Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Gledam promociju španca sad na poluvremenu utakmice u Slo, u jednom momentu Iglica Iliev u ulozi Vulina, on je definitivno pod uticajem raznovrsnih opijata.

Kakve su to grimase, mati mila.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Posle ovog svetskog da se polako oprastamo i od Stojkovica, kud ne primi par komada kroz noge kad smo vec ispali... :gaah:
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
I ja se slazem, za te pare vratiti Bogosavca, ili im dati #51 za Bogija.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Bogosavac ima smisla samo ako ne budemo igrali 4-4-2, a mislim da kvazistrucnjak nema sanse a da ne igra na taj nacin...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ubijeni smo u pojam zbog Djukicevih vragolija i Ivicinih carolija. Niko na forumu, koliko ja citam, nema trunke optimizma. Nemam ni ja. Prezivjecemo i ove skakavce.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ivica poceo da cita forum izgleda, preporucio mu Pantic vjerovatno. Jos samo da i Djukicu nekad baci oko pa ce sve biti bolje :D
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Opet kao prošlog leta, bez golmana, bez odbrane (bar uigrane, ako je nadamo se ovaj novi štoper dobar)... kvalifikacije i pokušaj da se uđe u LE... A u play off-u (trenutno) nismo nosioci.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Kako to? Pa zar nije Ivica jos zimus pravio ekipu za kvalifikacije :confused-smiley-013:

Ovo oko Panticeve pozajmice prodje ispod radara, sve mi se cini da cemo ga razigrati jos jednu sezonu, a onda ide kao slobodan igrac...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.750
Reaction score
29.607
Локација
Beograd
Stojke najavio odlazak. Jovicic i Kljajic nisu golmani ni za Mladost iz Lucana.
Po stoti put, molim, IZVOR INFORMACIJE!
Pročitao si negde (gde?), rekao ti Stojke, ili nešto treće?
Mogu ja da pretražujem sad internet pa da tražim, ali ako si već ti to negde našao (ili na više portala, ili čega već), daj bar onaj izvor informacije koji smatraš najpouzdanijim...ako ga smatraš, a ako ne...čemu onda tvrdnja?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
I pre 2 meseca sam čuo da odlazi i nema tu šta da se priča. I zimus je hteo da ode, tako da je samo odložio.

Shvatate li da čovek nije nikakav grobar/partizanovac pa da očekujete da završi karijeru ovde? Naročito sad kad nema izazova, nema trofeja, a zna da je najbolji golman.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
О овоме што си споменуо, најбоље говори репортажа пред Русију где се види шта је Стојковићу, а шта цигану у фокусу и шта кога више занима:

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top