Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Na stranu sve to sa dresom i ostalim oko Fejse, mislim da on ipak nije igrač koji bi nam trebao kao parnjak Zdjelaru.
Previše je defanzivno orijentisan, a napadački limitiran.

Aleksandar Scekic likes this! Because he is offensive oriented player, who always passing the ball forward and who can make great assists, and also able to score a bunch of goals... :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Štoper, desni bek i centralni vezni su moranje. Nek završavaju transfer retardi malom Stevanoviću i da se spasti što se spasti može.
Posle popunjavanja ove tri pozicije dovesti krilo.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Gledao sam Fejsu dok je bio u Benfici i delovao je nestvarno dobro.
Bio bi nam veliko pojacanje.


Itekako zna da odigra.
 
Последња измена:

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Aleksandar Scekic likes this! Because he is offensive oriented player, who always passing the ball forward and who can make great assists, and also able to score a bunch of goals... :D
Isto što sam napisao za Fejsu, još više važi za Šćekaru, njega cenim i neka ostane tu gde jeste, ali ne u 11 :)
Dokle više igra sa dva klasična zadnja vezna bez pasa unapred, i u Partizanu i u repstaciji.
Nije ni čudo što nam je organizacija igre u kurcu, kad pogledaš, imaš dva štopera, neupotrebljive bekove, dva klasična zadnja vezna bez trunke kreativnosti. Ostaju samo ova četvorica gore pa šta urade - urade. Zato se tako i mučimo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.565
Локација
Beograd
Četvorica gore, šestorica dole, između rupa po kojoj zuji neumorni Asano, jedan golman za Njivu, jedan za Evropu, i jedan koji bi radije na štopera...i, to nam je što nam je...
Ali, prelazni rok još traje...hoće li se konačno desiti da ne prodamo nekog od najboljih?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Жао ми је што се није снашао у Партизану. Добро је када је човек свестан својих могућности и њихових несразмера у односу на потребе клуба и очекивања навијача. Све најбоље овом момку у наставку каријере.

 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Mislim da na ovom svetu nema ludjih od nas sto navijamo za Partizan.
Istovremeno na tri teme idu rasprave o povratku bivsih igraca i koji od njih nam treba, a mi Boraniju nismo mogli da platimo :buhaha
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.565
Локација
Beograd
Sve najbolje Ivanoviću, takvi igrači kao on i tipa Saša Marković, Milan Radin i slični, zaslužuju pristojan rastanak.
Tako je, momak se masimalno trudio i pokazivao onoliko koliko je znao, želimo mu sve najbolje u budućoj karijeri...

Ali je i pitanje kome je uopšte palo na pamet da se ,,frlja,, sa 500 000 evra za dovođenje igrača ovog tipa koga sa 5 minuta gledanja na terenu odmah provališ da nije ono što Partizanu treba...i...uzgred...koliko mi sada dobijamo od Olimpije za njega? Leto, je, bašte su pune svega i svačega, da nije možda Boranija pojeftinila na pijaci, ili eventualno tamo sad merkamo neko drugo voće/povrće?
I, ko nam je sad zamena za Đoleta na klupi? Čolić, Stojković? Mogu li dečaci više od njega i to odmah? Znam da talenta i fudbalske škole imaju više, ali...u fudbalu su to tek dve poželjne stavke...a ima ih još...i to baš neophodnih za neki osetniji uspeh.
Jurimo titulu, zar ne?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Gledao sam Fejsu dok je bio u Benfici i delovao je nestvarno dobro.
Bio bi nam veliko pojacanje.
.........
"Fejsa, Fejsa vrati milion i dvesta" Taman da vrati :D
Njegov kvalitet ni u ovim godinama nije upitan ali covek je prosle sezone bio 121 dan povredjen i propustio preko 20 utakmica....i prethodnih sezona nesto slicno. Na sve to da li bi on pristao da dodje ovde da igra za 500-700 hiljada godisnje u momentu kad moze da uzme mozda i 2,5-3x vise od toga ? I da li bi nam se isplatilo da imamo jos jednog igraca poput Markeca koji ima kvalitet, a retko igra jer ima hronicnu povredu ? Jedino sto je u ovom momentu realno ocekivati je da se nadje zamena u rotaciji za Ivanovica ukoliko potpise za Olimpiju, a sve ostalo je naucna fantastika....dok ne prodamo Sadika ili Stevanovica, a onda sledi drama da li ce doci pristojna zamena ili cemo biti slabiji.....
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Neće biti dolazaka dok ne bude odlazaka ili se sprema novi izgovor?
Gmazura mi ne deluje kao neko ko voli boraniju, više voli tu oko kostiju, što se vidi i po njemu i po tome što su samo koske ostale od Partizanove finansijske konstrukcije
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mene ne bi čudilo da dovedemo Arandjela iz Vojvodine za desnog beka pošto vidim da jedan standardni bek prošle sezone, ove sezone igra poslednjih par mečeva do 45 min u drugom poluvremenu a nije u pitanju povreda.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Djordje Ivanovic - Hvala ti na lepi recima i na postenom odnosu prema klubu.
Ociigledno si na vreme shvatio velicinu Partizana kao kluba, no nisi umeo, ili imao kapacitet da na mentalnom planu prezivis takav transfer.
Tvoji igracki kvaliteti su daleko iznad pokazanog u voljenom klubu.
Na zalost, vecina danasnjih navijaca Partizana u skladu sa poremecenim sistemom vrednosti u drustvu, nije ni imala sluha, pa nisi imao bilo kakvu podsku, naprotiv, cesto predmet sprdnje i omalovazavanja, ne zameri.
Sve najbolje.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.319
Локација
Banja Luka
Mozart piše da smo zainteresovani za ovog stojkovica iz NS cigana. Nije los igrac, standardan (na primarnoj poziciji :D)
Jebes mi sve, ja sam ubeđen bio da je njemu istekao ugovor
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Sve najbolje Djoletu Ivanoviću u daljoj karijeri i da postane najbolji igrač Olimpije.
Hvala Djole za sav trud i sve u Svetom crno-belom dresu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top