Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
@WebGazda
zar ne postoji neka pravna fora, sto mogu da izglasaju da je djuric napravio gresku i vrate krstajica i stanojevica zar ne mogu da izglasaju i da je napravio gresku i doveo novog trenere i sportskog direktora i to proglase nevazecim?
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Скупштина може да поништи одлуке УО , али уговоре мора да поштује.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Ето разлога да Станојевић не даје оставку до скупштине, верујем да ће тако и бити.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.803
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Ali SS je sam sebe zeznuo kada je obecao Krstajicu da ce ga pratiti. Nadam se da nece slediti do kraja... Skupstina ce da izglasa nepoverenje ali kada? Ako muto sa nasim partizanom osvoji titulu a oce i udje u LS mislite da ce mu neko izglasati nepovernje ?
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Постоји нешто што се зове ПОВЕРЕЊЕ ПРИЈАТЕЉСТВО.... To се мало више цени од главе тренера ....
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Колико год би волео да остане тренер, као и већина нас, толико исто не би волео да погази реч ма у каква год резултатски срања упали ил не упали.. Треба бити човек, Гробар, надам се да ће доследан остати.. Ма не знам мисли су ми помешане скроз..
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.788
Reaction score
177
Локација
Iz Majemija.
U celoj prici mene raduje jedino sto mutavi kopa i nogama i rukama da sacuva Stanoja, a cuo sam i da jos uvek moljakaju pojedini Krstajica da se vrati.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako ode SS sa njim i Krle i Rasovic a tek nakon toga izbace djuru ja cu se osjecati kao da smo izgubili.

Cijena bi bila jednostavno prevelika za jedno mutavo govedo.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.148
Reaction score
1.462
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Ono sto se za Skupštinu mora uraditi, jeste ponuditi alternativu i to je ono sto bi moglo presuditi kod odredjenog broja neopredijeljenih. I naravno, postarati se da svi "naši" prisustvuju. Znan, znam, treba je prvo zakazati :(
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
ако је то довољна жртва, да сподоба оде, АЛИ када би сигурни били да ће то да се деси, ја да се питам, а не питам се, значи своје мишљење износим, увек бих био ЗА.. Не 2 месеца, 2 сезоне бих жртвовао, а и јаче, само да видим да клуб воде Гробари.. Нека краде, само нека је Гробар, бар то за неки нови почетак..
 

Yugo55ax

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
77
Reaction score
2
Pre svega srecna nova svima vama...Ocekujem da skupstina pusti uskoro vodu..da g.... odu.ziveli
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
864
Reaction score
687
У јебем ти сунце шта су овде сви спремни да дају да говедо оде, ма треба му јебати матер, отерати га као миша најгорег, јебо га отац његов сељачки!

ПА НЕДАМ НИ БОДА ЈЕДНОГ У ОВОМ НАШЕМ СМРДЉИВОМ ПРВЕНСТВУ, А КАМОЛИ 2 ПРВЕНСТВА ДА БИ ИЗ КЛУБА ОТИШАО ђуро ГОВЕДО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Постоје други начини да оде муфљуз, не мора спортски сектор увек да испашта, па зар да проспемо низ воду толике године доминације!

Знам колико је ситуација озбиљна, али не би могао да поднесем да гурбети узму титулу, поготово ове године!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
2 godine nemamo sponzora, to vam je direktno 2 milona evra nacinjene stete FK Partizanu

od 12 tacaka statuta samo 1 ispunjena, skinuta je ograda

direktni su krivci za podelu navijaca, pretvorili su hram u vojnu huntu gde milicije ima vise nego navijaca i rasterali sve zivo i nezivo

obecali ulaganja u klub kroz clanarine UO od 2 miliona, sta se desilo, saznali smo da nisu clanarine( donacije) vec zelenaske pozajmice sa bog te pita kakvim uslovima

ulozili u teleoptik...sta?

ulozili u teren...sta?

uspeli su oterati vise legendi kluba nego li i jedna uprava pre njih

vesto eskivirali pricu o gradnji novog stadiona i ako nam vec visi omca iz uefa

vrsili RASprodaju igraca na svoju ruku bez saglasnosti(znanja) trenera i s. direktora

more lazi i obmanjivanja navijaca

usli su u ginisovu knjigu rekorda kao jedina fk uprava koja je kompletirala tim za kv. lige sampiona 12 sati pred utakmicu




nadovezite se
editujte po potrebi
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Вело брате, погрешно си ме разумео.. Далеко од тога да би ја волео да гурбети узму титулу, не само ове, него било које. Добро, ја сам истренирао живце док није било ове доминације, не бринем за себе, плашим се наших млађих генерација, какви ће бити кад им клуб не освоји титулу.. Сваки низ има свој крај, само се надам да не почнемо да личимо на цигане, поготово ови клинци који долазе.. и не би мењао две, мењао би 10 титула..
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Ja cu samo da se vratim na ono kada su neki prozivali Nadja sto nije dao ostavku posle UO na kome je smenjen Krle.A on je covek lepo izjavio da je i dalje clan UO i clan SKUPSTINE (sustina) i da ce se boriti za Partizan!I ja sam misljenja da Stanoje ne treba da podnese ostavku, i da treba da saceka skupstinu na kojoj ce ,nadam se, biti smenjeni govnari.Na taj nacin bi izbegli situaciju gde bi morali da smenjujemo trenera kog bi postavio Mutavi.

E sad,ne znam kakva ce situacija biti sa SD, ali mislim da to i ne bi bio toliki problem jer, ko god on bio, ne bi mogao tek tako da radi po svojoj volji... A siguran sam da ce za Krleta biti mesta u toj novoj garnituri.

Sa ovim lopovima i prevarantima se mora igrati najprljavije,svaki detalj je bitan, u suprotnom smo debelo najebali!!!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Opet apelujem na sve da bombarduju Ruzicev e-mail preko sajta skupstine Srbije (idite na listu poslanika). Sve je legalno i u skladu sa zakonom, recite mu svoje misljenje o njemu , sramnoj ulozi i lopovluku.

Taj balavi govnar sigurno puca na mjesto predsednika kluba u dogledno vrijeme.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.148
Reaction score
1.462
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
KKP je stao na noge tek kad je sa bitnijih mjesta sklonio političare i novokomponovane biznismene, čitaj švercere, zelenase i ratne profitere
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
sve je to jasno, samo je problem u tome sto se u fudbalu vrti "nesto malo" vise para i nece bagra da ode tek tako...po mome jedino motke u ruke...
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ako se dobro sećam, i Zečevića kada smo terali, on je dao ostavku a svi ga molili da ostane. Bojim se da će Đurić isto tako dobiti podršku...a ako ne tako, onda još više. Samo što će on ostati dok je Zeka ostao pri stavu da ode.
 

Goranjp

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
79
Reaction score
2
Odustajanje Stanoja od date reči bi bio autogol u ovoj borbi i čisto davanje legitimiteta upravi za odluke koje vuče. To bi dušmani najviše i želeli. Klub ako se sada ne očisti od gamadi, na putu će da se trajno dovede u pitanje funkcionisanje kluba i za njegov oporavak ćemo morati da čekamo preko 10 godina, ako ne i mnogo više. Istrajati dok se Mutavi sa svojm svitom potpuno ne uruši. Zvone mi jaja i za titulu, jer znam da će opet prelazni rok značiti novo rasturanje tima, prodaja najboljih igrača, samo da bi se džepovi pojedinaca napunili. Pokolebati se u ovom momentu može da bude samo kontraproduktivno.
Da ne zaboravim da napomenem da moramo sada imati debelo pamćenje, jer koji god igrač ili funkcioner bude stao na stranu uprave, tom licemernom gadu ne dozvoliti kada do promena dođe da se ikada infiltrira među normalne Grobare, a sigurno će to hteti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top