Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Priču o čuvanju leđa ako stavimo u stranu....Krle, muda ko frižider! :respect Majko mila, šta li će tek da bude kada se Stanoje vrati sa odmora... Sve više verujem u ovu dvojicu da su idealni za Partizan. Samo napred i da znaju da imaju punu podršku!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
У овој Крлетовој исповести има материјала за специјални суд против организованог (Ђурићевог) криминала, а камоли за смену мутаве сподобе.

Сада се не смеју повлачити, ово је битка за здравији и нормалнији Партизан.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.629
Reaction score
8.472
Локација
Македонија
Sta da kaze za Nastasica kada su ga poklonili on je jos bio igrac i kapiten ekipa sram te bilo da rugas sportski sektor i stavljas Krstajica i Stanojevica u isti kos sa onom mutavom lopinom. Sram te bilo
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Sad si se setio Krstajicu da kazes istinu.Sto si cutao kao najveca picka?Da nisi mozda cutao radi mira u kuci? Sram vas sve bilo.Kao da vam je Partizan dedovina pa mozete da radite sta hocete.Kada je Djuric udario na tebe i Stanojevica poceo si da iznosis istinu.Jel bi i dalje cutao i bio saucesnik u kradjama i raznim malverzacijama da te nije nagazio?Naravno da bi cutao jer ste svi ista govna i samo svoje dupe cuvate.Sto to nisi rekao ili se povukao kada je Djuric radio te stvari?Gde si bio za Nastasica da kazes ovo sto si rekao danas? Sta vi mislite da Krstajic i Stanojevic rade ovo kao slobodni strelci?Pa glavni baja iza njih je NENAD BJEKOVIC,koji se i dalje pita za sve.Đuriću, Krstajiću, Stanojeviću, odlazite iz Partizana, samo brukate klub.Mutavi kreten jase klubom i sramoti,pljacka na svakom koraku.Retardirani Grubor ne da navijacima na stadion i tali se sa ubicama. Dosta je bilo sramoćenja.Ovo sto se radi u nasem klubu nema nigde na svetu.Da sportski direktor proziva predsednika kluba za pare,malverzacije.... Da je ovo normalno drustvo Djuric i kompanija bi bili u pritvoru a Krstajic smenjen.

Ja sam ne 100 nego 10000000% uveren da je sigurno cutao zbog mira u kuci.Kad je trebao da kaze sve tu u sred kvalifikacija?u sred prvenstva?Pa onda kad bi bilo -10 umesto +10 bilo bi "e Krstajicu nasao si sada da rusis klub u sred takmicenja,nisi se postavio iznad Partizana".

Ovo je idealan momenat da se djubrad otera iz kluba,da se oplete po njima.Imamo 10 bodova prednosti i jos 2 meseca do pocetka prolecnog dela sezone,Krle je odabrao pravi tajming....tacnije Djura je zajebao vreme kad ce da pljuje po jedinoj svetloj tacki u klubu!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Kao sto sam i uvek mislio, Krstaja je covek koji ne dozvoljava da mu se neko sa imenom sprda..

Bravo majstore...

Sad treba neko od novinara da pozove Batu Mirkovica...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
dusane80 Krstajic ne bruka klub nego prica o stvarima o kojima nikad niko na funkciji u Partizanu nije pricao. Kako uopste mozes njega da trpas u isti kos sa Djuricem? Svasta.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Свако ко има бар мало мозга и бар зрно поштења, знао је и видео још одавно какво је ђубре Драган Ђурић. Данас је толико тога изречено, Крстајић је први који је јавности саопштио све оно што смо и знали али су лицемерни медији ћутали о томе.

После овога стварно не сме више да буде места у Хумској 1 за ово ђубре мутаво, ни за њега ни за његове пајташе из УО. Ако и после свега и после скупштине остану у клубу, онда Партизан боље нек се угаси.

Очекујем од свих оних којима је Партизан дао много, од бивших играча и легенди, да се огласе и учине нешто да се мутави чир најури из светиње!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Posle svega do sad recenog i posle svega sto ce tek da bude receno, u nasem klubu ce sigurno doci do velikih kadrovskih promena!

Ja se samo nadam da Krle i Stanoje imaju dovoljno jaka ledja i podrsku bivsih igraca (sadasnjih imaju), jer iz kluba lete ili Djura&govnari ili Stanoje&Krle.

Ovo zlo sad moramo isterati iz kluba! Bolji trenutak ne postoji!
 

dr_error

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
119
Reaction score
8
Bravo Krle! Ovo je prije svega strateski maestralno odradjeno. Da je odmah nakon one frke u septembru ovako opleo po mutavom, mi bi sad imali ne +10 nego -10 u odnosu na ciganiju. Ovako je izabrao po meni idealan momenat.

A kao sto rece Crno-Beli: ako nakon svega mutavo djubre i dalje ostanu u klubu, a sportski sektor bude otjeran, FK Partizan treba ugasiti!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Krstajic ima iza sebe rezultate pa ima i osnova za napad, e sada da vidimo ko stoji iza svega ovoga, da li jos neki muto . Al po svemu sudeci posto znamo ciji je muto covek bice sjasi kurta da uzjase murta .
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
201
Reaction score
9
Krstajicu se klanjam na izrecenim recima...
Iskreno, jako i ne verujem da se posle ovoga mogu zakopati ratne sekire...
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Krletu svaka chast, alal vera ima covek muda, krajnje je vreme bilo da izadje sve u javnost!!!!! Djuric i kompanija napolje!!!!
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
vidim da sam jedini ubedjen da se pravi prostor da se ubudzi Babonjin matori... ali i dalje ne vidim prostor da se resimo r&d kompanije za preprodaju dece jer se tu mutavi nije pitao najvise...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
"Pitajte Omladinsku školu i Radnu zajednicu da li je isplaćeno sve. Pitajte manje klubove da li su dobili novac za sitna obeštećenja", nastvaio je Krstajić.

"Ja ne volim da pričam puno, ali kad kažem... Zbog interesa Partizana sam ćutao, više nemam snage da ćutim. Nikada nisam isticao sebe, već klub".

Krstajić kaže da ima komunikaciju sa predsednikom Đurićem, ali samo kada on nešto pita prvog čoveka kluba.

"Čak i kada je u mom domenu da ja rešim određene situacije, on sam rešava. Mogu i ja sam, ali neću to da radim, hoću da obavestim", istakao je Krstajić.

Postoji komunikacija i sa ostalim članovima UO i sa podpredsednicima, ali, prema rečima direktora, ispada da je ona lažna. Sa druge strane Đurić i Stanojević nemaju nikakvu komunikaciju.


"Ovo je kao diktatura. Neka svako odgovara za svoj deo posla, a ne ja za svoj kada je neuspeh, a kada je uspeh svi. Meni je bitno šta kažu navijači i koliko me poštuju u administraciji i igrači, od mlađih kategorija od prvog tima".

Krstajić je napomenuo da je želeo sve da kaže još pre tri meseca, ali da su ga tada molili da ne izlazi pred javnost.

"Mislili smo da će proći, ali opet se ponovilo. Šta smo mi vrane? Ne znam da li postoji rešenje. Nikome nije zagarantovan sportski uspeh, ali ovo prevazilazi sve granice. Hvala Bogu, imamo dobre temelje, koje su postavile ranije generacije rukovodioca, ali se fasada urušava."

"Izgleda da bi za druge bilo bolje da smo letos Stanojević i ja napustili klub. Sada bi zaostajali za Zvezdom, a oni bi imali opravdanje optužujući nas."



Krstajić kaže da nije tačno da je Đurić bio jedini za ostanak Stanojevića i da je on lično imao nameru da napusti Partizan da je tada smenjen trener.

"Tada nisam gledao svoj interes, već Partizanov, koji je bio da Stanojević ostane".

Sprortski sektor nema nikakvu podršku uprave, osim za javnost.

"Bio sam ja profesionalc u ozbiljnoj zemlji. Znam šta rade ljudi po određenim funkcijama, kod nas je sve kontra. Mi kao da smo privatni klub. Ne pitate se ništa, ali imate funkcije. 'Kada valja ja sam tu, kada je loše vi odgovarate'. E, pa neće moći. Ne može niko da me pravi budalom. Vreme je da skinemo maske, da vidimo ko voli, a ko ne voli Partizan".

Krstajić je na kraju rekao da je moguće da uprava i sportski deo nastave zajedno, ali da ne zna da li je to realno.

"Za mesec i po dana je Skupština, pa neka se na glasanje stavi da li valjamo Stanojević i ja. Ako izglasaju da nismo dobri za Parizan, odlazimo odmah", podvukao je Mladen Krstajić i zaključio da ima još mnogo toga da kaže, ali da sada nije trenutak.

Posle svega, u Partizanu ipak nema zimske idile, iako se nakon uspešne jeseni činilo da je u Humskoj sve u najboljem redu.

Bliži se januar i Skupština kada bi trebalo očekivati rasplet rata u Partizanu.

(V.S. - MONDO)

Још један интересантан део.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Krle je rekao ono što smo znali, ono što smo pretpostavljali i ono što nismo mogli ni da pretpostavljamo, zato :respect.
Drago mi je da postoje ljudi koji se bore preotiv lopovskog sistema koji postoji godinama i nadam se da će i on i Stanoje i još veliki broj kvalitetnih ljudi i stručnjaka iz sportskog sektora nadjačati lopove i parazite i da će klub konačno voditi oni koji su tu ZBOG PARTIZANA, a ne oni koji su došli ZBOG PARA I LIČNE PROMOCIJE!
U Krleta i Stanoja više na sumnjam i nadam se da će biti istrajni, a mi treba da im prižimo podršku na sve moguće načine.
ZA PARTIZAN BEZ ĐURE I LOPOVA!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ja se samo nadam da Krle i Stanoje imaju dovoljno jaka ledja i podrsku bivsih igraca (sadasnjih imaju),

Када се узме у обзир онај интервју који си ти избацио на претходној страни, они не да би морали да имају леђа, него свако ко би чувао Ђурина леђа морао би да на*ебе! Људи ово не да је материјал за терање говнара, него се ово мора што пре завршити! Дајте коначно када имамо људе унутар клуба, чији се ставови поклапају иоле са нашим, а то у овом случају јесу Крле и Станоје, то се мора искористити... Истерати све на светлост дана и подхитно, овог секунда кренути у протеривање свега што неваља у клубу! Да једном за сва времена завршимо са људима који нам систематски уништавају клуб! Тачно сам знао да њима не пада на памет да задрже Вукића, него је то само прича за нас... Тачно се види да ништа не раде по питању спонзора како би клуб морао да живи од продаје играча, самим тим да скидају кајмак са трансфера!
ПОГАНИ ИЗРОДИ МАРШ ИЗ КЛУБА И ДА ВАС ХУМСКА ВИШЕ НИКАДА НЕ ВИДИ!!!
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Bračo došlo vreme raspada sistema.

Krletu svaka cast sto je rekao to sto je rekao, treba imati muda, posto njemu u Srbiji buducnosti nema dok ostane ovakva vladajuca struktura i na državnom i na nivou FSS i Partizana.

Sad kad se mobilizuje govnjiva armija bice krvavo. Ovakvo nesto, da se neko na funkciji pa jos legenda kluba usudi reci, znaci jedno od 2 stvari:

-ili su djuri brojani dani, posto ima Krle ledja,
-ili je Partizan na pragu raspada sistema

Pitanje je samo, da li ce legende Partizana smoci snage da stanu rame uz rame sa jedinima u klubu kojima je Partizan svetinja a ne zlatna koka.

Ovo sto je izaslo u novinama danas ocigledno ukazuje na planiranu demontazu kluba u predstojecem roku. Dolaze nam republicki izbori, pa je ovo zadnje vreme da se uzme sigurna kinta, posto se kasnije ne zna ko ce biti ministar sporta, i dali ce taj novi ministar da bude pogodna figura.

Sad treba mobilizacija svim snagama sto pokret Grobara i pravih Partizanovaca ima na razpolaganju.

Jer ako se ovo sve strpa ispod tepiha, i Krle i Stanoje popiju bananu, necemo imati o mnogocemu da pisemo na ovom forumu.

Nek nam je sa sreceom, a vi koji imate kontakte sa legendama kluba - zovite, agitujte, dajte podrsku, da se izadje na videlo sa svim mahinacijama u klubu. Pocevsi od smrljdive glave-frizure, pa preko vola i svih parazita, da se zavrsi sa dekapitacijo ramadanija i njemu slicnih. Ovo nam moze doneti najbolji period ili najgori period u istoriji voljenog nam Partizana!
 

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
Krle svaka cast! Sad ga pitaj javno zasto je godinu dana njegova Zekstra bila sponzor KK Crvena zvezda...Na panou sponzora kluba im je stajalo Zekstra pre nekoliko sezona!
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
"Za mesec i po dana je Skupština, pa neka se na glasanje stavi da li valjamo Stanojević i ja. Ako izglasaju da nismo dobri za Parizan, odlazimo odmah", podvukao je Mladen Krstajić i zaključio da ima još mnogo toga da kaže, ali da sada nije trenutak.

I opet ista prica koja mi ide na zivce.Cemu izjava da ima jos dosta da kaze ali sada nije trenutak.A kada je trenutak?Kada ti Djuric odgovori? Ako je danas resio da ide na Djurica onda je trebalo sve da izadje u javnost.Nego stalno neke kalkulacije,taktiziranje...Ako Djura jos nesto izjavi ,onda cu i ja da iznesem.Ako Djura precuti ,onda ci i ja da ostavim stvari pod tepih.Sad je trenutak da se sve karte bace na sto,i da konacno se postave zdrave osnove.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top