Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Prilikom dovođenja igrača možeš pogriješiti u procjeni kvaliteta igrača, ali ti se ne smije desiti da dovedeš igrača kome je koljeno u katastrofalnom stanju. Najgore je što se o tome već uveliko pričalo prilikom njegovog dolaska, dakle znalo se o tome. Uz sve to, Tošić ima 31 godinu i pitanje je kako će i da li će se uopšte oporaviti od ovoga. Može se izvući zaključak : ili je naš ljekarski tim potpuno (ne)stručno nesposoban ili je u pitanju neka "kombinacija".
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Vazda se kaze ;)
A za taj test..pa nebi se ni ti bas proslavio ;)

Posle Djukica ne vjerujem vise nikome. Nisam vjerovao da covjek onoliko govno moze da bude.. E pa sad posle toga Mirkovic mora da zaradi povjerenje.

Umjesto da je trazio nekog Brazilca koji bi pravio razliku, on doveo nekog igraca koji je igrao u Berane, Jedinstvo iz Bijelog Polja i Bokelj...eeeeej u Bokelj..mi dovodimo igrace iz Bokelja i Jedinstva.. I dje niko ziv cuo za njega nije.
E pa mozes mislit koliko ce nam pojacanje biti.
Ja bih volio da grijesim..i da je Ivica uradio jednu ispravnu stvar u zadnjih godinu, dvije.. Ali tesko..
Mirković da "zaradi" poverenje,druže jel imas dozvolu za tako bahato ponasanje? Ajde navedi te silne brazilce afrikance i ostale koji hoće u Partizan da dodju a da vrede 100 000 nemoj samo da trabunjas i bacass neke kritike napamet bez pokrića lako je napisati što nije doveo nekog brazilac ali reći kog brazilac ime prezime.... cccccc da Bata stekne poverenje pa ovo je .......
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ja da govorim kojeg brazilca da dovede? Jel se ti sprdas sada???
Pa nisam ja skaut kralju! Nije meni plata 500 eura na dnevnom nivou pa to da radim, nego je meni tolika mjesecna plata!

Sto mi nemamo skaute po juznoj americi i africi? Sto? Zato sto smo nesposobni za sve.

Sad cete rec a takvi ljudi su skupi. Pa neka su. Oni da ti nadju tri-cetri mlada igraca kao Leo ili Everton u dvije godine i isplatice ti se visestruko.

I da, Mirkovic treba da zasluzi povjerenje.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Dobrodoslica Scepanu :)

Bas zato sto ima najmanji broj upisa ikada, kad se radi o dolascima, ocekujem da pokaze da je igrac za nas
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Ja da govorim kojeg brazilca da dovede? Jel se ti sprdas sada???
Pa nisam ja skaut kralju! Nije meni plata 500 eura na dnevnom nivou pa to da radim, nego je meni tolika mjesecna plata!

Sto mi nemamo skaute po juznoj americi i africi? Sto? Zato sto smo nesposobni za sve.

Sad cete rec a takvi ljudi su skupi. Pa neka su. Oni da ti nadju tri-cetri mlada igraca kao Leo ili Everton u dvije godine i isplatice ti se visestruko.

I da, Mirkovic treba da zasluzi povjerenje.
Najlakše je reći dovedi brazilac,ako već komentariše nešto dobro je da imaš neki konkretan predlog a ne da samo prokomentariše i da pljunes po Partizan jer je to danas postalo in.Sto se tice skuta pa zamisli koliko skauta ima tamo iz lige 5 i ostalih liga koji pokupe sve što je iznad proseka i prosek,te fore izlapelog živadinovića da odeš tamo negde platiš nekog "crnca" 2000 e to je razmišljanje za ozbiljno posmatranje.Za tako nešto su potrebni ozbiljni kontakti mnogo ljudi i mnogo para i moraš mnogo dugo da budeš tamo da ti neko prepusti talentovanog igrača da ti dozvoli porodica da ga kupiš to se sve plaća podmazuje...... a pritom imaš Teleoptik rasadnik talenta, već formirani igrači nisu jeftini i nisu sigurni primer Suma. Bata ima poverenje navijača Partizana koje je davno steko, osim kod novokomponovanih kod kojih je in pljunuti po Partizanu i njegovim igračima i trenerima (Bata)
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Procitajte samo sta ste pisali o Zakaricu pre dvadesetak dana, a decko se za sada pristojno pokazao.

Baš sam ovo hteo da napišem.
Prva utakmica - prc, gol.

Jbg, imamo Artura Vidala na zadnjem veznom, pa nam je Šćekić drvo, a Bata "pravi kombinacije"... Sjajno.

Dobrodošlica Šćekiću, odradi pošteno što je do tebe i biće sve ok!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Ja da govorim kojeg brazilca da dovede? Jel se ti sprdas sada???
Pa nisam ja skaut kralju! Nije meni plata 500 eura na dnevnom nivou pa to da radim, nego je meni tolika mjesecna plata!

Sto mi nemamo skaute po juznoj americi i africi? Sto? Zato sto smo nesposobni za sve.

Sad cete rec a takvi ljudi su skupi. Pa neka su. Oni da ti nadju tri-cetri mlada igraca kao Leo ili Everton u dvije godine i isplatice ti se visestruko.

I da, Mirkovic treba da zasluzi povjerenje.
mi ( Partizan) smo nesposobni ... ook, 'ajde i da se složim
a sa kojim nas to uspešnijim to porediš, pričam o regionu? sa ciganima? sa Dinamom (Zg)?
svi znamo kako su oni trenutno "uspešniji" i ne, to nije došlo jer su sposobni u svom poslu.. "sposobni" u uvlačenju državi i ovima što je uzurpiraju, to jesu :poop:
niko u regionu nema skaute na drugim kontinentima, to je priča za malu decu
svima se igrači serviraju preko menadžera, pa sad, ko više plati taj dobije bolju "robu"

i da, Batica već zaslužuje poverenje onim što je pokazao na prvim utakmicama, a ako bude bilo nečega za kritiku i to će ovde biti rečeno
tu ne računam avansno pljuvanje novog igrača koga je on doveo a koji nije ni izašao na teren samo zato jer je došao odakle je došao
 

opozicija

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2018
Порука
25
Reaction score
65
Локација
Crna Gora
Da ste srecni sto je Mirkovic prihvatio da nas vadi iz govana, jer je na taj nacin sebi karijetu bacio na kocku tako sto je odlucio da preuzme raspali tim koji je selektiran kao da je menadzer bio Vladan Lukic. Nema sta on da zasluzuje povjerenje navijaca Partizana, nego da mu budemo zahvalni vec sad, sto je ovaj tim vec podigao za 50%.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Prilikom dovođenja igrača možeš pogriješiti u procjeni kvaliteta igrača, ali ti se ne smije desiti da dovedeš igrača kome je koljeno u katastrofalnom stanju. Najgore je što se o tome već uveliko pričalo prilikom njegovog dolaska, dakle znalo se o tome. Uz sve to, Tošić ima 31 godinu i pitanje je kako će i da li će se uopšte oporaviti od ovoga. Može se izvući zaključak : ili je naš ljekarski tim potpuno (ne)stručno nesposoban ili je u pitanju neka "kombinacija".

Tosic je gotov nema tu vise fudbala, od kad je dosao povrijedjen je nonstop.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
niko u regionu nema skaute na drugim kontinentima, to je priča za malu decu

Off je ali u regionu mislim da Ludogorec ima svoju neku mrezu skauta u juznoj americi.

I da, Mirkovic treba da zasluzi povjerenje.

A cime je onaj spanac zasluzio poverenje da nas maltretira i nas i Partizan vise od goodinu dana?
Kod mene je dobio veliki plus zato sto je dosao i preuzeo ovaj fizicki, igracki i mentalno sistematski unistavan Partizan od jednog idiota. Dodouse nije bas samo jedan idiot u pitanju nego vise.
Pustite Baticu da radi i da nas vadi iz govana kako zna i ume.
Da zasluzi poverenje :pop ko da smo doveli nekog ciganina.
Kod mene svaki Partizanovac ima u startu podrsku sve dok ne zasere (primer Iliev)
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Ovaj prelazni rok je skoro gotov izdrzacemo do zime ima sada mala pauza za reprezentaciju tu će da odradi mini pripreme da ih spremi fizički i da im vrati samopouzdanje a od zime ubedjen sam da ce biti mnogo bolje i da ce Bata i Gordan napraviti pravu stvar
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Fizicki da ih spremi nema sanse pa sve i da je pauza godinu dana sve dok je onaj slepac na mestu kondicionog trenera.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Off je ali u regionu mislim da Ludogorec ima svoju neku mrezu skauta u juznoj americi.
a jbg, nećemo sad i Moldaviju računati u region.. :D mislio sam na bivšu SFRJ


pauza će nam dobro doći da se odrede uloge u timu i da se odredi koliko ko može da odigra na maksimalnom nivou pre nego što mora da bude zamenjen ( ako ne može celu utakmicu da izgura, makar poslednjih 10 min. na 80%) i da se tako "iskrpimo" do narednih priprema
do tada treba rešiti i poziciju kondicionih trenera

a propo DMC-ova, ja mislim da ih sad imamo samo 2, Lola i Šćekić - meni Zdjelar nije DMC nego više MC, nadam se da ćemo ga videti u toj ulozi i da će pokazati više na terenu nego do sada
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
a jbg, nećemo sad i Moldaviju računati u region.. :D mislio sam na bivšu SFRJ
Rijeka ima svoju akademiju "Abuja" u Nigeriji. Jedan od igrača koji je prošao kroz tu akademiju je i Teofilius Solomon. :D

Što se Šćekića tiče, nadam se da Bata zna kakav nam profil igrača treba, pa je on i tražio da se dovede. Radio je sa njim, trebao bi znati šta će nam njegov dolazak donijeti u igračkom smislu. Neki napisaše da je borben, ako je još uz to dobar u defanzivi, ako ima kondicije (bar do sledećih priprema:cekanje:) mogao bi biti važan igrač koji će popunjavati rupe u našoj odbrani. Visok je pa bi nam i u skok igri trebao doprinijeti. Vrijeme će pokazati...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
zar nije Rijeka filijala nekih italijana?
mislio sam na mrežu skauta napravljenu sopstvenim snagama..
ali ok, da ne idemo dalje u off
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Mišljenja sam da nećemo imati ozbiljniju skaut ekipu dok nam kroz klub vršljaju kojekakvi menadžeri sa svojim ljudima u upravi i njihovim kombinacijama. Jednostavno ozbiljan skauting i gore navedeni ne idu zajedno.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Skrpljena je prosjecna ekipa malo jaca od Cukarickog. Slijedi jesen koja sporo prolazi kao nedeljno poslepodne.

Ivice lepo da odes Ivanu Tomicu na prag, lepo ga zamolis da te zamjeni i sve ti je oprosteno.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Meni ovaj Scekic deluju sasvim ok ( za trenutno stanje je odlican) tražio sam neke utakmice ruske lige da pogledam nisam našao. Može da pokrije rupu zbog koje smo primili prvi gol od norvežana.mozda formacija bude 4141 Scekic,Kosovic,Pantic,Zakaric,Jankovic i Rikardo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top