Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2015

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Znači kratak roster:D
Ova mileva je san snova. Ponekad pomislim da LŠ postoji zbog Mileva, a ne obratno
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
To sa 22 kvalitetna igraca je utopija, to ni na menadzeru ne ide. U idealnoj situaciji treba da imas 11 standardnih, tri dobra igraca koji mogu da pokrivaju par pozicija i u rotaciji su za prvi tim i tri mlada talenta koji ce lagano dobijati sansu. Ostalo je sve bacanje para, plus dovodi do nezadovoljstva.

Mi sada imamo Bandalovskog na primer koji nikako nije los fudbaler, ali igra samo jednu poziciju na kojoj imamo boljeg, a prima veliku platu. Na gubitku su i on i Partizan.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Naravno da uvek treba gledati da se pojaca tim na slabim mestima i da igraju najbolji, ali treba gledati i na timski duh i racionalno trosenje.

Lepo si ovo opisao, ali i fudbalskom laiku je jasno da imamo nekoliko kriticnih pozicija u timu, kao npr. nijednog kvalitetnog seniorskog levog beka, nijednog zadnjeg veznog sa svim karakteristikama koje su potrebne za tu poziciju, nijednog pravog golgetera, a svakako da bi dobrodosao neki stoper sa nekim brzinskim karakteristikama.

Da li ce Petrovic da bude tuzan sto ga je zamenio (daj Boze) bolji i stabilniji igrac ili Jevtovic sto bi na njegovom mestu dosao neki "kasapin" ili sl. mislim da i nije bas neki problem.

Kad jedan legendarni Sale Ilic igra koliko i kad mu se kaze, degradiran da igra sa polu-fudbalerima u tzv. drugom timu, tacno me je briga kako ce da reaguju ovi od 21-22 godine sto su tek dosli u tim - ako ih zamene bolji.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
..Kad jedan legendarni Sale Ilic igra koliko i kad mu se kaze, degradiran da igra sa polu-fudbalerima u tzv. drugom timu, tacno me je briga kako ce da reaguju ovi od 21-22 godine sto su tek dosli u tim - ako ih zamene bolji.

Ovde sigurno misliš na Bogosavca, Lukića, Glavčića, Golubovića, Stevanovića...

Treba nas jebati, ali ružno i dugotrajno.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Dugo nisam igrao FM, jel su uveli neki team chemistry pa da plasticnije objasnim problem?

Ovo je klasicno razmisljanje koje je cigane u svim sportovima ugrobarilo ( no pun intented).
Kupuj sto vise kolko moze. Na stranu sto sve to treba uigrati, ali svako ko se bavio nedelju dana nekim sportom bi razmislio kako bi se osecali svi igraci koji su nas doveli tu gde jesmo da ih sve pozamenjujes, a kako i oni drugi.
Naravno da uvek treba gledati da se pojaca tim na slabim mestima i da igraju najbolji, ali treba gledati i na timski duh i racionalno trosenje.

Нама би само леви бек требао да нисмо буквално пустили Дринчића, Илића и Лукача ниједан није имао неке претеране плате плус су били ту уиграни људи сваки са одређеним искуством.
Само замена Волкову и ништа више, да нису лопови проценили да су им велике плате а можда неки и дугачак језик имају као Лазовић. :roll:

Зато им није тешко да искеширају Абубакара и Божинова, ово што наше управе раде у задњих 15ак година од како ја пратим је класично саботирање тренера и Партизан.

Е да, у ФМу има она хемија за формацију или како већ, барем је тако било на последњем који сам ја играо. :D
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Milinkovic kontaktirao Donaldovog menadzera i pokusava da ga dovede kod nas.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Neki tamnoputi igrac iz Mordovije koji je na pragu cerge,ali je Milinkovic jtros zvao njegovog menadzera.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Berbatov je free agent, mozda da ga uparimo sa Valerijem. Sigurno bi davali više ''bugarskih'' golova.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.518
Локација
Kej Republika
Lomica bih odmah potpisao, ukoliko je to realna priča. Petrovic mi oduze pola života. Bori se dečko, ali...ne ide...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ne znam sto se navalilo ovoliko oko Lomica kao da je Alaba.

Ima 32 godine, odigrao bi eventualno mozda sezonu tu i tamo i ostao bi na budgetu jer ga niko u tim godinama nece kupiti, cak ni kinezi a i pre nekoliko godina kada se bio vratio je bio vise frula nego sto je valjao...nesto u fazonu Gulana samo sto je ovaj drugi nesto mladji...mislim mozda preterujem malo ali nije sigurno toliko dobar da bi se on forsirao koji je 10 godina stariji od Petrovica...
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ni jednog evra za obeštećenje! Ima da se probere među slobodnim igračima.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne znam sto se navalilo ovoliko oko Lomica kao da je Alaba.

Ima 32 godine, odigrao bi eventualno mozda sezonu tu i tamo i ostao bi na budgetu jer ga niko u tim godinama nece kupiti, cak ni kinezi a i pre nekoliko godina kada se bio vratio je bio vise frula nego sto je valjao...nesto u fazonu Gulana samo sto je ovaj drugi nesto mladji...mislim mozda preterujem malo ali nije sigurno toliko dobar da bi se on forsirao koji je 10 godina stariji od Petrovica...

Daj brate ne zebavaj, on je u odnosu na petrovica klasa. Igrao, ali stvarno igrao, standardno i u Dinamu 3 godine i u Mordoviji. Ruska liga je fizicki veoma zahtevna i svakako da ne bi nakupio toliko nastupa tamo da nije bio na zeljenom nivou, rusi bar imaju para da odvoje za dobro pojacanje ne bi morali da ga trpe da nije valjao!
Iskusan, dovoljno mator, ne previse, prosao cele pripreme sa Mordovijom, znaci nije nespreman zbog pauziranja tokom leta...premija (kad vec nece naci bolje).
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ne znam sto se navalilo ovoliko oko Lomica kao da je Alaba.

Ima 32 godine, odigrao bi eventualno mozda sezonu tu i tamo i ostao bi na budgetu jer ga niko u tim godinama nece kupiti, cak ni kinezi a i pre nekoliko godina kada se bio vratio je bio vise frula nego sto je valjao...nesto u fazonu Gulana samo sto je ovaj drugi nesto mladji...mislim mozda preterujem malo ali nije sigurno toliko dobar da bi se on forsirao koji je 10 godina stariji od Petrovica...

Без љутње, али ја просто не верујем да ово може да напише навијач Партизана који прати игре и резултате клуба.

Ломић "фрула", момак који је у свом повратку у Партизан у сезони 2009/10 био један од кључних играча, имао неколико јако битних асистенција па чак и директних голова? :pop

Рећи да је Ломић био "фрула", поредити га са Гуланом и Петровићем (који узгред и нису класични бекови, што Ломић јесте) је елементарно непознавање ФК Партизан и фудбала уопште. Невероватно.
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Ne znam sto se navalilo ovoliko oko Lomica kao da je Alaba.

Ima 32 godine, odigrao bi eventualno mozda sezonu tu i tamo i ostao bi na budgetu jer ga niko u tim godinama nece kupiti, cak ni kinezi a i pre nekoliko godina kada se bio vratio je bio vise frula nego sto je valjao...nesto u fazonu Gulana samo sto je ovaj drugi nesto mladji...mislim mozda preterujem malo ali nije sigurno toliko dobar da bi se on forsirao koji je 10 godina stariji od Petrovica...

E pa moram ovoga puta da se slozim sa Mijatovicem.

Nisam ga skoro gledao ali verujem da Lomic nije ozbiljan uograde u odnosu na Petrovica, ako je uopste. Narocito nije 7,8 puta bolji, a toliko bi vecu platu morali da mu daju. Pored toga, ostao mi je u secanju kao bek koji odbranu igra pre svega rukama i pravi neviđen broj prekrsaja. Dakle, mislim da nam treba nesto mnogo ozbiljnije ako vec saljemo Petrovica na klupu, a treba da ga saljemo tamo jer je tanak iako se trudi. Verujem da za Lomicevu platu moze da se angazuje bolji igrac, a bogami i mora jer je to jedina pozicija gde nam evidentno treba novi starter, a sve ostalo nam treba vise manje zbog dubine rostera.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Без љутње, али ја просто не верујем да ово може да напише навијач Партизана који прати игре и резултате клуба.

Ломић "фрула", момак који је у свом повратку у Партизан у сезони 2009/10 био један од кључних играча, имао неколико јако битних асистенција па чак и директних голова? :pop

Рећи да је Ломић био "фрула", поредити га са Гуланом и Петровићем (који узгред и нису класични бекови, што Ломић јесте) је елементарно непознавање ФК Партизан и фудбала уопште. Невероватно.

Pa tada je bio u najboljim godinama, sada je na zalasku karijere. 32 godine za nekog naseg igraca cija karijera i nije zavidna je prosto uzas i opet ponavljam, bolje uloziti njegovu platu i produziti 2-3 ugovora sa nekim od nasih talenata nego dovesti takvog igraca koji ce maksimalno odigrati jos jednu sezonu na nekom tu i tamo nivou, ako i toliko...

Nije on takve klase da se vrati sa 32 godine i da pravi razliku na toj poziciji...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top