Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Sensei da ti urucimo plaketu neku za ovaj gif! :)
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Нема Газде да нас спусти на земљу, побједа је пука случајност. Или је преспавао текму због временске разлике или је пуко на клаџу па му криво.


FMP će nas sutra dobiti lakše nego ikada do sada! Ne gine nam 20 razlike! Pesimizam, ili realnost, videćemo sutra.

:D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
pa on se sprda s nama :?

'' ..loptu koja se našla u mojoj blizini bacio u pravcu igrača i tom prilikom pogodio trenera “Partizana” Dušana Vujoševića u rame.''
To ti je ona prica, okliznuo sam se i moj polni organ se slucajno zabio u njen polni organ. Splet neverovatnih nesrecnih okolnosti.
Jebi mi se za to, ali mene ovo jos vise nervira i od ovoga se jezim.
loptu koja se našla u mojoj blizini bacio u pravcu igrača i tom prilikom pogodio trenera “Partizana” Dušana Vujoševića u rame. Nemam opravdanja za ovaj gest i želim da se ovom prilikom izvinim Dušanu Vujoševiću, Košarkaškom klubu “Partizan” i navijačima oba kluba.
Naucite ime vise coveka koji vas godinama jebe i ponizava i maltretira onako najgore.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Lagana pobeda protiv mutirane kurve. Bili su zreli za +25 ali to čuvamo za drugi deo lige .

Momcima kapa dole ... muda BRE
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
PRESRECAN SAM ZBOG POBEDE, hvala ti crno bela ljubavi pobedili su srcem..........
da se ne zanosimo cigani su imali sut za 3 poena 3 od 20 ili 15 posto, to je bio kljuc nase pobede uz nasu borbu i zelju, ovakav sut in nece stalno sluziti zato za naredne tekme moramo dqa obratrimo paznju da nam se ne ponavlja da imaju onoliko cistih situacija, al sad ce valjda sve biti lakse HVALA NA POBEDI, svi igraci su se borili i ostavili srce na terenu...
o ljigama koji su dosli da bodre onaj mutant ne treba trositi reci....
NAPRED PARTIZA:pfc:
 

Dragan9Mance

Grobar
Учлањен(а)
15.03.2012
Порука
452
Reaction score
15
Локација
ulica Dragan Mance br.9
Ja malopre u pioniru odmah do grobarskog kopa među gurbetima odgledah celu tekmu bez ijedne jedine reakcije, ali bio sam toliko euforičan da sam hteo da eksplodiram od sreće.. ali to je sad nebitno, pođoh kući i ukapiram da mi nema jednog telefona!
Zovem jednom, drugi put, u jednom trenu se neko javi čuh huk u pioniru i prekinu se veza.
Izašao kod leden dvorane i nakon 4-5 poziva javi se neki momak. Ja ''e brate zaboravio sam telefon, gde si''?
On mi kaže da je kod biletarnice ispod ciganskog ulaza i da se tu nađemo. Ja sav srećan pohitam ka blagajni i u trenu se setim da mi je slika na zidu telefona sledeća:
Mali u majici partizan kenja u nošu sa ciganskim grbom!?
Predomislim se i pođoh kući. Rekoh bolje ti njega opet sutra zovi da te mrak ne pojede... :)

img20130404003323.jpg
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Гордић одиграо као Кецман, већа похвала од тога не постоји :clap

И за Бертанса и онај лакат циганину само :respect :respect :respectонако би изгледао неких мојих фиктивних 5 секунди на оваквој утакмици... :buhaha

Брат Милосав и Гагић већ стандарно (позитивно) луди :clap

Дивим се момцима како успијевају да остану смирени поред најгорег шљама Србије и да не посложе багру ала Милоје, браво на менталној снази и прибраности прије свега, то је мој главни утисак вечери :clap
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Bravo bre! Svaka cast svima, Gordic :respect Milosav odbrana, one 2 trojke u facu pacovu i par ofanzivnih skokova :respect Puno srce veceras!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kakav čudan osećaj me sada drma...nekako se i ne radujem toliko večerašnjoj pobedi (stvarno sam je očekivao), koliko sam se tek sada dodatno "setio" svega onoga iz Kragujevca...mamu im jebem, da im mamu jebem...bez PP aparata bi im još tada jebali majku limenkarsku, išamarali bi ih posle i u ABA ligi, a večeras bi ih 40 minuta kurčevima tukli po glavudžama, još gore nego što jesmo, iako je i ovo bilo brutalno...

Smiriću se tek kad im se sve do kraja sezone, SVAKI PUT, popišamo i poseremo po faci mutiranoj kao večeras! Barem kao večeras!

EDIT:

HOĆU 7.000 LJUDI U SUBOTU PROTIV VOJVODINE!!! NEMOJTE DA SE ZAJEBAVATE PA DA VAS DOĐE I SAMO STOTINU MANJE! :)
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Ja sam ubedjen da su spremali neki novi PP aparat za veceras.
Cisto za svaki slucaj.
Jes odjednom su postali velikodusni pa nam "poklanjaju" 400 karata i te fore...:puke
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
"Pusti je Dulence da se malo igra oko šipke, pobegne kurva u Kragujevcu, igra se u ligaškom delu jadranske lige sa nama, zavodi nas, kada se nama baš i ne jebe. E onda ga izvadi i kaže: dođi mala, jel ti sada odgovara da te karam? Obojila si sobu u crveno, pustila si muziku koju voliš, sve sam ti obezbedio, baš kako si želela. Ali znaj, karaću te od aprila do juna, jer uvek si kurvo govorila da voliš proleće.

E da, večeras smo te kurvo samo liznuli i neće soba uvek biti u bojama koje voliš. A ni muzika. U stvari, silovaćemo te.''


Preneto sa drugog grobarskog foruma. Carski. Naklon do poda.


EDIT : Primetih gresku u postu , veceras je karan tranvestit a ne pokojna nam kurava, Bog da joj dusu prosti :D , al opet je post carski. Hahaha.
 
Последња измена:

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Realno pre nego sto odem pod cebe da se upisem jos jednom...drago mi je sto je Bertans izlaktao govedo.Bravo mali tako se to radi samo udri!

Zakljucak: Da je Dule kao trener kulskog hajduka veceras izveo na parket ekipu bez 9standardnih prvotimaca mislim da bi oni dobili. Govnjare, cekamo vas u finalu ABA lige...ako uspete i smete da do nje dodjete.Covicu legendo preipremi svoje zdepasto dupe za analno unistavanje.Nakon sexa u dupe ima da ti nabijemo i jednu limenku i naocare...i protivpozarni aparat ima da ti nabijemo...da crknes od bola kao najgora dzukela
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ove sezone prvi put se osecam ovako srecno. Konacno smo ih dobili i to potpuno zasluzeno. Dule je majstor i nece dozvoliti igracima da se dignu, tako da ne brinem za pricu tipa: Poleteli smo posle pobjede.
Ispred nas je jos dosta bitnih utakmica, ali naredne meceve moramo da dobijamo, najvise zbog pretvaranja potencijala u kvalitet nasih igraca. Oni su sad na vrhuncu forme i to se mora iskoristiti maksimalno. Zbog toga Pionir mora da bude krcat u narednim mecevima, momci su to zasluzili i dokazali su da vrijede.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ja sam ubedjen da su spremali neki novi PP aparat za veceras.
Cisto za svaki slucaj.
Jes odjednom su postali velikodusni pa nam "poklanjaju" 400 karata i te fore...:puke


Njihov PP aparat veceras je bio Subotic, samo se cekao minimalan povod da se krene u prekid. I pored toga sto se Bertans povlacio, sto su svi smirivali situaciju, osim njega i Brauna (koji je petarda sam po sebi), on je i dalje skakao kao majmuncina.

Gledam snimak i ne mogu da se cudom nacudim kako je sin Dragan ostao miran. Svaka mu cast. I naravno da Bertans nije zasluzio ni jednim potezom iskljucenje i naravno da je govno iz prigradske stale zasluzilo par meceva suspenzije.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.013
Reaction score
26.079
Локација
ante portas
Јадна ли си Србијо са оваквим новинарима!

http://www.zurnal.rs/2013/04/04/jadna-li-si-srbijo-sa-ovakvim-novinarima/index.html

Хтедох још нешто да кажем-

Другари замолио бих вас да неко окачи целу утакмицу да одгледам још једном са уживањем !
Унапред хвала .


нећу вас више смарати :D .
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
nebojsa-covic-1350393803-219760.jpg

...зажмури, па на сопственом платну, у глави
покупи згажену канту
лагано, да не реметиш вече
пусти филм да истече
не чекај ме као Вучића
Гордићева стиже пресуда
ватре горе песма цигана
прочитана с длана судбина
зажмури....
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
А сад да уживам у коментарима.

Шахисти, исправите ме ако грешим, али ово што је Партизан урадио вечерас је дамин гамбит. Имали смо све услове да се покупимо и одемо са терена, незахвалну ситуацију, суђење за заборав, опет прекиде и напад... Али, остали смо и добили не само утакмицу. Добили смо самопоуздање, играче који умеју да преузму одговорност, нову енергију. Немам речи којима могу да опишем колико сам поносан на сваког Партизановца вечерас на терену, на клупи, трибинама.

Сви знамо да је ово опет било више од кошарке за неке, а да смо ми то доживели као борбу са непријатељем који не преза ни од чега. Самим тим, ово вече има још већи сјај.

Волим Партизан!
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ko je ikad igrao kosarku jedan od nacina da se smiri defanzivac koji ti bukvalno uskoci u gace je ov nepopularan potez bertansa.Sledeci put mu nece onako uci smijem u pare :)
Bertans se bas navukao na derbi bas kidise sto bi se reklo,sledeci put ako isto ovo uradi samo se satro izvinuti i nastaviti dalje..Jos jednom svaka cast momcima na borbi i finoj veceri.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top