Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Odlicno drugo poluvreme, u prvom sacuvaj Boze, svaki napad nam neko ostajao sam na trojci od igraca Mege. Ukoliko budemo igrali odbranu na nacin kao u prvom poluvremenu, od titule nema nista.

Musli da se trudi kao Gagic vec bi sada velikani razmisljali da ga dovedu, ovako neizvesna je njegova buducnost. Ako se trgne mozda i bude nesto od njega, odigrao je odlicnu zadnju cetvrtinu i tako treba da nastavi.

Vrlo sam zadovoljan Zofrijem, cuva protivnicke cetvorke vrlo dobro, igra solidno pod kosem (nadam se da ce zveknuti nesto sa distance i koju trojku, sunce ti jebem ne pamtim kada je nasa cetvorka poslednji put pogodila za 3 poena, ne racunam Bertansa na cetvorci) vidim proslih dana zaljenje za Gordonom ali taj decko osim fantasticnog skoka ne poseduje nikakav poseban kvalitet po meni, mozda i gresim ali njega Brkici, Mijatovici napunise trojkama, Lucic ga gura u Zadru cini mi se da izadje na coveka ne bi li sprecio da nam zviznu trojku, Dinamo Sasari je prava ekipa za njega, trci, divljaj, zakucavaj i boli te kurac. Kakva NBA, kakvi bakraci...

Vasu Micica nikako ne smemo prepustiti mutantu, imaju tamo u Megi Novica i Miloje pa neka ga nagovaraju da predje u instituciju koja ima najvise trofeja sto evropskih sto domacih, kakav mutant, kurci-palci, zna se ko je gigant na ovim prostorima...

Onaj mali sudija iritirao celu halu, cokijev kadar verovatno :pop
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.769
Reaction score
55.460
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Иначе апропо приче да Дуле спутава спољне играче, да га се плаше.
Бертанс је данас за 3 шутнуо 10 пута, а Богдан 8 ( не римујте :D)
Као у нба бокте човече.
Наравно, нису они добили то право тек тако него су радом заслужили поверење.
 
Последња измена:

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Само да честитам побједу, одавно нисмо некога добили са 30ак разлике, фино је видјети да је ова екипа у стању да некога савлада толиком разликом па макар то била и Мега.

Два потпуно различита полувремена, морам признати да нисам очекивао овакво друго полувријеме, али су ме позитивно изненадили. Не знам колики нам је био проценат шута у другом полувремену али мени се чини да нисмо промашивали :D и то ме радује с обзиром да против нас сви форсирају зону.

Следећи су мутанти, с обзиром да смо вечерас ишли на 30+, очекујем да њих звекнемо барем 20. Ајмооооооо :napred Partizan
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Da su ova liga i drzava kako treba, celavi placenik od sudije ne bi vise sudio ni beton ligu.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Auuu...
Ako je neko ocekivao ovakvo izdanje Partizana, svaka mu cast.
Najbolja utakmica u sezoni.
Samo da nastavimo ovim tempom i nastavljamo dominaciju.
Kako je Musli sipao danas...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Lepo popodne u Pioniru. Mec je bio dobar, naravno, mnogo smo bili bolji u drugom. Svaka cast Bertansu, Bogdanovic isto, mada je par puta Vujosevica iznervirao do srzi. Musli... Taj covek me neopisivo nervira. Medjutim, on moze biti kljucni igrac u ostatku sezone, i zato molim Boga da sredi glavudzu i stabilizuje se i moze biti ubedljivo najbolji centar u ligi, oni ciganski mu ne bi bili ni prici.

Sada su mi smesne ove price za Gordona, kao i ne treba nam, Lovernj je bolji... Cemu to, decko je odigrao dobro, otisao i tu je kraj, al nema potreba sada ga omalovazavati.

Ove godine su panteri i lajonsi favoriti u odnosu na nas, i bas zbog toga ce titula biti sladja :D
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Lepa kosarkaska predstava.

Drugo poluvreme odlicno. Konacno su spoljni igraci poceli da probijaju i vracaju povratne i odmah se videla lakoca u igri i dosta otvorenih suteva, koje imamo potencijal da pogadjamo.

Bogdan sabio, Berta isto, Gordic na zalost zalutao.

Tek ce biti problema sa onim šljamom Milojkovicem. Govno jedno, jebao te ćoravi kriminalac.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Иначе апропо приче да Дуле спутава спољне играче, да га се плаше.
Бертанс је данас за 3 шутнуо 10 пута, а 8 ( не римујте :D)
Као у нба бокте човече.
Наравно, нису они добили то право тек тако него су радом заслужили поверење.

Mislim da i generalno je ekipa rasterecenija i da imaju zeleno svetlo od Duleta da se malo opuste i da sutnu kad osete da mogu da pogode. Narocito se to odnosi na Bertansa. Jednostavno on covek je u stanju kao pravi suteri koji resetaju, da sutira dobro uvek, bez obzira da li je imao dobro sutersko vece tokom utakmice. Znaci mnogima je bitno kako otvore utakmicu i da li pogode prve suteve dok on moze da promasi 5 ali ne prestaje da puca!
Ali vidi se i na Musliju evo danas kako se osmelio (jeste lako sutirati na +25 ali opet) i na Gagicu pri kraju aba lige. Milosavljevic se takodje vise dize na sut u zadnje vreme! Bogdan odavno ima odresene ruke od Duleta sve dok ne pretera ali sreca po nas sto je konacno namestio ruku!
Jedino muceni Gordic cim sutne na kos odma leti na klupu sve i da pogodi :D
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Како ствари стоје шут се код Дулета мора зарадити :). Гордић је заиста очајан био,овај мали Ђорђевић за оно мало времена више показао
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Bertans i Bogdan :clap Mnogo smo potentniji kad njih dvojica igraju zajedno koliko primećujem, data im je izvesna sloboda, a to se naročito vidi na bogiju koji je počeo da igra konačno onako kako znamo da može. Žofri sasvim lepo nadomestio nedostatak gordona, kapiram da će klempavi bobi imati traume posle večeras. i naravno čestitke mladom djordjeviću na prvim poenima za seniore :clap
 

Chicharito

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
105
Reaction score
3
Не знам да ли је неко приметио,у првом полувремену после сваког поена Мицића Дуле га гледао буквално по 5 секунди у фазону ''довешћу те како знам и умем''.
Све у свему после лошег првог полувремена у другом доста боља игра,руку на срце ни играчи Меге нису могли више а Новица је био баш баш нервозан. Богдан игра одлично срећом није се повредио кад је проклизао,могло је да буде доста зајебано. Какву одбрану игра Драган људи моји :clap :clap како се баца човек за сваку лопту. Жофре лупа банане Бобију као да је овај пола метра нижи а не виши :D
Следи фмп,ако их добијемо онда је небо граница. Време је за то :napred Partizan
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Ti si prvi igrac Draganeee...jako bi voleo da mu se ovo jednom otpeva :)
Momak koji je uz Bertu moj miljenik i koji srce i dusu daje na terenu...

iznenadjenje igra muslija,ne previse filozofiranja i namestena ruka..
aa kad ce brat caki proraditi? :D
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Sada su mi smesne ove price za Gordona, kao i ne treba nam, Lovernj je bolji... Cemu to, decko je odigrao dobro, otisao i tu je kraj, al nema potreba sada ga omalovazavati.

Sta god da ti je smesno moje poruke u vezi Gordona su na jako niskom nivou oduvek bile. Na pocetku sam mu i pruzao podrsku ali kasnije vise ne. Ako jedan Brkic udje kod Igokee i rasiri nasu odbranu toliko da Joksimovic, Edmonds, Jorovic i ostali dobiju mnogo vise prostora u napadu dok mi sa Gordonom u napadu imamo opciju manje onda je tu za mene prica gotova. Covek pogodi sa distance svaki 100-ti sut, o trojci da ne pricam, ledjima ne zna da igra... To sto su nase finansije takve kakve su pa nismo mogli da nadjemo bolje, sta da se radi, ja to razumem ali Dinamo Sasari dovoljno govori o kvalitetu Gordona. Sve bih mu mozda i oprostio da u odbrani gine kao Milosavljevic koji istina ima mnogo tehnickih nedostataka ali Gordon ne igra ni odbranu na nekom vrhunskom nivou.

Bertans i Bogdan dominirali, mnogo mi se svidja Bogdanoviceva kreativnost, jednostavno zna sta ce sa loptom, zamislite da jos Micica pridodamo Vestermanu i Bogdanu, predivna spoljna linija...
 
Последња измена:

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Brkic iz Igokee protiv fmpea sutirao trojke 5/5 s tim da mu je jedna ponistena zbog necijeg faula u napadu.To sad znaci da Savovic ne valja?
Tom logikom mogao bi covjek da nadje mane i brajantu i djurantu...
Ovo je sve fino bilo vcrs, ali sacekajmo srijedu pa da vidimo Zofrija na djelu.Da me pogresno ne shvatis volio bi da da 20 poena i da ima isto toliko koseva.
Ja sam licno bio odusevljen da jedan mlad igrac iz valensije(acb-a) dosao kod nas, nadam se da ce da napreduje i da sledece sezone bude nasa prva cetvorka.
Meni se bar cinilo da je mega u padu forme i da ovo nije ni pribliznoj njihovj igri sa KRK.
Drago mi je sto su se igraci opustili i bukvalno svi sutiraju sto do sada nije bio slucaj.
bertans :respect podsjeca me na onu masinu sto izbacuje loptice za bejzboj samo sipa :)
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Ajde majstore navedi mi te strasne kvalitete Gordona? Pa vidis li sta su ti isti Subotic i Savovic radili istom tom Gordonu covece? Pogledaj meceve nas i mutanta, gde je Gordon bio, je li bio na terenu? Necu vise o Gordonu ni rec, prosek igrac, prosek klub u koji je otisao a vi pisite sta god hocete... I imam pravo na svoje misljenje, ako se nekom ne svidja sta cu mu ja...

Koliko prostora pod kosem bi vise imali Musli i Gagic ako bismo imali cetvorku koja siri protivnika? Koliko bi prostora tek bilo za ulaze Vestermana, Gordica i Bogdana pod sami kos ukoliko bi protivnicka cetvorka morala da izlazi i cuva spolja nasu cetvorku? Koliko bi Bertans i svi ostali igraci imali vise prostora za spoljni sut, nemojte da se zezamo... Gordon je sjajan skakac to niko ne spori, kuca atraktivno ali po meni premalo...

Nemam ja nista ovde ni protiv koga, cenim i globusa i magelana kao Grobare, clanove ali nemam zaista dobro misljenje o Gordonu... A mozda sam i razmazen jer sam navikao na Novicu, Robertsa, pa i Gista... Cetvorke koje znaju spolja da sipaju...
 
Последња измена:

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ma u redu nisam ja nista rekao za tvoje misljenje, vec za konstataciju da ga je brkic ubio a brkic ubio i savovica(posle trejvisa najbolja 4ka u ABA ligi).Htio sam da kazem da mu se to ne moze uzeti kao neki reper (ne)kvaliteta.
NIje on neka klasa da se mi razumemo ali u nasem timu je bio najbolji igrac pa sad ti vidi kakave kvalitete ostali imaju kad on sa svojim (ne)kvalitetima bude najbolji i najkonstantniji igrac.
Momak je od dolaska kod nas napredovao svjetlosnu godinu za razliku od pocetka kada sam bio da dobije sut kartu.
A sto se tice utakmice sa fmpeom covjek je prvu slabo odigrao(igrao je slabo prvih 10 utakamica sa ponekim bljeskom) to stoji, u kupu se povredio i nje igrao revans sutradan a ni sledecu u ligi...
Nisam imao namjeru da se svadjam, samo mi je bilo cudno da se sad covjek nipodastava kao nije odgovarao a covjek je imao jedini konstantu u igri tokom sezone ali dobro to je tvoje misljenje.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Odlicno izdanje ako se uzme u obzir izmena sastava, roviti Dragan (i koji pored toga je kidao ko lud) i bez kapitena. Slobodna bacanja moraju da budu u ovom procentu i na sledecoj utakmici. Imao sam dobar predosecaj oko Bogdanovica tacnije kako ce se razgoropaditi u drugom poluvremenu. Ako on i Berta ponove to u sredu nema zime.

Konferencija za štampu posle utakmice sa Mega Vizurom

Za video zapis zaslužna je Miss MVP. Snimak je bio u HD formatu ali to ne bih mogao da uploadujem do prekosutra pa sam morao drasticno da smanjim kvalitet. Tako da ovaj put zasluge idu na njen račun :)
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Da su ova liga i drzava kako treba, celavi placenik od sudije ne bi vise sudio ni beton ligu.
da među nama nisu ljudi visokih kvaliteta taj isti ćelavi isprdak bi popio beton već u poluvremenu..:pickaciganska
kako je krenuo onaj k'o od brega odvaljen matorac iz prvog reda da ga hvata u protrčavanju a i na poluvremenu kad je krenuo za njim u tunel pa ga jedan dečko zadržao, jako blizu je tome bio..:pop
reče mi neko da je to predsednik Partizana sa Bumbarevog Brda, ali ne smem da tvrdim..

o igri, šta reći.. jako mi je drago što je Gagić preuzeo pelcer od Gagija, kad je tako nije mi bitno kad pokuša par gluposti kao oni ulazi sa "izvrnutim" polaganjem umesto da se kao Berta zaleti i zakuca..
drago mi je što se momci opuštaju u igri, to se vidi jako očigledno kod nekih ( Bogdan, Berta pogotovo), a korisnost igre Žofrija mi se posebno danas svidela..
lepo je videti neke korisne ponovo a neke prvi put ( Đekna i mali plej:clap), a nekima izgleda nema pomoći, na žalost ( Čaki:confused), a Gordić od sjaja do očaja..
danas je stvarno ostavio gori utisak od Đekne, što neko reče..
Musli.. probudila se Uspavana pred kraj kad je bilo opušteno, rekoh drugaru do sebe da će do kraja da ima bolju statistiku nego što je bio koristan, i eto..


sad samo napred, mašinerija je u pokretu, spremna za mlevenje limenki i pakovanje na deponiju:napred Partizan
 
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Meni nije jasna samo jedna stvar... dobili smo bezmalo 30 razlike jedan mlad i nadasve perspektivan tim a ovde se i dalje pisu socni epiteti "ocajan", "zalutao", "od sjaja do ocaja", "muceni", "nema pomoci", "gori od", "kvaliteta bekova u FKu" itditd. Kao da nam je kritika takvog tipa usla u krv, pa se mora trazit mana cak i kada bi ona trebala bit nebitna pri analizi jednog ovakvog duela jer je krajnji rezultat ipak ono sta se pise i pamti.

Da li smo trebali ove razbucat 68 razlike da bi nas nasi momci zadovoljili, pa i oni koji su recimo imali ne bas produktivan dan (sta god to znacilo pri pobedi od 30ak razlike)?!

KKP je dobio ovu utakmicu uz isticanje pojedinih sadasnijih i buducih lidera u ovom mladom timu ali pre svega zaslugom svakog pojedinca i (borbenom) timskom igrom. Svaki od tih igraca (bukvalno SVAKI) koji je juce proveo vreme na parketu je doprineo da docekamo tu utakmicu koju smo prizivali i tepali joj "prelomna" i koja je bila dugocekana za porast motivacije, nadanja i ocekivanja svakog Grobara na parketu i na tribinama.

Nazalost, epiteti su tu a postova je tri puta manje nego kad smo gubili. Cudan je i nejasan taj nas grobarski mentalitet...
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Bez obzira sto je Mega Vizura slabiji protivnik od ABA ligasa, danas je pruzila znacajan otpor i ima sasvim solidan sastav koji ce sigurno konkurisati za cetvrto mesto.

Raduje me nasa igra u drugom poluvremenu. Igraci su na teren izasli zajapureni jer je Dusko Vujosevic sigurno ocitao jako dobru lekciju. Raduje veca sloboda Bertansa kao i odlican Bogdanovic koji bi u nekim trenucima mogao i da smanji svoju kosarkasku kreativnost. Ova utakmica bila je odlicna priprema za sredu i podizanje samopouzdanja, a da nije bilo sudijskih gresaka i reagovanja publike sigurno bi utakmica pala u monotonij.

Ono sto najvise boli je manja tenzija koja se oseca oko ove lige. Domaci sampionat mora da ima vaznost, a danas se osetila i indolentnost publike prema KLS. Nadam se da ce ujedinjeni klubovi i savez jednog dana stati na put javasluku Euroleague organizacije(mada zna se ko je doveo domacu ligu do ove pozicije i ko je odgovoran sto je i nastala aba liga).

Po ovome sto sam video danas, kvalitet nece biti presudan vec fizicka pripremljenost koja je 50% bolja kod tri ekipe koje dolaze iz ABA lige. Lako ce se izlaziti na kraj sa Metalcem, Megom, Vojvodinom i Slobodom, pogotovo u drugom poluvremenu kada ove ekipe budu istrosile sve depoe snage i energije. Nazalost, ocigledno je da je ta KLS liga u prvom delu bila amaterska i da sami igraci nisu bili voljni da budu veci profesionalci, a sigurno je da fali i dobrih kondicionih trenera.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top