Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Aman Davide,do tamo li je doslo?Da salju muriju oko stadiona?
Ovo vise ni na sta ne lici.Do sada(uz ovakvu nikakvu podrsku) bi se povukao i diktator S.Koreje.Samo se mutavi Djura ne da.I posle se smejemo Lukicu i ciganima.
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Само нек' си ти нама у праву!

Него, шта кажу забрањени? И даље ћуте? Није их Крстајић бранио од хапшења?

Кога боли курац док Партизан пропада, битно је да је прича права...
Ma koji Zabranjeni,oni treba da se zovu Uvredjeni mada mi i oni deluju kao da se finansiraju iz iste kase kao i oni uzurpatori na Jugu a to njihovo cutanje deluje kao da je iz iste kuhinje. Sto se tice onoga sto se dogadja mom Partizanu jebeno sam zbunjen ali jedno znam SS mora da nam bude trener u naredne 3-4 godine ako zelimo da budemo stabilan klub. Paraziti ce nadam se da uskoro odu a sto se tice price oko legende Milvola :D paaaa i dzomba bi bio bolje resenje :D.

P.S. Citam stalno sta se piskara i uglavnom izgledam ovako :prekrsti
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Mora da se radi nesto! Sedenje pored kompa nece pomoci nasem klubu! Pa nadlezni imate li neki predlog dok ne bude isuvise kasno ??? pr:
Uhvatiti mutavog i izgaziti na mrtvo. Seme mu se zatrlo i kad je krocio u Humsku, takvo djubre raspalo da bude predsednik Partizana...Nek se nosi u tri lepe i on i ovaj njegov Jevrej koji radi za 900.000e...
 

grobarstvo

Guest
Jedva cekam kraj ove urnebesne tragedije.Muka mi je vise od svega.Imamo trenera,nemamo trenera,Sale ostaje,Sale odlazi...lakrdija.A i mi ovde sto branimo Saleta i napadamo Djuru,ne znamo sto to radimo.Realno,receno,tako je.Jedva cekam kraj ove smehotresne olimpijade.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jevreju je poslata poruka da je nepoželjan i da je čak nebitno kako se zove i preziva. Objašnjeno mu je i ko je Aleksandar Stanojević.

Znam da će ovde biti ljudi koji će reći "boli ga kurac, uzeće pare i jebe mu se", ali ja vam kažem da to nije tako. Nije ovde reč o ljudima koji nemaju za 'leba, pa da im 900.000 od mutavog govna završava posao za ceo život.

Prozivku igrača 16. januara može i sme da izvrši samo SS. Ako smo svi složni oko toga, onda ćemo se i dogovoriti šta da radimo ako ovo jevrejsko govedo slučajno ne bude ragovalo na poruku onako kako bi svako sa gram mozga reagovao.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Debili iz UO nisu u stanju da dovedu kvalitetnog trenera, da bi oprali svoje maloumne poteze, i to je fakat. Ja sam siguran da ce ostati Stanojevic.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
@ JNA

Ne verujem da će odregovati, njemu su pretili " navijači " west hama, plovio je u mutnom i dok je bio Abramovičev adut.. Nek se za svaki slučaj spremi i plan B. Šta je sigurno, sigurno je.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Plan B je svakako da mu se ogadi dolazak u Beograd i da proklinje dan kad se usudio da krene ovamo. I da krene da proklinje već posle dan-dva. To će mu se i desiti ako bude doputovao ovamo.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
C-b,pa on ionako ne ide na stadion.Njegovo ponasanje,ustvari ponasanje celog UO pokazuje da njih bukvalno boli qrac za sve.Sve one debilne izjave recimo Babica,ovog "naseg" umno-poremecenog pretsednika,pa i ostalih.
Klub nam je na ivici ponora,a Djura ce napraviti korak napred.
Tek sad se vidi kako je katastrofalna bila ona odluka da ovaj covek vodi Partizan.To sto su mu Grobari dali +glasove je u ovoj situaciji jos veca bruka.Ako ovi ljudi ostanu da vode Partizan i pored toga sto su 99% ljudi koji vole Partizan protiv toga,onda sa nama nesto debelo nije u redu.Sa nama,ne sa njima.

Tacno tako,kome do sada nije bilo jasno da se klubom ne upravlja sa adrese u Humskoj 1 ,sada mu je valjda malo jasnije. Oni i ne moraju da dolaze na stadion,oni mogu i u zgradi SPS-a da odrze upravni odbor, u Zekstri,u nekom Ministarstvu, u zgradi BIA,gdje hocete...

BOLD: Sustina.Odavno je ocigledno da smo prsli kao narod, pored nas bi ukrali i zgradu Beogradjanke i toranj na Avali bez problema..:roll:. To se vidi i u ovoju situaciji,kao da smo pod kolektivnom anestezijom....Ja se samo pitam dokle cemo mirno sve da posmatramo iako je ocigledno da je sudbina kluba u pitanju.

Vrh nase tribine je ponasanjem u ovoj situaciji izgubio svaki legitimitet da VISE IKAD povede akciju o bilo cemu sto se tice kluba.I jedni i drugi i treci su za mene mrtvi...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Како сазнајем, мутава наказа је договорила услове са Грантом, остаје му да сутра смени Салета. Узмите и ову, као и све досадашње информације, са оградом али долази од прилично кредибилне особе која је имала и инфо онда када је Сале рекао да остаје.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
@ Je ne a
Nemojte se loziti , imace on obezbedjenje ako treba. Jos ako navijaci msm ko god preuzme tribnu alzc ili zabranjeni podrze mutavog onda je ovoj borbi kraj.
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
....................................................
 
Последња измена од уредника:

Dr Arslanagić

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
196
Reaction score
15
Локација
Zemun, Fontana, Merkator
@Firestarter Pomiri se sa tim da Grobari vise ne postoje kao navijacka grupa. Dugo necemo gledati atmosfere na Jugu sa derbija, evrope...

Ne znam zasto Nesa Bjekovic ne pozove navijace(simpatizere) da se okupe i svi zajedno resimo ovu stvar. Jedno je zvanje preko foruma, a drugo kada nega legenda kluba to ucini.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Molim vas, da nekome slučajno ne padne na pamet, da krene da šara neke anti jevrejske parole po Beogradu ... Barem mi Srbi nebi trebali da budemo fašisti, ima drugih vida borbe. A i srpski jevreji, mnogi od njih navijaju za Partizan, tako ajmo u startu, da se ogradimo od toga !
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
@ NukeR
decko, nismo mi ta fela da se sluzimo tim sredstvima... sigurno ima i kod nas u klubu Jevreja, mozda ne, ali je bilo... nemojte da licimo na ''gospodu'' od prekoputa pa da izvodimo slicne akcije...

@Arslanagic

to cutanje mi za sada izgleda kao odlicna stvar, jer ne znaju sta se sprema od bika dok god cuti... a bolje da ne znaju :D
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
@Firestarter Pomiri se sa tim da Grobari vise ne postoje kao navijacka grupa. Dugo necemo gledati atmosfere na Jugu sa derbija, evrope...

Ne znam zasto Nesa Bjekovic ne pozove navijace(simpatizere) da se okupe i svi zajedno resimo ovu stvar. Jedno je zvanje preko foruma, a drugo kada nega legenda kluba to ucini.

U obliku kakav danas imaju ,ne treba ni da postoje...Ali ,ne boj se ,ima nas dovoljno,nije Jug Alcz i ovi klinci ,Jug je nesto mnogo vise...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Не смемо никако да упаднемо у замку анти-семитизма. Ни у ком случају не треба вређати Аврама Гранта (ако прође овај умоболни потез мутаве сподобе) по националној и верској основи. Не вређати га тако ни ујутру 16.01., када можемо нешто и да урадимо.

Барем да се сакупимо испред Земунела, колико-толико нас симпатизера. Од организованих нема ништа, ни од малобројног Алкатраза, ни од многобројнијих Забрањених, који су изгледа задовољни да своју "причу" и "став" шире на ж-баскету или можда на флорболу.

Барем да се покаже, уз неку пристојну поруку (без анти-семитизма) да Аврам Грант схвати:
- није пожељан, није добродошао
- тренер ФК Партизан је Александар Станојевић
- немамо ништа против њега лично
- са њим је преговарао нелегални председник, испред нелегитимног управног одбора
- навијачи га не подржавају, и неће га подржавати никада
- 900.000 евра нису имали претходна 4 тренера заједно, за претходне 4,5 године
- је и даље легенда Милвола, а овде само нежељени гост
 

Dr Arslanagić

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
196
Reaction score
15
Локација
Zemun, Fontana, Merkator
U obliku kakav danas imaju ,ne treba ni da postoje...Ali ,ne boj se ,ima nas dovoljno,nije Jug Alcz i ovi klinci ,Jug je nesto mnogo vise...

Ne bojim se. Sta vise, mislim da je u ovim kriznim vremenima Istok pokazao pravo Grobarstvo. Zadovoljicu se povremenim pevanjem Istoka, samo da nema ovakvog Juga.

Opet kazem. Skupljanje tamo-vamo preko foruma ne ide. Nista se time ne postize, u to smo se uverili. Ako zelimo neki efekat mora da se skup inicira od strane odredjene legende kluba. Samo tako moze da se dobije uverenje da ce taj skup imati neke posledice.

Naravno, Avramu Grantu, ma koliko bio nepozeljan u PFC, ne treba slati antisemitske poruke. Takvi idiotizmi nam sada apsolutno ne trebaju niti ih treba koristiti uopste.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top