Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.508
Reaction score
38.689
A ja bih voleo da znam koji je to službeni rezultat kojim će se registrovati naša utakmica sa Slobodom, ako ni mi ni oni ne platimo dugove. :D
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Koliko sam ja ovde shvatio u pitanju su kazne koje dobija klub u toku takmičenja zbog organizacije ponašanja i slično a ne nekih stvarnih dugovanja?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Opušteno. Govna iz železnika duguju ubedljivo najviše, a mi ćemo naš dug brzo izmiriti.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Sad nesto razmisljam, ako mi dugujemo i dalje fmp-u za Miljenovica lovu, zamislite scenario da prigradski klub dobije nas zadnji mec 20:0 rezultatom i budu prvi :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
U pitanju su dugovanja klubova prema ligi - izrečene a neplaćene kazne zbog tehničkih, izjava rukovodilaca i/ili predstavnika klubova u kojima se napadaju službena lica, zbog ponašanja publike, loše organizacija utakmica itd.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Kao što reče dingospo gore, bilo koji košarkaški klub u bilo kojem takmičenju ako ne servisira svoje obaze na vreme prema savezu, kotizacija (koja se recimo plaća iz 2 dela) tehničke,itd u opasnosti je da ostane bez bodova, nema tu upotorenja za naredno kolo, jednostavno data tekma se ne računa osim ako se ne uplati , a ako ne uplatiš ,ćao zdravo, službeni rez, i možeš da ostaneš i bez jednog boda. http://www.ksv.org.rs/ idite i tamo sa desne strane kliknite na bilten videćete da je to nešto gotovo pa normalno ;)
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
Надам се да ће наши уплатити, јер ако не уплатимо виси нам онда прво а богами и друго мјесто. Стварно је ово некоректно, финансије лоше у већини клубова, ово је јак удар.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
521
Reaction score
360
Локација
Novi Sad
Velik pederluk, al 100% svi klubovi izmiruju obaveze u predvidjenom roku.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mi platimo, Sloboda ne, onda 20:0 za nas! To i nije toliko loše za njih. :D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Daj i za njih da platimo, da ne sjebemo kos razliku:D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.008
Локација
NBG
Kada ih dobijemo, onda smo razvalili, odučili ih od košarke, dominirali, urinirali, silovali i razno-razna bludničenja radili.

Kada izgubimo, onda smo ih pustili, kenjalo ih je, nebitna utakmica, sudije, dopingovani su, ubacivali su frižidere, neće moći oni to da ponove nikada više,...

Baš grobarski.

Nečiji predosećaji su se pokazali kao tačni, iako su pojedini forumaši pokušali da marginalizuju te tvrdnje. Naši su otkrili neke stvari po tom pitanju, tako da se nadam da će biti tražena doping kontrola u eventualnom susretu tokom plejofa.

Ako saznam još detalja bićete obavešteni. Hvala na pažnji :)
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Je l ta nedozovljena supstanca eliksir mladosti koji koristi pacov da bi mogao svaku tekmu 30+?
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ma uporedite samo misice Surle kod nas i sad kod njih...
kod nas je bio mrtva masa, nije mu se video nijedan misic,a vidite sad...
jok ga i nisu bockali steroidima.
a iz pouzdanih izvora sam cuo da su i onom retardu popovicu sto je igrao prosle godine kod njih davali neke hormone rasta, nije ni cudo sto je onako izbezumljen bio po terenu,slavio svaki kos kao gol...
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.402
Reaction score
2.289
Локација
Gde god ti da igras...
Kada su covic i fmpdiva u pitanju sve je moguce! Naravno da se treba insistirati na doping kontroli i to svih kosarkasa! Sekta je to, a da je rasku pored surle naglo porastao i biceps u 33 godini to se jasno vidi... Tako da doping kontrola obavezno!
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Znaci za veceras protiv Metalca nema prenosa nigde..?
Ocekujem laganicu veceras,ulazimo u pakleni ritam to se i vidi.
Dve lake utakmice su pred nama,pa da im se najebemo milosne majke ovima iz Kragujevca u poslednjem kolu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top