Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
sad dosao sa utakmice. glas je ostao tamo negdje x) moj prvi derbi i odmah STOKA IH NABILA 30+ : )))) gagi :respect:respect:respect

na kraju djekna i pp aparat, auuuh kakvo vece !!!


:pfc:
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Dobro je pocelo! Posle duzeg vremena smo odigrali utakmicu sa fmp-om a da se ni za trenutak nisam zabrinuo za pobedu.
Dragance ih pokidao.
Ali sad nas tek ocekuje pakao. Cora se nece tek tako odreci titule.

Videh da se neki cude sto je Janic bio danas na basketu.
U doba A.Granta, jedan derbi sam pratio sa zapada i on je bio na njemu.
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Policija na putu kući zaustavila Dragana Milosavljevića i nakon detaljnog pretresa mu u džepu pronašla Igora Rakočevića......i dva kurtona !!!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Ja ne znam sta bi dodao posle svih vasih komentara a da nije spomenuto...
Kratko i jasno RAZSRAFLJIVANJE!!!
Dragance ih jebao ko volove,i kad god on dobro odigra protiv njih,u napadu naravno odbrana se podrazumeva mi njih pokidamo.
Bio sam ubedjen jos na kraju 1.cetvrtine da ih jadimo,ovi moji oko mene vicu cuti ne baksuziraj,ali kristalno jasno je bilo da cemo ih odvaliti!!!
Svima cestitke za ovo divno vece u Pioniru,a sad spokojan odo u krevet da budem odmoran sutra za jebanje svih meni dragih cigana :D
UZALUD TRUD,DZABA VAM SVE...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Кад вас молим нека неко од фотошобџија одради неку позадину са Гагијем и натписом "Као да смо сви из Лазе побегли" јер он очигледно јесте. Јебеш ми све па ја већу будалу нисам гледао у нашем дресу у било ком спорту.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Nego, jel ove nedelje košarka priznata kao sport, ili je vaterpolo ipak kraljica svih sportova, uz naravno obavezni karling i nindža ratnike?
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Ekipa reagovala muski i borbeno, uvek kada je najvaznije i kada se najvise ocekuje Partizan uvek blista i nikada vas nije izneverio.

Da li su napredovali od potpunih anonimusa do dana danasnjeg, o tome neka sude drugi, ipak ja bih kao potpuni laik ovaj tim svim srcem da bodrim u Evroligi.

Treca cetvrtina, utakmica se lomi i prsti na sve strane mi cutimo i cekamo da vidimo stace da se desi.
Cemu ovo? Ajde trgnite se malo!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Кад вас молим нека неко од фотошобџија одради неку позадину са Гагијем и натписом "Као да смо сви из Лазе побегли" јер он очигледно јесте. Јебеш ми све па ја већу будалу нисам гледао у нашем дресу у било ком спорту.

945436_10152482825421686_146488008_n.jpg


Dok ne stigne Gagi, evo ga Kapiten! :šal
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Nisam očekivao ovakvu pobedu, znao sam da možemo i da smo toliko bolji, ali sam se pribojavao sudija i nekih sranja. Ugazili smo ih potpuno. Sada samo bilo kakva pobeda i u drugoj utakmici, neka trojka iz auta bi dobro došla :D Pa da se popišamo po njima kada su se najviše ponadali. Dragan pokazao zašto će potpuno zasluženo biti najbolji igrač sezone po glasovima Grobara sa ovog foruma.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Lepo vece u Pioniru. Klasicno demontiranje a jos uvek imamo rezerve pogotovo Berta, Leo i Gordić.

Koliko savršavanja zbog Dragana, a sećam se ranije teza kako je krao minute akontacionim talentima Anđušiću i Bogdanoviću (nemam ništa protiv njih ali oni još treba da rade da bi došli do nivoa Dragana). U jednom trenutku ostao je pod košem sa Katićem i naravno izdržao udar i još jedna odlična pdbrana. Ne može ništa preko noći :wink:

Ја само дошао да пренесем свима поздрав од "никада од њега играча, кад маши слободна против бамберга" Драгана.
И наравно поздрав за представнике МилосавФанКлуба попут Боксе , Господара Шуме, Дуленцета_НС и још њих пар, препознаће се сами :D ( извињавам се осталима што вас не помињем поименце).

Samobanuj se, mene si izostavio :cry:
Dragančetu novi ugovor podhitno!

Može da priča ko šta oće ali pečat Vlade Jovanovića se vidi na Draganu i Lučetu! Kad se samo setim masovne kuknjave na forumu što je igrao po 35+ minuta. :D

Apsolutno i bez smajlija.

Interventna dovezla sudije u Pionir.

I to 5 džipova.

polako ljudi, nismo mi toliko dobro odigrlai kolko su oni ocajno.

Ima jos da se igra zato samo pametno!

Ne znam kako i ko je doozvolio onoliko mutavaca u hali ali to ne sme da se desava!

Imaju oni još rezerve, ali imamo i mi. Berta, Leo, Gordić. Bogdan. Uz to ne mogu protiv magije i fizike.

Policija.

Nešković je imao najmanje 10 kardinalnih grešaka. Jebo te patuljak u tunelu do sudnjeg dana. Da ne ureknem (da ne čuje zlo tj patuljak) Nikolić vrlo dobar danas.
 
Последња измена:

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Dragan Milosavljevic ozbiljno preti da zameni coveka na mom avataru :D... Kako ih je silovao veceras pa to nije normalno... Nije dozvolio onom smradu Neskovicu da nam upropasti vece...

Ja sam izbrojao 2 faula koje je Neskovic svirao nad nasim igracima, sve ostalo je bilo nad igracima mutanta... 2 faula za 40 minuta??? :prekrsti... Upinjao se svom snagom da pomogne mutanta, price o navodnom kumstvu sa Todoricem (sto naravno veze s vezom nema) su urodile plodom, kuku nama ako on bude sudio i sledeci mec...

Pohvalio bih posebno i Muslija kojeg sam dosta kritikovao tokom sezone (realno je i bilo osnova), treba vise da igra ledjima jer on to moze, odlicno je cuvao Katica... Cista petica...

Na kraju Djekic zakucava, svi u transu a on mrtav hladan... Taj ima da nadzivi najstarijeg coveka na planeti...

Sve u svemu bilo je lepo, imamo dosta rezerve u Bogdanu, Vestermanu, Lovernju ali nista nije gotovo, najvaznije je da i sledece meceve dobro pocnemo i uvedemo ih u nas ritam... I svaka cast Troickom, bas je Grobarcina i skakao je na svaki kos a Misa nam se sve lepse oblaci, pravi maneken... Zao mi je kad ga vidim u nekoj staroj jaknetini, dajte mu nesto lepo iz butika kao veceras FKP duks, ne kosta 100 miliona...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Ja sam izbrojao 2 faula koje je Neskovic svirao nad nasim igracima, sve ostalo je bilo nad igracima mutanta... 2 faula za 40 minuta??? :prekrsti... Upinjao se svom snagom da pomogne mutanta, price o navodnom kumstvu sa Todoricem (sto naravno veze s vezom nema) su urodile plodom, kuku nama ako on bude sudio i sledeci mec...
Ne može nijedan od sinoć da sudi u petak. Sudiće tri nove sudije. Znači iz prve kategorije Belošević ili Vojinović, iz druge Jovčić ili Juras i iz treće govedo Obrknežević ili...ne znam sad napamet ko je preostali iz treće kategorije...

A ako se ne varam i ako su mi dobro preneli, onda će u ponedeljak (u trećoj) da sude preostala trojica od odabranih 9 sudija za finale plej ofa.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Кад вас молим нека неко од фотошобџија одради неку позадину са Гагијем и натписом "Као да смо сви из Лазе побегли" јер он очигледно јесте. Јебеш ми све па ја већу будалу нисам гледао у нашем дресу у било ком спорту.

969611_476371255766537_812775640_n.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top