Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ocajan broj ljudi u Pioniru ponovo , ne znam sta se desava sa Beogradjanima. Sto se tice utakmice solidno smo odigrali dobar procenat suta za 3 poena, Bertans na pocetku 3/3 , Macvan pokidao nadam se da se vraca u formu i da ce u pley offu igrati kao sto ume ! Osigranu prvo mesto idemo dalje...
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Mi smo stvarno dotakli dno, 100 ljudi u pioniru:puke
Шта се чудиш, таква је посета сваке године у ово доба...

Влада је победник меча. Бертанс веже три тројке а он га вади одмах у следећем нападу.
Џејмс је у пар наврата показао одличне дриблинге али одиграо је лошу утакмицу.


Сигурно прво место, још да дркнемо цигане и завршили смо сав посао у регуларном делу домаће лиге.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Мука је ово гледати, али пуна подршка до краја да се узме титула, па да видимо шта даље, само да се заврши више ова сезона, мучимо се очигледно.
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Sve nesto razmisljam, evo polazim od sebe. Da li bi da zivim u BGu i ja dostigao neku 'prezasicenost'. Odvratno mi je da upotrebim taj izraz, al ne znam kako drugacije. Sve mislilm samo da sam u BGu ma iso bi na svaku, svaki sport. E pa se pitam da li bi i ja mozda bio medju ovima koji nisu dosli, jer ovo je bruka i sramota kolko ljudi prati nas KK. Za ove sto su bili :clap
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
Ocajan broj ljudi u Pioniru ponovo , ne znam sta se desava sa Beogradjanima. ...

Dešava se to da ljudi rade do 17h, recimo, i pitanje je ko izađe u 17h... a danas je petak, kraj radne nedelje kada su ljudi mrtvi umorni... ja polazim od sebe...

Inače, što se utakmice tiče... mučenje, mučenje, mučenje :puke: bez strasti, čast izuzecima...

ALi, piše se pobeda, idemo dalje :wink:
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Protv Radnickog je najbitnija pobeda naravno,ali igra je stvarno katastrofalna,na kraju smo podigli tempo,i zasluzeno slavili,ali sta se desava sa nasim igracima nemam pojma,Dzejms izgleda definitivno nije plej za nas,Macvan dobro odigrao,valjda ce nastaviti u kontinuitetu,Lucic borben kao i uvek...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Posle mučenja, mnogo grešaka na obe strane, pobeda + više od 3 poena razlike.

Dosta grešaka u igri, promašenih zicera uz začuđujuće dobar šut za 3 poena. Slično smo igrali i mi i oni.
Pojedinačno, bolje da ne analiziram igrače. :D

Samo malo da podignemo nivo igre, pa da završimo sezonu sa titulom.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Stigoh iz Pionira.
Poseta slaba,ali u ovo doba godine u našoj ligi obično je slaba,do play-offa,a danas ipak petak i to u 18.
Igra ne toliko očajna kako smo znali da prikazujemo do skora,ali ipak slabo.
Publika se pokrenula,malo smo zviždali i čak po neka pesma,to je pokrenulo tim i angažovali su se više,tako da dobismo.
Još malo i obezbedili smo 1. mesto.

Ne bih kritikovao puno,moramo im dati podršku do titule.
Samo da kažem da je Čakarević totalno u autu,katastrofalan u odbrani u napadu standarndno loš.Da li će doći malo sebi,pitanje je.
Kecman istrošen skroz,nemoćan,za ove 2 godine Jovanović je iscrpeo sve iz njega i postavlja se pitanje da li će moći barem malo da se povrati.
Bertrans 3 trojke pa na klupu ali nije još fit skroz.
Zašto Bogdanović ne može da igra i dalje mi nije jasno?

____________________________________________
TURCI BRAĆO UPOMOĆ
VI STE UZIMALI 10% OVI NAM UZEŠE DUŠU
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.435
Локација
Novi Beograd
Samo malo podrške i odmah se igra borbenije, oseti se razlika.

Vidim mnogi se čude maloj poseti!? Ja se čudim otkud ovoliko ljudi, bilo je sigurno 1000, možda i nešto preko.

Što neko reče, Bertans veže tri trojke, a Vlada ga izvodi. Jedino ako je zbog povrede, jer je igrao prvih sedam-osam minuta vezano.

Kontranapadi su nam katastrofa, pa to se ne zna ko se s kim sudara, ko na koju stranu trči.

Utisak večeri je Vlada, kada je skinu sako i bacio ga, pri samom kraju, kada nismo mogli da izvedemo loptu i kada je sin Dragan džagnuo u bunar (takozvana "mojne meni" lopta), da je nije Džejms stigao moglo je svašta da "bidne". Prvi put da je odreagovao na nekoga, a da to nisu Bogdanović i Anđušić i prošle godine nesrećni Klobučar.
 

Dr.Hofmann

Guest
Ja se samo pitam ko je onog Milosavljevića zajebo pa ga nagovorio da se bavi košarkom...

Pobeda je najbitnija, ali mnogo problema u našoj igri, moraće tu da bude mnogo krpanja rupa i napredka,ako želimo bez nerviranja da osvojimo titulu.

Kritične su nam te centarske pozicije da je to strašno, ali za ovu našu ligu će proći nekako...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kakav glup termin, em petak, em 18h, za derbi lige...

Nisam ni znao da se igra utakmica, dok mi nije mama rekla :D
Izdržao sam 5 minuta prvog poluvremena, pa onda više nisam gledao, pa sam se ubacio u poslednju četvrtinu...

Osim naravno termina, na posetu utiče i jako dosadna i loša igra, najneatraktivnija ekipa Partizana ikada, odvratan basket... Nadam se da ovaj trener neće zasrati titulu i da mu je ovo poslednja sezona kao prvog trenera Partizana. Nećemo mi sa njim videti top16. On bi i Dvejna Vejda iz igre izvadio kad bi krenuo da pogađa...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Kakav glup termin, em petak, em 18h, za derbi lige...

Nisam ni znao da se igra utakmica, dok mi nije mama rekla :D
A ja tek sad vidim na netu da smo dobili... Jbt, bio sam u tripu da igramo sutra i nerviram se što na Areni nema prenosa! :D

Svaka čast na pobedi... Sad definitivno ulazimo u Playoff sa prvog mesta!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Jovanović: Značaj uticao na nervozu

Trener Partizana mt:s Vlada Jovanović istakao je da je značaj utakmice sa Radničkim uticao na nešto nervoznije izdanje njegovog tima.

868460074fad63a0168d6284927354_orig.jpg


Partizan je posle neizvezne borbe tokom svih 40 minuta savladao Radnički 82:76 i verovatno potvrdio prvo mesto pred plej-of.

"Podjednako važna utakmica za oba tima, jer pobednik sada ima veće šanse da zauzme prvo mesto i prednost domaćeg terena u plej-ofu. To je uticalo na nervozu igrača, ali nisam ni očekivao laku i lepu utakmicu", rekao je Jovanović posle meča u "Pioniru".

Trener Partizana je dodao da su njegovi izabranici više želeli pobedu i da su svi igrači, čak i oni koji su ulazili sa klupe, dali maksimum.

"Dobro smo šutirali u prvom poluvremenu, ali ne i u nastavku. Skokom u napadu uspeli smo da nadomestimo taj segment igre. Odmorićemo se malo, rano je još pričati o predstojećem večitom derbiju, jer on ima svoju draž, bez obzira na okolnosti", rekao je Jovanović.

Krilo Partizana Davis Bertans istakao je da ne bi bilo nezasluženo i da je Radnički pobedio.

"Nije bitno ko je bolji već ko se više trudi da pobedi, a to smo ovog puta bili mi. Utakmica je bila izuzetno zanačajna s obzirom da smo izgubli na startu Superlige", rekao je Bertans.

Trener Kragujevčana Miroslav Nikolić rekao je da njegova ekipa nije mogla da stigne do pobede, jer je u odlučujućim trenucima loše šutirala slobodna bacanja.

"Ja znam kako se pobeđuje Partizan u Beogradu, ratnički, sa dosta građena pod košem i trčanja, al mi kao da smo se uplašili. Sajmon se povredio i pitanje je da li će igrati, a bez najkorisnijeg igrača regularnog dela Jadranske lige nismo mogli da trijumfujemo", rekao je Nikolić.

Kapiten Radničkog Miljan Pavković čestitao je košarkašima Partizana na zasluženoj pobedi.

"Ova utakmica je bila bitnija za Partizan, jer naš cilj je da izborimo plasman u Jadransku ligu. Upravo zato oni su igrali nervozno, a mi opuštenije. Nismo se snašli na protivničku zonsku odbranu, dok su oni dobro šutirali za tri poena i to je jedan od glavnih razloga poraza", rekao je Pavković.

b92

Idemo dalje!
Puna podrška, da se osvoji titula, pa imamo celo leto da "naglabamo" o svemu i svačemu vezano za naš KKP.

Čestitke na pobedi!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Vlado bre u pičku materinu pa postoji li još nešto što ti umeš da kažeš!

Ja sam opet zaboravio da igramo utakmicu tako da sam gledao poslednja 3 minuta.Najjači utisak su mi ostavili Džejmsov ciganski potez kad je namerno sapleo Sinoveca i Lučićevo napucavanje Bakića.Neka ga je napucao jebo mu pas mater bezobraznu.

Još malo...
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Посета очекивана, скупило се укупно можда 700-800 људи. Не знам шта изводи КЛС са оваквих терминима. Мада, морало је боље.

Игра без коментара. Доста лоше, рекао бих победа на сув квалитет. Мачван коначно мало, мало бољи него у последњих неколико месеци.

Верујем да титула неће доћи у питање, али ако Мута буде избриљирао у евентуалној финалној серији са нама, а Влада не буде био на нивоу... Ухх, може да буде чупаво
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
Mi ako ove godine uzmemo titulu ovako bagaljivi, ne vidim kad nam je neko u budućnosti može uzeti...

Mada, kako smo krenuli .... bolje da ćutim, kucam u drvo, pljume tri puta i slično....
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Ух, не знам шта је ово, не одгледах ове сезоне једну утакмицу на миру. Осим, можда, оне у првом колу против Загреба.

Колико имамо играча који су "на силу" кошаркаши, таленат нула...
На почетку, кад је дошао, био сам благо рећи разочаран Мачваном, али испаде да нам је он најбољи у тиму. И са највећим срцем и зато му велико хвала. Поред њега једино бих Лучићу дао прелазну оцјену ове сезоне.

Вечерас је најбитније што смо близу предности домаћег терена, ако се удостоје навијачи да дођу кад буде требало. Част изузецима али ово је стварно срамна посјета, и то против ових паљевина што стално направе циркус кад играмо у Кг-у.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Заборавих да поменем коментаторе. Јебо им пас матер. Ко је уопште био онај "сарадник" на ртс-у? На арени само онај циганчић, Един није преносио, не знам због чега?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top