Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ohne nije covek, momak vam je lepo objasnio :D
A te igrace koje nazivaju Ohne na internetu su ti igraci mahom Ranka Stojica i Zorana Stojadinovica koji satro vise nemaju agenciju. To normalno mislim na igrace koji se setaju po nasim livadama.
Ko se seca dolaska Obrada i price Martinovic ili on odnosno kasnije Ohneovi igraci skapirace da je obrad Rankov a Stojadinov Martinvoci, koji je kasnije presao u cergu.
 
Последња измена:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
A sta cemo sa cinjenicom da glupi prljavi strokavi romi prozivaju jocu na njihovom romskom forumu.. Da sam na tvom mesto otisao bih tamo i dodelio im sampon,bagra ciganska.

Ako je istina ovo za babinja,drugi deo sezone ima potencijala :)
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ocigledno sam se ispalio ja, ladno sam mislio duze vreme da je Ohne Berater menadzerska agencija, posto kod igraca koji (valjda) nemaju menadzera ne stoji nista (poput Sase Ilica), sad tek procitah da je to u stvari spisak igraca koji zvanicno nemaju zastupnika, poput Osvalda, Kasiljasa, Amalfitana itd...
 

Johny

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
94
Reaction score
1
Ranko Stojic polako ali sigurno ulazi u klub.
Ono sto je sigurno da se on zalaze da dovodjenje Babovica, a na opasku da nam ne treba jer imamo Ilica lagano je rekao da "on polako moze da ide", odnosno da mu se ugovor ne produzava...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ocigledno sam se ispalio ja, ladno sam mislio duze vreme da je Ohne Berater menadzerska agencija, posto kod igraca koji (valjda) nemaju menadzera ne stoji nista (poput Sase Ilica), sad tek procitah da je to u stvari spisak igraca koji zvanicno nemaju zastupnika, poput Osvalda, Kasiljasa, Amalfitana itd...
Nisi jedini, u Turskoj je pre dve, tri godine izbio tezak skandal zbog toga jer im se neki lik kom je na transfermarktu pisalo to predstavio da mu je to menadzer, ovi kad su videli imena, tada je bilo i vecih imena od ovih odmah ga doveli, kad su shvatili o cemu se radi kopali i nogama i rukama da nadju tog coveka :D

Ne dovodi Ranko Babovica, jbg ako treba da se crta ko dovodi njega u klub, odnosno kuronji se prohtelo da igra opet kod nas, ali da je Ranko sve blizi klubu jeste...

@fkloznica
Psi laju karavani prolaze, jbg nisam im ja kriv sto imaju svoje male bedne isfrustrirane zivote, ne znam sta pisu i ne zanima me previse, ali neka se zapitaju malo dokle ide njihova isfrustriranost ako pricaju o tome sta mi ovde pisemo, ma da verujem da je to jedan do dva debila koji su verovatno registrovani ovde...
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Eto ti sad, Ohne nije covek nego rec "BEZ". Ja iz Jocovog pisanja bio ubedjen da ga Joco poznaje. Sad odmah idem da vidim sta znaci rec Ramadani, mozda ni to nije covek, nego se na albanskom tako kaze Djura.

Uostalom nije nam prvi put da nas Ohne zeza...

JOCO

Sto nam ti nasi dobri prijatelji nedaju nekog dobrog igraca, taj Ohne sto nam ne ponudi Aidaru koji je u Estoniji kao veznjak dao 17 golova, nego nas zapadne uvek ono najgore. Uvalio nam Ranko sa svojim drugom Ohneom Luku, sad ce ovog, posle ce da nam uvali i Pekovicai ajmo veselodo zore.

Ali ipak mislim da se radi o drugom igracu kog takodje zastupaju Ohne i Ranko a koji je mnogo iskusniji i slobodan,Novak Martinovic..
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
zapazanje

Zatvoriti podforum FK na 30 dana. Otvoriti po potrebi Maticu ako bude imao nekih zapazanja.
Jedino je zapazenje da ako Oumoaru bude mogao da igra pravice decu kao krilni napadac. :D
Ne znam kakvi su propisi ,ali treba ga dovesti i ako ne moze da igra ,neka trenira i da bude spreman za kvalifikacije on je za nasu ligu ono sto je Eto za Rusku.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
A sta cemo sa cinjenicom da glupi prljavi strokavi romi prozivaju jocu na njihovom romskom forumu..

Ko ih jebe.. pa šta ako mu je Sava rođak... još bolje za nas. Meni je Tole rođak... pa šta. Sad će verovatno i mene da spominju na ciganskom forumu, ako to već ne rade.

Sutra će sve biti jasno u vezi Oumarua, ali kao što sam već rekao očigledno da oni ne nameravaju da njega dovedu, zato se Grubor vadi na neke zakone.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ako ubacimo Zorana Stojadinovića u google.translate bojim se da ćemo saznati da se i Zastava Kragujevac ugrađivala u transfere...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Babbovic potpisuje. Za Oumarua smo dobili zeleno svetlo iz saveza za potpis. Mi smo na potezu :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Sens zezas za Babovica ? :D

Edit- E jebiga.Ta spodoba nam je prosto sudjena.Nista,ako je Marko procenio da mu on treba neka ga.
Samo nemoj posle da se cudi kada se dese stvari kao sto su zvizduci,prozivke i ostalo.
Spodoba kosata ce dobiti svoje.Trazio je to.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ja se i dalje nadam da ovo govedo neće doći kod nas.
Sve dobro što je urađeno može da padne u vodu. Zar je moguće da će jednom kretenu dozvoliti da naruši mir i atmosferu u ekipi, koja bi neminovno bila narušena njegovim dolaskom. Zar je moguće da niko, ama baš niko o tome ne razmišlja? Da li im nije dovoljna opomena njegov prethodni boravak u klubu? Da li treba da mu ceo stadion zviždi i time stvara pritisak celoj ekipi, samo da bi se tatin orangutan spasao?
Ukoliko dođe ipak do toga, to će biti prvi ali ogroman minus Nikoliću. Razumeo bi donekle da mu ga bez njegove saglasnosti poturaju ali i sam Nikolić je izjavio da ceni njegove igračke kvalitete.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top