Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
samo se nadam da ce da istraju Sale i Krle u ovome i nema brige... nemaju adute mutavi i kompanija... a i sad bar znamo ko podmicuje burek novinare :D

jedno pitanje... jel ozenjen mutavi? :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kakve pozajmice, kakvo vracanje para seme vam jebem?

U svakom normalnom klubu mesto se placa sa milion ili dva evra i pare se ne vracaju, vec idu bre klubu...
Naravno. Oko visine iznosa kojeg svaki član uprave Partizana, u jednoj Srbiji, treba godišnje da uplati klubu - oko toga se može polemisati, ali da se to daje kao nekakva pozajmica (sa ili bez kamate, i jedno i drugo je ljigavština, jedna veća a jedna manja) - to je SKANDAL!

Članstvo u upravi jednog FK Partizan je PRIVILEGIJA u Srbiji.
Članstvo u upravi jednog FK Partizan je STVAR PRESTIŽA u Srbiji.
Član uprave jednog Partizana, ako nije veliko sportsko ime u pitanju, može biti samo neko ko ima, ali I DAJE puno para klubu!

Članstvo u upravi jednog FK Partizan donosi indirektno puno koristi svakom onom ko je član uprave - ne samo zbog vlastitog "CV"-ja, nego i zbog poslovnih kontakata, zbog "ispoliranog" imidža koje takvo jedno članstvo donosi sa sobom, zbog medijske prisutnosti i eksponiranosti, zbog mogućstva da preko svog medijski eksploatisanog lika jačaš svoju poslovnu imperiju koju imaš i zbog koje si primljen u upravu jednog FK Partizan...

E, zbog ovog gore nabrojanog - PLATI PA KLATI! Ovo gore bi sve moralo da važi kao OSNOVNI PRINCIP za članstvo u svakom budućem upravnom odboru našeg Partizana! Znači:

- ili da si "budža", sa koliko god je to moguće čistom biografijom
- ili da si veliko sportsko (Partizanovo) ime

Odnos između jednih ("budža") i drugih (sportista)?
Po meni nikako ispod 70:30 u korist "budža"!
Zbog para koje "budže" daju klubu...DAJU, NE POZAJMLJUJU!!!

Ova govna (osim Vukadinovića) su em sve sami bizMismeni sa više nego mutnim biografijama, em ništa ne daju klubu (uključujući i Vukadinovića)! M'rš bagro jedna smrdljiva!

Ljudi, da su "napunili" upravni odbor sa 20 ljudi kako je to moguće po sadašnjem statutu (od 17 do 21 člana), pa da je svako od njih dao barem 100.000 evra (ne mora od mutavog pominjanih 200.000 ili više) - to je DVA MILIONA EVRA SVAKE GODINE!!! Znate li vi šta je 2 miliona evra koji bi klubu "kapnuli" samo od uprave, svake godine? To je realno čak oko 20% našeg sadašnjeg budžeta!!!

Pravog budžeta, onog realnog, onog stvarnog, ne onog sramotnog od 23 miliona koje je julovac juče pomenuo! Jebala te mirjana marković da te jebala...Sa tih 23 miliona prihoda je Partizan morao da pokrije svoj realni budžet i da mu ostane 13 miliona profita, čiste zarade...govno jedno...

EDIT:
ružiću-štreberu, jel čitaš ovo?
hej, samo danas sam nagovorio jedno 10 ljudi da ti partiji uvali kurac na izborima!
 
Последња измена:

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Valjda cu docekati da vidim sta donosi taj sutrasnji dan...ocekujem da ga Krle zavuce onako na finjaka a da se pritom i ne uzbudi previse...ajmo Krle samo hladnokrvo al' jebitacno

ps-Ruzicu duvaj ga lazove i kazi Dacicu da ga moj cale zove GICKO!
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Isto veče posle sednice Upravnog odbora Partizana, smene direktora Mladena Krstajića i otkaza trenera Aleksandra Stanojevića, prostrujala je informacija da će prvotimci srpskog prvaka stupiti u štrajk. Neki od najiskusnijih igrača „parnog valjka", odnosno onih koji su najduže u Humskoj, privrženi su sportskom sektoru rukovodećeg dela i bili su spremni da potpišu odluku o štrajku.

Međutim, prema saznanjima Pressa, takve informacije stigle su do predsednika Dragana Đurića, koji je iste večeri, malo posle ponoći, stupio u kontakt s nekima od najstarijih fudbalera, dok je preko menadžera izvršen uticaj na najmlađe prvotimce da odustanu od bilo kakvog iskazivanja revolta.

U cilju smirivanja strasti, Đurić je trebalo juče po podne da održi sastanak s kompletnim igračkim kadrom, tačnije svim fudbalerima koji nisu van Srbije, ali je taj susret otkazan.

- Bila je ideja da se vidim sa igračima, ali verovatno danas neću stići - rekao je Đurić, mada se u isto vreme pojavila i informacija da su upravo igrači odbili da razgovaraju s prvim čovekom kluba.
http://www.pressonline.rs/sr/sport/fudbal/story/195043/Dragan+Đurić:+Dovodim+velika+imena!.html

Pretnje tuzbama, sudovima, pritisci, ucene...
Znamo kako ce to da se zavrsi - gotovi ste...
 

barrgro

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
162
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Gerijatrija vi ste,
Cekaju vas gliste,
Za Partizan niste,
Skidamo vas sa
CRNO-BELE LISTE !!!

GROBARSKI HAIKU :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
samo se nadam da ce da istraju Sale i Krle u ovome i nema brige... nemaju adute mutavi i kompanija... a i sad bar znamo ko podmicuje burek novinare :D

jedno pitanje... jel ozenjen mutavi? :D

Verovatno da jeste... Našla mu UDBA ženu po službenoj dužnosti!

Ali ta jadna žena nije kriva... Zamislite samo kakvu je muku preživela dosad!

Scena Mutavog smrada tokom seksa, ili zvuci (u erekciji a) pred ejakulaciju... Pa to bi zajebalo japanske i korejske horore zajedno!
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
"Reci gde je nest`o novac
drkam ti u ekspres lonac,
o Vukadine, o Vukadine!"

Što se tiče pozajmica, ne znam zašto mislim da su te pozajmice - dug kluba poveriocima, bile planirane da se pretvore u kapital prilikom privatizacije?
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Vignjević: Krstajić me nije zvao!

Aktuelni trener Rada Nebojša Vignjević demantovao je juče u razgovoru za Press da mu je letos Mladen Krstajić ili bilo ko iz Partizana nudio posao trenera.

- Ne želim ništa da komentarišem, vidim da me upliću bespotrebno u neke priče - rekao je Vignjević.

Na pitanje da li mu je iko uopšte nudio da bude trener crno-belih, Vignjević je rekao:
- Mene su zvali prijatelji koji žive u Beogradu da mi saopšte da se po čaršiji priča da sam samo jedan od kandidata za trenera i samo tako sam saznao za čitavu priču. Da li me je zvao Mladen Krstajić? Ne, nije me zvao!


Још једна лаж демантована ! Докле Јовичићу да лажеш ???!
 

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
PFC.TOMCAT
Scena Mutavog smrada tokom seksa, ili zvuci pred erekciju... Pa to bi zajebalo japanske i korejske horore zajedno!

Brate odavno se ovako nisam nasmejao,a i ogadi mi veče od same pomisli na taj čin :D

MUTAVI ODJEBI VIŠE!!!!!!!
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Да се стави у статут да ће УО имати равно 15 чланова. Ни мање, ни више.

Председник и 8 пословних људи. Сви обавени да у јануару исплате клубу бесповратно по 200 000 евра. (могу и да дају позајмице уз камату одговарајућу стопи инфлације, ни процента више)

Осталих 6 чланова: представник СД, 3 спортске легенде нашег клуба, и два слободна места (нпр неки политичар и представник генералног спонзора).
 

grobarstvo

Guest
Vise puta na forumu sam napomenuo da sam na strani Krleta i Saleta.Ostajem i dalje pri tome.Medjutim ,za svadju je potrebno dvoje.Bilo je gresaka i jednih drugih.Bilo je velikih propusta Krleta u izboru igraca,Saletova kukavicka igra protiv Samroka i Zvezde u kupu...Kako Djura ne valja ,a mi pet titula za redom?Ima tu krivice i jednih i drugih.Ostajem uz Krleta i Saleta i dalje,Djuri zelim brz odlazak iz kluba.Samo sam hteo da kazem da su svi krivi po malo.Posteno receno.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Zašto prisvajaš Đuriću pet titula?

Kod prve titule - nije bio predsednik.

Kod druge titule - bila je praktično osvojena još i pre njegovog zvaničnog postavljanja (ja ne zaboravljam "mrak" sa onim v.d.).
Jokan je tog 25.10.2008. bežao ciganima već 10-ak bodova, kao sad što im bežimo na polusezoni.

Kod treće titule - "njegov" Stevanović zamalo da nas upropasti na oba fronta!

Ostaje četvrta titula (gde je jedno 3 puta u toku sezone spremao nogu SS-u i konstantno rovario protiv njega!!!) i peta koju sa govedom (pu, pu...) vrlo moguće i ne osvojimo!
 
Последња измена:

Garfield22

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2007
Порука
62
Reaction score
6
Локација
иза облака
Brate odavno se ovako nisam nasmejao

Ipak je ekpres lonac pobedio :D
Kako vreme sporo prolazi kad nema nikakvih vesti.

Vise puta na forumu sam napomenuo da sam na strani Krleta i Saleta.Ostajem i dalje pri tome.Medjutim ,za svadju je potrebno dvoje.Bilo je gresaka i jednih drugih.Bilo je velikih propusta Krleta u izboru igraca,Saletova kukavicka igra protiv Samroka i Zvezde u kupu...Kako Djura ne valja ,a mi pet titula za redom?Ima tu krivice i jednih i drugih.Ostajem uz Krleta i Saleta i dalje,Djuri zelim brz odlazak iz kluba.Samo sam hteo da kazem da su svi krivi po malo.Posteno receno.

Da li si svestan da bi imali mnogo vece uspehe da imamo normalnu upravu. Krstajic je verovatno kriv sto nije imao normalne uslove da radi. Od kako je uveden novi sistem kvalifikacija svaki ali svaki put smo mogli lagano da se plasiramo u LS.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Oftopičarim ali...

Zvuci pred erekciju? :confused


Ja sam danas ustao sa namerom da čujem/pročitam šta Krle ima da kaže i ceo dan mi otišao na čekanje...Sutra repriza. Nadam se da će čekanje da se isplati i da neće "Odlučio sam da ćutim za dobrobit Partizana" jer je to nelogično. Očekujem "Sve što ću sada da kažem je istina i činim ovo za dobrobit Partizana jer...:"


Kad malo vratim film u nazad Đura i uprava su od početka bili protiv Stanoja i Krleta. Prvo su pokušali da balansiraju sa Krletom a da teraju Stanoja a sada kao obrnuto.


Samo jedan razlog je dovoljan da Đura ode a to je da nemamo generalnog sponzora. A na to dolazi još xy drugih razloga. Lepo reče neko "Ceo Upravni Odbor nam je stara škola SPS-a"
 
Последња измена:

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Djura ne valja jer se dug krece od 2 do 15-16 miliona evra a nekada i ne postoji...
Djura ne valja jer je godisnji budzet od 8 do 20 miliona evra...
Djura ne valja jer tera sve legende posle 6 meseci...
Djura ne valja jer prodaje decu iz kolevke...
Djura ne valja jer ne daje za burek saradnicima...
Djura ne valja jer - dodajte po izboru...

A to sto moze da se zameri SS i Krletu je zanemarljivo u odnosu na bilo koju djurinu stavku :wink:

Sto se pozajmica tice, da nije to trebalo da bude kao pocetni kapital za privatizaciju?
To je bila prica kod komsinice...
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Članovi Upravnog odbora ne daju pare na običnu pozajmicu.Oni pozajme pare Partizanu,pa potroše te iste pare na ono što sami žele(dobar deo završi u njihovim džepovima),pa onda im klub vrati tu istu svotu.Kamata im nije potrebna pošto trošenjem tih para se ugrade za veliki procenat.

Мени најлогичније објашњење тих позајмица. Најлакше за реализовати и за прикрити. Помињали су и неколико процената "осталих трошкова" који улазе у буџет.
Чињеница да се оволико батргају и да су пропустили прилику да макар једном испадну људи говори да су у питању огромне паре.
Поред подршке Младену и Станоју, ја бих да упутим јавно извињење Алберту. Нисам га никад вређао, али замерам себи што га нисам бранио када је нападан да је њихов потрчко, а сви смо знали какав је Гробар и човек у питању. Алберте, извини и само напред уз своје до краја!
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Vise puta na forumu sam napomenuo da sam na strani Krleta i Saleta.Ostajem i dalje pri tome.Medjutim ,za svadju je potrebno dvoje.Bilo je gresaka i jednih drugih.Bilo je velikih propusta Krleta u izboru igraca,Saletova kukavicka igra protiv Samroka i Zvezde u kupu...Kako Djura ne valja ,a mi pet titula za redom?Ima tu krivice i jednih i drugih.Ostajem uz Krleta i Saleta i dalje,Djuri zelim brz odlazak iz kluba.Samo sam hteo da kazem da su svi krivi po malo.Posteno receno.

Ti porediš greške trenera i sportskog direktora, kakve prave svi treneri i sportski direktori na svetu sa onim što radi ova lopovska banda?!
Jedan fin pop za tebe :pop

Peta titula će biti osvojena bez mutavog đubreta, kraj priče.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Kako Djura ne valja ,a mi pet titula za redom?
:banghead Majko mila.... Glupo mi je i da se trudim da objašnjavam. Nema veze.


Vreme je da se klub modernizuje! Vreme je za radikalne promene. Partizan Partizanovcima a ne reketašima i korumpiranim tajkunima! Đuro odlazi! Titule su osvojene UPRKOS Đurinim postupcima a ne zahvaljujući njegovom radu! Kako Stanoje ne valja a mi titule i pobede? (Šamrok se desio zbog prodaje igrača! Kao i Kroacija, kao i Petah tikva kao i svaki blam!) Kako Krle ne valja a samo je rekao da ne smeju da kradu?! ETO IPAK SAM MORAO! :p
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ma mater im ja jebem sa tim pozajmicama... To su isto radili kod Cigana, Mišković, Majami, Rajo i ekipa, pa su posle došli da mrače i oblače!

Akbgd, samo mi da njih oteramo, a onda ko nam dođe sa reversom da treba da mu vratimo pare jer nam ih je pozajmio... Ljudski ga ispratimo i budemo toliko kulturni da mu platimo taksi do Zekstre, pa neka mu Mutavo govno vraća!

Oftopičarim ali...

Zvuci pred erekciju? :confused
Kucao sam brzo, a što je brzo to je i...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top