Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
svaka cast svima,GORDICU :respect pogotovo,koji je nakon sramnih scena bukvalno SAM pobedio ove smrdljive limenkare :clap

koliko su oni bolesni to stvarno vise nije normalno :puke

kreteni jedni iskompleksirani koji jednostavno NE UMEJU poraz da prihvate sportski :puke:pickaciganska

ali koji im je dao nadimak CIGANI ,bukvalno u jednoj reci SVE objasnjeno :respect

sto se tice same utakmice ...

cini mi se da je dobitak Lovrenj i da smo imali "srece" sa Gordonom i otkazom jer ocigledno da se francuz opustio i veceras je bio odlican.nadam se da ce tako nastaviti.

Milosavljevic ponovo,neverovatna energija,sjajna odbrana i nekoliko izuzetno vaznih poena je dao,onu trojku pogotovo.

Gagic mi je ubedljivo najveca misterija.u jednom trenutku je stvarno odlican,a vec u sledecem napadu napravi takvu neku glupost da to nije normalno.mora da bude mnogo stabilniji.

mnogo bitna pobeda,ne samo zbog brejka u onom haosu,vec zbog narednih meceva jer je sada ova mlada ekipa SKINULA PRITISAK posle 3 poraza i videla da moze da dobije i u "gostima".verujem da ovo moze da okrene sezonu i da ih ponovo "naviknemo" na poraze od nas.i naravno,osvojimo oba trofeja,od kojih se KKP nikad ne odrice koliko god bili losi,mladi i finansijski nestabilni.

NIKAD NE POTCENJUJ SRCE SAMPIONA :napred Partizan
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Још без Лучића капитена смо играли ! Ма јеби стоку приградску !!!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Da se zna ko je glavni u Pioniru!

Ostali marš u Železnik!

images


Brinem se za ove naše tamo, valjda neće navući kakvu šugu. :D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Da ne dobijemo neku polnu bolest? Grobari jeste li razmisljali o tome????
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
И то не само без Лучића, играли смо и без Вестермана, не знам тачно колико, али скоро целу 4/4 сигурно и Бертанса, који је такође завршио меч раније! Еј бре, то је нешто!

Извоза ме адреналин само тако!!! Браво бреееее! Да их вратимо где им је место!
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Hvala ti crno bela ljubavi!!!
Gordiću izvini za sve što sam rekao za tebe, muda do poda i NBA rola u zadnjoj četvrtini za jebanje limenkarskih smrdljivih govana. Svim igračima veliki naklon do poda. Bravo bre majstori, BRAVO!!! :clap
Sudija koji je dosudio 4. i 5. faul Leu nek mi se naduva kurca. :kur
 

pfcKG

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2007
Порука
165
Reaction score
3
Локација
Kragujevac
za sada samo... Takoooooo je!!!!!! Izdrzali neverovatan pritisak, ova ekipa je sazrela!!! I to bez Lucica (sta bi dao da je bio na terenu tokom one frke :pickaciganska).


Necu da hvalim Gordica, nisam ga ni omalozavao kad je lose igrao. Ali da li neko moze da mi kaze da li je onaj njegov dribling kad je polomio kicmu cuvaru bio u stilu Bodiroginog skulovanja Entonija, ili sam se zaneo malo? U svakom slucaju :clap
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.517
Reaction score
1.299
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Hrabro srce i mentalna snaga nasih momaka, Gorda preuzeo kad je trebalo, Dule smekerski zavrsio sa pogledom u kameru!!

GAZI BRE SMRDLJIVE LIMENKARE, OVO JE TEK POCETAK!!!!!!
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
NEMANJA GORDIC,nije mi jasno kako on moze hodati uopste sa onolikim mudima?!

SVAKA CAST MOMCI !!!!
 

nikola92

Banned
Учлањен(а)
21.11.2007
Порука
15
Reaction score
0
Браво бре мајсторииии !!! Пишај по мутираним говнима ! Мртви цигани од 40 минута 35 минута су певали песме посвећене Партизану ... Гордић :respect :respect :respect Дуле и онај осмех на крају ! ЈЕБИ МУТАНТЕ БРЕ !

То сам и ја приметио. Тебра увек се пева, ал' ово је већ превише.. патологија!!
Ко их јебе, добили су шта су тражили. :wink:
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Ponovo proslediti mejl o dekontaminaciji Pionira svim portalima i novinama. Igrace kol'ko sutra poslati na testiranje, mudro zbori sensei.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Nismo ih mi jos uvek nigde vratili...ali smo poceli da ih vracamo! Moracemo da ih nataknemo kada to bude najbitnije, kada se odlucuje borba za trofeje, tada cemo ih vratiti u pacovsku rupu iz koje su izasli..

Kolko sam poceo da gotivim Lovernja..mogao bi da izraste u dominantnog igraca!!
A od Gordica ovakve partije ocekujem, mada na zalost nisam ubedjen da ce ih jos puno puta pnoviti...mada videcemo, nadam se da ce pokazati kontinuitet i na dalje!
Pored same pobede, nista mi na svetu nije veceras draze od snimka tribina 2 minuta pred kraj, PRAZNO :D hahahahaha, koje su to picke pa to je strasno..cim gube odmah begaju... nikad od njih kluba i navijaca nece biti!

BRAVO!!

edit: znate kada ce cigani da imaju ovo http://www.youtube.com/watch?v=jdOX_UUGeoQ ?? NIKAD BRE, zato sto su najciganiji od svih cigana, cigojnerska bagra i govna..
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
ZAto večeras Gordić zaslužuje veliko bravo i hvala. Iskupio se za sva sranja i podsetio na sebe iz Budućnosti. Njemu kao da je potrebno da zna da nema ko da ga menja.

Još jednom svaka čast.

Upravo to! Kratka rotacija u ovakvim utakmicama moze cak ispasti povoljnija! Dule treba da pusti igrace da igraju slobodnije. Igrac koji udje samo na 2 minuta i posle prve greske bude prikucan na klupu, ne moze nikad igrati sa samopouzdanjem. Bogdanovic veceras 2/14 ali nema veze, treba da sutira, on je bek suter. Bice utakmica gde ce i on imati vrucu rukicu kao veceras Gordic...
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Po pravi put ove sezone smo igrali pametno od pocetka do kraja i odma pobeda.

Bravo momci!
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Samo da pozdravim sudije :pickaciganska
Nervozan sam gledao utakmicu, mozda nisam sve najbolje video ali mi je licilo da su ih u 3-4 navrata spasli da ne odemo na 10- i vise poena prednosti u momentima kada smo imali +8.
Da ne pominjem izbacivanje Vestermana.

U svakom pogledu useravanje u zivot ciganima-limenkarima.
Bes, nemoc, provociranje(sad se lepo videlo sto ne treba uzimati darove od sektasa), gadjanje loptom, napustanje utakmice, navijanje Grobara....

Bravo Crno Beli bravo. :respect
 

Randy Marsh

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
66
Reaction score
3
Ko te jebo godinama,jebace te opet.Mamu im jebem isfrustriranu,koliko su oni bolesni i koliko ih boli nasa dominacija pa to je neverovatno...E pa karacemo vas jos godinama govna mutirana...Duletu i momcima naklon do poda :respect

P.S Detalj veceri,Radivojevic pravi namernu nad Gordicem,a u pozadini Savovic dize ruku i trazi nesportsku :buhaha :buhaha :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top