Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Ne znam sto si toliko zadovoljan?Doveli smo 3 igraca za koje niko od nas nije ni cuo do pre mesec dana(jedan povredjen),sa odlascima nismo ni poceli.Sreca,pa je Srbija ispala u 1-om krugu,pa nece valjda toliko da jure Stojkovica.Tosic odlazi ako se javi BILO KO,sa Panticem niko nema pojma kakva je situacija.U istom ovom periodu drzavna kurva kupuje 6-7 igraca,Vucic ne stedi,jer je eto resio da gleda svoj debilni klub u LS(gledace ga qrac).
Najstrasnije od svega-ostaje Djukic,ostaje Misa Pilates za kondicionog,sto bi reklo od starta prepustamo titulu cigojnerima.Trener kome je ovaj Misa kondicioni trener ocigledno nema nikakve ambiicije.Isto kao prosle godine.Samo sto sada nema teorije da udjemo u LE.Lani je bilo lako,jer je Legenda Celavi osvojio titulu.Kako su nas unakazili(Uprava),nema teorije da je sve ovo slucajno.Tacno su smisljeni potezi,ova godina ce biti jos gora nego prosla.A kako vidim,ovaj ce u Srbiji da vlada jos bar 10 godina-znaci,najebali smo.
Doveden je stoper sa velikim iskustvom i u svakom timu do sada ke bio standardan
Isto vazi i za desnog beka.
Doveden je i centarfor, cija proslogodisnja statistika obacava.
Sva 3 bez obestecenja.
Nikolic za 350.000, nemam komentar
Ostju Pantic i Stojke, ako ke verovati Vazuri.
Zdjelar otkupljen.
Nisam nezadovoljan.
E sada, treba videti i odlaske.
Nadam se nekoj zaradi od Jankovica, Tawambe, Jevtovica, #51...

Ne cini mi se losa projektovana prva postava, na pripremnim se lepo igra.

Cigani imaju pomoc drzave i mogu da daju pola miliona platu..
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Znači spremamo igrača za drugi klub. Evo dve sezone bice standardan, taman neka fina lova da se izvuče. Naravno mi ćemo dobiti veliku kitu. Mnogo smo glupi.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Suma sumarum, botovi su zadovoljni:
1. Zato sto smo doveli igrace za dzabe.
2. Zato sto je statistika za neke dovoljan razlog za zadovoljstvo.
3. Zato sto je Vazura rekao da neki igrac nije na prodaju!!!
4. Zato sto "lepo" igramo na pripremama?!
5. Zato sto nemaju nista protiv Djukica na mestu trenera...

Kao i u ranijim slucajevima, oni ce se do novog prelaznog roka iskljuciti iz dalje diskusije na forumu, kada ce se ponovo aktivirati kako bi posteno zaradili svoje parce hleba, doslovce...ili sendvica?
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Pojacanja slaba i nespremna.Katastrofalan tim sa jos gorim trenerom.Tresu nas Rostov i Zorya sa pola snage.rudar cemo da prodjemo vec sa Irtisem bice karambol.Da li je moguce da nisu sposobni da se rese likova koji nista ne doprinose i da dovedu dva-tri igraca koji ce da naprave razliku.Nama je potpuno neophodan prelazni rok kao onda kad su dosli Juca,Mo i Dia,a eto gotovo 10 godina nikako da nam se to dogodi.Iz ovog tima 15 igraca bi mi letelo vec sad,jer ne doprinose ni za minimalac ,a ne za zarade od 200k +. Tosica pokloniti (bol u djoki da se cima),Jankovica isto, #51 pokloniti ciganima...ima jos 10+ nemaca pojma koji su za Surdulicu brojno stanje a kamoli za Partizan.Iskreno nek nam je Bog u pomoci...sve je ovo tanko
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
pricam sad o aktuelnom prelaznom roku
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.335
Локација
Nickname
Ja pričam o Partizanu posle Marka Nikolića.
Nije bitno koji je prelazni rok u pitanju kad ga niko više i ne razlikuje od prethodnog/sledećeg dok je Djukić taj koji (teško ali možda) bira igrače i daje im ocene.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Eh sad, sendvicari... klasicni klisei.

Ja uopsteno ne volim ovaj 4-4-2 sto forsira Djukic, i ne znam kakvi su igraci koji su dovedeni, osim da, prw nego sto oh vidim, odgkdam statistiku
Statistika kaze da je Rumun bio standardan u Rusiji a Boga mi i u Rumuniji a spanac u svakom klubi do sada. Gomes je prvi strelac druge por lige i svi su dosli transferfee.

Gde je zamerka i koja je zamerka na ove igrace?
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Sretoh ovde u Maroku neke Rumune, zapio se sinoć sa njima i krenula priča o fudbalu. Lik mi kaže da prati fudbal je navijač Steaue, ali da ovo nije sada prava Steaua i te priče...znamo već to, da pređem na poentu.
Kad je čuo za Enakea, bio je iznenađen i rekao mi je da čovek veze nema s fudbalom. Naravno, ne moramo uzimati zdravo za gotovo reči jednog pripitog Rumuna, ali eto, kad već niko od nas ne zna ništa o njemu, da bar podelim sa vama mišljenje čoveka koji ga je bar malo gledao u takmičarskim utamicama. Ne pišem ovo da bih širio defetizam, zaista...samo eto..da podelim šta sam čuo
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Kolega Kavurma meni nije problem sto su dosli ovi igraci, meni je sve trenutno problem u Partizanu, a na kraju te liste je prelazni rok i igraci.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Sretoh ovde u Maroku neke Rumune, zapio se sinoć sa njima i krenula priča o fudbalu. Lik mi kaže da prati fudbal je navijač Steaue, ali da ovo nije sada prava Steaua i te priče...znamo već to, da pređem na poentu.
Kad je čuo za Enakea, bio je iznenađen i rekao mi je da čovek veze nema s fudbalom. Naravno, ne moramo uzimati zdravo za gotovo reči jednog pripitog Rumuna, ali eto, kad već niko od nas ne zna ništa o njemu, da bar podelim sa vama mišljenje čoveka koji ga je bar malo gledao u takmičarskim utamicama. Ne pišem ovo da bih širio defetizam, zaista...samo eto..da podelim šta sam čuo

Sta je batica pokazao u proslom mecu, bice da je taj Rumun u pravu, ali sacekacemo.

Pored toga izgubili smo jednog solidnog talenta, zadnjeg veznog Artona Zekaja 00’, potpisao je za Lil.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Sta je batica pokazao u proslom mecu, bice da je taj Rumun u pravu, ali sacekacemo.

Pored toga izgubili smo jednog solidnog talenta, zadnjeg veznog Artona Zekaja 00’, potpisao je za Lil.

Sta je bilo na kraju sa tim deckom? Jel nije skoro bila neka prica za njega, gde su siptari sa Kosova navodno plasirali neku pricu i povezivali ga sa njihovom reprezentacijom i ako on igra za nas (jos kao kapiten)? Jel se on bese ogradio posle? Jel zna neko odakle je tacno?

Da je bilo ko drugi u pitanju progutao bih prelazak, ovako mislim da je ovaj njegov potez neprirodan i da nije cisto fudbalski. Steta, zaista.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Iskreno ne znam nista o tome, samo sam procitao da je bilo ta prica sa Kosovom, ali mislim da to nije tacno. Samo sam video da je presao u Lil i to iz Sopota?!
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Kolega Kavurma meni nije problem sto su dosli ovi igraci, meni je sve trenutno problem u Partizanu, a na kraju te liste je prelazni rok i igraci.
Mnoge stvari ne stimaju, slazem se.

Imamo 5 spoceva, ako Ivanovica racunamo u spica onda 6.
Imamo previse srednjih veznih igraca a samo 2 prava zadnja vezna od cega je 1 na prodaju. Krila nemamo pa forsiramo igrace na krilima kojima to nije prirodna pozicija. Imamo doduse 2 krila, oba desna i alo se ne varam oba mogu da napuste klub.

Opet, nadam se da ce sve izaci na dobro

Ako izuzmemo golmane:

Levi bekovi Miletic, Sehovic i onaj mali iz Krusevca
Desno Rumun, Vulicevic, Cucin
Stoperi Celavi, spanac, Markovic, Mitrovic, ovaj peti se vratio sa kipra, tu je.

Mislim da ima materijala za solidnu zadnju liniju, i ako nas napuate 2 igraca

Zadnji vezni, Zdjelar, Vakulko, Kosovic, Jevtovic

Ovde vidim problem, em sto je Jevtovic na prodaju, em sto je Vakulko “tanak” em Kosovic non stop u povredama. Plasim se da ce Pantic morati cesto na tu poziciju. Ovde fali igrac kao Ewerton

Levo krilo ni nemamo. Pokusaji sa Panticem i Sumom..:(, Kokir i Jovanovic premladi
Na desnom krilu pak 2 igraca i zele i treceg. Ali ok, Jankovic je definitivno na prodaju

E onda previse igraca u sredini, Soumah, Pantic, Djerlek, Ivanovic, Ilic..

Uz to, tu je i previse stranaca

Vakulko, Soumah, Tawamba, Gabrijel, Valiente, Gomes...onaj muceni Dramani..

Treba neke stvari da se poklope, nadam se da se radi na njima. Prvo prodaja 7-8 igraca i posle toga dovodjenje levog krila i zadnjeg veznog
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Iskreno ne znam nista o tome, samo sam procitao da je bilo ta prica sa Kosovom, ali mislim da to nije tacno. Samo sam video da je presao u Lil i to iz Sopota?!

Pa kako drugacije napraviti kombinaciju. Vidim po Transfermarktu da je u Februara ove godine presao u Sopot a u Julu prelazi vec u Lil?! Zanimljiva prica za svakog ko ne poznaje nas fudbal, ne i za nas.

Sto se price oko Kosova tice i ja verujem da nema nista od toga jer je decko to sam demantovao, sto ne mora da znaci da toga nece u buducnosti biti (po Transfermarktu ima njihovo drzavljanstvo, sto jos vise smrducka). Sve je to okej u mladjim kategorijama al zamisli sutra treba da izadje u prvih 11 Partizana na derbiju protiv egipcana u rupi a o reprezentaciji da ne pricamo. Nazalost, tesko je zamisliti da neko ko se zove Arton Zekaj moze bez problema da igra na nasim prostorima, takodje da se kao mlad i perspektivan igrac u takvim (mogucim) okolnostima razvijas na pravi nacin.

Sto se mene tice, prelazni rok ocekivan. Jedna velika 0! Sta ste ocekivali posle zavrsetka prosle sezone i ostanka svih saucesnika losih rezultata prosle sezone? Tuga u svemu tome jeste sto si pre bar imao navijace, takodje tribinu koja i pored svih kombinacija jasno i glasno digne na vreme glas za spas sezone, spas kluba. U neka bolja stara dobra vremena, ako ne uprava, bar Djukic i Ivica posle zadnje sezone ne bi pomislili da se priblize parkingu stadiona, a kamoli da razmisljaju o nekoj funkciji u klubu. Po meni su sve tri frakcije imale sanse da se na tom polju dokazu zadnjih nekoliko leta i samim tim tako pridobiju veliku vecinu neutralnih navijaca u tom medjusobnom sukobu i pauzu iskoriste tako sto bi nekim akcijama prozivali upravu i pozivali one neutralne da im se prikljuce (pa nemamo mi Mamice, da ne mozemo da ih skinemo, takodje da su toliko imuni na prozivke). Tako se to sine radi ako zelis da stanes uz Partizan i ako je SAMO Partizan bitan, napravis pritisak. povuces masu i dokazes da si prava prica - ulica ce doci sama po sebi. Po tome i vidis da svi smrde i svima je najmanje stalo do kluba, kombinacije su iznad svega.

Ne vidim kako cemo mi uci u Ligu Evrope, to sam mislio i na kraju prosle sezone pre ovog jadnog prelaznog roka. Sto se tice sezone sa danasnje tacke gledista, mozemo da se nadamo tituli samo u slucaju da mi ne igramo Evropu a cigani je igraju (nisam verovao da cu ovo jednog dana reci!).
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top