Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
I počinje nova odiseja... Da li će kad kad se nekad bude podvlačila crta biti i zimska bajka, živi bili pa videli... Ali nek' nam je sa srećom :)

Ivan Tomić već vodi prelazni rok

Da bi imao legitimitet da čak i telefonom pozove potencijalne novajlije i ubeđuje ih da bi prava stvar bila da obuku crno-beli dres, Ivan Tomić mora da ima dozvolu odlazeće vrhuške. I - ima je!

U prevodu, budući šef struke, iako još nije promovisan, već je dobio „amin” da se bavi trenersko-menadžerskim poslom, koji će od 14. januara i početka prolećnih priprema i zvanično obavljati u Humskoj.
.................................................. .................................................. ..................................................

Partizan ponovo zagrizao za Ivanića, nudi Vojvodini milion evra

Partizan je ponovo započeo pregovore sa Vojvodinom, cena – milion evra! Ivanić je nedavno, nakon kratkotrajne nemilosti, potpisao trogodišnji ugovor sa matičnim klubom i to otvara nisku pitanja na koje će vrlo brzo biti poznati i odgovori.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Zasto se ova tema ne zove radio mileva - praznicno przenje ljudi ? :)

Kakav tomic kakav prelazni rok.. Ivanic,necu komentarisati.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Марко Јовановић и Бојан Шаранов. Ако је за резерву, није лоше. Ако није, гроњца те сапела.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Adekvatnije bi bilo da smo topic otvorili 1.januara ovako ce nam farma i parovi sjebavati rejting reality-a
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Saranov je i dok je bio maksimalno forsiran i guran u Ofku bio prosek.
S obzirom ko mu je menadzer a nije uspeo da zabalezi koji nastup vise za reprezentaciju, i to govori u prilog da je prosek.
Trebalo bi da je bolji od Zivka i Kljajica ali po meni nije to to.

Mare moze samo rezerva da bude.


Mada ko nam vodi klub i sta nas sa njima ocekuje u buducnosti, proseci su ono sto ce da gledamo.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ja, bez ikakve zajebancije, očekujem sutra naslove kako se Šaranov odlučio za inostranstvo, a Voždovac dobio ponudu koja se ne odbija iz Kazahstana i hoće da zarade na Jovanoviću. Šta su nam sve servirali i kako su nas jebali letos ničemu se više ne nadam i apsolutno ništa dobro ne očekujem...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nama se svaki "prelazni rok" vrte i dovode isti igraci.. Citam ove medije sve isto kao 2010,2011,2012 itd.

Jbt da li cu doziveti dan kada u prelaznom roku dovedu 2,3 iskusna igraca koji nisu pre dolaska kod nas 2god pauzirali zbog povrede i koji se do sada nisu povezivali sa nasim FK u prethodnim rokovima.

Tesko nama..
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ja stvarno ne znam da li smo mi toliko otvoreno samodestruktivni da damo za bilo kog igraca nase lige milion evra??

Koliko mi se cini ovo ce biti sve samo gore i gore.. Ja ne znam sta im je vise cilj, ponizeni smo, raspadnuti, ocigledno hoce da nas vuku takve po blatu da narod ima sta da gleda.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ja stvarno ne znam da li smo mi toliko otvoreno samodestruktivni da damo za bilo kog igraca nase lige milion evra??

Зашто не? Ако ти може тај играч побољшати игру и још на њему зарадити бар још један милион, то је успјешна инвестиција. За Иванића бих дао и 2 милиона одмах.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Odakle bi dao DVA MILIONA!!! Uzeo bi kredit, platio vojvodini, a kada se proda Ivanić, profit, znaš i sam, ne ide u Partizan, nego se bratski podeli.

Upravo zbog takvih stvari i dilova je Zvezdin dug stigao do 70 miliona Evra.

Uopšte ne bi bio problem da se i pozajme dva miliona, kad bi u klubu imali koliko-toliko poštene ljude... ajde i da malo kraduckaju, ali da klubu ostane veći deo kolača. Nažalost, u klubu imamo ogavne kriminalce koji uzmu 90% a klub ako dobije i tih 10% neka bude srećan.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ili jos plasticnije, prodas Andriju za 1.25 a kupis Ivanica za 2, posao veka.

Kapiram ja kolegu forumasa, to je zdravo razmisljanje i u sustini slazem se s njim - ako nesto valja i ako se proceni da vredi treba i platiti. Ali milion mi je za Ivanica i dalje mnogo mnogo :).
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.234
Reaction score
2.784
Nama se svaki "prelazni rok" vrte i dovode isti igraci.. Citam ove medije sve isto kao 2010,2011,2012 itd.

Jbt da li cu doziveti dan kada u prelaznom roku dovedu 2,3 iskusna igraca koji nisu pre dolaska kod nas 2god pauzirali zbog povrede i koji se do sada nisu povezivali sa nasim FK u prethodnim rokovima.

Tesko nama..

Vala bas...
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
nama plejmejker tipa ivanic treba vise nego bilo sta ali je famozno kako imamo skauting na nivou seoskog kluba da ne vidimo dalje od svog nosa - ima sigurno igraca koji bi dosli za manje pare kod nas od tih milion evra ako ne i vise
zna se kako se krpelj odstrani - moras glavu, ostatak je nebitan ako je glava ne povredjena tako i u FK - moraju se srediti stvari na najvisim polozajima da bi onda na red dosli ovi iz sportskog sektora sa trenerom pa kasnije i igracima , pa bi i marketing bio pravi i sl.
negde sam procitao sjajan komentar pre dosta vremena "ovo je kao kad coveka koji ima rak lecis cajem od kamilice"
a za prelazni rok - golman kakav god da je samo da zivka ne gledam ( a ni kljajic nije bas da uliva sigurnost )
odbrana - komplet novi stoperi i zahvaliti se lekovicu a pustiti skolsa da bude zamena subicu
vezni red - jedan plej i jedan defanzivni vezni ( ako je istina za ivanica nadam se tj molim sva bozanstva da je to to sto se tice babirla i da je dobio "nepristojnu ponudu" ) - isto tako djape kalu i pera tdi grbic napolje !
napad - nemamo ga i treba nam ( nadam se prodaji saponjica posto ne volim da gledam ljude bez kapi krvi u sebi )
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Počelo se šuškati da nam udarna desetka odlazi na daleki istok?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
To moze biti najvece pojacanje.. Mada kada vidim ko nam ostaje u veznom redu ne znam sta da mislim
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Za Zivkovica je bagra pripremala teren pazljivo, pripremali su navijace kroz napad veprine kako je Zile kriv sto nismo usli u LS i sto nismo zaradili 20 miliona (jbt, tragicno, jajarski, bas u njegovom stilu, a to sto su odradili prelazni rok katastrofalno, to nije razlog za slabe rezultate, jel tako ciganaki gade?), pa je normalno da malog bezobraznika sto pre utopimo u neku jaku ligu. Jos kad tome dodamo najavu odlaska Abua posle samo jedne polusezone, jasno je ko dan da se farsa nastavlja.
Ako je tacno ovo da babun odlazi, to je prva lepa vest u prelaznom roku. Tesko da pojacanjima koja ce praviti razliku mozemo smatrati novog golmana (mada samo neka je bolji od ovih nesrecnika koje vec imamo), i povratak igraca koji ni u prvom mandatu u Partizanu nije bio kvalitet za nas klub. Borben da, ali ta njegova borbenost moze da bude mac sa dve ostrice, posto ima kratak fitilj. Ivanic? Mislim da je oko njega ponovo zamajavanje, kao letos, kao i prica o povratku Klea, i da od toga nema nista. Ponovo ce nam poturiti anonimuse i totalne nepoznanice, i ubedjivati prvo sebe, a onda i lakoverne medju nama, kako su to ekstra pojacanja za malo para. Jos samo ovo, za Drinu nisu hteli da izdvoje trista iljada, a izdvojice milion ili vise za Ivanica?! Hoce, ali kad procveta daska.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Partizan u renoviranje krenuo od svog gola

FK Partizan predstavio je prva dva pojačanja u zimskom prelaznom roku, a crno-beli su rekonstrukciju tima krenuli od najslabije tačke – odbrane.
AK Izvor: B92 sreda, 23.12.2015. | 12:59 Tweet
126524532567a8cd0a6d8f999841967_w640.jpg

foto: StarSport​


U Humsku 1 su stigli iskusni golman Bojan Šaranov i štoper Marko Jovanović, koji se vratio u klub posle pet godina.
Šaranov ima 28 godina, u Partizan stiže iz grčkog Ergotelisa, a potpisao je dvogodišnji ugovor. Jovanović je godinu dana mlađi, karijeru je počeo upravo u Partizanu, gde se vratio posle polusezone u Voždovcu.
"Znamo Šaranova i njegove fudbalske, ali i ljudske kvalitete. Branio je u Haifi (Makabi), od mog dolaska važio je za "prvog pika". Marka nema potrebe previše da predstavljamo, igrali smo zajedno u Poljskoj, gde je bio najbolji štoper. Počeli smo prelazni rok od golmana, jer tim se pravi upravo od njega. Biće još pojačanja, iznenadićete se imenima", rekao je sportski direktor crno-belih Ivica Iliev.

Šaranov je karijeru u Srbiji počeo u OFK Beogradu, tri sezone je proveo u Izraelu, a u međuvremenu je jednom nastupio i za Srbiju.

"Veliki je Partizan klub, a svako dete želi da završi u najvećem klubu ove zemlje. Iliev me ubedio da dođem tako što je rekao da me želi Partizan i tu je bila tačka. A istina je, jesam imao i ponuda iz Grčke", rekao je Šaranov.

Jovanović je bio jedan od nosilaca igre 2010. godine kada je Partizan drugi put u ovom veku igrao u Ligi šampiona, a u međuvremenu je bio odličan u poljskoj Visli.

"Emocije su proradile, naročito posle svega što mi se dešavalao. Svi znaju koliko volim Partizan. Ovo je jedan od najlepših trenutaka u mom životu. Nadam se da ćemo svi zajedno da vratimo Partizan tamo gde mu je mesto", rekao je Jovanović.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top