Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Satelit iz Novog Sada (ako se dobro sećam neki deo NS se i zove Satelit) lansiran u zaborav, sada sledi njihova matica iz Železnika.

Kontam da je Stojanče bio inicijator onih ovacija za Đekića :D

Idemo dalje, samo hrabro, kako jedino i znamo... Napred Partizan!

Satelit je kraj u kojem sam rođen i odrastao. Preformuliši u ''sateliti'' da ne bude problema. :D
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Kakva parabola od forme ove sezone. Sjajan pocetak, kidanje protivnika bez po muke, egal sa CSKA i Barsom (istina kad su oni bili potpuno van ritma), pa onda mesecima kriminal od igre, gubljenje od tamo nekih Solnoka, Sirokog, Zadra, Olimpije, MZT-a, a od Superlige ponovo tecna igra, asistencije, kucanja, skokovi, trojke...
Ova sezona je pokazala da je smanjena razlika izmedju ABA ligasa i ekipa iz vrha nase lige, ali utoliko vise raduje nasa forma i igra s kojom ulazimo u finale. Recimo ta ista Vosa je razbila Radnicki u Kragujevcu, vodila 39 minuta i 58 sekundi protiv FMP-a, a mi je cetiri puta oducimo od kosarke. Mega redovno igra egal s ciganima, mi je operemo 30 razlike. Sve to obecava pred finale.
Realno, cigani imaju kvalitetniji i skuplji tim. Pojedinacno su dosta ispred nas. Ali ekipno ne mogu da nam prismrde. Posto je kosarka timski sport, apsolutno imamo za pravo da se nadamo da ce se dominacija nastaviti. Jesu favoriti, ali oni sem Katica nemaju drugog centra. Ipak, kljuc drzi Dragance. Ukoliko zaustavi pacova, bicemo veoma blizu titule. Naravno, posebnu paznju treba posvetiti i Savovicu. Momak skace kao lud, jak je u duelu i donosio je prevagu protiv vecine protivnika s kojima su igrali ove sezone. Ali Lovernj ne zaostaje... Katica nema ko da cuva, covek ce nam davati po 15-20 poena po mecu, ali oni drugog centra nemaju. Ostaje jos Nelson, koji je sjajan odbrambeni igrac i tu nam je jako potreban Vesterman. Mora da odigra kvalitetno, kao recimo protiv CSKA u Beogradu ili u drugom poluvremenu finala u Laktasima.
Sve u svemu ocekujem neizvesnu seriju. Ako ne bude nekih nepredvidjenih okolnosti kao nedavno kad je smenjen Bojic, ako sudjenje bude korektno, ako se njihovim navijacima zabrani ulazak kad smo mi domacini, trebalo bi sve da bude u redu. Velika podrska momcima uz nadu da cemo se radovati 12-oj uzastopnoj tituli!
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
glavni utisci sa utakmice su :
-Dule na dogovaranju pred pocetak utakmice kaze-nagazite ih od starta odmah prvu cetvrtinu pun gas pa da smanjimo malo,nemoj da mi se ovi indijanci sepure tuda (sedeo sam iza pa se sve cuje i procita sa usana)

-ulazak Djekne u igru i cela hala ustaje na noge aplaudira,a kad djekna postize svoju prvu trojku opste odusevljenje u hali :D


Lovernj sa 50 posto snage igra...malo se bio pozalio na bol,nezgodan doskok ali je nastavio da igra,posle je izasao i videlo se a je sve ok.na svu srecu...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Одрадисмо још један у не тако краткој серији тренинг мечева. Похвале за момке, труд и озбиљан приступ у демонстрацији силе против човићевог испрдка.
Сад још да "препливамо" онај брлог из Железника, па на заслужени одмор, да могу они "врањански" мајстори на миру да поправљају стање у српској кошарци.

Ловерњ одрадио своје, још ако је и неку нову песмицу научио - пуна капа. Ђекић преозбиљно схватио утакмицу.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Rutinski smo ovo pokidali. Malo jace otvorili utakmicu i kao posledica nije moglo da se zavrsi nikako drugacije.
Lepa rola Milutinova i dobro iskorisceni minuti!
Zofri dominira!
Malo me pred pocetak finala brine Leo jer zadnjih nekoliko meceva bas slabu realizaciju u napadu ima iako malo vise razigrava i deli asistencije. Valjda ce proraditi protiv fmp-a kao i svaki put ove sezone!

Ajmo momci, jos samo malo, da urnisemo govna i vratimo u njihovu realnost-blato!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Vojvodina je ekipa koja zavređuje svaku pažnju i ni malo slučano se nisu ove godine izborili za učešće u plej-ofu, odnosno za plasman u ABA ligu. Mislim da smo sa jednom velikom dozom kvalitetne pripreme, koncentracije, odnosa prema igri, došli u situaciju da kroz dve utakmice rešimo polufinalnu seriju. U svim segmentima igre u večerašnjoj utakmici smo dominirali, pre svega kada je u pitanju prva četvrtina koja je u dobroj meri odredila sam tok utakmice. Kada kažem dominirali, tu pre svega mislim na sam način igre u odbrani, na veliki broj kontranapada koji se iz takvog načina igre u defanzivi otvorio. Praktično posle takve naše igre, bilo je vrlo teško da se ekipa Vojvodine vrati u utakmicu. Odlična kontrola ritma, odlična kontrola tempa igre i sa tog aspekta sam jako zadovoljan. Čekamo sada našeg protivnika u finalnoj seriji, koja možda počne već u nedelju, naravno ako to bude Crvena zvezda. Pripremaćemo se u miru i sigurno da gajimo jedan veliki nivo optimizma pred samo finale” istakao je strateg Partizana mt:s Duško Vujošević.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Bravo momci,ne bih nesto puno da pisem,svaka cast na pristupu,i profesionalnosti.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Sve u svemu ocekujem neizvesnu seriju. Ako ne bude nekih nepredvidjenih okolnosti kao nedavno kad je smenjen Bojic, ako sudjenje bude korektno, ako se njihovim navijacima zabrani ulazak kad smo mi domacini, trebalo bi sve da bude u redu. Velika podrska momcima uz nadu da cemo se radovati 12-oj uzastopnoj tituli!
Duh JNA od 18.05. ako se preslika i na Pionir, onda je gotovo i pre početka!

Satelit je kraj u kojem sam rođen i odrastao. Preformuliši u ''sateliti'' da ne bude problema. :D
S A T E L I T ( I ) :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=XU8prVzLXXk#t=1701s
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
229
Reaction score
1.186
Eh Dule, Dule, pa sto ne krijes karte za finale?
Sad kad Radonjic udari flastera na Djekni celu utakmicu :)
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Lagano dobijanje mutanata.....

Dakle odmorni smo,puni samopouzdanja,imamo ABA ligu,bicemo odmorniji,bili smo prvi u regularnom delu...

Ne postoji apsolutno nista sto bi moglo negativno da utice na nas tim,nista da nas pokoleba,ovaj tim moze i ovaj tim je video da moze,to meni pre svega daje spokoj pred finale.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Kontam da je Stojanče bio inicijator onih ovacija za Đekića :D

Грешиш момче.
Зна се ко је најватренији Ђекићев фан у Новом Саду. :cool: :cool: :cool:

Ђекна трипл дабл машина, за три минута индекс 9.
Да игра пола сата набио би статистику ко Вилт Чембрлен. :D
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Nisam gledao utakmicu pa neću da komentarišem, samo da čestitam momcima na pobedi i laganom prolasku u finale. Po komentarima vidim da je Đekna izdominirao :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Profesionalno odrađen posao u NS, kao da su u pitanju igrači od 28-30 godina u proseku, a ne mlađarija. :clap

Inače, kao što smo i pretpostavili, mutant pokušava 1. finalni meč da pomeri sa nedelje na ponedeljak...nadamo se da su rekli "hop" pre nego što su skočili...
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.366
Reaction score
1.967
Локација
Gde god ti da igras...
Mutant prvo mora dobiti Megu sto ce biti jako tesko... A ako dobiju onda govnima ni pod cenu razno ne dozvoliti dan vise odmora... Pre pocetka sezone se odredjuju datumi a patuljak covic nek nam se sagne!!!!! Nadam se cvrstom stavu naseg kluba po ovom pitanju!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Rutinski, ocekujem da se druga serija produzi na trecu utakmicu, to bi nam bilo od veeelike koristi
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Mutant prvo mora dobiti Megu sto ce biti jako tesko... A ako dobiju onda govnima ni pod cenu razno ne dozvoliti dan vise odmora... Pre pocetka sezone se odredjuju datumi a patuljak covic nek nam se sagne!!!!! Nadam se cvrstom stavu naseg kluba po ovom pitanju!
Upravo zbog sutrašnjeg meča sam i napisao da se nadam da su rekli "hop" pre nego što su skočili...

A što se tiče termina 1. finala (ako govna dobiju sutra) - videćemo, onako najiskrenije možda i imaju prava da traže da se igra u ponedeljak...Kad su se određivali termini, stajalo je da se oba polufinala igraju 28. i 30. maja...A oni su igrali 29. maja i igraju sutra (odnosno već danas) a to je 31. maj...

Mada, naravno da treba sve učiniti da se 1. finale igra u nedelju i sve resurse treba upotrebiti da se to i desi...Ali, pesimista sam, s obzirom šta sam danas načuo...
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Upravo zbog sutrašnjeg meča sam i napisao da se nadam da su rekli "hop" pre nego što su skočili...

A što se tiče termina 1. finala (ako govna dobiju sutra) - videćemo, onako najiskrenije možda i imaju prava da traže da se igra u ponedeljak...Kad su se određivali termini, stajalo je da se oba polufinala igraju 28. i 30. maja...A oni su igrali 29. maja i igraju sutra (odnosno već danas) a to je 31. maj...

Mada, naravno da treba sve učiniti da se 1. finale igra u nedelju i sve resurse treba upotrebiti da se to i desi...Ali, pesimista sam, s obzirom šta sam danas načuo...
Sta si nacuo, ajde reci drugarima
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top