačanje bio Ivan Tomić na poziciji sportskog direktora, ako se uopšte bavi fudbalom, i Stanoje, ako planira da se zadrži duže od ove sezone, mora da razmišlja u tom smeru
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Koliko sam shvatio Stanojevića na predstavljanju, trebalo bi da na desnom beku dovedemo domaćeg bonus igrača tj. starosti do 21 godine. da bonus nebi bio mladi gplman, ako sam dobro razumeo.
Dobrodošlica Sale sa željom da uzmeš titulu uz sve pobede u derbijima kao i uspešnu Evro sezonu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nasa omladinska skola ne umije 20 godina da izbaci par bekova. Aj' i to progutam nekako ali sto ne umijemo da kupimo beka takodje 20 godina to je vec nesposobnost sportskog sektora i nikog drugog.
Dok citav fudbalski svijet se bavi brzim krilima, igracima koji se dobro krecu bez lopte Partizan se svaki prelazni rok bavi-desnim bekom.
Da smo nesposobni malo je reci.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Sad se tek vidi koliki je debilizam bilo ispustanje Rajkovica. I poslije je bilo dosta dostupnih domacih igraca na toj poziciji, ali eto...

Totalno amaterski su shvacena ta pravila vezana za strance i bonuse.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
Jovan Vlaukin je igrač koji se uklapa u Saletov kalup: 1. desni bek, 2.bonus igrač, 3. prošao omladinsku školu, plus sigurno nije lošije rešenje od Miljkovića i Ćelavog.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.616
Локација
Zemun
@ajax00 I ja skapirah da se u odbrani juri bonus igrac. Ovo za Miljkovica je nvr novinarska patka...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Pešukić nije uopšte loš igrač, kao što napisa kujblo70, nije dobio niti će dobiti pravu šansu, otprilike kao nekad Kamberović.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.616
Локација
Zemun
A zasto nije dobio sansu? I meni je delovao OK ono sto sam gledao.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Jovan Vlaukin je igrač koji se uklapa u Saletov kalup: 1. desni bek, 2.bonus igrač, 3. prošao omladinsku školu, plus sigurno nije lošije rešenje od Miljkovića i Ćelavog.
Vlalukina smo pustili za dz da bismo kupili Pesukica.
Jesti vi nekad gledali Vlalukina? I na kojoj utakmici ste ga gledali? Juniorskoj? Seniorskoj?
Divan momak, odličan fudbaler, iz fine porodice...ali nije za beka...koliko god da su ga i u Teleoptiku i u Metalcu stavljali na tu poziciju...
E sad, ja sam ga poslednji put gledao na utakmici Grafičar - Metalac, ako je od tada uspeo da postane neki super bek, meni je drago i želim mu sve najbolje...
...ali da bude baš bek... :confused-smiley-013:...možda, jednog dana...
Pešukić nije kvalitet za Partizan...MIljković nije bio kvalitet za Partizan, mogu misliti kakav je sada kao još stariji...

Pešukić nije uopšte loš igrač
Pa čovek kada je igrao onu jednu utakmicu ,,ne zna gde udara,,...oće on, trudi se, brz je, ali...ne ume da proceni da li da na visoku loptu krene i podleti pod nju, ili da je čeka pa da je ne dočeka, da li da krene napred ili da ostane nazad, da doda ili ne, oće li levo ili desno, itd...
Jednostavno puno truda, ali pogubljen u nivou fudbala kakav se igra u Partizanu i protiv Partizana...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top