Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Mene pored toga zanima i:
- Da li se za Superligu može registrovati najviše 14 igrača?
- Da li će Partizan registrovati 14 igrača?
- Ko će biti 13. i 14. na tom spisku?
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Mislim da je ipak najrealnije da Lovrentije bude visak, valjalo bi da neku cetvorku domacu iskopamo mladu da se prikljuci ekipi. Mada ne bih imao nista protiv da Gordić bude taj igrač viška pa da uleti neki domaći plej ili pak da probamo sa Bogdanom na pleju da igramo superligu. Sve u svemu mislim da je gordon sigurni učesnik jer koliko god mu ja nalazio mana ipak nam je čovjek jedina ozbiljna četvorka u timu i veliki je atleta.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Pored Djekica ti hoces da iskopavamo domacu cetvorku:D
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
U subotu nas prenosi Arenasport1 od 17h.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Do kad god da je, mi do kraja idemo sa momcima koji su trenutno tu.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Lovernj otpada, bez dileme... Sa jednim plejom ne mozemo, Bertans je postao jedan od kljucnih igraca a Gordon vise znaci za ekipu u ovom trenutku od Zofrija... Pretpostavljam da ce Cakar dobiti vise minuta a da ce Bertans ici na cetvorku... Mozda Lovernj i bude faktor iznenadjenja na F4, ako igramo sa mutantima ili Radnickim...
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Морам да кажем да ове сезоне није реално очекивати титулу у Суперлиги. На основу свега виђеног до сада, фмп има квалитетнији тим од нашег и тешко да их можемо савладати на 3 добијене утакмице. Штета због овог историјског низа освојених титула али и он се мора некад прекинути и изгледа да ће то бити ове сезоне.

Увијек постоји шанса да ћемо заиграти боље али и није баш велика. Једноставно ушли смо у сезону са превише подмлађеним саставом, без правог лидера у тиму и очигледно ћемо и завршити са таквим тимом јер појачања неће бити како ствари стоје. Мислим да нико од играча није напредовао у мјери колико се очекивало, неки су чак и потпуно подбацили и није реално очекивати ос њих превише сада кад је сезона на истеку.

Што не значи да неће имати подршку од мене до краја:napred Partizan
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Lovernj otpada, bez dileme... Sa jednim plejom ne mozemo, Bertans je postao jedan od kljucnih igraca a Gordon vise znaci za ekipu u ovom trenutku od Zofrija... Pretpostavljam da ce Cakar dobiti vise minuta a da ce Bertans ici na cetvorku... Mozda Lovernj i bude faktor iznenadjenja na F4, ako igramo sa mutantima ili Radnickim...
Nadam se da ce Gordic ispasti.Imamo mi pleja u mladjim kategorijama koji vec sada moze da odigra domacu ligu, a i trebalo bi da se uvodi u tim vec.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Protiv Mege pomeren početak sa 17h na 18h. Makar toliko.
I protiv mutiranih u sredu (03.04.) ista satnica - 18h.

Izašao je kompletan raspored Superlige, znači i datumi drugog kruga (od 8. do 14. kola): http://www.kls.rs/raspored.php
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Postoji mogucnost da Žofri Lovernj bude posudjen Mega Vizuri za Superligu...
Ovo ne bi bio loš potez...
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Bice tesko protiv Vizure, toliko smo ih puta dobili ove sezone u prijateljskim utakmicama tako da ne bi bilo cudno da bas sad izgubimo protiv njih , porazi su sastavni deo sporta i normalno je da se u toliko utakmica zadesi jedan poraz protiv sasvim , sasvim solidnog protivnika. Ne znam tacno koliko smo puta igrali sa njima ove sezone , ali sve je to bilo na nekih 10-15 razlike , u kupu su nas posteno namucili. Bice jebeno i zato bi trebalo da se okupimo u sto vecem broju i doprinesemo da nas tim izbori prvu pobedu u prvenstvu. Bilo bi nezgodno da ne daj Boze puknemo prvo , a onda sasvim moguce i drugo kolo protiv Zeleznika i krenemo sa 0 -2. Dajte bar u ovoj nasoj ligi da se ne mucimo , mucenja mi je preko glave ove sezone.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Претјерујеш... Нисмо много добри али нисмо вала ни толико лоши да изгубимо у Пиониру од њих.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Pa nismo bili ni toliko losi da izgubimo od Solnoka , Skoplja , Zeleznika puta 3, i tako dalje da ne nabrajam pa se opet desavaju porazi. Ne kazem da cemo izgubiti daleko bilo, nego svi dosadasnji porazi su morali da nas upozore da nema lakih protivnika , niko se nece unapred predati i svaka pobeda mora krvavo da se izbori na terenu. Bila to Barsa , Mega Vizura ili Car Konstantin.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Protiv Mege pomeren početak sa 17h na 18h. Makar toliko.
I protiv mutiranih u sredu (03.04.) ista satnica - 18h.

Izašao je kompletan raspored Superlige, znači i datumi drugog kruga (od 8. do 14. kola): http://www.kls.rs/raspored.php

Najviše me je zanimalo da li će se utakmice igrati i 20. aprila.
Sada vidim da ipak neće i da naš KK gostuje u Kragujevcu (tek)
poslije F4 ABA lige, tj. da će imati 7-8 dana da se spremi za Laktaše.

Bilo bi lijepo da Partizan ode na F4 sa skorom od 6-0 u Superligi. :D:
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Ako Lovernj ode na pozajmicu u Megu mozda bi mogli i oni nama nekog da posalju.

Mislim, ako imaju neku cetvorku koja ima srpski pasos. Jos kad bi ta cetvorka bila grobarske krvi :))))
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
А пре неки дан је стајало 18:00
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top