Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Ova vest nema veze sa temom a moze i da ima
http://www.mondo.rs/s229931/Sport/Fudbal/Ahmetov_cini_sve_za_Luceskua.html
Kako treba jedan predsednik kluba da se ophodi prema jednom treneru.E sad sto je nas predednik jedno obicno govno,neobrazovano kome i naj bolji logopedi nemogu da pomognu,mi to ne mozemo da promenimo,ali mozemo da mu se najebemo mame.
Ako uskoro mi nesto ne preduzmemo,pa eto bar 16-og da se pojavimo u Zemunelu,tek neka nas vidi,da jos postoje navijaci koji vole klub.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Pre svega, Srecni svima Bozicni praznici, Mir Boziji, Hristos se rodi !!!

Волео бих да видим шта ће говна учинити ако Станоје иступи јавно и извине се жгадији, у интересу Партизана!!!


Kategoricki, NE, NE i NE, nisam protiv taktiziranja, mnogo puta sam i ja rekao cilj opravdava sredstvo, ali mora postojati granica preko koje se ne ide.

Gazda je jednom prilikom rekao za jednog clana foruma kako je dobro sto nije bio u ratu jel bi prvi poginuo, moram da priznam da se ovo odnosi i na mene, verovatno nikad ne bi mogao da budem dobar general.

Mozda sam ja idealista, nismo mi nebeski narod, ali uvek sam verovao u Milosa Obilica i dalje verujem, iako se ceo svet okrenuo za 1000 stepeni.

Mozda sam nezreo, mozda sam mlad i glup ,ali verujem u neke ideale i molim Boga da nikad ne dodjem u situaciju da moram da se saginjem pred nekim ko toga nije vredan
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Pomisliti da ce bilo ko mrdnuti kurcem (i od nas ovde i od igraca i bivsih igraca i svih ostalih navijaca Partizana) ako bagra otera Saleta se maltene granici sa ludilom. Pickizam medju Partizanovcima je trenutno na izuzetno visokom nivou. Sve kao kurac tajno, kao to je namazano i pametno, sve nesto 'videcete', ma tuki tako nesto moze. Shvatite da su u tome komunjare EKSPERTI!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
i još jednom da budem dosadan, ekipa koja je na vlasti ima mnogo više da izgubi od kompletnog sportskog sektora, a naročito od Stanojevića i mlađih fudbalera koji će bilo gde drugde zarađivati više. Neće se oni povući dok ne moraju, ili dok ih ne iznesu s nogama napred.

Bez obzira na poslednje događaje, sasvim je logično da Stanojević bude smenjen posle traženja Đurine ostavke, i verujem da je to i njemu jasno. Ne znam gde je drugde normalno da trener tako nešto ispriča i ostane u sedlu. Druga je stvar šta će biti posle toga i što se meni takav razvoj događaja nikako ne sviđa.

Rekao bih da je sada ovde najveći problem to što smo se ponadali da će Stanojević da ostane trener, iako nam je svima bilo jasno da ga čeka otkaz. I onda sad treći ili četvrti put prolazimo kroz istu stvar.

Ljudi, lepo je što imate mesto na netu da se olakšate, ali Đuru savršeno zabole za to. Lično verujem da ga savršeno zabole i za plakate, dok ih ne lepe organizovane grupe, a ako ih one i budu lepile, provereno zna kako da reaguje. Ova borba se vodi na drugim mestima. U ovoj borbi treba udariti na političko zlo kome pred izbore nikako ne treba negativan publicitet, zlo koje misli da će da pridobije birače dovođenjem Mateusa i Kežmana ili koga već. Njima treba staviti do znanja. Inače pljuvanje ljudi koje niko ne voli ali ih niko sem skupštine i ne može dovesti u pitanje ne vodi nigde. Zabole prosečnog Srbina šta radi preduzeće Miroslava Ateljevića. Ali prljav veš Branka Ružića je nešto što sve protivničke stranke jedva čekaju, i što bi imalo odjek. Isto važi i za Dodika, Rasima i za svakog drugog ko je smestio svoje jagnježdersko dupe u fotelju u loži..

Igrački pogon ne bi trebalo da se meša u ovo, jer će nam drugi put biti krivo kad stanu iza neko drugog uverenja, ili kad budu bušii trenera, kao mnogi koje na ovom forumu svrstavaju u "legende"..
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
PFCBGD011,
to je sustina svega. Mozemo da pretimo da cemo im jebati kevu,da ce zavrsiti na Terazijama obeseni,ili na dozivotnoj robiji.
Istina je da njih savrseno boli kurac za nase misljenje i nasa balavljenja ovde.
Ako izduvamo djoku na skupstini,mozemo samo da placemo.
Zar i dalje neko misli da su Zeka i Bjeka otisli pod pritiskom navijaca,tj naseg bojkota.
Jedini spas je u otvorenom glasu BIVSIH fudbalera i legendi kluba. Ni tu nisam optimista,imali su i suvise vremena do sada.
Niko medjutim,pa ni ja,ne zeli da veruje u los ishod cele price..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako mutavi stvarno zove okolo i prijeti gubljenjem posla ljude iz radne zajednice ili tako nesto onda nemamo sanse.
Koliko ce se njih odluciti da digne ruku protiv mutavog a ako on ipak dobije oni na ulicu.

Da su kukavice vec su pokazali, do sada su se mogli skupiti potpisi za V. Skupstinu.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Разочаран сам у пасивност свих, једино ми овде покушавамо нешто. Где су људи из Скупштине клуба, где су легенде Партизана, где су забрањени... Сви се завукли у мишје рупе. Многи од њих прате овај форум, могли су да нам се придруже!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Davide, kljucno je ovo za zabranjene !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GDE STE BRE SAD ZABRANJENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i gde su oni koji su ih ovde branili i pricali bajke o njima

Sta je bre ovo ljudi ,ima li jedna navijacka grupa kojoj je interes Partizan
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Davide,
nacitao sam se na ovom forumu u temi navijaci medjusobnih prozivki na racun-alcz vs. zabranjeni.
Ovo je i jednima i drugima najbolje otreznjenje i lekcija. Kome pripadate,kome verujete?
Pokazali su se sada i jedni drugi.
Naravno da oni moraju kao organizovane grupe biti glavni inicijatori i pokretaci svega.
Bitno je da bila super bakljada na odbojci!
edit- najnovija vest
http://www.smedia.rs/m/sport/vest/5...e-stavke-iz-ugovora-za-smenu-Stanojevica.html
 
Последња измена:

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Sto je najtuznije ,gledam ove njihove profile na FB ,kao da se nista ne desava ,bole njih racku .
Oni i dalje isto, ko je koga izdrukao, ko je dobio vece batine od cigana, a o Mladenu, Stanoju ,Djuri - NISTA.

Ajd razumem ALC, ali zabranjeni mi nisu jasni.
Dobili su sve na tacni .
Svi bi stali iza njih . Ovako ......nista !
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
143
Reaction score
47
po portalima je pocelo glasanje ko bi trebao da bude novi trener partizana. na jednom ima preko 2000 glasaca
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Не видим зашто сте толико разочарани, као да нисте од почетка приметили да је свакоме своја задњица најбитнија! Мислим да би са тим препуцавањима стварно било доста, и да је свако до сада показао своје лице... Ово се претворило у неутрални против свих, у онима који воле Партизан против оних који воле навијачку групу и то треба свима да је јасно! Уместо да помогну лепљењу плаката, уместо да искористе свој утицај у тим фамозним групама па да скупе људе, не морају да се изјасне као Забрањени или АЛЦЗ, ал дајте исцимајте те групе и дођите испред стадиона под заставом Гробара, под изговором да сте неутрални, ма само дођите!
Али као што се видло нема ни једних ни других, и ту су бар што се тога тиче и једни и други подбацили, и то дебело, и показали да им Партизан није на првом месту!
Треба их питати како ће доћи на ту шипку и једни и други да подрже тај Партизан, када у најтежим тренуцима за клуб, они су му окренули леђа?
А муто по старом завади па владај, само себи учвршћује дупе у фотељи! Верујем да се наслађује тиме што може и да се шетка око стадиона а да при том нико из група ни прстом не мрдне!
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Nije svakome zadnjica najbitnija - Krle, Stanoje i Vuk su pokazali da ono šta im je najbitnije nije zadnjica (nego prednjica).

Nije lova isparila. Njom je podržano "javno-privatno partnerstvo". Problem je što u ovom društvu niko ne postaje pošten preko noći - imamo dva tabora, sa podrškom različitih interesnih grupa. Povučene su linije i sad gledamo rat.

Nemojte da krivite ljude zbog kurcobolje. Većina samo stane na stranu pobednika. "Neutralni" su pokazali da ovaj klub vole posebno tvrdoglavi ljudi. Eto, ja sam oduvek mislio da su oni najveća i najjača navijačka grupa. Plaćenici i dileri će uvek biti foliranti i luzeri...

Hoću novi stadion, hoću Partizan u Evropi, hoću mutavce, parazite, tajkune i menadžere van kluba, hoću internat! Neće me niko prevariti, imam oči da vidim šta valja!
 
Последња измена:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ne ocekujte previse od zabranjenih, oni bi samo da budu novi Alkatraz... Imali su priliku da se pokazu, nisu se pokazali, dovidjenja prijatno.
Od toliko nasih legendi, da se javi samo jedan covek?
Svaki dan se baci neka nova koska, Kezman, Mateus, Holandjanin, sad ce verovatno i neko zvucno pojacanje, i tako dan po dan, prodje mesec, dva a oni jasu li jasu.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Sve sto je Bora rekao navodi na to da politika ima uticaj samo tako. Ipak mi nismo svoji vec tudji, drzavni msm ko god je na vlasti itd... Uvek je to bilo ali sada je izgleda uticaj najveci. Moramo cekati izbore prave politicke ako zelimo promenu. Ali ni tada nzm sta moze da se promeni osim na ono sto oni i sami zele.
 

grobarstvo

Guest
Od pocetka ove sprdnje sam uz Saleta i Krleta.Medjutim ,sad me je Sale razocarao.Ako si rekao da odlazis...do vidjenja.Kraj.Ma nema te sile koja ce me ostaviti.Treba biti covek i drzati rec.Obraz je u pitnaju.Karakter se stavlja na kocku.Vo se veze za rogove a covek za jezik.Rec je jaca od svih ugovora.Bar za one kojima su obraz i cast na prvom mestu.A iza ove tragikomedije se kriju raznorazni interesi.Zato ,grobari,ne mojte se mnogo uzbudjivati.Nas i ovako niko nista ne pita.Djura je mnogo jaci igrac,nego sto vi mislite.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
E bas ti hvala .
Ti si nas idol, ajd sad idi kuci.

Svako ima pravo na misljenje,ali ovo je preterivanje . Mnogo ljudi se dosta iscimalo oko svega ,a ti kazes ,Grobari kulirajte. Necu bre da kuliram, necu da gledam kako nas ubijaju. KAD BI SVAKO OD NAS DAO MAKAR MALI DOPRINOS ,ne bi vaki kao taksista sedeli na nasoj grbaci.
 
Последња измена од уредника:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nisam u nekoj priči oko navijačkih grupa pa ću reći da se ne razumem u neke stvari.ALi ovo što (NE)rade Zabranjeni meni uopšte nije jasno!!!
U istorijskom trenutku,kada je pitanje da li ćemo se izvući iz sivila srpskog, već osakaćenog fudbala ili ćemo srkati trop sa dna,oni su trenutno na nekom čekanju!Pa đta se čeka jebote!?NIJE MI JASNO!
Čitam da se plaše nekog hapšenja,ne znam ni ja čega...Ljudi,objasnite mi,kakvog hapšenja!?Pričamo li o HAPŠENJU ili PRIVOĐENJU!?To po meni nije isto!
Nekoliko puta sam bio privođen ali nikada nisam uhapšen!Ne razumem šta neko ima da se plaši privođenja (po njima hapšenja) ako ništa nije kriv?Može li neko to da mi objasni!?
Dođe ih 500 pred stadion,deru se protiv Mutavog,pokažu želju za promenom i pruže podršku sportskom sektoru.Ako dođu panduri,ne ulaze u frku,nastave da pevaju,ako ih privedu iz meni nekog nepoznatog razloga,brzo će ih pustiti jer nemaju razloga da ih zadrže,pa onda oni opet pred stadion.
Prosto mi je neverovatno da navijači koji pretenduju da preuzmu tribinu i budu broj 1 u Srbiji ne smeju da se okupe ispred stadiona!
Plaše se hapšenja...Kako se onih nekoliko momaka nije plašilo kad su smenjivali Krstajića ili kako se ne plaše ljudi sa ovog foruma što lepe plakate?
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
Koliko sam ja shvatio oni su neutralni u ovoj prici.
Protiv Djurica su,ali nisu ni za Stanoja i Krstajica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top