Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
FMP-ovci su celu proslu noc pretili i uznemiravali Belosevica!!!!

Pouzdan izvor iz KSS-a

Ciganska prljava bagra.. Za bolje i nisu,olosi.. Tako su pretili i nasim igracima pred derbi pa su popusili jojicev kurac,tako su navijaci rome pred finale kupa u italiji pretili igracima lazia pa su popusili karu.. I tako ce fmp opet popusiti i to zestoko !
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
bez brige, dobijamo ove :wink: navijam za neizvestan mec, pristao bih i na produzetke.. :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Само храбро црно бела децо !
Сви смо уз вас !
Иако нећемо бити у хали ми смо у мислима са вама !
Сконцентрисано , крвнички од старта , пун гас и нема бриге .
Треба бити мудар и не насести на потенцијалне провокације како на терену , тако на трибинама .
Полети ли нешто са трибина , кованице ,било какав предмет , повући екипу са терена и тражити пражњење трибине са провокаторима .
Сигурност наших играча мора да буде на првом месту .
Гробари који буду у хали , а биће их , да не наседају на провокације и памет у главу !

И за крај да пожелим нашим момцима срећу ! Згазите лименке .

И још нешто ------

http://www.youtube.com/watch?v=8ZXsWflSyAU

Све вас чека судњи дан, када дође ПАРТИЗАН,
он је чудо, он је сан, ЦРНО-БЕЛИ ПАРТИЗАН!

Он је газда, он је џин, ја сам његов веран син,
када буде страх и дим, моје срце биће с' њим!


и ово -------

ал` никад неће
Кадињача.“


Мислите о томе !
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
FMP je u losoj situaciji, sto fizicki, sto psihicki ali to je razlog vise da se otvore cetvore oci na parketu i van njega. Takvo stanje moze da proizvede iznenadjujucu dobru partiju ali vrlo verovatnije novi kolaps. Ako Musli i Lovernj odigraju odbranu na nivou od prosle utakmice nema im spasa. A kod ne daj Boze nekih oscilacija, da ih isece Berta sa svojim snajperom i cao dzaci.

P.S. Da li se zna, posto mi je ocigledno promaklo, koji igraci fmp-a su bili na doping kontroli na prosloj utakmici? Od nasih su bili Leo i Djekic.

@Andrei

Kada vec ides, zavrni obrknezevica za jajca. :BB


Subotic i Majkl Skot..
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Bice danas pritisak od svih strana mislim publike, sudije, patuljka i onaj deo drzave u koju se bolji zive na svaki njihov uspeh, bice mnogo mnogo teze samo nasi mladi junaci da ne podlegnu na atmosferu igrati svoju igru i to je to. Napred momci ako danas ih opet razbijemo nad 70 % smo sampioni.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
pre dva dana kada se igrala prva utakmica, ja nisam gledao jer sam isao na pijanku! zgazili smo ih, a to mi je saopsteno kada je vec bilo padanje po podu..

Veceras evo opet krecem u isti poduhvat, da ga ne ureknem, u isto vreme krecem u provod kao i pre 2 dana, a u vreme kada mi saopste rezultat opet cu biti blizu poda.. ;) sve po protokolu od pre 2 dana :D da ne ureknem stvar!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Sta je posvecenost klubu za koji se navija... :D
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Кажу да је опасно шибање пало испред Пионира. Ја се надам да ће наши кошаркаши да ишибају лепо чергаре и да се у недељу слави титула. Само храбро!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Ko je bre ovaj sudija jebem li mu mater u picku cigansku da mu jebem!!! Pa najbolje da nam sve iskljucis odjednom picka ti bre materina ona ciganska!!!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
SRAMOTA sta nam rade ove jebene sudije
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Znam da je zabranjeno postavljati bilo sta u toku utakmice , ali necu komentarisati zbivanja , nego samo jedno pitanje za upucene: Jel smo trazili i danas doping kontrolu?
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
ЈЕБИ БРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
АААААААААААААААААААААААА ЈЕБИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ЈЕБИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ЈЕБИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!! МАМУ ИМ ЈЕБЕМ!
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
UMIRE NADA,GOTOV JE SAN...
Jao ljudi placem od srece, BRAVO MOMCI
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top