Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Kostur ekipe je napravljen na leto uz 3-4 igrača koji prave razliku pravac Liga Šampiona ili LE i to je to
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
SPORTAL.RS: Lazović će defitinitvno biti igrač Partizana! 19 januar 2014 | 06:41

Dileme nema, Danko Lazović je odbio nekoliko ponuda iz Turske, Kine i jednu iz Zapadne Evrope da bi ponovo obukao crno-beli dres Partizana. Momak koji je od pre nekoliko dana na treninzima šampiona Srbije staviće se Marku Nikoliću na raspolaganje, kao što je SPORTAL.RS i prvi najavio. Napadač bi trebalo u narednih 24 časa da i zvanično bude promovisan kao peto pojačanje šampiona ove zime. Posle Zenita i Rostova kod Lazovića je preovladala želja da sa prvakom Srbije osvoji još neku titulu (ima ih već dve, prim. aut), ali i da izbori plasman u Ligu šampiona na leto, ako crno-beli odbrane titulu. Sigurno je da će Partizan dobiti možda i najveće pojačanje u nekadašnjem reprezentativcu, koji se na svoj zahtev pre nekoliko godina povukao iz nacionalnog tima. "Parni valjak" će imati daleko kvalitetniju navalu nego što je to bilo jesenas, kada je sav teret bio na novjaliji Ismaelu Beku Fofani i Nemanji Kojiću. Na kraju su se njih dvojica i povredili, pa su crno-beli forsirali igru sa "lažnim špicem" u vidu nekog od ofanzivnih vezista. (Foto: partizan.rs)

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=117740
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Jos Stojke kad bi ostao pa da uzimamo ovu istorijsku titulu. Nista se za 6 meseci nece promeniti, imace on i tada ponuda a mnogo bi nam znacio, sta mu fali da bude u Beogradu jos neko vreme. Lukac je dobro branio ali izlazi iz povrede, pitanje je u kakvoj ce formi biti. Nekako imam utisak da protivnicki napadaci cvikaju kad izadju pred Stojketa, uneo im je neki strah svojim sjajnim odbranama pa jednostavno ne umeju da mu daju gol. Uglavnom, ako ima promil sanse da ga zadrzimo Nikolic bi napravio dzinovski korak ka odbrani trofeja.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.077
Локација
u srcu šesnaesterca
Последња измена од уредника:

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Nema potrebe da sad po svaku cenu ganjamo štopera kada imamo Trajkovića i Obradovića koji sad neće ići na beka jer i tamo imamo Vulićevića. Kada bi se ukazala prilika da uzmemo nekog baš sjajnog štopera onda bi to bilo okej, ali u suprotnom apsolutno ne vidim razlog pretrpavanju.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ako Lazovic potpise , a verujem da hoce i niko vise ne ode bice ovo odlican prelazni rok, jos cemo i stolice dobiti :lol: Steta za Stojketa sto nije ostao da osvoji ovu istorijsku titulu sa kojom cemo preteci cigane. Lukac je odlicno branio na pripremnim utakmicama, ali plasim se u kakvoj je formi sada nakon povrede...
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.077
Локација
u srcu šesnaesterca
Nema potrebe da sad po svaku cenu ganjamo štopera kada imamo Trajkovića i Obradovića koji sad neće ići na beka jer i tamo imamo Vulićevića. Kada bi se ukazala prilika da uzmemo nekog baš sjajnog štopera onda bi to bilo okej, ali u suprotnom apsolutno ne vidim razlog pretrpavanju.

Svakako su potrebna tri ozbiljna stopera za rotaciju (kartoni, povrede, losa forma) i jedan bekap. Sa Stankovicem definitivno nema obiljne price, imao je sasvim dovoljno prilike da nas uveri u to. S obzirom da mu istice ugovor za 6 meseci, mora se dovesti jos neko. A bolje sad nego na leto, da ima vremena da se uigra, tj vrati u formu ako je pauzirao(kao sto je slucaj sa Jokicem i Stepanovim koje sam pomenuo). Ostojic moze da ostane kao 4. opcija, za nedaj Boze.
Ovo sve stoji ako se planira produzenje sa Obradovicem na leto. Ako ne, onda je potrebno dovesti cak dvojicu.

Dosta sa licnim zeljama i nagadjanjima!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Stoji da nam ne bi škodilo, ali mislim da ne treba srljati po svaku cenu. Iskreno, ja sam okej sa tim da nam Stanković ostane kao treći štoper.
Da ponovim, ako se ukaže prilika da se dovede neki odličan štoper onda okej, ali mislim da bi dovođenje igrača poput Jokića i Stpanova bilo bacanje para.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ako Danko potpiše opet bolji napad nego ranije pa nek igraju on i Škuletić bolje nego Ninković što je igrao špica. Svakako nam treba još jedan štoper, a još kad bi Lane potpisao pa to bi bilo preterivanje :D
 
Последња измена од уредника:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ovog stopera da dovedemo na 6 meseci nema ama bas nikakve logike. Sta ce nam on u nasoj beton ligi kada bi se onda vratio u svoj klub pre kvalifikacija za LS?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ma ja mislim da je odavno napisano da nema nista od tog stopera, ko ga je*e , dupe mu je zinulo za pare :lol:
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Pa da, pisalo je pre neki dan da ne planira da dođe kod nas. Uopšte mi nije jasno što se i juče i danas polemiše o tom liku.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
predpostavljam da nije to neka velika cifra za tog stopera,ali nasi nece da daju plate preko neke granice ikao su verovatno u mogucnosti sto se inace ne slazem,ali u ovom slucaju je to ok,jer taj koeljo sem sto igra u bragi(znam da je bio u njihovim velikanima ali to ti je ko sto je kod sto je bio zubija :D) nije nesto dokazan igrac,da je tako ne bi on igrao u bragi,mada i takav kakav je verovatno bi bio nas najbolji stoper.

nas prioritet treba da bude danko i zamene za igrace kojima istice ugovor na leto,a sve ostalo sto se pominje kroz medije moze biti bonus (govorim o lanetu) sto bi bio extra,ali cinjenica je da smo se previse zaleteli zbog bombasticnih naslova "novinara".
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
predpostavljam da nije to neka velika cifra za tog stopera,ali nasi nece da daju plate preko neke granice ikao su verovatno u mogucnosti sto se inace ne slazem,ali u ovom slucaju je to ok,jer taj koeljo sem sto igra u bragi(znam da je bio u njihovim velikanima ali to ti je ko sto je kod sto je bio zubija :D) nije nesto dokazan igrac,da je tako ne bi on igrao u bragi,mada i takav kakav je verovatno bi bio nas najbolji stoper.

Da se ne lažemo Braga je svjetlosnu godinu ispred nas. Realno imaju kvalitet da uhvate mjesto koje vodi u Evropu u portugalskoj ligi koja je jedna od 5-6 najjačih liga, a Koeljo je tamo do sada bio standardan.
Možda je diskutabilno da li je za neku od top liga, ali u JSL ima da jede protivničke napadače bez da se oznoji.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
slazem se ja da je on dobar,ali za jsl davati igracu pare koje on trazi (nas trener rekao oko 3 puta vise ili nesto tako od ostalih ),a da sa sigurnoscu ne znam dal bi pravio razliku u evropskim utakmicama za sta bi bio doveden je mac sa dve ostrice za klub kakav smo mi gde se svaki cent vaga,mada bi voleo da dodje da me demantuje i da ja posle pojedem svoje reci (da ne kazem nesto drugo :D)
 
Последња измена од уредника:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Generalno, previše očekujemo od dovedenih igrača.
Vulićević ima kvalitet, verovatno je najbolji desni bek u ligi. To jeste veliko pojačanje.
Trajković će nam puno značiti, jer u odnosu na Voju Stankovića jeste mnogo bolji igrač.
Drinčića ne bih da komentarišem, odavno ga nisam pratio, ne znam u kakvoj je formi.
Škuletić je dao 3 gola prošlog proleća za Radnički. Ove jeseni 4 gola za Vojvodinu na 14 utakmica. Koja je poređenja redi dao 3 gola na 11 utakmica. Trenutno važi za skupljeg igrača od Škuletića.
Lazović ima kvalitet, ako bude imao motiv i ponašao se profesionalno.
Stojketov odlazak je ogroman peh. Lukač je dobar golman, ali Stojke je čudotvorac. Nama je Stojković ove jeseni sam doneo bar 10 bodova. Lukač će dobro braniti, ali ne verujem da će braniti neodbranjivo. Doduše, uz ovakvu odbranu, to možda i neće biti potrebno.
Naravno, ovo ne mora ništa da znači, ja želim da svi ovi igrači odigraju odlično, ali treba biti realan i ne očekivati čuda samo zbog toga što su novi igrači došli.
Nikolić ima širi roster od Vuka, ima i solidna pojačanja. Ipak, treba stišati euforiju. Od Cigana smo svakako jači, ali polako...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
On u Portugalu ima 200 000 maksimalno 250 000 tamo je porez daleko veci nego kod nas, a nama je trazio minimum 600 000 u startu, dosao bi za 500 000, za manje nema sanse, zato sto zna da takav ugovor moze bez problema da ubode u nekim egzoticnijim zemljama, zato sam rekao u startu, igrac renomea koji ima Portugalac nece u dogledno vreme u Srbiju.

Mi to naravno necemo dati i ne treba, neka granica mora postojati, kao sto kaze Nikolic ne moze jedan igrac da ima 2 ili 3 puta vecu platu od ostalih.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Da li Danilo Pantic igra ofanzivnog veznog, ili igra krilo? Pitam jer mislim da nam je to takodje pozicija na kojoj nam trebaju pojacanja, ako zelimo LS ili LE narvno.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
@ImaJedanTim
Nemoj to eventualnu, sreće ti.

@Vojonic
Igra desetku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top