Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Unistila nas je uprava sa skandaloznim pojacanjima. Djukic je tim doveo do 1/16 finala LE a ovdje to malo ko apostrofira kao neki rezultat kao da mi svake godine igramo cetvrtfinale LS pa je to ispodprosecan rezultat. Prvenstvo je izgubio jer nije imao sirinu u rosteru, a kako je vrijeme islo i ekipa je izgubila samopouzdanje pa je i igra otisla do mojega. Sa onim prslogodisnjim timom ni Niklic ni Stanojevic titulu ne bi uzeli, u to sam siguran. Djukiceva velika greska je sto nije dao ranije otkaz to mu bas zamjeram. Kada je video da mu nisu obezbjedjeni uslovi da igra na tri fronta trebao se povuci i ne navlaciti gnjev navijaca.


Ma nemoj! Imao je širinu rostera za LE, a nije imao za domaće prvenstvo?! Pa ko je kriv što je ekipa gubila samopouzdanje? Ja, možda?!
U u šta si ti siguran, ko bi uzeo titulu, ko ne bi, nije baš mnogo bitno. Nikolićeve i Stanojevićeve ekipe su imali fajterski mentalitet, a to je pečat trenera. Njegova je ekipa je bila pičkasta, baš kao i on.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ma sta ima da se prica o djukicu i da se diskutuje !?
Dovoljan je sledeci detalj :
Na to njegovo "opa" igrac-igraci trebaju da izvrse presing na protivnika i loptu, a fizicka sprma igraca mu je ne na nuli nego u minusu... Jednom rečju....pička saboterska i poltrončina...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
21-4 odnos faulova.
Kako da dobiješ utakmicu? Iz mirnoće? Pa da si doveo Azisa, Karamelu i Bokija 13, pa ne možeš to da dozvoliš.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Igras 1/16 finala lige evrope gde si dosao posle ko zna koliko godina, treba da pobedis da bi prosoa dalje i ekipa ti za 90 minuta napravi 4 fayla...

Ja iskreno mislim da je ovo rekord
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Nije. :D

Barselona u vreme Gvardiole je pravila u proseku 1-4/5/6 faulova po utakmici. Samo što mi nismo oni. :D
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Evo malo statistike pod Djukicem, npr. ovde smo u grupnoj fazi LEScreenshot_20180828-234503.jpgScreenshot_20180828-234418.jpg imali i najvise pretrpljenih a i najvise napravljenih faulova, a protiv Plzena samo 4 faula sto znaci da nikakvu koncepciju nismo imali, takodje smo po kombinatorici bili najgori u LE
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Samo da izjavim da ovaj Scekic ne spada u krug losih pojacanja. Igrac je uskoprofilan, dosao je da bije izmedju sesnaesterca i centra, a kod prekida da se kolje u sesnaest, i to radi sasvim korektno.
Sto se kreacije tice, niti ga interesuje nit' bi trebala da ga interesuje.
Bata je posao podizanja ekipe iz mrtvih odradio vrlo dobro, za sve ostalo moracemo da sacekamo prelazno rok na zimu, sa nadom da ce prvi transfer biti Ivica Ilijev na biro rada.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Bez pojacanja, i to danas, i to ozbiljnih pojacanja, sumnjam u ravnopravnu borbu za titulu
Kako evrope nema a kum me licno mnogo ne zanima, ppdrzao bih maximalno forsiranje mladih igraca i rastanak sa 5-6 matoraca, da ih ne imenujem

Tesko mi sve ovo pada i plasim se da nam sledi teska(polu) sezona.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Samo da izjavim da ovaj Scekic ne spada u krug losih pojacanja. Igrac je uskoprofilan, dosao je da bije izmedju sesnaesterca i centra, a kod prekida da se kolje u sesnaest, i to radi sasvim korektno.
Sto se kreacije tice, niti ga interesuje nit' bi trebala da ga interesuje.
Bata je posao podizanja ekipe iz mrtvih odradio vrlo dobro, za sve ostalo moracemo da sacekamo prelazno rok na zimu, sa nadom da ce prvi transfer biti Ivica Ilijev na biro rada.
Slazem se, ali mislim da bi Jevtovic bio mnogo bolje resenje za tu poziciju, takodje sam ubedjen da bi tu Jevtovic Radin bili mnogo bolji tandem da su ostali nego Zdjelar Scekic
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nije los Scekic, a ni Nikolic uopste nije los. Sve ostalo je problem. Bata je podigao ekipu, imali smo taj psiholoski momenat promene trenera u 3-4 utakmice, ali stvar nije u treneru (u djukicu jeste bio problem) nego u tome da nam je igracki kadar jako tanak, da je selekcija ocajno odradjena. I vise se osim te psihologije nije moglo.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Sve lose sto ce se deseti u narednom periodu po vama je jedini krivac Djukic. A niko ne spominje Ivicu, Vazuru i ostalo. Jednostavno, krivicu treba da snose oni, cela uprava. A ne Djukic, Bata i sta ti ja znam ko. Zar neko misli da bi mozda Nikolic prosle godinu osvojio titulu? Ne, nema sanse. Evo, uskoro cemo i Batu potrositi kao i Djukica, zato sto imamo prosecne JSL igrace. Stvarno ne kapiram kada ce ljudi da shvate da nije uvek problem u treneru. I to sto poredite Djukica i Nikolica, nemam reci. Prosle godine se videlo sve u Madjarskoj i to je to. Opet kazem, mi nemamo tim, sve samo JSL igraci. Za svakog igraca koji nas je napustio u proslosti, nije dovedena kvalitetnija zamena, tj neki apgrejd. I ovo guranje pojedinih igraca ide na zivac. Evo, niko ne zeli ovde Bati da zameri guranje Tumbinih igraca. Jevtovic je za Scekica doktor, igra Kosovic a Lola na klupi. Ljudi, mi smo sinoc ispali iz Evrope. Doduse, niko nije ocekivao da mi prodjemo Turke, ali da onako kurvniski odigramo, to je problem. Toliko od mene ovaj put. Pozdrav!
 
Последња измена:

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Ne znam koliko je los igracki kadar...
Levi bek je los, ok
Desni bek, imas 3 sasvim solidne opcije
Bekovi, sasvim prosecno
Zadnji vezni, prosecno
Krila solidna
Centralni vezni solidan
Napad ok

Sve je to ti negde. Fale 2 igraca koka ce praviti razliku, povuci ekipu
Nema vise Evertona, Leonarda
Ili par sezona pre toga Oumarua i Zivkovica
Ili 10-ak godina unazad Moreira-Diar-Juca
Ili pre 5-6 sezona Cleo i Diarra

Nama fale 2 igraca...
Mnogo se omasilo sa Sumom..
 

opozicija

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2018
Порука
25
Reaction score
65
Локација
Crna Gora
Sve lose sto ce se deseti u narednom periodu po vama je jedini krivac Djukic. A niko ne spominje Ivicu, Vazuru i ostalo. Jednostavno, krivicu treba da snose oni, cela uprava. A ne Djukic, Bata i sta ti ja znam ko. Zar neko misli da bi mozda Nikolic prosle godinu osvojio titulu? Ne, nema sanse. Evo, uskoro cemo i Batu potrositi kao i Djukica, zato sto imamo prosecne JSL igrace. Stvarno ne kapiram kada ce ljudi da shvate da nije uvek problem u treneru. I to sto poredite Djukica i Nikolica, nemam reci. Prosle godine se videlo sve u Madjarskoj i to je to. Opet kazem, mi nemamo tim, sve samo JSL igraci. Za svakog igraca koji nas je napustio u proslosti, nije dovedena kvalitetnija zamena, tj neki apgrejd. I ovo guranje pojedinih igraca ide na zivac. Evo, niko ne zeli ovde Bati da zameri guranje Tumbinih igraca. Jevtovic je za Scekica doktor, igra Kosovic a Lola na klupi. Ljudi, mi smo sinoc ispali iz Evrope. Doduse, niko nije ocekivao da mi prodjemo Turke, ali da onako kurvniski odigramo, to je problem. Toliko od mene ovaj put. Pozdrav!
Ciganin sam al' najlepsi.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Kad bi bar uspeli Ozegovica da uvaljamo negde bilo gde , za dinar ko telefon u Mts-u. I Sumu u paketu, ne treba nam toliko igraca.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
"Super". Daju Ožegovića nekome i šta ćemo onda? Prodali su ljudi sve napadače... ostajemo na Rikardu i Nikoliću koji čak ni ne liče na klasične napadače što i nisu. Hoće neko mlađi biti treći napadač?

Mislim izvesno je da ide Ožegović samo konstatujem da mi ostajemo na dva "napadača".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top