Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Добили смо 71:87...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
SL: Partizan krenuo pobedom – 87:71

Đ. M. | 24. mart 2012. 21:46 | Komentara: 0
Uz standardno produktivnog Katića i uvek pouzdanog Kecmana crno-beli su na kraju treće deonice meča sa Mega vizurom otklonili dilemu oko pobednika ako je uopšte i bilo ko imao



Košarkaši Partizana

Srodne vesti




ŠAMPIONI, košarkaši Partizana krenuli su u odbranu nacionalne krune pobedom u Hali sportova, protiv Mega vizure koja je bez obzira na poraz, najavila da bi mogla da bude jedno od prijatnih iznenađenja u Superligi.
Sa respektom prema protivniku, koji nije umanjio želju za dokazivanjem, izabranici Vlade Vukoičića su se smelo hvatili u klinč sa crno-belima.
Voljni momenat je bio evidentan i kod srpskog šampiona, tako da su obe ekipe ostavile „kalkulisanje“ van Hale sportova, već na startu obećavajući ofanzivnu košarku koja mami gledaoce u dvorane.

Miroslav Raduljica je brzo objasnio Dušanu Čanteku da još mora da sakuplja iskustvo ne bi li ga dostigao, a treneru domaćih pokazao da sa klupe podigne tek pristiglo pojačanje Dejana Muslija. Nenad Miljenović je sporadično objašnjavao zašto ga je prošle godine pola Evrope tražilo, Branko Milisavljević iskustvom vukao Zemunce napred, a Nemanja Jaramaz već na debiju potvrdio da se brzo uklopio u novu sredinu.
Kako se povećavao suficit na kontu crno-belih, trener Vlada Jovanović je ubacivao u vatru i mlađe snage, Bogdana Bogdanovića i Nemanju Bešovića. Međutim, mlađani centar nije mogao da se suprotstavi Musliju, pa je izuzetno raspoloženi Raduljica morao da preuzme stvar u svoje ruke i eskpresno izdigne Partizan na preko deset poena razlike.
Dvocifrene razlika nije uplašila mldi tim Mega vizure koji je nije spuštao gard. Hrabro je do kraja pokušao da se nosi sa iskusnijim i kvalitetnijim rivalom.
Na drugopj strani, crno-beli, kao što si u najavi meča obećali, svih 40 minuta držali su visok ritam. Raduljica je dobio odličnu podršku u Milanu Mačvanu, Vladimiru Lučiću, ali i Danilu Anđušiću koji nije dozvolio da se vidi da je Dominik Džejms uzeo „slobodan dan“.
Uz standardno produktivnog Raška Katića i uvek pouzdanog Dušana Kecmana crno-beli su na kraju treće deonice otklonili dilemu oko pobednika ako je uopšte i bilo ko imao.
Ubedljiv zasotatak njegovih pulena dozvolio je Vukoičiću da u vatru baci i neke momke koji nisu imali veću minutažu, ali i da nastavi sa uigravanjem novajlija Muslija i Jaramaza, od kojih očekuje značajan doprinos tokom Superlige. Slično je dogovorio i Jovanović vrativši na parket crno-belu budućnost Bogdanovića, Bešovića i Bertansa.
MEGA VIZURA – PARTIZAN MTS 71:87
HALA sportova.
GLEDALACA: 1.500. SUDIJE: Milivoje Jovčić, Aleksandar Glišić, Jasmina Juras (svo troje iz Beograda)
MEGA VIZURA: Milisavljević 17 (9-4 za dva, 4-1 za tri, 6-6 sl.bacanja), Jokić, Miljenović 9 (6as), Cvetković 2, Matović 2, Jaramaz 9, Luković 2, Reljić 2, Čantekin 10 (7sk), Avramović 1, Bojić 11, Musli 6 (5sk).
PARTIZAN MTS: Kecman 5 (4as), Raduljica 22 (14-11 za dva), Lučić 10 (9sk), Milosavljević 8, Bogdanović 3, Katić 7, Bešović 2, Čakarević 2, Džejms 4, Mačvan 12 (7sk), Anđušić 12, Bertans.
Po četvrtinama: 18:24, 20:24, 13:23, 20:16

AGROŽIV SUPERLIGA, 1. KOLO
C. zvezda - Hemofarm 73:60
Vojvodina - Radnički KG 86:88
BKK Radnički - Radn. FMP 73:78
M. vizura - Partizan 71:87
1. Partizan 1 0
2. C. Zvezda 1 0
3. Radnički KG 1 0
4. Radnički FMP 1 0
5. Vojvodina 0 1
6. Hemofarm 0 1
7. BKK Radnički 0 1
8. M. Vizura 0 1
2. kolo - utorak, 27. mart: Radnički FMP - Mega vizura (18.00). Sreda, 28 mart: Hemofarm - Partizan, Radnički KG - BKK Radnički (19.00), Crvena zvezda - Vojvodina (18.00).
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
izgleda da je bilo klasicno odradjivanje posla, uglavnom iskusniji igraci odradili posao...
zanimljivo bi bilo da su vise igrali mladji da vidimo kolko u stvari vrede u odnosu na svoje vrsnjake, ali nadam se tome u revansu u pioniru
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Шта је ово, само пар постова, има ли ико да је био, да пренесе утиске?
Може и пљување, није проблем:D
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ma otaljali smo ovo, onako preko one stvari! Sudjenje tragicno...sta su oni nama svirali, mene to najvise brine! Od prvog kola su izgleda krenuli da nas sakate!

Od mladjih niko nista nije pokazao! Bertans u prvom minutu imao vec 2 licne, posle se ispromasivao, Bogdanovic usao u drugoj cetvrtini napravio 3 greske u odbrani za 3 napada, Besovica Musli propisno odradio na niskom postu!

Jaramaz nas je izbusio par puta...

Miljenovic toplo-hladno, pogodio je lepo par puta sa distance ali su ga bacanja unakazila! Jos deluje krhko za ozbiljnu kosarku, pogotovo u odbrani!
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
kod mene uvek puna kuća,posebno u glavi ;)))) a tek večeraaaas , komdinacija rakia i pivo

znao sam da će da ih peglamo rutinski, pa me zanimalo kako će pre svega Miljenović da odigra , i nije bio loš 27:58 proveo u igri,9pt, 4 sk, 6 as ,3 izb, 4 osv, indx 17, blokada 1-1 faul 1 nad njim 6, biće on jebeno dobar plej, samo da igra što duže u Megi
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Шта је ово, само пар постова, има ли ико да је био, да пренесе утиске?
Може и пљување, није проблем:D

Cekaj bre covece, moraju ljudi i da veceraju :D

Ovako u hali je bilo toliko sparno i zagusljivo da mogu da zamislim kako je bilo igracima oba tima.

Cista rutina, stegli odbranu u trecoj cetvrtini i to je to. Svi su igrali, ulazili sa klupe dok se utakmica lomila.

Raduljica siguran, Lucic klasika iz senke efektivan (10p, 9skokova), Dragance kada je cuvao Zeca spakovao ga je i vidi se kako fizicki odudara recimo od talentovanijih klinaca iz Mege. Andjusa krenuo kriminalno pogotovo u odbrani a posle se raspucao (10 poena samo u trecoj cetvrtini).
Bertans se trudio ali ga nije islo, Cakarevic nevidljiv, Bogdanovic glavom ko zna gde. Jaramaz solidan, Miljenovic dobar (nije neka vau partija, ali ne treba ocekivati ko zna sta od njega u ovom trenutku).

Dosta zena, startele koje nose oznake za cetvrtine, svetlucava koja pevacica koja je otpevala long verziju himne i tako. Zanimljvo vece u svakom slucaju.

“Čestitao bih mom kolegi na veoma doro obavljenom poslu i plasmanu u Superligu, sa iskusnim Milisavljevićem i ostatkom ekipe koji je veoma talentovan. Njihov talenat će se dokazati pre svega dugoročnim radom i utakmicama kao što su ove, kada će ga pretvoriti u kvalitet. Jedan od načina je da igraju protiv svojih starijih kolega, značiće im mnogo ovaj meč, kao i susreti u narednim mesecima. Čestitam im na dobro obavljenom poslu i plasmanu. Ovu utakmicu ne bih posebno komentarisao, mi jesmo kvalitetniji protivnik, međutim mi smo prošle godine igrali tri utakmice sa Megom, a po svemu sudeći i ove godine će biti isto i ne mogu da kažem da su svi ti mečevi bili laki, trebalo nam je čitavo poluvreme da se osvestimo. Mladost donosi preko potrebnu energiju, i oni to saopštavaju u svakom trenutku i ako mi nismo u punoj energiji, razlika u kvalitetu se neće videti. Zahvlajujem se našim navijačima”, rekao je trener crno-belih Vladimir Jovanović.

Naravno od 2 hardcore grupacije ni traga ni glasa, pogotovo ovih sto je to prakticno domaci kraj.

Sudjenje kriminal, balet cist, glisic najgori.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Evo ja se vrnuh sad. Baš smo odradili posao, posle treće četvrtine sam mislio da je vreme da se ide kući. Ostaje utisak da su mlađi mogli bolje da iskoriste ovu priliku da se nametnu. Od ostalih izdvojio bih Lučeta i Raduljicu. Slažem se da su sudije previše svirale.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Zanimljvo vece u svakom slucaju.

Е свака ти част, ја сам се упуцао максимално, поготово у трећој четвртини :D. Ма класично одрађивање посла, нисмо ни са 30% снаге играли...


Naravno od 2 hardcore grupacije ni traga ni glasa, pogotovo ovih sto je to prakticno domaci kraj.

Како није било хардкор навијача? А они маторци што су повели Волим га :D? То су бре хардкор навијачи, а остале праве и криве приче ко јебе.

Sudjenje kriminal, balet cist, glisic najgori.

Заиста криминал. Само да се не настави са оваквим суђењем, јер оваква педерска игра где се сваки конакт кажњава највише одговара циганима из предграђа.

Хех кад год видим Кецмана у Хали Спортова, ухвати ме носталгија и сетим се периода основне школе када смо редовно добијали карте за Беопетрол. Стара добра времена...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Dok ga je Dragance cuvao dao je jedno 6 poena, plus se nije video dok nije usao Andjusic pa ga je prosao kao od sale vise puta :wink:

Е свака ти част, ја сам се упуцао максимално, поготово у трећој четвртини :D. Ма класично одрађивање посла, нисмо ни са 30% снаге играли...

Verovatno zbog promene okruzenja mi nije bilo dosadno + na tona odgledanih rutinsko dosadnih utakmica Partizana pa polako postajem imun.


Како није било хардкор навијача? А они маторци што су повели Волим га :D? То су бре хардкор навијачи, а остале праве и криве приче ко јебе.

Njima kapa dole.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
@МВП

Ја очекујем све детаље са утакмице на форуму одмах после кзш, још кад резултат није убједљив против недораслог противника...:D

Значи Радуљица покидао. Биће нешто од њега, показује зашто је доведен...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Cekaj bre covece, moraju ljudi i da veceraju :D

Ovako u hali je bilo toliko sparno i zagusljivo da mogu da zamislim kako je bilo igracima oba tima.

Cista rutina, stegli odbranu u trecoj cetvrtini i to je to. Svi su igrali, ulazili sa klupe dok se utakmica lomila.

Raduljica siguran, Lucic klasika iz senke efektivan (10p, 9skokova), Dragance kada je cuvao Zeca spakovao ga je i vidi se kako fizicki odudara recimo od talentovanijih klinaca iz Mege. Andjusa krenuo kriminalno pogotovo u odbrani a posle se raspucao (10 poena samo u trecoj cetvrtini).
Bertans se trudio ali ga nije islo, Cakarevic nevidljiv, Bogdanovic glavom ko zna gde. Jaramaz solidan, Miljenovic dobar (nije neka vau partija, ali ne treba ocekivati ko zna sta od njega u ovom trenutku).

Dosta zena, startele koje nose oznake za cetvrtine, svetlucava koja pevacica koja je otpevala long verziju himne i tako. Zanimljvo vece u svakom slucaju.



Naravno od 2 hardcore grupacije ni traga ni glasa, pogotovo ovih sto je to prakticno domaci kraj.

Sudjenje kriminal, balet cist, glisic najgori.

Aj što je zagušljivo već što nema na šta da se nasloni!To čoveku od 195 baš i nije najprijatnije:D.Utakmica dosadna da dosadnija ne može biti.Da nije bilo Miljenovića na poluvremenu bih otišao kući.

Hteo bih nešto oko Bogdanovića da prokomentarišem.Ono što VJ radi njemu i ostalim mladim igračima je zlostavljanje!Mi bismo Megu oprali 20 razlike i da su na terenu po 20 minuta bili Anđušić,Bogdanović,Bertans i Bešović.Ne naravno u istom trenutku.Koja je poenta utakmice,da se Raduljica iživi nad nejakim centrima Mege, ili da razigramo Čakarevića,Mačvana i Lučića(za koga sam stekao utisak da je igrao preko kurca!)?U Pioniru sedim preko puta naše klupe a danas sam sedeo tačno iza i mogao sam dosta toga da čujem i vidim.Izmene su mu smehotresne,poziva igrače,pa ih vraća,pa jednog vrati na klupu a drugog ubaci...šou!Svakog dana sve više sumnjam u njega i sve sam biliži mišljenju da nam treba novi trener.


E da,tokom zagrevanja je Miljenović došao do naše klupe i Vlada ga je stalno nešto pipkao,grlio,bodrio tako da sam na trenutak posumnjao u njegove namere :D

U poluvremenu su najmlađe košarkašice Partizana pobedile Megu,a devojčica sa brojem 28 je pokazala da će biti pravi as!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Nisam mogao da se koncentrisem na utakmicu zbog one ribe sto najavljuje cetvrtinu :D

Miljenovic kida , vidi se da ce od njega biti nesto sto nazalost ne mogu da kazem za Besovica. Mislim da ce njega morati da otpuste kad tad, jednostavno godinama ne pokazuje nikakav napredak, pa ni najmanji, a nije da nikad nije ulazio u igru.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
nazalost ne mogu da kazem za Besovica. Mislim da ce njega morati da otpuste kad tad, jednostavno godinama ne pokazuje nikakav napredak, pa ni najmanji, a nije da nikad nije ulazio u igru.

ovo jednostavno nije tacno.

centri kasnije sazrevaju,i igraci od 220+ su suvo zlato,a pogotoovo oni koji imaju osecaj za igru i meku ruku kao sto je Nemanja.
napredovao je on dosta,a pogotovo fizicki.medjutim,to jos ovek nije dovoljno za ovaj nivo takmicenja.

"nagruvace" njega Radonja,tj profesor,i meni nikakvo iznenadjenje nece biti ako on bude sledece godine 5 visoki igrac u prvih 12,u kontinuitetu.

pretpostavljam da ce dogodine dobti jos par kg misica a onda kroz minutazu da nabija iskustvo i namazanost.verujem da je dosta naucio od Peka i Katica,sto ce mu svakako znaciti u buducnosti.

bice on sasvim solidan,siguran sam u to.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Добар је Бешовић, мене је пријатно изненадио и играчки ово мало што је играо, а и телесним напретком, још мало да се ухрани и то је то, не треба њему пуно! Никад он неће бити центар типа Пекмен, Алекс, Радуле, Рашко! Он ти је нешто као Крле, Коста, Дор Фишер и сл. Од њега запажене роле очекујем можда већ наредне сезоне!
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Како није било хардкор навијача? А они маторци што су повели Волим га :D? То су бре хардкор навијачи, а остале праве и криве приче ко јебе.

Znaci sad ce i da se vredjamo,pa ti matorci i sad kad bi hteli objasnili bi mnogima sta je pravi vodja i kako se voli klub,a pogotovo navijanje.
Lagana utakmica bas opustajuca bez dileme oko pobednika.Njihov centar br.12 pod hitno ga dovesti kao zamena Katicu,decko ima potencijal i sa svojih 2.20 vrlo pokretljiv a pride ima svega 19god.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ako mislis na cantekina, on ima 22 godine, turci mu promenili datum rodjenja, on je 90-o godiste
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top