Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Naravno da je mutavi prvi pik za odstrel, ali je isto tako jasno da sa njim mora da ode cela njegova govnava bulumenta - razni bureci, drtine raše, klempavi poslušnici i ostali. i
Samo ovo, ovo je jos bitnije kada se mutavi skine. Znaci totalno unistenje virusa koji nas je zahvatilo. Onda posle dodje neko i ocita :pop zlu netrebalo .
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Има још једна ствар коју верујем да јако мало људи зна у вези овог малог смрада. Кад год га видим како кења о Гробарству и како је све дао за Партизан мука ми је. Као клинац је био навијач комшинице. Кад су га одвели тамо на пробу, одбили су га јер је имао неких здравствених проблема. Пар месеци после тога га наши узму и направе играча од њега.
И не причам ја ово сад зато што је ин прозивати њега, него је стварно истина коју сам чуо од његове доста блиске особе. Мало је било рећи да сам био јако разочаран...

Ta "bliska osoba" laze kao pas!

I dan danas zivim u zgradi u kojoj je Adi odrastao, stotinak metara od Zemunela. Licno poznajem Adija i znam celu pricu oko njegovog (ne)prelaska kod ciganije. Istina je da je su zalizani dajguz i buljava pijanica dosli da ubedjuju Adijevog caleta da predje kod njih. Matori je pristao, ali ih je dete odjebalo.

Nikada nije bio navijac zvezde. Mrzi ganfere vise nego sto bilo ko sa ovog foruma moze da zamisli. Desetine puta smo stajali zajedno na Jugu. Po kisi i snegu.

Ni meni se ne svidja ovo sto on radi. Mislim da se posrao na svoju karijeru. Ali je zalosno sta sve ovde moze da se procita. Gomila gluposti, izmisljotina i uvreda.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Добро бре пустите мало Нађа на миру. :buhaha

Замолио бих вас да још једном погледате овај клип

http://www.youtube.com/watch?v=gSiwaNuYstU&feature=related

Фрејм на 6.08 када Крле каже " Најбољи играч сада у клубу ? САША ИЛИЋ ! Он није играч , он је легенда ! " ЉУДИНА ! :respect:respect:respect


НЕМА ПОВЛАЧЕЊА НЕМА ПРЕДАЈЕ !!! МУТАВИ ОДЈЕБИ ИЗ СВЕТИЊЕ !
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Ta "bliska osoba" laze kao pas!

I dan danas zivim u zgradi u kojoj je Adi odrastao, stotinak metara od Zemunela. Licno poznajem Adija i znam celu pricu oko njegovog (ne)prelaska kod ciganije. Istina je da je su zalizani dajguz i buljava pijanica dosli da ubedjuju Adijevog caleta da predje kod njih. Matori je pristao, ali ih je dete odjebalo.

Nikada nije bio navijac zvezde. Mrzi ganfere vise nego sto bilo ko sa ovog foruma moze da zamisli. Desetine puta smo stajali zajedno na Jugu. Po kisi i snegu.

Ni meni se ne svidja ovo sto on radi. Mislim da se posrao na svoju karijeru. Ali je zalosno sta sve ovde moze da se procita. Gomila gluposti, izmisljotina i uvreda.

Ја се онда извињавам ако је тако. Мени је речено овако. Мада је он смрад како год да окренеш...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Munjo, jel hoces nesto time da nam kazes? :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Hoće...da on ima ekskluzivno pravo da pljuje pičku izdajničku. :D
Замолио бих вас да још једном погледате овај клип

http://www.youtube.com/watch?v=gSiwaNuYstU&feature=related

Фрејм на 6.08 када Крле каже " Најбољи играч сада у клубу ? САША ИЛИЋ ! Он није играч , он је легенда ! " ЉУДИНА ! :respect:respect:respect

НЕМА ПОВЛАЧЕЊА НЕМА ПРЕДАЈЕ !!! МУТАВИ ОДЈЕБИ ИЗ СВЕТИЊЕ !
Opet ćemo mi igrati LŠ, i to opet sa trenerom iz klipa...i to već na jesen...
A vođa puta u toj LŠ će biti neko ko ne jede burek i preziva se Krstajić...
A Saša Ilić neka ide na ta putovanja u kojem god hoće svojstvu... :)
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ja se ponadao da ce Sale da presece stvar (ne njegovu :D )... :)
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Добро бре пустите мало Нађа на миру. :buhaha

Замолио бих вас да још једном погледате овај клип

http://www.youtube.com/watch?v=gSiwaNuYstU&feature=related

Фрејм на 6.08 када Крле каже " Најбољи играч сада у клубу ? САША ИЛИЋ ! Он није играч , он је легенда ! " ЉУДИНА ! :respect:respect:respect


НЕМА ПОВЛАЧЕЊА НЕМА ПРЕДАЈЕ !!! МУТАВИ ОДЈЕБИ ИЗ СВЕТИЊЕ !

krle :respect:respect
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Za Nadja sam odavno napisao da ga necu vredjati, ali da sam misljenja da je on javno morao da izadje i da se otvoreno stavi na Krletovu i Stanojevu stranu, cutanje je za mene znacilo ono upravo sto se sad potvrdilo, iako su neki posle one informacije da je on jedini glasao za ostanak Krleta poceli da svrsavaju na njega i pominju neke trojanske konje i slicne taktike, dok su oni malo uticajniji pozivali da se ne vredja legenda kluba.

Sve u svemu on je nebitan, obican poltron koji ce leteti sa sve djurom Mutavim.

Sto se tice Granta ,necu vredjati coveka, on je u ovo usao iz samo licnih sportskih razloga, nema sta da izgubi, moze samo nekim eventualnim uspehom, da sebi obezbedi jos koji ugovor i tako on to vidi.
Ovo sto se kod nas desava on tesko moze da razume i tesko da i kad bi mu neko objasnjavao da bi shvatio, ovo sto djura radi, njegova samovolja, cenzura, bukvalno robovlasnicki sistem upotpunjen komunjarskim forama, u normalnim zemljama kao sto je Engleska bi se zavrsio krivicnom prijavom i zaplenom imovine u veoma kratkom roku, jer sam siguran da kad bi usla prava inspekcija u klub, nasa bajna uprava ne verujem da ima jedan legitiman papir o poslovanju kluba i tokovima novca u samom.

Naravno ne pisem ovo da bi pruzio podrsku Grantu, za mene je Stanojevic vec sad legenda Partizana i verujem u pozitivan ishod price, ali kako vreme prolazi sve vise naginjem ka mislju da je samo Mutavog da se oslobodimo, pa i po cenu da Stanojevic se ne vrati momentalno na klupu Partizana, jednostavno ne mogu vise tu karikaturu od coveka da gledam, povraca mi se kad ga vidim, sad sam se iznervirao dok pisem ovo.

Moram i da napomenem da su mi smesne pojedine price pojedinih forumasa kako ce nas Grant upropastiti i kako cemo pokloniti titulu, mi smo narod koji veoma zna da maksimizira i minimalizuje odredjene necije uspehe.
Nivo na kojem je on radio u najjacoj ligi na svetu ne moze da se poredi sa nasom ligom i opste ne sumnjam da ako on ostane trener da uzimamo titulu u ligi ovakvoj kao sto je nasa.

Sad cu reci nesto, neki ce me mozda i popljuvati pre nego sto dobro razmisle, ali najbolji moguci ishod, posto je evidentno da Mutavo djubre nece otici samo, je da ga oteramo na skupstini i da eto npr. dodje Milija Babovic kao novi predsednik, on je ovde pominjan kao prihvatljivo resenje.
Koliko je realno da on, kao uspesan privrednik da otkaz treneru koji je doveden pre mesec dana isplati mu obestecenje, ako je tacno da je potpisao ugovor na godinu i po, pominje se 400 000, to bi znacilo 600 000 njemu, a evo imamo Stanojevicu 300 000 minimum na osnovu raskida ugovora, i ponovo ugovor novi Stanojevicu mi dolazimo do cifre od 1500 000 minimum. Ostavimo na strani ljubav prema Partizanu, grobarstvo, jel stvarno mislite da ce Milija Babovic ili neko drugi imati toliko sluha za Stanoja i za nas navijace.
Svi mi sa ovog foruma bi ekspresno vratili Stanoja, ja bi odmah vratio Stanoja, on kod mene ima kredit veliki, a to se kod mene ne gubi lako.
Ali zamislite realno sebe u odgovornoj poziciji u nekom preduzecu, neki od vas su i sigurno donosili teske odluke, koliko bi vas realno uradilo gore navedenu situaciju, ne bi se moglo nazvati pametnim poslovanjem, ovde vecina nas ulazi srcem, manje glavom.

Nadam se da gresim ali mislim da ovu postojecu sezonu zavrsavamo sa Grantom kao trenerom i sa njim idemo u kvalifikacije LS, samo nadam se bez djure mutavog i Bureka jovicica, mame im se najebem milosne.
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Jesam li ja tu nesto lose skapiro ? Sale kapiten na djurinoj strani, ili ti nije na nasoj, na isto mu dodje.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Hajde obuci taj dres sutra...hajde čik ako smeš...bićeš "pičko prodana"...:D
albert buđ...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Nema veze, dva'es'' dvojku i dva'es'ticu uvek mozes s ponosom da obuces. :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Žurnal

Безбедност на нивоу – Гранта чувају петорица!

16 јан, 2012 Нови тренер – нова правила! Првог радног дана у Партизану о безбедности Аврама Гранта бринула су чак петорица чувара.
Да су после доласка израелског стручњака мере безбедности подигнуте на висок ново могло се закључити по томе што су, мимо обичаја, у „Земунелу” била по двојица полицајаца и редара, као и менаџер црно–белих за безбедност, Петар Лубина.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ja neću nikad vređati Alberta Nađa, iako mislim da ovaj njegov potez nije korektan, prvo prema svojim "prijateljima" Krletu i Stanoju, a drugo prema Partizanu i njegovim navijačima.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Безбедност на нивоу – Гранта чувају петорица!
Čuj ovo, "menadžer za bezbednost"...:puke
Nema potrebe da čuvate ješu od nas, niko ruke neće prljati na njemu, biće verbalno prozivan i pozivan da ide kući i to je sve.
Cigani će ga verovatno i slaviti, njima je svakako svanulo...al' za kratko...vratiće se njihov silovatelj SS brzo na mesto "zločina"...
Čuvajte vi bolje sebe same...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ja da sam Sasa Ilic vratio bih traku dok se ne Vrati Stanoje, nesto kao vid bunta... Ionako mu ne mogu nista, on je istinska legenda Partizana :)

Mene Iviceve 18-ice nije sramota :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top