Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Evo da vam ja prognoziram šta će da bude sutra, mutavi će da obeća da će da se popravi ubuduće i da održi zajednicu na okupu sve zarad Partizana i mira u kući...:D
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Kada je zakazana sednica UO ili ce biti telefonska XD ?
@ Hofman : upravo sam to hteo napisati da se bojim bas toga :DDDD
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Mislim da je Pajas napravio timeline događaja u bliskoj budućnosti. I ponavljam, čuvajmo ove ljude iz Radne zajednice, oni će biti kingmakers na Skupštini. Stupiti u kontakt, opipati puls, naći kolvođe, izlobirati.
Srećno!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Uf..kada bi Djuric dao ostavku sutra :D :D kao i kompletan UO :D

Revolution!!!!

Он то сигурно неће урадити, вероватније је ово што је Доктор Хофман рекао! Поента је да ми не треба да станемо све док се не деси ово што си ти рекао!
Вратоња мислим да је већ неко рекао да се прича да је заказана за 15:00, али то није 100% инфо!
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Мила мајко, за десетак година од овог филм може да се направи!Са хепиендом, надам се...

Хвала Богу што нас је Ади демантовао.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Moje misljenje je da se sutra nista specijalno nece desiti.Ocekujem raspisivanje izbora i ostanak Krstajica do tada.A onda sledi pravo klanje ,posle cega ce Djura da ga popusi.
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Dobro je ako se i Nadj opredelio za pravdu, tako da povlacim ono sto sam rekao za njega. Uh, da li se cudo moze dogoditi?
DJURICU NAPOLJE!!! Odjebi vise. Neces od nas napraviti novi Nolit, mamu ti jebem!!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Đuriću, skramo jedna odvratna lopovska, takvi primitivci i intelektualni idioti uspevaju samo u našoj jebenoj državi!
Toliko si mi odvratan da te štapom ne bih dotakao nauljeni matori pacove...ali nekom motkom još kako...

skrenuh i ja levo :)

e ljudi, a jel ovo došlo vreme da se i vrh juga sme komentarisati u negativnom kontekstu?
Već sam mislio da ću jednog dana leteti istočno od raja što se ogreših o te plemenite ljude :pop
 
Последња измена:

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Што се тиче подршке бивших асова, ствари су значајно другачије него пре две године. Тада је Ђурић био пун обећања, није имао озбиљног противкандидата, и све му је прошло по ситему здраво-за-готово.
Сада, када је очигледно да човек саботира Партизан, да је хтео да поједе сопствена муда од муке што Партизан није негде кикснуо, што је послао екипу на чмаракану на клање, са делигарним циганским судијом. Све то приморава свакога ко навија за Партизан, нарочито бивше играче, да му у потпуности окрену леђа. Продати толико играча, неке без икакве преке потребе, бушити сваког тренера у последње три године, протежирање једне менаџерске агенције и сарадња са малим Марком (бившим врховним управником Црвене з.) - па ко нормалан може то да прогута.
Њему остају само Раша, Јовичић, Затезало - све легенда до легенде социјалистичког самоуправног система.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Mislim da je Pajas napravio timeline događaja u bliskoj budućnosti. I ponavljam, čuvajmo ove ljude iz Radne zajednice, oni će biti kingmakers na Skupštini. Stupiti u kontakt, opipati puls, naći kolvođe, izlobirati.
Srećno!

Za pocetak, dajte coveku neki lepsi nick od krmeta :D

Sjajan komentar. Ma koliko ti ljudi bili nebitni u smislu pojedinacnog znacaja i reci koja odlucuju, bez njih fakticki klub ne moze da funkcionise. A oni su realno i u najtezoj situaciji, sa malim i zakasnelim platama i uzasnim pritiskom koje im donosi bilo kakvo suprotstavljanje poslodavcu. Treba i tu traziti svoju sansu, bas ko sto krme rece :)

Naravno, i dalje stoji ono Gazdino da jedan covek menja sve, a ne masa.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Sad mi je srce na mestu :)
samo da ostanu Krstajic, Stanoje, pa jos da dodju nekako Mijat, Kralj, Tomic i jos po neko ispod zita :)
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ne bi me čudilo da UO sutra ostavi Krstajića u Partizanu i opet da bude: "Mir, mir, mir niko nije kriv".
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Њему остају само Раша, Јовичић, Затезало - све легенда до легенде социјалистичког самоуправног система.

Не трпај Рашу у ово друштво лузера. :D Тај би преживео да га лансирају на Месец без скафандера. Раша мултипрактик. Момче за сваку прилику, хоћу рећи власт.

Остатак поста потписујем, мутави је толико зла нанео и толико пута саботирао Партизан, од продаје Савића преко дербија и курвинског ћутања о стадиону, да је његов одлазак спас за Партизан.

Сама чињеница да је то човеколико биће председник било чега, а камоли Партизана, говори све о систему вредности у Србији.
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Da li se nešto iza brda valja ili ne, videćemo koliko sutra.
Imam neku nadu da Krle možda ima neki plan, da je nešto pripremio i da će pokušati da skine mutavo govno i sebi i nama sa kurca.

Vest se brzo širi, cela hala je podržala Krstajića i skandirala protiv smrada Đurića.
Jasna poruka je poslata, mutavi marš iz kluba!
I da je ceo alkatraz poveo navijanje protiv mutavog, što se nije desilo, ja tim govnima ništa ne verujem. Cele sezone su gušili bilo kakav pokušaj skandiranja protiv uprave, i da hoće više ni oni ne mogu da spreče uragan nezadovoljstva.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Pa nije valjda Krstajic lud,da ponovo prihvati ruku pomirenja od mutavog goveda,moze Bosanac da se zajebe jednom,ali drugi put nikako :)
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Не брините се, сигурно неће бити мир, мир, мир нико није крив . . . . Овде ће се ићи до краја! Правда и прави спортски сектор никад није био ближи победи! КРЛЕ ДО КРАЈА!!!!!!!!!!!!!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Zna li se gde je rezidencija Mutavog majmuna... Bilo bi ekstra da mu se u toku noći malo išara fasada afirmativnim grafitima o Krstajiću!

Po svemu sudeci, Djura rusi sutra Krleta, ali skupstina nakon toga rusi Djuru i vraca Krleta.
Ljudi, interesuje me pod pretpostavkom da je ova Simketova verzija tačna, šta u tom prelaznom periodu... Da li Mutavo đubre ima pravo da vodi transfer politiku!?

Plašim se da u datoj situaciji (kada je svestan da neće još dugo biti tu gde jeste) Mutavi smrad sa svojim pajtosima iz UO ne napravi neki dil sa Ramadanijem i proda Markovića i Tomića pošto-zašto?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top