Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
3.990
Локација
NBG
Macvan laksa povreda zgloba, bice fit do f4.
Bertans vuce povredu od pre 7 dana rame je u pitanju, za par dana bi trebalo da bude fit, ima 2 terapije dnevno.
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Посета срамота. Не више од 500 људи рекао бих. Ало бре?!

Очекивао сам много више од Меге, чак можда и да нас намуче. Овако је најзанимљивији део поподнева у Пиониру било полувреме, нарочито клинац који бежи са чуњем и забада га Вујошевићу у уста. Ђурићу одлази!!!

Радује Богдановићева минутажа, Бешовићева такође Милосављевићева и Кецманова зачуђује. Све у свему фино, лагана победа, добра форма и добра увертира за Ф4.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.229
Reaction score
1.571
Besovic mi u nekim utakmicama deluje kao da nista od njega nece biti a onda mi probudi nadu. Doduse, Megini igraci su mladi pa mu je svakako lakse nego sa starijima i iskusnijima. Videcemo sta ce na kraju ispasti od Besketa. Bogdan imao lepe minuta i sasvim solidno odigrao. Miljenovic sa druge strane pokazao da ima kvalitet za Partizan dok Jaramaz definitivno nije igrac za nas, moze on da bljesne jednom u sto godina ali je tanak za vrhunsku kosarku.

Ovakav klub ne zasluzuje ovakve navijace i oni koji jednom godisnje dodju (tu ne mislim na one sto su daleko) nemaju prava da kritikuju VJ ni bilo kojeg igraca kada odigra lose. Ovakva institucija da se ovako bruka. Ej bre pa cigana u Arenu ne bi moglo stati da su ovolike godine uzastopno sampioni. Sramota.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Ide snimak utakmice na SOS-u.

Zec Milisavljević - čovek koji nikada ne igra protiv Partizana.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Zec je legenda :D Pa ja bih za vreme Lafajeta i Loua dao levo jaje da nam je umesto njih on bio plej , sa sve svojih 40 godina :D Elem, utakmicu nisam imao gde da gledam, samo statistike koje su opet dale povoljnu sliku o Besovicu i Bogdanu. Rekao sam 100 puta, nije mi mrsko opet, I U JAKIM MECEVIMA makar 10 minuta. Kako su u pojedinim utakmicama igrali iskusniji na njihovim pozicijama cisto sumnjam da oni ista losije mogu da odigraju. Svaku minutu koriste maksimalno.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Sta se desava sa Dzejmsom , poslednje utakmice bas slaba statistika ?
Protiv mege 19 minuta samo 2 poena , 1 asistencija !
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
3.990
Локација
NBG
Zec Milisavljević - čovek koji nikada ne igra protiv Partizana.

Igrao u Hali Sportova :D

Ovakav klub ne zasluzuje ovakve navijace i oni koji jednom godisnje dodju (tu ne mislim na one sto su daleko) nemaju prava da kritikuju VJ ni bilo kojeg igraca kada odigra lose. Ovakva institucija da se ovako bruka. Ej bre pa cigana u Arenu ne bi moglo stati da su ovolike godine uzastopno sampioni. Sramota.

+100

Danasnji mec pored lake pobede Partizana i sve boljeg Bogdanovica, obelezili klinci iz Partizan Rebe skola kosarke.

 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Ма.... Ок, има и тога. Али то није разлог да посета падне једно шестоструко у односу на неке мечеве у АБА лиги који нису носили пуно више неизвесности од овог. Поготово што је био ок термин, и кошаркаши су се испраћали на Ф4.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tradicionalno SRAMOTNO ispraćanje ekipe na važan turnir u inostranstvo. :puke
Jebiga, posle Evrolige i ABA, teško je ispratiti i ovu ligu i to protiv MV. Sasvim razumem navijače.
Ne da ih ne razumem, nego je bruka kakva i kolika doza razmaženosti je u pitanju. Karta za tribine koštala jebote 100 dinara...:banghead
http://www.kursna-lista.com/

O utakmici ne bih previše, mnogo smo jako trenirali prethodnih 10-ak dana znajući da ćemo i prethodne dve a i ovu jučerašnju utakmicu dobiti "laganeze"...

Ponovo me potpis tera da se sarkastično nasmejem pri njegovom čitanju...
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.266
Локација
Žrnov
A pri tom, ako zakasniš pa blagajna bude zatvorena, onda te puste bez karte ....
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Sta je cudno..kad izgubimo onda strane i strane kritikovanja i teranja Vlade Jovanovica..ali zato kad pobedimo eto koliko ljude interesuje..Evo Paki sad si presao na Dzejmsa..jedini tvoj komentar o utakmici je on ne ume..A prvi si kritikovao Vladu zbog Bogdanovica pa gde je sada pohvala za Vladu sto je pustio Bogdana 20 minuta?Isto toliko i Besovica..
Ja se stvarno pitam kakvi su to navijaci kosarkaskog kluba ovde na forumu i sta zele da postignu..Kada izgubimo dize se kuka i motika..Kada Bogdanovic ne igra kritikuje se Vlada..ali zato ne zna se da dodje u Pionir kada ispracujemo u Izrael nas KK nego samo 500 ljudi u Pioniru stvarno ja ne mogu da shvatim to.Ulaznice 100 dinara, vreme je bilo lepo, termin odlican a ipak tako malo navijaca na ispracaj naseg KK..
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Jedna zanimljivodt, ako me sećanje dobro služi...ovo oko male posete, slično je bilo pred F4 u Ljubljani prošle godine ili možda pred F4 u Parizu, nešto oko 500, 600 gledalaca u Pioniru.

Poklopilo se i tad i sad da je većina nas bila u Smederevu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne, prošle godine je bio utorak F4 u Ljubljani (polufinale), sreda fudbal u Smederevu, četvrtak F4 u Ljubljani (finale). Znam jer sam bio u Ljubljani, pa sam u danu pauze pratio radio prenos iz Smedereva (1:4).
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Ok, sad sam pogledao, radi se o sezoni 2009/2010. u Smederevu smo gostovali 1.Maja, dobili 2:0, a 7.Maja igrali U Parizu sa pirejskim ciganima...tog prvog maja je bila košarka u Pioniru, ispraćaj na F4 u Pariz, nije bilo više od 500,600 gledalaca, ne znam ko je bio protivnik...
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Тако је, баш доста нас је било на фудбалу у Смедереву. У сваком случају три сезоне заредом играмо у Смедереву фудбал пар дана пре него што нам КК игра најбитнији турнир у сезони.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
3.990
Локација
NBG
Da nije bilo Smedereva, bilo bi 500-700 ljudi vise.
Drvimo bez potrebe.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.435
Локација
Novi Beograd
Nije bilo Smedereva 17. aprila, nije bilo ni jedne druge utakmice, ni jednog našeg kluba, pa je opet bilo 500 ljudi protiv Radničkog sa Krsta.

Pretpostavljam da ovi, jedni, nisu došli jer nisu plaćeni, a ovi drugi jer nemaju sezonske.

Što kaže MVP, drvimo bez potrebe.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Nije mi bila namera da opravdavam slabu posetu zbog fudbala u SD, nego da istaknem zanimljivu slučajnost da utakmice koje igramo pred odlazak na 2 velika takmičenja F4(Pariz i Tel Aviv) - prati gostovanje FKP baš u SD.

A možda su tih 500 prisutnih talični za F4, pa, da ne kvarimo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top