Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne bih nešto komentarisao ovo danas. Došli, "išamarali" i otišli...:D

Još 14 dana i još 2 utakmice (i to laganije, obe kući) do Laktaša...čekamo Metalac pa Konstantin...

Prilika da se sad najpre malo pojačaju treninzi jedno 7 dana, da se na ove 2 utakmice minutaža raspodeli ne na 12, nego možda čak i na 14 igrača (što će reći da se ne skidaju istih 12 oba puta), iskoristiti obe utakmice za povratak Lučića, između Metalca i Konstantina malo smanjiti gas, skroz se posvetiti Igokei i pre Konstantina i onda u Laktašima napraviti velike stvari za 3 dana...
Cestitke momcima, neka samo odradjuju ovako do Radnickog...
...a posle Laktaša, u jednom trijumfalnom raspoloženju otići u Kragujevac, jebati mater i drugom mutantu u srpskoj ligi i praktično skoro pa obezbediti 1. mesto u ligi pred plej of...već na kraju prvog dela lige...
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
01.50 okretanje Duska Vujosevica pozadi..)
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Cestitke ekipi i strucnom stabu na pobedi!
Malo me plasi sto do utakmice sa Igokeom nemamo neku jacu proveru, utakmice sa Metalcem i Konstantinom, uz duzno postovanje ovih ekipa, ipak nece imati jacinu koja nam je preko potrebna za pravu pripremu pred polufinalnu utakmicu na F4.
Zato molim, ako ima neko ko prati basket prilike u Srpskoj da nas obavesti o trenutnom stanju kod Aleksandrovcana. Dali su u takmicarskom ritmu, koju ligu sada igraju, ima li promene u njihovom sastavu, dali su ostali Ameri ili su izostavili nekog standardnog usled eventualnog ogranicenja stranaca u ligi u kojoj nastupaju i tako dalje...
Znaci, jedan sveobuhvatni sken, kako bi imali uvid u njihovo trenutno stanje i sto je mozda najvaznije, dali su im presahle ambicije o Evroligi znajuci da ne mogu da ispune propoisane uslove i standarde. Kad nam bi neko ovo referisao bio bih mu veoma zahvalan, usput izvinjavajuci se za eventualni off od ove teme u ovom, drugom delu posta.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne da je "eventualni off", nego je totalni off...maši tim (ovde se komentariše samo Partizan), maši takmičenje (ovde se komentariše Partizan u srpskoj ligi)...Te stvari koje pominješ se komentarišu na "Košarka u regionu"...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
čestitke na rutinskoj pobedi, stvari se definitivno vraćaju na svoje mesto. :clap


Što se tiče stanja metalca i konstantina, to bi Stojanče mogao da baci neki skauting kapiram, ja sem megavizure ne znam ništa o drugim timovima Ksl.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Zahvaljujući Dašiću koji igra za svoju statistiku, tamo ne postoji timska igra.
Inače, ne bi ni trebali da nam predstavljaju problem.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Nije to zahvaljujući Dašiću već zahvaljujući ljudima u klubu koji još nisu ukapirali zašto se plej naziva organizatorom igre. Bolje da su se pre početka sezone otvorili za npr. Boltića,sada bi možda bila drugačija situacija.Ovako,aba liga je nemoguća misija za njih.
Vidim po statistici da Dašić uzima po 15+ šuteva,ali realno gledano on je klasa za ovu ligu i što bi se reklo može mu se:D
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
To ti imaš problem. :D Meni radi normalno, a koliko vidim ne samo meni.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Meni nije htelo dok nisam instalirao VLC koji bukvalno otvara sve... Sad ocekujem bar 5000 ljudi u pioniru jer nema TV prenosa pa se utakmice nece gledati iz kafica. Svi u PIONIR i kad ima prenosa,jeftiniji je i od kafe.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Čakarević iako loš u Užicu cenim njegovo strpljenje i mora se to isplatiti kad tad.
Podrška nikad nije manjkala za igrače ali trebaju mu minuti da bi se osetio korisnim i oslobodio svakojakih kompleksa.
Treba nam taj igrač koji može biti važan šraf u mašineriji,
I još jedna žal u ovakvim utakmicama, malo se napada igra za Milutinova
cenim Duletove pokušaje sa Milutinovim ali ne znam što odstupa od ranijih "Milutinov-projekta" gde pusti kapitalca preko 5min samo kad nanjuši kod ovoga da želi ujedati za te minute sa čuvarima od kojih se ruku na srce odbija ko kliker od kamena,a opet sa druge strane dođu ovakve utakmice a DV mu ne omogući da pusti malo muda.

Da ne bude baš negativan post evo
5 najboljih poteza protiv Slobode

I još nešto, bolje bi bilo da postoji dobar razlog za eventualni nedolazak u nedelju
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
krenulo se sa karanjem....sve polako dolazi na svoje mesto...Metalac i Konstantin u Pioniru su prilika za uigravanje mladjarije..vraca se Dule posle suspenzije tako da ocekujem lagane dve pobede...
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Dali je moguce da nas ne prenose danas?
Prenose Mega Vizuru i limenke?
Proslo kolo takodje,danas opet...Jebem ti usrani rts :banghead Pa i ovi sa arene prenose istu...ccccc
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top